Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
lujza.j
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
A predpokladám, že ho bude vystavovať aj tým, ktorí ani neboli na testoch :-))))))))))

Ale však vyčkajme, kým nám niekto napíše, že ten papier má fakt takú hodnotu.
Alikvotná časť mzdy, odvodov, papier, toner do tlačiarne, odpisy budovy /prípadne nájomné/, odpisy ďalšieho zariadenia ambulancie, alikvotná časť nákladov účtovnej firme, alikvotná časť toaletného papiera :-)))))))))))))))))))))), pero, alikvotná časť tuhy do pera :-)))
no nech ich vystaví 100 ale plagiátor nechá nastrihať kartóniky na pásiky a dodá 10 melónov a jeden má hodnotu 4,3 to je kšeft, za tie peniaze po inkasovaní by som sa nechal dopraviť aj na vyšetrenie k psychiatrovi
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kukučka
Za 9 mesiacov menej ako m.r.
Ozaj, kde zmizla chrípka?
https://dennikn.sk/2220278/obeti-pan...y-rok/?ref=tit

"Od roku 1996 umiera na Slovensku každý rok v priemere 52 699 ľudí. Už teraz vieme, že minulý rok bol zásadne horší. Túto hranicu sme prekročili už v novembri.

Denník N si od ministerstva vnútra vyžiadal počty úmrtí zaznamenané v registri fyzických osôb, čo je prakticky najpresnejšia a najaktuálnejšia štátna databáza obyvateľov Slovenska. V týchto dátach vás napríklad lustrujú policajti, keď o vás potrebujú niečo zistiť. Do tohto registra sa cez matriky zapisuje aj úmrtie.

V minulom roku podľa údajov z registra zomrelo 59 615 ľudí. To je o sedemtisíc viac ako 24-ročný priemer a asi o päťtisíc viac ako v roku 2018, ktorý bol doteraz v počte úmrtí rekordný.

Pandémia koronavírusu už v mnohých krajinách ukázala, že skutočných obetí môže byť oveľa viac, než vykazujú oficiálne počty úmrtí na covid-19.

Za celý rok 2020 oficiálne na pľúcnu formu covidu-19 umrelo 2250 ľudí. Ďalších 569 umrelo „s“ covidom-19, teda neumreli priamo na pľúcnu formu tohto ochorenia.

Keď toto číslo odpočítame od nadmerného počtu obetí za minulý rok, naznačuje to, že pandémia mohla mať vlani až štyritisíc obetí navyše, o ktorých sme doteraz nevedeli."
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tak kočner s ruskom došpekulovali )
teda na 19 rokov...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
lujza.j
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
A predpokladám, že ho bude vystavovať aj tým, ktorí ani neboli na testoch :-))))))))))

Ale však vyčkajme, kým nám niekto napíše, že ten papier má fakt takú hodnotu.
Alikvotná časť mzdy, odvodov, papier, toner do tlačiarne, odpisy budovy /prípadne nájomné/, odpisy ďalšieho zariadenia ambulancie, alikvotná časť nákladov účtovnej firme, alikvotná časť toaletného papiera :-)))))))))))))))))))))), pero, alikvotná časť tuhy do pera :-)))
Je to oprávnená požiadavka.A nebudem Vám to písať,trh to vyrieši.Vlastne to už asi skoro vyriešil. :-))
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami
Nandrolon
lujza.j
Dobry koment tam...obvodak vystavuje doklad o prekonani covid za 3,50e bravó...prašule,prašule a zas prašule.....
A predpokladám, že ho bude vystavovať aj tým, ktorí ani neboli na testoch :-))))))))))

Ale však vyčkajme, kým nám niekto napíše, že ten papier má fakt takú hodnotu.
Alikvotná časť mzdy, odvodov, papier, toner do tlačiarne, odpisy budovy /prípadne nájomné/, odpisy ďalšieho zariadenia ambulancie, alikvotná časť nákladov účtovnej firme, alikvotná časť toaletného papiera :-)))))))))))))))))))))), pero, alikvotná časť tuhy do pera :-)))
Je to oprávnená požiadavka.A nebudem Vám to písať,trh to vyrieši.Vlastne to už asi skoro vyriešil. :-))
ked som mojmu byvalemu gynekologovi spomenula ze obvodacka pyta za potvrdenie prinesenej vypisanej priepustky poplatok, reagoval ze by ho hanba fackovala keby to ziadal on ...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Je to o nastavení človeka.Niketo je taký a niekto onaký.Ved čo teraz-predtým stáli jeden balík rukavíc 5-6 euro,teraz minimum 14,predtým rúška....atd.Ich hanba nefackuje?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Je to o nastavení človeka.Niketo je taký a niekto onaký.Ved čo teraz-predtým stáli jeden balík rukavíc 5-6 euro,teraz minimum 14,predtým rúška....atd.Ich hanba nefackuje?
presne tak, voľakedy(vo februári) filter ffp1 1,5 eura používal ich traktorista najmä pri pesticídoch, potom som ich mal zakázané kupovať (len osoby podľa zoznamu) a neskôr keď za ne pýtali 5eur tak radšej obchod nezobral.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
ked som mojmu byvalemu gynekologovi spomenula ze obvodacka pyta za potvrdenie prinesenej vypisanej priepustky poplatok, reagoval ze by ho hanba fackovala keby to ziadal on ...
Ešte sa možno dočkáme: zdvihnutie lekárovej hlavy - 1,5€, pozretie na pacienta jedným okom +1,5€, pozretie aj druhým okom +1,5€, vypísanie lajstra +3€ - suma sumárum 7,5€ - k tomu 20%DPH si pripočíta = 9€ - a keďže nemá vydať s 10€ - 1€ ako manipulačný poplatok.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Cibuľa sa prihlásila na výpomoc
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Začínajú sa používať nové skratky k menám niekedy je to ako v tajničke napr. Plgt. -plagiátor, alebo Pplš -papaláš,
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
veronikasad
ked som mojmu byvalemu gynekologovi spomenula ze obvodacka pyta za potvrdenie prinesenej vypisanej priepustky poplatok, reagoval ze by ho hanba fackovala keby to ziadal on ...
Ešte sa možno dočkáme: zdvihnutie lekárovej hlavy - 1,5€, pozretie na pacienta jedným okom +1,5€, pozretie aj druhým okom +1,5€, vypísanie lajstra +3€ - suma sumárum 7,5€ - k tomu 20%DPH si pripočíta = 9€ - a keďže nemá vydať s 10€ - 1€ ako manipulačný poplatok.
Dušan bez DPH,(zdravotná starostlivosť nie je zaťažovaná DPH)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
Dušan bez DPH,(zdravotná starostlivosť nie je zaťažovaná DPH)
Ja to viem, ale nevieš, čo sa deje v hlavách takýchto lekárov, tí sú niekedy ti započítať i dátum a čas do sumy (ekvivalent soc. čašníkov )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

GB - sú schopní denne zaočkovať 100 ľudí, plánujú denne zaočkovať 200000!
SK? Pár desiatok, predpoklad v budúcnosti pár stovák.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Po šiestich hodinách pustili vodu (asi bola porucha? I to sa stáva.) tečie len studená - aspoň dačo, ale! Prietok 1,5L za MINÚTU (pozor - nie za sekundu!)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to ti nestačí ?
voda nie je pivo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak to mám smolu - alkahól -e-e-e. Ale už tečie o niečo viac. Aspoň dačo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
veronikasad
ked som mojmu byvalemu gynekologovi spomenula ze obvodacka pyta za potvrdenie prinesenej vypisanej priepustky poplatok, reagoval ze by ho hanba fackovala keby to ziadal on ...
Ešte sa možno dočkáme: zdvihnutie lekárovej hlavy - 1,5€, pozretie na pacienta jedným okom +1,5€, pozretie aj druhým okom +1,5€, vypísanie lajstra +3€ - suma sumárum 7,5€ - k tomu 20%DPH si pripočíta = 9€ - a keďže nemá vydať s 10€ - 1€ ako manipulačný poplatok.
U nás sa hovorí: "psí hlas do neba nejde".
Byť takou sviňou, to sa musíš už narodiť, ale platené pečiatky na VLASTNEJ PRIEPUSTKE som zažil... Nezruinovalo ma to, ale ani ta stará tlstá p*ča na tom tiež nezbohatla. Akurát ju pol okresu "častovalo"...
Kvôli trhu byť k*rva?
Asi super biznis "na kávu" :-)))))
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami
Je to o nastavení človeka.Niketo je taký a niekto onaký.Ved čo teraz-predtým stáli jeden balík rukavíc 5-6 euro,teraz minimum 14,predtým rúška....atd.Ich hanba nefackuje?
Pani doktorka, chcela za to vtedy tuším 3€, za jedno použitie razítka trošku vysoká suma ..., strávený čas pár sekund.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

no "nekup" to
Uz som videla tricka, sukne s corona potlacou ... este mi chyba disney rozpravka a cela sada plysakov.
133766758_3866900136674912_5771839373452981071_n.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ešte žije? Alebo ju už karma dobehla?

PS: treba si uvedomiť, že "svine" sa nájdu v každej sfére. Hádam tu niekto nebude tvrdiť, že sa dá na tom zarobiť, nedajbože je na to odkázaná nejaká ambulancia. Je to iba o charaktere danej osoby.
Naposledy upravil Nandrolon : 12.01.21 at 19:12
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať