Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Oesterreich steht auf ....
https://www.wochenblick.at/linz-graz...wxfVfJNAyEUD4o
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pomaly to začne aj tu...a jeden dôvod je naviac.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Článok pre všetkých "spochybňovačov úkladnej vraždy".
https://www.topky.sk/cl/10/2032171/D...uje-samovrazdu

Ako píšem, bol to chlap a nie plačko. Chápem, že sa nepriznal, lebo nechcel spôsobiť svojej vlastnej rodine ešte väčšie trápenie.
Práve dnes ráno som hovoril, prečo rodina nezverejní fotografie, že prvé, čo mala manželka urobiť, je chytiť mobil a vyfotiť ho. Lenže zároveň som aj hovoril, že určite jej to nebolo umožnené a teraz čítam, že moja domnienka bola pravdivá....
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...pokiaľ viem, tak sa mobil pri vstupe do basy odovzdáva.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vsetko do "krabicky"...sa dava...na vrantici...aj s puškou...ak....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Vsetko do "krabicky"...sa dava...na vrantici...aj s puškou...ak....
Keď som vozil do leopoldova tovar, po povolení na vstup prvá brána, skontrolovali auto prebehli so zrkadlom popod auto, prvá sa zvrela druhá otvorila, nastúpil skladník a davaj do kuchyne. A rýchlo preč aby si ma "nenechali".
lenže on bol už v nemocnici.
Neviem či to robia tvorcovia tv programov naschvál práve skončila vražda v orient exprese od Christie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pali ja tak ked som isla urobit vysluch do vazby.....neviem ci aj kluce co som mala som tam nedavala...
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
čo mala manželka urobiť ...
Neboj, az sa z toho spamata ... aj polovicky toho vedia dost!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Pali ja tak ked som isla urobit vysluch do vazby.....neviem ci aj kluce co som mala som tam nedavala...
Ale iste. Len taká pikoška, dávam tovar a pýtam sa na objednávku na budúci mesiac. Odpoveď neviem nemáme peniaze.A ja na to ako obyčajne "ja vám dodám však mi neutečiete" To si mala vidieť tú vizuálnu a slovnú reakciu. Na slovo útek sú zaťažení
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino...prepokladam...ze tvoja firma tam pravidelne a bola urobena previerka...auto-špz a aj vodici...ty to mozno nevies...ale isto previerka bola urobena...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Hm...pokiaľ viem, tak sa mobil pri vstupe do basy odovzdáva.
Myslel som, že za ním bola v Ružomberskej nemocnici.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

anet
je smutné, že ja musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná nejaká vina,“
https://www.hlavnespravy.sk/boli-zve...Myym41x1FVN9jk
V tom článku píšu aj toto jeho (Lučanského) vyjadrenie:
„Nakoniec ešte chcem uviesť, že nikdy som si neuvedomoval, ako je u nás postavený trestný poriadok a trestný zákon, ale je smutné, že ja musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná nejaká vina,“ uviedol podľa portálu novinky.sk v závere výsluchu.
------------------------------------
To nás má naozaj už všetkých za úplne sprostých?

Ako môže povedať, "že si nikdy neuvedomoval", ako je postavený trestný poriadok. Dobre vedel, že trestný čin, všetky trestné činy, teda aj tie, ktoré spáchal on a jeho kumpáni, treba dokázať. A naviac, treba dokázať aj "úmysel", úmyselné konanie.
-------------------------------------
Práve na základe týchto skutočností sa tu dialo a deje to, čo tu každému slušnému človeku tak neskutočne vadí. Práve preto tak nehorázne a na hulváta kradnú.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Palino...prepokladam...ze tvoja firma tam pravidelne a bola urobena previerka...auto-špz a aj vodici...ty to mozno nevies...ale isto previerka bola urobena...
No veď vodič som bol ja, najlepšie to bolo v Košiciach po novom roku, tak v piatok poobede doveziem tovar vyložím pol auta chcem naštartovať a nič tak auto ostalo vo vnútri a vodič riaditeľa ma vozil po servisoch a nič, že až v pondelok tak som išiel domov v pondelok ráno som už bol v servise ale museli mi zohnať odťah von ešte že to bola stará avia brzdila aj bez vzduchu. Vytiahli sme ho von opravili v servise a domov. v noci tá povestná snehová kalimita na východe myslím že som Sorošku zatváral. ráno počúvam že od noci bola neprejazdná. Ale ten čo mi to vybavoval, doobeda volá čo som to vyvádzal v tej base. Takže to museli vedieť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
buchač
Hm...pokiaľ viem, tak sa mobil pri vstupe do basy odovzdáva.
Myslel som, že za ním bola v Ružomberskej nemocnici.
v prešovskej
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
V tom článku píšu aj toto jeho (Lučanského) vyjadrenie:
„Nakoniec ešte chcem uviesť, že nikdy som si neuvedomoval, ako je u nás postavený trestný poriadok a trestný zákon, ale je smutné, že ja musím dokazovať svoju nevinu a nie naopak, že by mne bola dokázaná nejaká vina,“ uviedol podľa portálu novinky.sk v závere výsluchu.
------------------------------------
To nás má naozaj už všetkých za úplne sprostých?

Ako môže povedať, "že si nikdy neuvedomoval", ako je postavený trestný poriadok. Dobre vedel, že trestný čin, všetky trestné činy, teda aj tie, ktoré spáchal on a jeho kumpáni, treba dokázať. A naviac, treba dokázať aj "úmysel", úmyselné konanie.
-------------------------------------
Práve na základe týchto skutočností sa tu dialo a deje to, čo tu každému slušnému človeku tak neskutočne vadí. Práve preto tak nehorázne a na hulváta kradnú.
Preco by to mal vediet?, nebol trestny pravnik. Bol policajt!

A ty vies ... ze každá smrť v ústave na výkon trestu odňatia slobody a ústave na výkon väzby zvlášť, patrí vyšetrovateľovi a výsledkom je uznesenie, ktoré má okrem výroku v odôvodnení obsahovať všetky relevantné okolnosti, ktoré popisujú čas zomrelého tak detailne, že potvrdzujú výrok uznesenia, teda že je nespochybniteľne preukázaná sebevražda, alebo sa ďalej vyšetruje skutok ako usmrtenie, zabite alebo vražda.
Prebieha takéto vyšetrovanie?
Ak áno, prečo o ňom nie je informovaná verejnosť?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Preco by to mal vediet?, nebol trestny pravnik. Bol policajt!
...a vieš, že toto aj mňa zarazilo ?
Ja nie som ani poliš, ani právnik...ale toto viem, je to všeobecne známe, teda, malo by byť...a u poliša ani nevravím.
A platí, že :

Nie je povinnosťou obžalovaného dokazovať svoju nevinu, pretože zásada prezumpcie neviny vyžaduje, aby to bol štát, kto nesie v trestnom konaní dôkazné bremeno. Netreba zabúdať, že obžalovanému v prípade uznania viny hrozí pomerne vysoký trest odňatia slobody. Preto je nevyhnutné, aby jeho vina bola bez akýchkoľvek pochybností preukázaná. Vykonané dôkazy musia jednoznačne a s najvyšším stupňom istoty preukazovať, že skutok uvedený v obžalobe sa stal, že predstavuje skutočne závažnú hrozbu pre spoločnosť a že práve obžalovaný je skutočne osobou, ktorá sa žalovaného skutku dopustila. V prípade existencie akýchkoľvek rozumných pochybností o tom, či sa obžalovaný žalovaného skutku dopustil, je potrebné tieto pochybnosti vykladať v jeho prospech a nie naopak. Ani vysoký stupeň podozrenia sám o sebe nevytvára zákonný podklad pre odsudzujúci výrok.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... Mne to pripadalo, že to myslel ironicky v tom zmysle, že nevedel, že človek reálne musí dokazovať svoju nevinu, lebo sa mu kľudne fašistickí liberáli /aj z tohto fóra/ vyštia na jeho hrob /slovne už sa mu tu jeden liberál vyšťal aspoň 30x/.
Možno ste len nepochopili tú iróniu. Lebo na to, aby toto vedel stačí podľa mňa 9 rokov základnej školy.....
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aj nad tým som dumal...
Lenže v takomto (možno vytiahnuté z kontextu) podaní je irónia na vedľajšej koľaji.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
... Mne to pripadalo, že to myslel ironicky v tom zmysle, že nevedel, že človek reálne musí dokazovať svoju nevinu, lebo sa mu kľudne fašistickí liberáli /aj z tohto fóra/ vyštia na jeho hrob /slovne už sa mu tu jeden liberál vyšťal aspoň 30x/.
Možno ste len nepochopili tú iróniu. Lebo na to, aby toto vedel stačí podľa mňa 9 rokov základnej školy.....
videl som odfotenú poslednú stránku zápisnice bolo to napísané v závere zrejme tak to myslel aj on zaujímavý bol zoznam prítomných advokátov Lipšic tam bol uvedený
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať