Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

marjankaj
Nandrolon
Ja by som sa tam normálne dostavil a uvidím, či by ma lekár len tak poslal domov, keď by som mal viac ako 65r., samozrejme bez testov.
Možno by si to dovolil, možno nie, každopádne aspoň by lekár odhalil svoj skutočný charakter aj pre ostatných pacientov.
Na kramároch majú na dverách ceduľku: Bez testov nevstupujte do ordinácie.
To má lekár riskovať, že pôjde do karantény?

Ak má niekto na bránke ceduľku: Pozor zlý pes. Tak si rozmyslíš či tam vlezieš.
hmmm, len jeden taký malý detail: veľa ľudí z môjho okolia bolo na testoch raz, o dva dni druhý krát, stále negatívny, ale o 3 dni PCR pozitívny. Takže výpovedná hodnota antigén. testu je ..........
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mikae
marjankaj
Nandrolon
Ja by som sa tam normálne dostavil a uvidím, či by ma lekár len tak poslal domov, keď by som mal viac ako 65r., samozrejme bez testov.
Možno by si to dovolil, možno nie, každopádne aspoň by lekár odhalil svoj skutočný charakter aj pre ostatných pacientov.
Na kramároch majú na dverách ceduľku: Bez testov nevstupujte do ordinácie.
To má lekár riskovať, že pôjde do karantény?

Ak má niekto na bránke ceduľku: Pozor zlý pes. Tak si rozmyslíš či tam vlezieš.
hmmm, len jeden taký malý detail: veľa ľudí z môjho okolia bolo na testoch raz, o dva dni druhý krát, stále negatívny, ale o 3 dni PCR pozitívny. Takže výpovedná hodnota antigén. testu je ..........
Poznám tiež takých ludí a tvrdím to isté čo ty, preto na plošné testovanie nechodím ... V novembri ma tiež bez testu poslali domov z vyšetrenia, na ktoré som čakala niekolko mesiacov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kedysi som tu písal o tom pive Zlatý bažant, že v ČR má inú fľašu a aj vyšší obsah alkoholu, dnes som iba 1 kúpil, idem ho ešte "zduť" do seba, takže, tu je trošku vysvetlenie, kde to minule na nálepke vôbec takto nebolo, ale tušil som to. Zlatý Bažant pre ČR sa varí v ČR....

Prodávajíci: Heineken Česká republika, a.s., U Pivovaru 1, 27053 Krušovice ČR.
Vařeno v České republice pod supervizí pivovaru Hurbanovo, Slovensko.

.... Tak preto sa mi už ten náš Zlatý bažant zdá taký "nedobrý".... Zas išlo o prachy, tak to defakto predali.
Už vidím, ako by napr. Pilsner získal na tom, že by začal variť v Taliansku, Maďarsku....
Zlatý Bažant kedysi vyhral a porazil České pivá, škoda, že už sa to nezopakuje. Ľudská chamtivosť tu zase vyhrala....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Veronikasad.

My sme to zase ako obvykle poistili "procedúrou", aby sme boli negatívni, lebo práca.....

Ale čo ma dosť zaujíma a ani neprekvapí, keď vyhlásia, že očkovať sa môžu aj tí s protilátkami. Lebo z nášho regiónu 15 dni po prvej dávke išli na protilátky, a čuduj sa svete, nič nemali vytvorené.
Čítal som, že sa začínajú vytvárať po 14 dňoch od 1. dávky, ale že skutočne nič? a nebol to jeden človek, ale skupina viacerých zaočkovaných ľudí.
Tí istí sa berú sa aj za 3 týždne po zaočkovaní 2. dávkou, tak uvidím.

A čo ma to teda neprekvapí? Ak niekto vyhlási, že aj tých s vytvorenými protilátkami treba očkovať, lebo však takisto ako testov /Matovičovi do kapsy/ takisto bude treba minúť čo najviac vakcín /EÚ/. No a ľudia, ktorí majú teraz protilátky a majú potvrdenie na 3 mesiace, sa už teraz chystajú na tie protilátky znova za 3 mesiace a tak dookola, a keďže Covid je nákazlivý, tak aby mali za chvíľu koho očkovať....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mikae
marjankaj
Nandrolon
Ja by som sa tam normálne dostavil a uvidím, či by ma lekár len tak poslal domov, keď by som mal viac ako 65r., samozrejme bez testov.
Možno by si to dovolil, možno nie, každopádne aspoň by lekár odhalil svoj skutočný charakter aj pre ostatných pacientov.
Na kramároch majú na dverách ceduľku: Bez testov nevstupujte do ordinácie.
To má lekár riskovať, že pôjde do karantény?

Ak má niekto na bránke ceduľku: Pozor zlý pes. Tak si rozmyslíš či tam vlezieš.
hmmm, len jeden taký malý detail: veľa ľudí z môjho okolia bolo na testoch raz, o dva dni druhý krát, stále negatívny, ale o 3 dni PCR pozitívny. Takže výpovedná hodnota antigén. testu je ..........
A čo, umreli na to?
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja nepotrebujem byť negatívny /v skutočnosti/.
Ja chcem byť zdravý /to je väčšina pozitívnych/ a mať papier, aby som si mohol robiť čo chcem. Viac ma nezaujíma.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Neviem od čoho závisí hodnota protilátok, Vincze nedávno dával hodnoty celej rodiny Banášovcov (všetci prekonali COVID), on s Adelou mali najnižšie, Adelini rodičia niekolko násobne vyššie ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Neviem od čoho závisí hodnota protilátok, Vincze nedávno dával hodnoty celej rodiny Banášovcov (všetci prekonali COVID), on s Adelou mali najnižšie, Adelini rodičia niekolko násobne vyššie ...
Hodnota protilátok závisí jedine od konkrétneho človeka, jeho imunity a rezistencie.
Jedna vec sú nadpriemerne vysoké protilátky, druhá vec je rýchlosť ich metabolizácie a odburávania.
Podľa mňa sú stanovené aj min. ale aj max. hodnoty, lebo ani jedno ani druhé určite nebude dobré.
A neviem, či laboratória na protilátky používajú rovnaké veličiny.
Lebo počul som, že je dobré mať "nad" 3 /ale neviem čoho, a zároveň som počul, že hodnota je od 0-1.
Ale bežne mávajú 3, 5, 30 a "ževraj" to sa bojím napísať aj 200.
Ale stále to nekomentujem, lebo v rukách test som nemal. Len som sa vyjadril, že či všetky laboratóriá majú rovnaké štandardizované jednotky, aby to nebolo ako s alkoholom a jeho prepočtom na alkohol v krvi, kde to treba násobiť zhruba 2x.
Manželia z rodiny - jeden mal 32 a partnerka 0,1. Takže muž mal protilátky vysoké, manželka žiadne. Teda sú 2 možnosti - "buď to ešte nemala, alebo sa jej nevytvorili protilátky". Ale chorý bol iba jeden.....
Naposledy upravil Nandrolon : 23.01.21 at 22:06
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Čim lahši priebeh,tým menej protilátok.Bezpríznakoví aj žiadne protilátky.
Pri opakovanom nakazení tí s ľahším priebehom mali tú druhú nákszu ťažšiu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vincze zverejnil takéto čísla
Referenčná hodnota testu je 12. Čiže čím vyššie číslo od hodnoty 12, tým viac protilátok si telo človeka po prekonaní korony vytvorilo. Výsledky testu však moderátora prekvapili: Viktor mal hraničnú hodnotu 13,6; Adela 32,2; brat Tomáš 35,3; Jozef Banáš 190; Mária Banášová 283.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Čim lahši priebeh,tým menej protilátok.Bezpríznakoví aj žiadne protilátky.
Pri opakovanom nakazení tí s ľahším priebehom mali tú druhú nákszu ťažšiu.
S prvou časťou sa dá súhlasiť /takto to kominukujú aj lekári/, s druhou už nie.
Lebo rovnako ako mali ľahký priebeh v 1. nakazení, rovnako ho môžu mať aj v 2., aj v 3. ...
Nie je relevantný dôvod domnievať sa, že prvý raz to mali ľahké a 2. raz to budú mať ťažké.
Však protilátky nemali ani v pri 1. nakazení, takže ich nebudú musieť potrebovať ani v 2.
edit: veronikasad - presne toto je to, prečo sa domnievam, či všetky laboratóriá to udávajú referenčné hodnoty v rovnakých "nominálnych jednotkách"..... Myslím, že nie.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

No angličania robia nejaký výskum a dosť ľudí sa opätovne nakazí a veľa z nich umiera.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Neviem,či sa to bude dať otvoriť

https://m.facebook.com/groups/205825...0291837923563/
Tak asi nie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veverička na pive?
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Švédi zakážu nosenie rúšok v školách https://de.rt.com/europa/112213-schw...d4cU2LUpJiejeo
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kuwa, neverím...Fléger objavil teplú vodu...
Dušek, Fléger...jeden väčší chuj ako druhý.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked flegra min.rok v čr "vytiahli z klobuka"....konec japonec...on jak covid aj vyzera...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Vysvetlí mi niekto,ako sa môže 14ročné decko zúčastňovať ako dobrovoľník na testovaní???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať