Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
Zo Zaježovských lazov má do kaviarní myslím celkom ďaleko
Tak si ma včul zabila...
Bolo mi jasné, že práve toho sa niekto chytí...lenže ono je to o inom.
Kukni na Wiki...daj si kurzor na odkazy v odstavci ohľadom neziskoviek...veľa napovedá.

...a ani nevravím, že Pontis je financovaná Američanmi....aj pre nich je na lazy ďaleko.
unikáš od podstaty citátu, ktorý som dala. V čom nemá pravdu ohľadom hodnotenia Pellegríniho?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

uvidíme, či bude aj šereš )))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
unikáš od podstaty citátu, ktorý som dala. V čom nemá pravdu ohľadom hodnotenia Pellegríniho?
Zlatá moja...svet nie je čierny a biely.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Strcac
Skurveni smeracki mazaci / buchac, marjankaj /, dufate snad, ze ked zmazete
Skurvený úbožiak si ty Vladinko...už nepi toľko a skľudni hormón.
Mne si totálne u prdele, s opilcami sa zásadne nebavím...
Že ťa moderátor zmazal, to je jeho vec a aj právo...no rozhodne nie na môj podnet.

Tak si to zapíš láskavo za uši...alebo napíš na pohárik a fľašu.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ... S testovanim v ambulanciach plne súhlasím
A keď je negatívny, tak ho ošetria a ak je pozitívny, tak nie? Budú ho testovať kým nevyzdravie a až potom ho ošetria?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marjankaj
veronikasad
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ... S testovanim v ambulanciach plne súhlasím
A keď je negatívny, tak ho ošetria a ak je pozitívny, tak nie? Budú ho testovať kým nevyzdravie a až potom ho ošetria?
Asi ošetria, ale na inom oddeleni. Našťastie bol negatívny...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
marjankaj
veronikasad
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ... S testovanim v ambulanciach plne súhlasím
A keď je negatívny, tak ho ošetria a ak je pozitívny, tak nie? Budú ho testovať kým nevyzdravie a až potom ho ošetria?
Asi ošetria, ale na inom oddeleni. Našťastie bol negatívny...
A na akom? Na patológii?
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

marjankaj
veronikasad
marjankaj
veronikasad
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ... S testovanim v ambulanciach plne súhlasím
A keď je negatívny, tak ho ošetria a ak je pozitívny, tak nie? Budú ho testovať kým nevyzdravie a až potom ho ošetria?
Asi ošetria, ale na inom oddeleni. Našťastie bol negatívny...
A na akom? Na patológii?
ozaj vtipné.......trochu empatie by z tvojej strany nezaškodilo....
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Niečo na odreagovanie neviem, či starnem, ale v poslednej dobe sa mi tento štýl páči stále viac
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pri objednávaní setričky trvajú na testoch. Mám 65+, potrebujem ísť k zubárovi aj na odborné vyšetrenie. Čo mi poradíte?
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova



Dobra analyza, co mi to len pripomina?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kukučka
Pri objednávaní setričky trvajú na testoch. Mám 65+, potrebujem ísť k zubárovi aj na odborné vyšetrenie. Čo mi poradíte?
Daj sa otestovať.
Toto tu už bolo aj v novembri.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka
Pri objednávaní setričky trvajú na testoch. Mám 65+, potrebujem ísť k zubárovi aj na odborné vyšetrenie. Čo mi poradíte?
Veď lekár je výnimka.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Do prirody-sportovat sa nedalo ani prvy krat..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Pri objednávaní setričky trvajú na testoch. Mám 65+, potrebujem ísť k zubárovi aj na odborné vyšetrenie. Čo mi poradíte?
Žeby ísť na test ?
Inak povedané...z domu môžeš ísť bez testu, aj po klinike by sa ešte dalo...ale do priestorov ordinácie už veru nie.

Neviem, čo za odborné vyšetrenie, ale ak by sa dalo, tak by som termín preložil. Pokiaľ zuby nebolia, tak detto.
3 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mam za sebou niekolko planovanych kontrol z minulorocnej jesene a je veľký rozdiel v prístupe v jednotlivých ambulancii. Sú lekári, ktori investuju do ochranných pomôcok a "nebuzeruju" pacientov s antigenovymi testami, ak pacient nema žiadne viditeľné príznaky (teplota, dotaznik-blizske kontakty...)
Stretla som sa vsak aj s lekárkou, ktora si neodpustila poznámku aka som nezodpovedna keď trvam na vysetreni, pricom bolo nutna kontrola kvôli dlhodobému užívaniu liekov. Prazdna cakaren, posielala pacientov prec, odmietala predpisovať lieky cez telefon, lebo je preťažená. Na tvari platené rusko, bez akýchkoľvek dalsich ochranných pracovných prostriedkov.
Pri vsetkej úcte k lekarom, su zivnostnici, aj keď mnohi z donutenia, nemôžu čakať ze o vsetko sa postará štát. Ani elektrikar nepôjde na stĺp vysokeho napätia v sandaloch a s kombinackami
Este doplnim, ze žiadneho plosneho testovania na Covid som sa zatial nezucastnila. Ziadanku na PCR testy mi obvodna lekarka bez príznakov ochorenia odmietla vystaviť
Naposledy upravil veronikasad : 19.01.21 at 22:04
3 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

veronikasad
Mam za sebou niekolko planovanych kontrol z minulorocnej jesene a je veľký rozdiel v prístupe v jednotlivých ambulancii. Sú lekári, ktori investuju do ochranných pomôcok a "nebuzeruju" pacientov s antigenovymi testami, ak pacient nema žiadne viditeľné príznaky (teplota, dotaznik-blizske kontakty...)
Stretla som sa vsak aj s lekárkou, ktora si neodpustila poznámku aka som nezodpovedna keď trvam na vysetreni, pricom bolo nutna kontrola kvôli dlhodobému užívaniu liekov. Prazdna cakaren, posielala pacientov prec, odmietala predpisovať lieky cez telefon, lebo je preťažená. Na tvari platené rusko, bez akýchkoľvek dalsich ochranných pracovných prostriedkov.
Pri vsetkej úcte k lekarom, su zivnostnici, aj keď mnohi z donutenia, nemôžu čakať ze o vsetko sa postará štát. Ani elektrikar nepôjde na stĺp vysokeho napätia v sandaloch a s kombinackami
Este doplnim, ze žiadneho plosneho testovania na Covid som sa zatial nezucastnila. Ziadanku na CRP testy mi obvodna lekarka bez príznakov ochorenia odmietla vystaviť
Veronika PCR testami sa diagnostikuje ochorenie Covid 19,,,,,,, oprav sa..... je aj CRP vyšetrenie, to sa robí z kapilárnej krvi a zisťuje sa nutnosť antibiotickej (antibakteriálnej) terapie ......
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mila123
veronikasad
Mam za sebou niekolko planovanych kontrol z minulorocnej jesene a je veľký rozdiel v prístupe v jednotlivých ambulancii. Sú lekári, ktori investuju do ochranných pomôcok a "nebuzeruju" pacientov s antigenovymi testami, ak pacient nema žiadne viditeľné príznaky (teplota, dotaznik-blizske kontakty...)
Stretla som sa vsak aj s lekárkou, ktora si neodpustila poznámku aka som nezodpovedna keď trvam na vysetreni, pricom bolo nutna kontrola kvôli dlhodobému užívaniu liekov. Prazdna cakaren, posielala pacientov prec, odmietala predpisovať lieky cez telefon, lebo je preťažená. Na tvari platené rusko, bez akýchkoľvek dalsich ochranných pracovných prostriedkov.
Pri vsetkej úcte k lekarom, su zivnostnici, aj keď mnohi z donutenia, nemôžu čakať ze o vsetko sa postará štát. Ani elektrikar nepôjde na stĺp vysokeho napätia v sandaloch a s kombinackami
Este doplnim, ze žiadneho plosneho testovania na Covid som sa zatial nezucastnila. Ziadanku na CRP testy mi obvodna lekarka bez príznakov ochorenia odmietla vystaviť
Veronika PCR testami sa diagnostikuje ochorenie Covid 19,,,,,,, oprav sa..... je aj CRP vyšetrenie, to sa robí z kapilárnej krvi a zisťuje sa nutnosť antibiotickej (antibakteriálnej) terapie ......
opravila som, to bola presmycka...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mam to stastie, ze mam normalnu lekarku, ked nieco potrebujem, proste k nej idem (nejake telefonicke objednavanie, testy neriesi). Nedavno som u nej bola s dcerou, k pediatricke sa nedalo, lebo? ... som rada, ze si viem vacsinou takto poradit.

Nikdy som sem nechcela vytahovat velmi osobne zalezitosti.
Ale ... moja mama lezi v DSS, ma ALS, v podstate je len leziaci clovek, ktory hybe ocami. Nie je zbavena svojpravnosti, ale nevie sa logicky podpisat. Moja sestra mi prave napisala, ze ak nepodpise papiere ohladne Covid ockovania, mama bude v uplnej izolacii a bez poskytovania zdravotnej starostlivosti. Ockovat budu v stredu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať