Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
BXLmiami
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
Nielen stará garda, ale aj starí rodičia. Aj tí vymrú.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
korela
misoft
BXLmiami
Možno príde čas ked sa bude platiť za vchod do samošky,neviem.Ale viem celkom určite že je tu čas,ked hľadáš mladého lekára v ambulancii lupou.
Mladých lekárov nehľadaj....... tí majú iné - lepšie fleky, ale nie na Slovensku.... Doma zostala stará garda, ktorá pomaly "vymiera".
A ty si hádam myslíš, že je to náhoda?
po mojej bývalej obvodáčke, ktorá odišla do dôchodku, nastupil mladý lekár ...
K nám mala prísť mladá lekárka, aj na dverách nápis, ale dozvedeli sme sa, že nejaká jej musí určitú dobu robiť akéhosi garanta. Neviem, ako to do detailu funguje od skončenia školy. No a samozrejme medzi staršími funguje akási "biznis kolegialita", tak sa tu jednoducho nedostala a šlo to do zabudnutia. Pritom jej úrad chcel dať priestory takmer zdarma a taktiež podnájom.
Mladí sú, ale starí ich proste "nepustia". Toto mala byť podľa priezviska ukrajinka.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jednoznačne keď tu nevadia robotníci z 3. krajín vo fabrikách /čítaj otroci/, rovnako by som začal dovážať vo veľkom lekárov.
Čo počúvam, tak v nemocnici pacienti najlepšie hodnotia práve všelijakých cudzincov, lebo pre tých sú to veľké peniaze, tak sa snažia a makajú naplno. Naši lenivci by už iba brali úplatky a cvičili pacientov.... Česť výnimkám, ktorých je už veľmi málo.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Naposledy upravil bjuty smis : 13.01.21 at 10:52
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Jednoznačne keď tu nevadia robotníci z 3. krajín vo fabrikách /čítaj otroci/, rovnako by som začal dovážať vo veľkom lekárov.
Čo počúvam, tak v nemocnici pacienti najlepšie hodnotia práve všelijakých cudzincov, lebo pre tých sú to veľké peniaze, tak sa snažia a makajú naplno. Naši lenivci by už iba brali úplatky a cvičili pacientov.... Česť výnimkám, ktorých je už veľmi málo.
:-)) Lebo ty určite robíš odborný dozor aspon piatim mladším,robíš s nimi všetko a berieš za ich prácu plnú zodpovednosť a to všetko počas svojej práce.Ja som to tušila,že ty najmenej tretinu pracovnej doby si ochotný pracovať zadarmo :-)))
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

(Albert Einstein): Iba blázon robí dookola stále to isté a čaká od toho iný výsledok
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie, nikomu nerobím dozor. Akurát nemám klapky na ušiach a hlavne nepodlieham demagogickým tvrdeniam, že tu nemá kto ordinovať.
Tak jednoducho, ako sa to vyriešilo s otrokmi vo fabrikách, nech sa to vyrieši aj s lekármi. Záujem tu je veľký, ale bráni tomu legislatíva. Dúfam, že tú časom zmenia, aby konečne začala správne fungovať tá tvoja neviditeľná ruka trhu.
Alebo keď už sa to dotýka človeka konkrétne, tak zrazu nie?
Raz sa tu bude musieť tá legislatíva zmeniť. To bude potom nárekov, keď tu začnú konečne kmitať lekári z cudziny.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
(Albert Einstein): Iba blázon robí dookola stále to isté a čaká od toho iný výsledok
Na budúci týždeň si idem vystaviť potvrdenie o prekonaní Covid 19. Oskenujem si kolegove a zmením na svoje údaje.
Už vidím, ako pôjde dopravák overovať k obvodnej lekárke, či je to tak ako na papieri.
Na 3 mes. pokoj od testovania. Urobil by som si ho dnes, ale ešte ho nemám v rukách.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
ja ho nehodnotím na základe tvojích debilín čo tu splietaš, ale na základe rozhodnutia špeciálneho trestného súdu v pezinku a jeho odôvodnenia..

a čo sa teba týka,, už si tu dnes bol veľmi výstižne ohodnotený, tak sa maj pekne a radšej s tebou ukončím debatu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Nie, nikomu nerobím dozor. Akurát nemám klapky na ušiach a hlavne nepodlieham demagogickým tvrdeniam, že tu nemá kto ordinovať.
Tak jednoducho, ako sa to vyriešilo s otrokmi vo fabrikách, nech sa to vyrieši aj s lekármi. Záujem tu je veľký, ale bráni tomu legislatíva. Dúfam, že tú časom zmenia, aby konečne začala správne fungovať tá tvoja neviditeľná ruka trhu.
Alebo keď už sa to dotýka človeka konkrétne, tak zrazu nie?
Raz sa tu bude musieť tá legislatíva zmeniť. To bude potom nárekov, keď tu začnú konečne kmitať lekári z cudziny.
Ved kmitajú.Chd do nemocníc do Revucej,Brezna Lučenca...pomaly samý ukrajinec.Má to len jednu chybu-potrebujú našu atestáciu aby mohli plnohodnotne robiť.Lenže..tá atestácia platí v celej EU :-))
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Práve som sa vrátila zo zdravotného strediska. Citujem lekárov a sestričky:
Ledva čakáme, kedy sa situácia vráti do normálu a budeme môcť konečne zase normálne ordinovať.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
Zastanem sa ho, mám ja aj dieťa, zlé skúsenosti sú slabý výraz, nechce sa mi dnes rozpisovať, detto otec, ale to sa skončilo oveľa lepšie, ako predpovedali lekári. Nie však kvôli lekárom.
O našej prvej detskej lekárke tiež neišli dobré chýry, krásna ale t ..., osobné skúsenosti tiež zlé.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
ja ho nehodnotím na základe tvojích debilín čo tu splietaš, ale na základe rozhodnutia špeciálneho trestného súdu v pezinku a jeho odôvodnenia..

a čo sa teba týka,, už si tu dnes bol veľmi výstižne ohodnotený, tak sa maj pekne a radšej s tebou ukončím debatu
Áno, a na Fica a Kaliňáka, ktorých si tu tituloval aspoň 1000x si kde videl nejaké rozhodnutie špeciálneho súdu?
Si myslíš, že tu sme na tom tvojom školení vymývania mozgov?
Si na smiech.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
ako často chodievaš k lekárom, ked to vieš tak zhodnotiť ?
s akými lekármi si mal najväčšie problémy ?
či len z počutia ?
Od členov svojej rodiny a dosť veľkého pracovného kolektívu.
Ty ako vieš, že Lučanský bol korupčník, bol si pri tom, alebo len z počutia?
čo to má spoločné s mafiánským fízlom ?
ja som sa pýtal , či máš osobne zlé skúsenosti s lekármi
ale s tebou sa baviť...
S mafiánskym fízlom nič. Má to spoločné dosť veľa s tebou samým.
Človek, ktorý na počkanie na základe rečí a politických manuálov hocikoho za 5 minút odsúdi a nazve ho mafiánom, položí takúto otázku???
Počuj, u lekára si s tým už bol?
možno je prokurátor len sa nepriznáva , alebo brat Napoleon?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Práve skončila debata o testovaní a očkovaní Múdre slová prof Krištúfkovej (mali byť napísané na stenu od vchodu do úradu vlády aby si ich mohli kompetentní prečítať)
Dobre to dnes popísal Visolajkský v Hlavných správach." Chybou bolo pustiť zdravotníctvo finančným skupinám".
Kto bol Dzurinda alebo Fico?
Naposledy upravil pavol54 : 13.01.21 at 12:08
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nepoznám tvojho brata, ale zoskoč teda z koňa a povedz, či tú otázku myslíš po 12 r. - ministroch zdravotníctva smeru - vážne ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
nepoznám tvojho brata, ale zoskoč teda z koňa a povedz, či tú otázku myslíš po 12 r. - ministroch zdravotníctva smeru - vážne ?
Tvoja kamarila ryčala ako najatá preto že fico sa súdil s majiteľmi zp kvôli zisku. Pokiaľ viem tak posledné znárodňovanie prebehlo po roku 1948, súčasná ústava to neumožňuje, ale ak tak odkúpiť, ešte ak by niektoré zmluvy zneplatnil, tak tie právnické kancelárie by to nerobili zadarmo. Veď uvidíme kto zaplatí tých Haščákových právnikov a odškodné Haščákovi, už sa tvoja kamarila skladá? Ak nie, tak je najvyšší čas začať, lebo tie prechmaty čo robíte národ donekonečna platiť nebude. Niekto za 12 rokov nedokáže napraviť to, čo vy sku...e za rok.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať