Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pokračuj....to znamená rôzne kombinácie:
- mlč
- nevyjadruj sa
- choď si lietať
- alebo chlastaj
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Však ale to si dal iba 1 možnosť /všetko dokopy/ , skoro ako Matovič dobrovoľné testovanie....
:-))))))))))))))))))) ešte ma tu nikto nenasral, tak zatiaľ som v pohode:-)))


.... ináč vie niekto niečo bližšie o Kronerovi? Na Staškove som ho vždy stretával......
On je Pán herec, ale zrejme má psychické problémy.......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
misoft
Lui.... pozri sa dole na ten článok - zdroj!

Tomu "zdroju" zrušili už FB, pracuje sa na zrušení stránky.
Už mi pripadáš ako udavač Benčík. Chýbajú ti normalizačné previerky? Neboj, už začali...
aké symptomatické tá stv 1 si vie vybrať témy filmov práve skončil mastičkár tiež kritika na liečenie niektorými ľudmi, napriek tomu že mal výsledky.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Cibulková, Cibulková .... čo mi to len pripomína?




Aha! Už viem! Tá, čo sa po antuke naháňala za tým bielym guľatým čudom a jej mama (poslankyňa) miesto sedenia v parlamente ju za štátne povzbudzovala na tribúne!
Po Lučanskom je voľné miesto nie veľká korupcia alebo malá korupcia. Alebo len nad 500 000?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Kukuč.... na Zjem aj Vlek často písali vyslovené kraviny! A nielen tam.....
BTW: o tom, že im zatrhli FB sa písalo pred nedávnom, i v telke to dávali (hľadať nebudem) - takže aké "normalizačné previerky"?
Ja len som upozornil, že ten zdroj je na pokraji konca (i keď možno vznikne ďalší - pod iným názvom).
Zdroj - nezdroj...ale hlavne čítaj aj text.

" SLOVENSKO: Televízia Markíza nečakane priniesla v Televíznych novinách (9.1.2021) informáciu o pacientoch, ktorých si po vyliečení z covidu, príbuzní nechcú zobrať domov a lekári nevedia, čo s nimi. Obsadzujú tak zbytočne lôžka v nemocnici. Preto mnohé z nich avizujú, že sa blížia k naplneniu svojich kapacít. „Sú pacienti, ktorí by vedeli ísť domov, mohli by sa vrátiť, ale doma sa ich boja, lebo mali covid, hoci už nie sú infekční,“ povedal pre Markízu Juraj Payer, viceprezident Slovenskej lekárskej spoločnosti. „Berú nám nielen postele, ale berú nám aj zdravotníckych pracovníkov,“ informoval MUDr. Marián Kollár, prezident Slovenskej lekárskej komory. Taký pacient odčerpáva sily zdravotníkov a zaberá miesto niekomu inému. "

Takže v tomto prípade Zjedz aj Záves...lebo Markíza dala šot. Beriem do úvahy, že konšpiračné weby urvú ten svoj komentár...
Lenže povedzme si otvorene, nie je pravdou aj nasledujúce ?

" Ale nikto sa nezamýšľa nad tým, prečo asi takého príbuzného doma nechcú? Lebo médiá urobili z respiračného ochorenia strašiaka gigantických rozmerov a všetky iné informácie, zo štúdií z celého sveta, ktoré covid prirovnávajú iným, podobným respiračným ochoreniam cenzurujú a lekárov a vedcov s iným názorom zosmiešňujú a ponižujú. V správach, aj v Televízii Markíza, už 10 mesiacov nič iné ani nevysielajú, len katastrofické scenáre a rastúce čísla. To sa potom nemožno čudovať, že niektorí ľudia tejto mediálnej masáži a propagácii uverili a úplne stratili zdravý úsudok. Akoby už iné choroby neexistovali. "

Lenže ty robíš veľmi rýchlo predčasné uzávery a potom to tak aj vyzerá.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Narkózu nesledujem, Hnojku tiež nie. A Discovery mi oklieštili .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Narkózu nesledujem, Hnojku tiež nie. A Discovery mi oklieštili .
Tak potom na kerú máriu sa vyjadruješ ?

Ja síce tiež nie nejak veľmi, ale to neznamená, že nie som v obraze.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
Však ale to si dal iba 1 možnosť /všetko dokopy/ , skoro ako Matovič dobrovoľné testovanie....
:-))))))))))))))))))) ešte ma tu nikto nenasral, tak zatiaľ som v pohode:-)))


.... ináč vie niekto niečo bližšie o Kronerovi? Na Staškove som ho vždy stretával......
On je Pán herec, ale zrejme má psychické problémy.......
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...gYmjl-rLPXzGKB
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Psychológ Michal Mynář to dobre opísal – vo svete ľudí ochotných veriť konšpiračným teóriám sú vnímané štyri skupiny ľudí. Vnímajú tých, o ktorých si oni myslia, že sú konšpirátori. V súčasnosti sú to pre nich Bill Gates, George Soros, ilumináti či farmaceutické giganty. Potom vnímajú tých, ktorí sú prisluhovači zla, ktorí k nim priskakujú a podriaďujú sa im, napríklad z novinárskych a vedeckých kruhov. Do tejto kategórie podľa nich v poslednom čase patria aj zdravotníci a neziskovky.

Potom sú ostatní, čo je väčšina, tie „ovce“, ktorí sú naivní, zaslepení a tupí. Posledná skupina je tá, ku ktorej sa radia oni sami. Oni všetko toto prehliadli a odhalili skutočnú pravdu. Na rozdiel od ostatných ľudí to pochopili a patria medzi vyvolených. Nenechajú sa obalamutiť. Tento pocit, že sú vyvolení a vedia, ako to vlastne je, im dodáva sebaistotu a pocit sebaúcty. Keď sa im to narušuje, sú z toho mimoriadne nervózni a vyostrujú sa diskusie.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Po Novom roku mám stále 10 prstov dokopy na rukách. Takže hento som našiel, ale díky.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
Po Novom roku mám stále 10 prstov dokopy na rukách. Takže hento som našiel, ale díky.
To odpovedáš na ten odkaz o Jankovi Kronerovi čo som priložila ?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Príbuzní si nechcú zobrať domov pacientov po prekonaní covidu.
A to sa dá? Mňa sa nikto nepýtal,či chcem otca domov alebo nie.Jednoducho mu oznámili,že ho prepúšťajú.Keby mi to on nepovedal,tak sanitka zastavi pred domom,vyložia ho a hotovo
Čo je to za blbosť,že si ich NECHCÚ zobrať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Narkózu nesledujem, Hnojku tiež nie. A Discovery mi oklieštili .
Tak potom na kerú máriu sa vyjadruješ ?

Ja síce tiež nie nejak veľmi, ale to neznamená, že nie som v obraze.
Ďuri, nič v zlom - odkedy mi ty diktuješ, kedy a ako sa mám vyjadrovať? Ty sa tiež vyjadruješ - a často i tam, kde by si nemal.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Virus nezmizne ... cca 33:30
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Japonci objavili ďalšiu mutáciu - rozdielna od mutácie z Anglicka i južnej Afriky.
https://www.aktuality.sk/clanok/8545...-novu-mutaciu/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Včera hovoril plagiátor že pravidelným vŕtaním v nose sa zníži počet nakazených na covid . Išiel som špajze mám tam špajdle na zabíjačku namotám vatičku, kvôli hygiene ju namočím do nejakej dezinfekcie pošpáram sa trikrát denne v nose (veď tie testy okrem toho že sa nimi vrtajú v nose, nemajú iný význam ani lepšiu vypovedaciu hodnotu(viď naď). Hodím si eurom, ak padne číslo, tak som negat, ak padne znak budem hádzanie opakovať) Okrem toho som bol nakúpiť citróny a zelený čaj, tekvicové jadierka ako zdroj zinku mám, v lekárni som kúpil vitamín D a budem konať preventívne.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Hmmmm.... ja sa v nose vŕtam iba ak prstom, alebo ešte lepšie malíčkom
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak nie len, že sa madamka dala zaočkovať doma a nie v Dubaji, kam idú jej dane ale aj porušovanievanie pravidiel aj s druhou madam posrankyňou.https://plus7dni.pluska.sk/ludia/sve...itm_position=7
https://plus7dni.pluska.sk/ludia/cib...mou-politickou Fuj, chce si mi z nich; zvr......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať