Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Cestou od lekára z PN som si bola vybrať sprej, ktorý mi vo štvrtok objednala p. lekárnička, lebo ho momentálne nemala. Chcela som si kúpiť popritom aj vitamín D. Keďže okrem magnézia, žiadne vitamíny neberiem, bola som prekvapená, že vitamín D je tiež sprej. Tak som ho nezobrala. A som tam, kde som bola.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A ešte zabudol dodať, čo akosi nikde v médiách "zvučne" nezaznelo, že boli nakúpené od rovnakej firmy bez súťaže...



Ináč čo sa týka toho testovania, tak predpokladám, že za 4 - 5 týždňov budú plné nemocnice a obsadené všetky /viď obrázok/.

Ale zrejme mu o to ide, však zase treba ďalšie milióny do vrecka cez svoju firmu.
ventilátor.jpg  
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

babka - ježibabka
Cestou od lekára z PN som si bola vybrať sprej, ktorý mi vo štvrtok objednala p. lekárnička, lebo ho momentálne nemala. Chcela som si kúpiť popritom aj vitamín D. Keďže okrem magnézia, žiadne vitamíny neberiem, bola som prekvapená, že vitamín D je tiež sprej. Tak som ho nezobrala. A som tam, kde som bola.
Oli, skus zavolať obvodacke nech ti predpíše kvapky Vigantol, to je D-cko, neda sa kúpiť bez predpisu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
kopretinka
Pred dvomi dňami plakal,ako oklamal všetkých občanov testami pre psov
A cez víkend ide tými testami znova testovať......
Čo iné čakať od neschopáka? Tam nie je ani náznak niečoho iného okrem testovania.

Preto sa pýtam.

Pán premiér, aký máte problém? Čo vám bráni v tom, strčiť ľuďom do ruky spolu s výsledkom testu aj rozumné odporúčania od lekárov o tom, čo môžu teraz robiť pre svoje zdravie?
Čo vám bráni v tom, aby aspoň ľudia, ktorý nedobrovoľne/dobrovoľne stoja v riadnej zime v dlhých radoch dostali ako malú odmenu recept na vitamín D a C?

Prosím vás, len mi nepovedzte, že v tom bráni nedostatok času a peňazí.
Mal som pod palcom každý rok cca 250 vodičov kolesovej techniky vo veku 19 rokov, ak som chcel vodiča ANTT (vodičské oprávnenie C) zaradiť na prevoz osôb musel absolvovať psychotesty, z nich som( po odjazdení kilometrov ) vyberal 2 vodičov ktorí išli na vodičov autobusov (D). A to už nehovorím o psychotestoch veliteľov palebných batérií o obsluhách odpaľovacích zariadení.
Ak by bola dodávateľom vitamínov tá istá firma čo dodáva testy, problém by nebol
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
Hlásia celodenné mrazy,takže kto ešte neochorel,tak ho to čaká.
...Kto ešte neochorel nech sa ide dať testovať...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

babka - ježibabka
Cestou od lekára z PN som si bola vybrať sprej, ktorý mi vo štvrtok objednala p. lekárnička, lebo ho momentálne nemala. Chcela som si kúpiť popritom aj vitamín D. Keďže okrem magnézia, žiadne vitamíny neberiem, bola som prekvapená, že vitamín D je tiež sprej. Tak som ho nezobrala. A som tam, kde som bola.
ja som kúpil tablety D3 2,8 eur, je ich tam asi 20, to si si mala ten sprej striekať na masný chleba?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nandrolon, nikde v mediách to nezaznelo ?
tak odkiaľ to vieš ???
volal ti výrobca z koreí ??

toľko sa dá naň teraz nakydať a aj tak si budeš radšej vymýšlať a klamať )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
.
doplňujúca otázka môžete potvrdiť že opísaná diplomovka je plagiát, je súca na odháňanie múch od psích(konských) chvostov,
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
nandrolon, nikde v mediách to nezaznelo ?
tak odkiaľ to vieš ???
volal ti výrobca z koreí ??

toľko sa dá naň teraz nakydať a aj tak si budeš radšej vymýšlať a klamať )
Vraj o tom pojednával plagiátor v diplomovke
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
..........

Ale zrejme mu o to ide, však zase treba ďalšie milióny do vrecka cez svoju firmu.
.... a ak ani tie nebudú stačiť, tak sa zoženie tento

, ale bude namontovaný na úrad vlády (aby konečne odfúkol tých diletantov...)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Jarka 1
kopretinka
Pred dvomi dňami plakal,ako oklamal všetkých občanov testami pre psov
A cez víkend ide tými testami znova testovať......
Čo iné čakať od neschopáka? Tam nie je ani náznak niečoho iného okrem testovania.

Preto sa pýtam.

Pán premiér, aký máte problém? Čo vám bráni v tom, strčiť ľuďom do ruky spolu s výsledkom testu aj rozumné odporúčania od lekárov o tom, čo môžu teraz robiť pre svoje zdravie?
Čo vám bráni v tom, aby aspoň ľudia, ktorý nedobrovoľne/dobrovoľne stoja v riadnej zime v dlhých radoch dostali ako malú odmenu recept na vitamín D a C?

Prosím vás, len mi nepovedzte, že v tom bráni nedostatok času a peňazí.
Mal som pod palcom každý rok cca 250 vodičov kolesovej techniky vo veku 19 rokov, ak som chcel vodiča ANTT (vodičské oprávnenie C) zaradiť na prevoz osôb musel absolvovať psychotesty, z nich som( po odjazdení kilometrov ) vyberal 2 vodičov ktorí išli na vodičov autobusov (D). A to už nehovorím o psychotestoch veliteľov palebných batérií o obsluhách odpaľovacích zariadení.
Ak by bola dodávateľom vitamínov tá istá firma čo dodáva testy, problém by nebol
Áno, to "vyšetrenie /psychotesty, ktorých súčasťou boli aj IQ testy/ sme robili v Ružomberskej nemocnici a trvalo to dokopy cca 6 hodín /3 osoby/.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nandrolon, nikde v mediách to nezaznelo ?
tak odkiaľ to vieš ???
volal ti výrobca z koreí ??

toľko sa dá naň teraz nakydať a aj tak si budeš radšej vymýšlať a klamať )
Asi som mal šťastie a tá informácia sa mi usilovne vyhýbala. Ak by to takto nakúpil Fico, tak by bolo v židomédiách denne aspoň 5 článkov o tom.
PS: nemusel volať výrobca, vo videjku je to pekne zhrnuté.
https://fb.watch/2ZdX3UpYXo/
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mňa to ani nenapadlo, že vitamíny môžu byť okrem tabletiek aj inakšie. Mohla som si pozrieť v PN. Veď v budove kde som bola je aj lekáreň, dokonca dnu sa ide okolo jej výdajného okienka. Ale nakoľko sprej som mala objednaný od štvrtku v našej lekárni, tak som tam nešla.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Áno, to "vyšetrenie /psychotesty, ktorých súčasťou boli aj IQ testy/ sme robili v Ružomberskej nemocnici a trvalo to dokopy cca 6 hodín /3 osoby/.
A bol si negatívny?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A čo je teba po tom? Ináč mohol si mi napísať, že cez SS sa neradí....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Klasicka vakcina na obzore ...
https://www.ta3.com/clanok/1200605/t...guje-inak.html
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

babka - ježibabka
Mňa to ani nenapadlo, že vitamíny môžu byť okrem tabletiek aj inakšie. Mohla som si pozrieť v PN. Veď v budove kde som bola je aj lekáreň, dokonca dnu sa ide okolo jej výdajného okienka. Ale nakoľko sprej som mala objednaný od štvrtku v našej lekárni, tak som tam nešla.
Vigantol uzivam uz asi 5 rokov, teraz mi endokrinolog pri kontrole doporučil tabl.VigantolVit, tie su podstatne drahsie ako kvapky a bol aj vypadok v lekarni. Zostala som pri kvapkach a zvysenom davkovani (40 kv. 1x týždenne)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
A predpokladám, že ho bude vystavovať aj tým, ktorí ani neboli na testoch :-))))))))))

Ale však vyčkajme, kým nám niekto napíše, že ten papier má fakt takú hodnotu.
Alikvotná časť mzdy, odvodov, papier, toner do tlačiarne, odpisy budovy /prípadne nájomné/, odpisy ďalšieho zariadenia ambulancie, alikvotná časť nákladov účtovnej firme, alikvotná časť toaletného papiera :-)))))))))))))))))))))), pero, alikvotná časť tuhy do pera :-)))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať