Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
sám píšeš, že predošlé kolá
a celoplošné bolo iba jedno
Ale veď bolo jedno pilotné na Orave a následne prvé a druhé celoplošné kolo.
Nepametám sa, že by niektoré lokálne testovania nazývali ako prvé a druhé kolo testovania. Jednoducho písali o lokálnom testovaní.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a kde si ty mal 2. celoplošné kolo ???
však bolo iba jedno
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

jar88
bjuty smis
sám píšeš, že predošlé kolá
a celoplošné bolo iba jedno
Ale veď bolo jedno pilotné na Orave a následne prvé a druhé celoplošné kolo.
Nepametám sa, že by niektoré lokálne testovania nazývali ako prvé a druhé kolo testovania. Jednoducho písali o lokálnom testovaní.
Keď máš o koliesko viac o koliesko menej, čo tam potom
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Majsakrásne a už nepíš básne.
Idem spať.
Jedinečný, keď si sa rozhodol isť spať už som tu nebol. A nebol som tu hodne dlho, prihlásený. Pravdu máš, že to tu niekto vie upratať, vymazať. Ale v koho prospech. Hovado! Nuž čo, ty a ara riadni extrémisti viete využiť akúkoľvek vec. ( Ochorenie Banáša, smrť Bláhovho otca, ... ) odhodlaní isť za svojim presvedčením ako v USA, aj cez mŕtvoly. Váš extrémizmus sa prejaví pri akomkoľvek protichodnom názore a je jedno kto ten názor má. A keby aj nikto nemal protinázor voči vášmu názoru, tak vyprovokujete si nejaký. Nuž čo, aspoň je to tu zábava. A extrém je aj to, že to tak vyhovuje šéfkovi stránky, kedysi nie. Ale biznis je biznis. Čo už?

Hľadal som, nenašiel som, vymazaný bol príspevok kde si ma upozornil " sito oprav si to " išlo o hrúbku v prídavnom mene, množné číslo, malo byť í, nie ý.

A čo toto?

jar88
-----------------------------------------------
Je to jednoducho nový výrus, nová je aj vakcína a nové je aj to ochorenie.
Že by si stretol ten nový vírus a opýtal si sa ho " vy rus? " Ale ten je vraj z Číny?

Alebo toto.

jar88

Tým jasne deklarujú, že dali za pravdu Igorovi Matovičovy, že celoplošné testovanie bol skutočne geniálny nápad, ako účinne zatočiť s epidémiou.
Žeby óda na Matoviča? " Matovič o vy "

Zvyčajne si takých vecí nevšímam, nevytýkam. Ale ...

Takže na poradu sa mi oplatí len čuknúť a zabaviť sa na tých vašich extrémoch.

0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Andrej Kiska: Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. ..
8. januára 2021 17:56, Prečítané 288x, devana, ľudské práva

Tento pamätný výrok prezidenta Kisku, je v dnešných dňoch čoraz viac aktuálnejší a riadi sa ním nielen naša vláda.
Nestačím sa čudovať, ako sa terajší mocipáni začali starať o naše zdravie, keď sa oň celé desaťročia nestarali. Vlastne nie, starali sa, ale po svojom, veď predsa robili reformy zdravotníctva. Začali rušiť celé nemocnice, alebo ich predávali súkromným vlastníkom, znižovali počty lôžok v nich. V súčasnosti si pacient do nemocnice musí priniesť pomaly aj toaletný papier. Ľudia, ktorí boli zvyknutí platiť v lekárni len za recept zistili, že lieky nie sú zadarmo, a ak chcú byť zdraví, tak si musia za lieky zaplatiť. Pribudlo doplácanie si za nadštandard, ktorý by mal byť nemocniciach štandardom, či rôzne poplatky v ambulanciách a to bol len začiatok toho, čo žneme teraz.
Odrazu sa dozvedáme o desivej pandémii, ktorá kvári celý svet a o tom, ako veľmi záleží našej vláde a odborníkom na našom zdraví. Až tak, že v záujme nášho zdravia musíme držať hubu a krok, plniť rôzne nezmyselné opatrenia, ktoré aj napriek tomu, že ich ľudia z obáv o vlastné zdravie dodržiavajú, nič doteraz nevyriešili. Ba dokonca ešte viac situáciu zhoršili. Boli sme prinútení nechať sa dobrovoľne nasilu testovať.
Lenže…
Napríklad v roku 2012 firma Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách. Úplatky lekárom v rôznej podobe, sú vraj súčasťou ich predajnej kultúry. Táto firma má zastúpenie aj na Slovensku a stačí si dohľadať, kto ju zastupuje… Prepojenia sú skutočne zaujímavé…
Veľmi závažné sú aj iné kauzy, za ktoré firma musela zaplatiť obrovské pokuty…
https://devana.blog.pravda.sk/2021/0...n=shp_rightbox

3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
Andrej Kiska: Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. ..
8. januára 2021 17:56, Prečítané 288x, devana, ľudské práva

Tento pamätný výrok prezidenta Kisku, je v dnešných dňoch čoraz viac aktuálnejší a riadi sa ním nielen naša vláda.
Nestačím sa čudovať, ako sa terajší mocipáni začali starať o naše zdravie, keď sa oň celé desaťročia nestarali. Vlastne nie, starali sa, ale po svojom, veď predsa robili reformy zdravotníctva. Začali rušiť celé nemocnice, alebo ich predávali súkromným vlastníkom, znižovali počty lôžok v nich. V súčasnosti si pacient do nemocnice musí priniesť pomaly aj toaletný papier. Ľudia, ktorí boli zvyknutí platiť v lekárni len za recept zistili, že lieky nie sú zadarmo, a ak chcú byť zdraví, tak si musia za lieky zaplatiť. Pribudlo doplácanie si za nadštandard, ktorý by mal byť nemocniciach štandardom, či rôzne poplatky v ambulanciách a to bol len začiatok toho, čo žneme teraz.
Odrazu sa dozvedáme o desivej pandémii, ktorá kvári celý svet a o tom, ako veľmi záleží našej vláde a odborníkom na našom zdraví. Až tak, že v záujme nášho zdravia musíme držať hubu a krok, plniť rôzne nezmyselné opatrenia, ktoré aj napriek tomu, že ich ľudia z obáv o vlastné zdravie dodržiavajú, nič doteraz nevyriešili. Ba dokonca ešte viac situáciu zhoršili. Boli sme prinútení nechať sa dobrovoľne nasilu testovať.
Lenže…
Napríklad v roku 2012 firma Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách. Úplatky lekárom v rôznej podobe, sú vraj súčasťou ich predajnej kultúry. Táto firma má zastúpenie aj na Slovensku a stačí si dohľadať, kto ju zastupuje… Prepojenia sú skutočne zaujímavé…
Veľmi závažné sú aj iné kauzy, za ktoré firma musela zaplatiť obrovské pokuty…
https://devana.blog.pravda.sk/2021/0...n=shp_rightbox

To nemôže byť pravda veď korupcia a úplatkárstvo v klasických a tradičných demokratických krajinách neexistuje a je výsledkom budovania socializmu v krajinách východnej strednej Európy, keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Uz bolo na case
Screenshot_20210109-074111_Chrome.jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

alaya1
Uz bolo na case
ešte by mala polícia vydávať doklady osobám ktoré budú mať právo voliť, ako vidieť občiansky nestačí
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Sito, čo ťa to zas napadlo?
Čo ťa priviedlo k napísanu, lepšie povedané zosmoleniu takéhoto príspevku?
--------------------------------
Jedinečný, keď si sa rozhodol isť spať už som tu nebol. A nebol som tu hodne dlho, prihlásený. Pravdu máš, že to tu niekto vie upratať, vymazať. Ale v koho prospech. Hovado! Nuž čo, ty a ara riadni extrémisti viete využiť akúkoľvek vec. ( Ochorenie Banáša, smrť Bláhovho otca, ... ) odhodlaní isť za svojim presvedčením ako v USA, aj cez mŕtvoly. Váš extrémizmus sa prejaví pri akomkoľvek protichodnom názore a je jedno kto ten názor má. A keby aj nikto nemal protinázor voči vášmu názoru, tak vyprovokujete si nejaký. Nuž čo, aspoň je to tu zábava. A extrém je aj to, že to tak vyhovuje šéfkovi stránky, kedysi nie. Ale biznis je biznis. Čo už?

Hľadal som, nenašiel som, vymazaný bol príspevok kde si ma upozornil " sito oprav si to " išlo o hrúbku v prídavnom mene, množné číslo, malo byť í, nie ý.

A čo toto?
---------------------------------

Ty si naozaj nepochopil, prečo som ti napísal iba to, že tam máš chybu a prečo som nerozmazával, že sa jedná o tvoj pravopis?
A ešte maličkosť, Banáša tu spomínal tvoj kamarát Nandrolon, ako nosatého. Dúfam že chápeš, čo pod tým nosatým asi myslel.
Ty píšeš o našom extrémizme? To akože o mojom a ešte koho? Bjutyho? Ďalej ti akosi vadí, že som proti tvojmu názoru, lebo sa nezhoduje akože s mojim názorom? Mojko, veď si už konečne uvedom, že ja tu žiadny názor neprezentujem. Ja píšem iba o skutočnostiach, ktoré vyvracajú každý nepodložený "názor".
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Andrej Kiska: Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom. ..
8. januára 2021 17:56, Prečítané 288x, devana, ľudské práva

Tento pamätný výrok prezidenta Kisku, je v dnešných dňoch čoraz viac aktuálnejší a riadi sa ním nielen naša vláda.
Nestačím sa čudovať, ako sa terajší mocipáni začali starať o naše zdravie, keď sa oň celé desaťročia nestarali. Vlastne nie, starali sa, ale po svojom, veď predsa robili reformy zdravotníctva. Začali rušiť celé nemocnice, alebo ich predávali súkromným vlastníkom, znižovali počty lôžok v nich. V súčasnosti si pacient do nemocnice musí priniesť pomaly aj toaletný papier. Ľudia, ktorí boli zvyknutí platiť v lekárni len za recept zistili, že lieky nie sú zadarmo, a ak chcú byť zdraví, tak si musia za lieky zaplatiť. Pribudlo doplácanie si za nadštandard, ktorý by mal byť nemocniciach štandardom, či rôzne poplatky v ambulanciách a to bol len začiatok toho, čo žneme teraz.
Odrazu sa dozvedáme o desivej pandémii, ktorá kvári celý svet a o tom, ako veľmi záleží našej vláde a odborníkom na našom zdraví. Až tak, že v záujme nášho zdravia musíme držať hubu a krok, plniť rôzne nezmyselné opatrenia, ktoré aj napriek tomu, že ich ľudia z obáv o vlastné zdravie dodržiavajú, nič doteraz nevyriešili. Ba dokonca ešte viac situáciu zhoršili. Boli sme prinútení nechať sa dobrovoľne nasilu testovať.
Lenže…
Napríklad v roku 2012 firma Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách. Úplatky lekárom v rôznej podobe, sú vraj súčasťou ich predajnej kultúry. Táto firma má zastúpenie aj na Slovensku a stačí si dohľadať, kto ju zastupuje… Prepojenia sú skutočne zaujímavé…
Veľmi závažné sú aj iné kauzy, za ktoré firma musela zaplatiť obrovské pokuty…
https://devana.blog.pravda.sk/2021/0...n=shp_rightbox

Devana na konci píše aj pár otázok:
--------------------------------------------
Ako je možné, že v našom štáte zdravotná starostlivosť a liečba chorých vyzerajú tak, že mnohí ľudia sa napchávajú predpísanými liekmi ako lentilkami?
Problémov je veľmi veľa a tým základným problémom je, že ľudia dlhodobo žijú v klamstve…
V klamstve o tom, v akom politickom a ekonomickom zriadení žijú.
Mali by si položiť otázku, ako je možné, že ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom?
Pretože obchodné záujmy firiem a jednotlivcov, nikdy nerešpektovali ľudské práva…
---------------------------------------
Skús si na ne pravdivo a logicky odpovedať a prídeš na to, že to má v hlavičke riadne popletené.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
buchač
]
To nemôže byť pravda veď korupcia a úplatkárstvo v klasických a tradičných demokratických krajinách neexistuje a je výsledkom budovania socializmu v krajinách východnej strednej Európy, keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.
dobre píšeš,,,však aj v článku, na ktorý reaguješ to píšu :


Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách
))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
pavol54
buchač
]
To nemôže byť pravda veď korupcia a úplatkárstvo v klasických a tradičných demokratických krajinách neexistuje a je výsledkom budovania socializmu v krajinách východnej strednej Európy, keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.
dobre píšeš,,,však aj v článku, na ktorý reaguješ to píšu :


Pfizer musela zaplatiť pokutu vo výške 60 miliónov dolárov za podplácanie lekárov vo východoeurópskych krajinách
))
kto to písal? novinári. Kde sú zamestnaní tí novinári? no predsa vo vydavateľstve. Komu patrí vydavateľstvo pôvodnej prvotnej informácie? Určite nejakému západnému vlastníkovi mediálneho domu. Dovolí si špiniť do vlastného hniezda aj keď sa to tam deje bežne a keďže tam aj každý druhý policajt vyberač(aspoň vo filmoch)? No určite
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
bjuty smis
keď sa musel dávať úplatok aj za kúpu toaletného papiera či banánov.
...a snáď mi len nechceš tvrdiť, že si dával úplatok za predaj sracáku....či ?
To som napísal ja, a vtedy keď vyhorel Harmanec(ale to už bolo v ranno kapitalistickom Slovensku ) nebol papier tak som dodal predavačke za igelitku papriky a ona mne zase jedno skupinové balenie papiera (aj keď už žiadny nemala)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Uz bolo na case
Dnes co sa nehodi...je konspiracia alebo hoax....
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
alaya1
Uz bolo na case
Dnes co sa nehodi...je konspiracia alebo hoax....
Bádatel je znôška sračiek.
Bohužiaľ je zrušený len na FB,webka funguje ďalej.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
lujza.j
alaya1
Uz bolo na case
Dnes co sa nehodi...je konspiracia alebo hoax....
Bádatel je znôška sračiek.
Bohužiaľ je zrušený len na FB,webka funguje ďalej.
ale keď si dám horkú čokoládu a nalúskam tekvicové jadierka (na zinok) nikomu, ani sebe tým neuškodím, aj keby to bol stokrát hoax že pomáha , Aj na STV neverím všetkému čo povedia a netvrdím že je to hoaxové médium. Inak som si to prvý raz pozrel, vždy si musíš vedieť vybrať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Myslela som to vseobecne....ale hop..vsetci do mna
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
Myslela som to vseobecne....ale hop..vsetci do mna
ja? Inak dnes som počul taký brutálny hoax citujem : "Bol som pozitívny a desať dní som neopustil izbu jedlo mi dávali rodinné príslušníčky ku dverám" (asi má komplet vybavenú izbu ) ja musím chodiť vedľa.
Zlyhanie sulíka stálo život dvetisíc ľudí. Ako dobre že žijeme v krajine kde sa nemusíme báť zomierať. to nie je môj výrok, ale voľný citát.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Najväčší a najznámejší hoax -man svojho času, bol Galileo Galilei. Kde skončil?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať