Zavrieť

Porady

Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
Nandrolon
buchač
Nandýýýýý....môžeš zasa nadávať...

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-v-slovencine/
A ty jej môžeš robiť obhajcu :-))
Ale ja jej nerobím obhájcu...ja v podstate poukazujem na fakt, že ako sa realizujú "investigatívni" novinári....to sú tí žalobcovia, prokurátori, sudcovia a katovia v jednej osobe...a pritom nie jeden z nich by sa ani nevedel po engliš opýtať, kde sa má ísť vyserondieť.
Pre mňa je dôležitá hentá veta :

" Aj pre Pravdu Čaputová povedala, že sa po anglicky "dohovorí". "

Čo to znamená, to je snáď jasné...či ?
V článku sa spomínajú Fico a Dzurinda....a pokiaľ sa nemýlim, tak ich prejav v engliš bol v tých politických začiatkoch úbohý.

....a apropó...Putin je teda iný level politiky, a predsa :

" Tým, že žil dlhé roky v Nemecku vie veľmi dobre po nemecky ale anglickým prejavom na verejnosti sa vyhýba. V angličtine si toľko neverí a používa ju verejne iba zriedkavo. "

Znova opakujem, neobhajujem Čaputovú (nebol som ani na voľbách)...zatiaľ ju treba nechať na pokoji. Ešte nie je ani ustanovená do funkcie, nedali jej ani len tých 100 dní, aby sa rozkukala...ale idú po nej jak cigán po údenom.
Pre mňa, za mňa...nemusí vedieť žiaden cudzí jazyk, to nie je žiadne valné kritérium.
Za politika majú vravieť činy a nie pindy......na pindanie sú voliči.
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

najnovší výskum ukázal, že:
53557086_2304903876239939_22488414402117632_n.jpg  
5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Prehľad získaných bodov (19000 bodov spolu !)
5 0
Terezia13 Terezia13

19875137_1478896522203166_4352495704607385843_n.jpg  
58745124_1089080854611232_4496058223144468480_n.jpg  
59368426_1947594985350951_6658699394847604736_n.jpg  
1/1
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Puntík zaočkovaný aj začipovaný, ale hrozilo, že možno aj nebude . Mala som s tým aj všelijaké príhody. Raz som tu písala, ako ma lúbí, že sa podhrabal pod susedov plot a prišiel za mnou. Tak vtedy stratil, asi sa mu pri podliezaní obojok. Mala som jeden nový, tak som mu ho išla dať. No to bol pre psačie bábätko Dobre, že hneď všetko nevyhadzujem. Tak som recyklovala. Urobila som si náhradný obojok z manželovho opaska do nohavíc. Napadla by niekoho taká blbosť? Po začipovaní bolo treba číslo telefónu. Jasné, že ho neviem, lebo sama sebe si nevolám. Podala som mladému mobil s otvoreným zoznamom a hovorím: Já som ako ja, nájdite si. S manželkou mali z babky srandu. Aspoň sa zasmiali.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

návštevník..
IMG_20190508_095819.jpg  
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este to...aby som sa certila.......pre pismenko hore dole....som tu nie pravopisny špehoš...s mojou poruchou precitam aj vadne slovo..spravne....co uz
5 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

buchač
Mila123
lujza.j
Mali podnikatelia koho zajimaju...fizel,exfizel a pod....media len tak chňapnú po kauze a pekne si to uziju....a nik uz nevie ako kauza skoncila....ci zapletenie do spinavosti potvrdene....
Lui, uvedom si, že policajti pomáhajú a chránia......aspoň to takto propagujú a skutek utek...
mali by byť príkladom ale opak to je a média sa na tom živia, ale keby to neboli média nevedeli by sme o nich....
ale štatisticky vychádza, že 10% je špinavcov.....to je dosť a koľko je takých, na kt. nedôjde????
Špinavci ?
Trochu silný výraz na takých, čo si chcú cestou svojej manželky trochu prilepšiť k tomu smiešnemu platu...nerátam vysokých funkcionárov, ktorí sú v plnke a aj tak majú málo...šak podobne ako milionárski podnikatelia.

Ten poliš (špinavec), ktorý vezme úplatok pri nejakej pokutičke, to nie je špinavec...to je debil, ktorý pre pár šupov (20-40€) riskuje svoj flek...ale šak aj medzi profesormi na VŠ sa nájdu debilkovia, ktorí za fľašu domáceho vína dajú skúšku...a potom tak aj vyzerajú tí absolventi (niektorí majú dokonca aj dve-tri VŠ)....viď lekári, čo si zamenia zdravé koleno za to poškodené.

Tí špinavci sú ale dobrí, keď príde nejaká živelná pohroma...to potom ctihodní občania žhavia linky až do het.

Média sa na špinavcoch živia...taký markantnejší príklad je Moldava.
Degeši dostali pelendrekovú príučku, no média bez overenia napísali obžalobu a aj vyriekli súd...no pritom žiaden z nich nebol v tej dobe na mieste činu.

...a ozaj, koľko je špinavcov medzi podnikateľmi ?
Poznám jedného, má butik s handrami, ktoré ťahá zo zahraničia.
Má byt, má vilu, má BMW X5, má...dcére a synovi kúpil byty, syn si vyváža riť na A 8.
Také niečo sa proste poctivo nedá získať...proste nedá.

...a keby som sa mal rozpísať o firme, kde funguje moja 1/2, tak to by bol trochu dlhší príspevok.
Ale vraj už ide po špinavcovi (lebo toto je kuwa špina) NAKA...holt, karma je zdarma.
----------------------------------
...a dalo by sa aj viac na tému podnikanie...napríklad to podnikanie z domu.
Trt by také niečo malo existovať.
Podnikáš ? Prenajmi si priestor. Auto len na podnikanie a nie aj na súkromné účely.
...atď, etc, a tak podobne.
Myslím si, že by sa veľa jedincov na svoju činnosť vyserondiali...lebo by nemohli robiť špinavosti.
Prepáč Juraj, ale hlúposti píšeš o kolene.......nebol si pri ňom, nebol si na sále, iba si z médií počul.....
mám dcéru, lekárku na traumalotolgicko - ortopedickom oddelení v ČR a bola na stretnutí s bývalými spolužiakmi (lekármi) a majú tam aj kolegu
je to pravda, že si pacient želal vymeniť pravé koleno , urobilo sa opačné, ale na sále už dnes vedia , čo zajtra chystajú urobiť, v príjímacích dokladoch lekár napísal, že to bude ľavé.....operačná sála bola nachystaná na ľavé,
večer pred zákrokom sa holilo ľavé koleno, pacient neprotestoval.....pacient po príchode na operačnú sálu sa operatér pýta, overuje si zákrok......je viac mechanizmov, aby sa niečo nepoplietlo....
a inak pri gonartróze kolena , kolenného kĺba , sú stále poškodené obe kolená, pacient môže pociťovať bolesť jedného intenzívnejšie..... teda je pravda, že chcel P aby mal vymenené pravé, ale i to ľavé koleno by si musel dať vymeniť.....
teda trochu objektivity do daného problému....
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Ja zase sledujem, ako tu dávaš denne príspevky a srandičky o Smere, už je to trápne takáto jednostranná kritika.
A ty zase kritizuješ prezídentku, exprezidenta, obhajuješ a volíš extrémistov... Budem si pridávať, koho chcem,máme demokraciu.
5 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Mám dáke neprispôsobivé mandelínky: vôbec ich netankuje, že sadba bola proti pásavke namorená, to poprvé. Ďalej nereagujú ani na chren, paradajky, piliny, popol týý brďo, oni asi nemajú internet a nečítali, že im to má vadiť...
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Keby nahodou niekto nevedel
FB_IMG_1561642809936.jpg  
5 0
Terezia13 Terezia13

toto ma odrovnalo
65316955_713727759086071_7773214009108463616_n.jpg  
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

5 0
Terezia13 Terezia13

už veríte, že bociany nosia deti!?
66528647_2377814532266899_3412967634025578496_n.jpg  
5 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nestali sa domacimi milacikmi, usli.
Ani fotka z prirody, je to v zahrade, tak sem:

Prislo sme domov a hla. Male skocilo do vody a nevedelo vyliezt hore. Potom mamka skocila za nim, ale vysiel som von, tak sa schovala do krikov a pozorovala co bude. Ako som sa priblizil, male sa ponorilo asi meter a preplavalo pod vodou na druhu stranu. To sa zopakovalo asi 10x, kym som ho vylovil podberakom. Vytriasol na travnik a male sa rozbehlo ze by mu ani Volko nestacil.
Zaujimave, ze bolo iba jedno, ved kacka mava viacero mladych.
kacice.png  
5 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

potešil - výlet na Čachtický hrad
IMG_4645JPG.jpg  
IMG_4646JPG.jpg  
IMG_4655JPG.jpg  
IMG_4659JPG.jpg  
IMG_4660JPG.jpg  

IMG_4673JPG.jpg  
IMG_4662JPG.jpg  
IMG_4679JPG.jpg  
IMG_4680JPG.jpg  
1/1
5 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ž.jpg  
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
Pekne tie smeracke curvy zenieme))
bolo 5 gramov bieleho dizajnu?
ty tu trepeš ako po 50 g...
policia, súdy smerácke
generalny prokurátor úkolovaný smerákom kočnerom
a ty tu stále svoje......

ale nech je po tvojom...tak teda .neodstúpil fico, kalinák, gašpar, hraško, krajmer, stromček, vanek, jankovská, ten blbý hasič.....atd..
Pekne to čistíte,ano.Ale neponúkate alternatívu.Neviem ku ktorej partaji patríš,ale opozícia neponúka alternatívu.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Dnes som kupil iba 2 ks, minule 3 ks a predtym 3 ks, ktore mi v chladnicke zhnili tak isli kuram. Tie 3, co som uvaril boli take vodove bez chuti, varil som vyse pol hodiny na plyne.
Nandy tebe ako horniakovi poradím. Kukurica v obchodoch je vždy lahôdková. Tá ktorá sa zbiera ráno je sladká tá čo v tých horúčavách 34+ nikdy nebude sladká(až ráno) ale treba ju nechať povariť (blanžírovať) vychladiť šupnúť do mrazáku a potom znova príležitostne vybrať a uvariť ( štipka soli do vodybude sladšia) a bude mäkšia. mám to overené ako bývalý pestovateľ kukurice na export( mraziarne mi nevyradili ani klások, všetko sežrali nemci).
5 0
Terezia13 Terezia13

............to je život............
Naposledy upravil Terezia13 : 18.09.19 at 19:07
67513699_2619279938096458_1036113138778374144_n.jpg  
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať