Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
Ako som predpokladal - bude dochtorka
Ešte pár rôčkov on-line vyučovania a také tituly bude mať, že budeš jej prvý pacient
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
ja tu na Porade mám takých "fanúšikov", ktorí ma nazývajú kravou (nik sa ma nazastal) , je to tu také......falošné, samá nenávisť, vulgarizmus tu kvitne, a čo ešte tu sa pestuje a vyrastá tzv. Dunningov -Krugerov efekt.......gratulujem všetkým, ktorí sa tu našli, nezabudnite ma mínuskovať, za vaše mínusky si nič nekúpim, nedvíhajú mi tlak, je mi to fakt, fakt jedno.....
Takže asi takto.

...a ONI sa sú normálna ? Keď ONI sa vyjadria o inom nevkusne, tak to je v poriadku, ale naopak to nefunguje, nedá sa, nesmie ?

S tou falošnosťou ale súhlasím...ste tu viaceré osôbky, ktoré sú obsypané kvetom faloše, pokrytectva, a iných vlastností. Tie kvety kvitnú už roky rokúce bez prestávky, či zima a či leto...

Ten DK efekt ?
Nie raz, nie dva krát som tu čítal určité myšlienky, ktoré posúvali názor, že určité povolania sú nad iné...samozrejme, že účtovníctvo je na prvých miestach.
Tak kto sa tu preceňuje ???

P.S.:
Nejak som nepobadal, že by sa ONI niekoho zastali...a padli tu oveľa horšie ataky.
Takže ako je to s ICH morálkou...vážená dáma ???
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
misoft
Bude z decka dochtor... podľa písma
dnes sa ma pýtala, že kde má mozog a prečo sa hýbe. A čo by sa stalo, keby nemala kosti? mäso? Čo by bola?
O rok dostane pod stromček skladačku - ľudské telo.
O rok jej vychovaj 20-kg moriaka a všetko hento ukážeš "live".
Moja ešte musela z oškubaného 19,5 kg moriaka /bez hlavy/, vypitvaného dostať srdce z hrudníka, ktoré sa buď necháva alebo vytrháva ako posledné, keď už sú všetky vnútornosti preč...
Pes zožerie /chytí vo vzduchu/ ešte hýbajúcu sa useknutú hlavu.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
..... a to ešte nechováme "svine", teda myslím v záhrade, nie vo vláde.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis Pozri príspevok
už aj píšu prečo sa naši demokrati rozpadajú )
vocca nechce pustiť "perie" ani z basy ...

Marian Kotleba sa ako predseda ĽSNS zabetónoval tak, že ho nikto nezosadí, ani keby bol za mrežami.

Partia ľudí okolo Mariana Kotlebu odjakživa hľadala inšpiráciu vo fašistickej Slovenskej republike.

Chceli budovať stavovský štát, pochodovali v uniformách pripomínajúcich rovnošatu Hlinkovej gardy, dokonca po vzore Hlinkovej mládeže zriadili vlastnú mládeženícku organizáciu a Kotlebu s úctou a rešpektom nazývali vodcom.....


https://www.aktuality.sk/clanok/8574...dit-aj-z-basy/


Bjuty, o čom prosím ťa ty stále blúzniš? Aké rozpadanie sa? Nepísal som tu už nejaký rôčik späť, že Uhrík by mal konečne založiť poriadnu stranu?

Veď toto je normálna žiadaná a regulérna reštrukturalizácia strany Ľ-SNS. A to Vás práve - tunelárov štve. Ak Nejaká biela kobyla figuruje v X firmách, tak je to normálne. Ak sa regulérne nechá zaniknúť Magiánova strana a vytvorí sa nová, už je oheň na streche.

:-))))))))))))))))))))))))))

Tak, konečne v nových voľbách zase "Na pláž!"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mila123
kukučka
Videla som v divadelných predstaveniach jak Heribana, tak aj Kubovčíka, vynikajúci herci, len škoda, že podľahli mamonu. ale to nielen oni. A to si myslím už dávno, žiadne "horné dolné pumpy" nepozerám. Ale súhlasím s kritikmi, že tam dno dosiahla tá, čo by mala byť vzorom.
no a tu je rozpor, ja si myslím opak, a keď to tak priamo napíšem na Poradu, uvidíš tú reakciu, mne sa nepáči tiež to ALL FOR MILAN , a teraz? ja ťa nekritizujem za tvoj názor, rešpektujem ho, nepresviedčam ťa,
A mne sa nepáčilo "#ALL FOR JAN", ale nemusel som to tu prvý narozdiel od teba vykrikovať na porade. A to uvidíš tie reakcie!
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
O rok jej vychovaj 20-kg moriaka a všetko hento ukážeš "live"
Chovala som kadečo, ale väčšinu si nepamätá, aj keď sliepky, morky a perličky chodila aj kŕmiť. Pamätá si posledného psa, toho som uspala v lete.
Zatiaľ nepitvá žaby (ako ja), ale ak náhodou, nemám problém ju vziať na nejakú operáciu psa, či mačky.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Nandrolon
O rok jej vychovaj 20-kg moriaka a všetko hento ukážeš "live"
Chovala som kadečo, ale väčšinu si nepamätá, aj keď sliepky, morky a perličky chodila aj kŕmiť. Pamätá si posledného psa, toho som uspala v lete.
Zatiaľ nepitvá žaby (ako ja), ale ak náhodou, nemám problém ju vziať na nejakú operáciu psa, či mačky.
Závidím ti poslušné dieťa, ktorej stačí pozerať....
U nás je to tak, že na akékoľvek pozeranie by som ju musel prilepiť o nejakú stenu /a to beriem vek od kedy začala chodiť/, lebo vo všetkom musí mať tie svoje paprčky :-)))))))))))))) či v bruchu pri pitvaní, či v ceste pri varení, či v hline pri sadení.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Mila123
kukučka
Videla som v divadelných predstaveniach jak Heribana, tak aj Kubovčíka, vynikajúci herci, len škoda, že podľahli mamonu. ale to nielen oni. A to si myslím už dávno, žiadne "horné dolné pumpy" nepozerám. Ale súhlasím s kritikmi, že tam dno dosiahla tá, čo by mala byť vzorom.
no a tu je rozpor, ja si myslím opak, a keď to tak priamo napíšem na Poradu, uvidíš tú reakciu, mne sa nepáči tiež to ALL FOR MILAN , a teraz? ja ťa nekritizujem za tvoj názor, rešpektujem ho, nepresviedčam ťa,
A mne sa nepáčilo "#ALL FOR JAN", ale nemusel som to tu prvý narozdiel od teba vykrikovať na porade. A to uvidíš tie reakcie!
asi preto, že jedného zabila mafia a druhý bol mafiou platený....
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis Pozri príspevok
už aj píšu prečo sa naši demokrati rozpadajú )
vocca nechce pustiť "perie" ani z basy ...

Marian Kotleba sa ako predseda ĽSNS zabetónoval tak, že ho nikto nezosadí, ani keby bol za mrežami.

Partia ľudí okolo Mariana Kotlebu odjakživa hľadala inšpiráciu vo fašistickej Slovenskej republike.

Chceli budovať stavovský štát, pochodovali v uniformách pripomínajúcich rovnošatu Hlinkovej gardy, dokonca po vzore Hlinkovej mládeže zriadili vlastnú mládeženícku organizáciu a Kotlebu s úctou a rešpektom nazývali vodcom.....


https://www.aktuality.sk/clanok/8574...dit-aj-z-basy/


Bjuty, o čom prosím ťa ty stále blúzniš? Aké rozpadanie sa? Nepísal som tu už nejaký rôčik späť, že Uhrík by mal konečne založiť poriadnu stranu?

Veď toto je normálna žiadaná a regulérna reštrukturalizácia strany Ľ-SNS. A to Vás práve - tunelárov štve. Ak Nejaká biela kobyla figuruje v X firmách, tak je to normálne. Ak sa regulérne nechá zaniknúť Magiánova strana a vytvorí sa nová, už je oheň na streche.

:-))))))))))))))))))))))))))

Tak, konečne v nových voľbách zase "Na pláž!"
ty vole , napísať :

"o čom prosím ťa ty stále blúzniš? Aké rozpadanie sa? "

a hned v dalšej vete :

"Nepísal som tu už nejaký rôčik späť, že Uhrík by mal konečne založiť poriadnu stranu?"
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Nandrolon
Mila123
kukučka
Videla som v divadelných predstaveniach jak Heribana, tak aj Kubovčíka, vynikajúci herci, len škoda, že podľahli mamonu. ale to nielen oni. A to si myslím už dávno, žiadne "horné dolné pumpy" nepozerám. Ale súhlasím s kritikmi, že tam dno dosiahla tá, čo by mala byť vzorom.
no a tu je rozpor, ja si myslím opak, a keď to tak priamo napíšem na Poradu, uvidíš tú reakciu, mne sa nepáči tiež to ALL FOR MILAN , a teraz? ja ťa nekritizujem za tvoj názor, rešpektujem ho, nepresviedčam ťa,
A mne sa nepáčilo "#ALL FOR JAN", ale nemusel som to tu prvý narozdiel od teba vykrikovať na porade. A to uvidíš tie reakcie!
prepáčte, Váš názor mňa osobne nezaujíma, prestávam Vaše príspevky čítať......priamo vám to napíšem, idem si vás označiť ako nežiadúcu osobu, ste už druhý v poradí, ktorého príspevky sa mi nebudú ukazovať, a posielajte mi mínusky za všetko čo napíšem, držím palce nech vám to dobre mínuskuje......s pozdravom Vaša krava.....
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Čo ste divie griby pojedli? Takto diskutujúcich som tu ešte nezažila, a boli tiež debaty aj o politike, však sa trochu skludnite všetci
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

)))))
teraz na správach stanovisko hlasosmeru, čo ho prichytili ako hrubo porušuje pravidlá :
pán preceda termostat II bol na obchodnom rokovaní s majiteľom prevádzky ))))))))))

čo čakať od zlodejov a klamárov.....
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Závidím ti poslušné dieťa, ktorej stačí pozerať....
si ma pobavil. Ráno rozlepí oči a ako keby som krakena vypustila. "Pozerá" a keď netancuje just dance, tak robí kotrmelce na gauči, momentálne už asi hodinu poskakuje na fit lopte, kolobežkuje sa v dome ... bola sa aj sánkovať, celý čas sa mi tu ksichtí, pyskuje, dáva mi "blbé" otázky ... vytiahla knihu o planétach, hovorím to je hviezda ... ako môžu byť 2 hviezdy, keď slnko je hviezda ... prečo má Saturn okolo hopla kruh ... júúúj a mám namaľované nechty ružovo, zeleno, žlté ...
Naposledy upravil anet : 20.01.21 at 21:16
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Žabinka
Pekné. Hlavne posledný koment.
Ale keď ja len spomeniem patológiu, tak už je oheň na streche.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vnukov dnešný prvý diktát

https://mail.google.com/mail/u/1?ui=...72a9b5896601b1
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

marjankaj
Žabinka
Pekné. Ale keď ja len spomeniem patológiu, tak už je oheň na streche.
a že si si nespomenul na svoje "sexistické" narážky, mne osobne nepripadla vtipná narážka na brata Veroniky, keď opisovala jeho ošetrenie, a ty si chcel byť vtipný a spomenul si patológiu, či tam sa náhodou nechcel dať ošetriť.......fakt vtipné
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

veronikasad
Vnukov dnešný prvý diktát
Nefunguje odkaz
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

anet
veronikasad
Vnukov dnešný prvý diktát
Nefunguje odkaz
neviem to z mailu inak priložiť, nech to skúsi niekto opraviť ak sa dá. Som prekvapená ako na chalana krásne píše ...
Mne sa to na Porade dá otvoriť ...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Mila123
kukučka
Videla som v divadelných predstaveniach jak Heribana, tak aj Kubovčíka, vynikajúci herci, len škoda, že podľahli mamonu. ale to nielen oni. A to si myslím už dávno, žiadne "horné dolné pumpy" nepozerám. Ale súhlasím s kritikmi, že tam dno dosiahla tá, čo by mala byť vzorom.
no a tu je rozpor, ja si myslím opak, a keď to tak priamo napíšem na Poradu, uvidíš tú reakciu, mne sa nepáči tiež to ALL FOR MILAN , a teraz? ja ťa nekritizujem za tvoj názor, rešpektujem ho, nepresviedčam ťa,
A mne sa nepáčilo "#ALL FOR JAN", ale nemusel som to tu prvý narozdiel od teba vykrikovať na porade. A to uvidíš tie reakcie!
asi preto, že jedného zabila mafia a druhý bol mafiou platený....
Presne, aj ja som si myslel, že generála zabila mafia. Práve si to potvrdil.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
Mila123
Nandrolon
Mila123
kukučka
Videla som v divadelných predstaveniach jak Heribana, tak aj Kubovčíka, vynikajúci herci, len škoda, že podľahli mamonu. ale to nielen oni. A to si myslím už dávno, žiadne "horné dolné pumpy" nepozerám. Ale súhlasím s kritikmi, že tam dno dosiahla tá, čo by mala byť vzorom.
no a tu je rozpor, ja si myslím opak, a keď to tak priamo napíšem na Poradu, uvidíš tú reakciu, mne sa nepáči tiež to ALL FOR MILAN , a teraz? ja ťa nekritizujem za tvoj názor, rešpektujem ho, nepresviedčam ťa,
A mne sa nepáčilo "#ALL FOR JAN", ale nemusel som to tu prvý narozdiel od teba vykrikovať na porade. A to uvidíš tie reakcie!
prepáčte, Váš názor mňa osobne nezaujíma, prestávam Vaše príspevky čítať......priamo vám to napíšem, idem si vás označiť ako nežiadúcu osobu, ste už druhý v poradí, ktorého príspevky sa mi nebudú ukazovať, a posielajte mi mínusky za všetko čo napíšem, držím palce nech vám to dobre mínuskuje......s pozdravom Vaša krava.....
To čo si za "krava", keď raz vyžaduješ vykanie, potom sama mi tykáš, následne zase vykáš?
Však si práve urazila všetky kravy, lebo ani oni nie sú tak sprosté a prešpekulované ako ty sama :-)))))))
Nandy, kroť sa, trošku viac úcty voči ženám na porade by nezaškodilo ...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať