Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kritérium pre zaradenie je trvalý pobyt, ináč by nemalo význam vyhodnocovať okresy...
Pri teste sa nezapisuje trvalé bydlisko.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

kopretinka
Nandrolon
kritérium pre zaradenie je trvalý pobyt, ináč by nemalo význam vyhodnocovať okresy...
Pri teste sa nezapisuje trvalé bydlisko.
však zlé jazyky hovoria - že bratislavčania na Donovaloch - okres B.Bystrica, na Táľoch - okr. Brezno , prípadne v Tatroch- Poprad ... a inde - napr. L. Mikuláš. ... teraz pozerám, že poprad a bystrica sú OK - tak to platilo v tom novembrovom testovaní ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Mňa zaujíma to, ako ty vždy všade nenápadne vsunieš nejaký tvoj výmysel.
Že ťa to lietadlo netrápilo, keď milióny eur na ňom "spálil" úžerník a šéf popradskej pozemkovej mafie Kiska.
Vtedy si bol akosi podozrivo ticho.
Ozaj, kde ho máte teraz schovaného, žije ešte, alebo už otrčil kopytá?
si sa ešte zasekol v kočnerovsko-bodorovských svinstvách...ty užerník )
prečo by ma to malo trápiť ?
naštuduj si, ako to bolo...
to chceš ako kiskom prekrývať termostata ?? to kde sme....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Bjuty...ja Pelleho absolútne neobhajujem...ale predsa len by si mal byť aspoň trochu objektívny.

Pellegrini svoju cestu a účasť na slávnostnom koncerte vnímal podľa stanoviska strany ako podporu prezentácie špičkovej slovenskej kultúry v zahraničí. „Pokiaľ by oficiálne kontrolné inštitúcie dospeli k záveru, že táto cesta nespĺňa parametre služobnej cesty na využitie štátneho špeciálu, je pripravený uhradiť všetky náklady na tento let,” uvádza strana Hlas-SD v stanovisku.https://spravy.pravda.sk/domace/clan...tu-do-nemecka/

A keby aj letel so svojim pupušom...tak čo ??? Vadí niekomu ?
----------------------------------
bjuty...a o (svini - iný výraz si ani nezaslúži) Tódovej nám nepovieš nič ? Žebráci, ktorí zamkýnajú články"... žobrú o príspevky.
Alebo o druhom vynášačovi zo spisov Lipshitovi tiež nič ? Len mi nepovedz, že henten hajzel by sa mal stať prokurátorom...či ?
čítal som...
a ked bol u milionárského krajčíra pre oblek, tak to bolo : obchodné jednanie s majitelom prevádzky ))

ty mi tu chceš niečo o objektivite vyčítať ???

čo si sem dal vlhovú - však tam sedel vedľa slovinského prezidenta, mal tam verejné podakovanie, sedel tam so sakovou, šermiarom....
čo to s týmto porovnávaš ????
aké podpora slovenskej kultúry ? však tam bol tajne za frajerom
sedel snáď vedľa nemeckého prezidenta ? boli tam aj iní ministri ? mal tam verejný prejav ????

mne ty chceš o objektivite ))))
ja píšem, že je to papalášizmus...on bude iným vyčítať....

čo by si chcel o todovej ??
je to naša špičková investigatívna novinárka..a ked o nej píšeš ako o svini - tak to hovorí niečo o tebe, nie o nej....

a čo má s tým spoločné lipšic, to už zase len ty tušíš

ale ten prokurátor dúfam bude
pôvodne som bol proti...ale ked vidím, čo tu mafia a jej užitoční idioti vyvádzajú...treba to tu vyčistiť..a ten s vami dobre pozametá )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

termostatov máte vo svojej feťáckej sekte SaS viac ako dosť.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
Nandrolon
kritérium pre zaradenie je trvalý pobyt, ináč by nemalo význam vyhodnocovať okresy...
Pri teste sa nezapisuje trvalé bydlisko.
podla mňa sa zapisovalo, tuším to bolo aj v zmluve na zriadenie odberných miest
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Dáša_
Povedzme si otvorene, keby Pelle netáral o papalášizme, tak si nikto jeho let do Drážďan, skúšanie obleku a možno aj ďalšie drobnosti ani nevšimne....
Zjavne to jeho PR oddelenie nedomyslelo so smerovaním tejto kampane Alebo rýchlo zabudlo...

Nuž ale nech prvý zdvihne kameň ten, čo je bez viny
aspoň niekto pochopil
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
termostatov máte vo svojej feťáckej sekte SaS viac ako dosť.
nestresuj
magiánkovi sa rozpadla strana a ušla mu polka náckov

teraz ťa už do vírivky snáď zoberie....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som bydlisko diktoval...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
aspoň niekto pochopil
Aááále pochopil.
Tak potom prečo si si neodpustil poznámku o milencovi ?
----------------------
...a ozaj...možno sa mýlim, ale nejak som nepobadal, že by mal poznámky k Holému, ku Oteckovi,...a podobne.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Búrka v šerbli...nič iné.

Poďme riešiť výletík , vŕtat sa v minulosti a pred súčastnosťou zatvárajme oči...to je také Denníkovské a Matovičovské...proste podliacke.
kedy si ty čítal dennikn ?
v žiadnych novinách matovičovi tak nenakladajú, ako títo progresívni čakači na válov
tak sa tu zas nezhovaduj....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...si normálny ? Hento čítať ? Kuwa, ešte som nikoho nezabil lopatou, aby som až taký trest fásol.
...a čo tam vlastne čítať, keď je to uzamknuté ? A platiť za drísty ? Kuwa, ešte som normálny...chujoviny nejak nemusím.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
aspoň niekto pochopil
Aááále pochopil.
Tak potom prečo si si neodpustil poznámku o milencovi ?
----------------------
...a ozaj...možno sa mýlim, ale nejak som nepobadal, že by mal poznámky k Holému, ku Oteckovi,...a podobne.
prečo by som mal zatajovať polovičku informácií ?
to kde sme ? cenzúra ?
politici idú s kožou na trh, treba ich kontrolovať, nie chváliť...už to konečne pochop...
čo je zas s holým ?
tak mal tú výnimku, alebo nemal ????
mal ju snád aj termostst, ked bol na " obchodnom jednní s majitelom prevádky " ?????

kollár ?
no ty si tu písal, že si ho volil..aj s tou hviezdou v zelenej dederonke
tak sa nám ty vyjadri, čo si to dotiahol k moci.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Ja som bydlisko diktoval...
Hej? Aj na certifikáte to je uvedené?
Načo im je adresa,keď ťa musia otestovať tam,kde prídeš a v štatistike sa to nezohladňuje.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nebuď oný...aká polovička informácií ? Akože je pre teba dôležité, či je politik (na mene a pohlaví absolútne nezáleží) pupuš alebo nie ?
Predsa za orientáciu nik nemôže...a pokiaľ je normálny a nedáva ju ostetatívne najavo, tak predsa v pohode...či ?
Počúvaš Queen, G. Michaela, Bronski beat .....a xyz ? Buzíci jak vyšití...no neodsudzuješ.
---------------------------
To potom aj Macron je na hlavu, lebo si vzal za ženu starú vraždu ?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
Nandrolon
Ja som bydlisko diktoval...
Hej? Aj na certifikáte to je uvedené?
Načo im je adresa,keď ťa musia otestovať tam,kde prídeš a v štatistike sa to nezohladňuje.
bydlisko zapisovali rovno do svojho programu. a to bydlisko asi bude na to, aby zaradili tých, čo sa boli testovať v iných okresoch

Takže by ma celkom zaujímalo, jak pozaradzovalo všetkých tých, čo sú v bratislave a trvalé bydlisko majp doma, na východe
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mená, RČ, adresy sa evidujú - v systéme.
Dôvod? Viď posledné prípady, keď osoby XY pendlovala medzi odbernými miestami, len aby náhodou mala výsledok NEGATÍVNY... no a prišlo sa im na to! Vyskočilo to v systéme, že ten XY sa bol testovať v * obciach, pričom v už v prvej bol POZITÍVNY a tak roznášal (potenciálne) nebezpečnú chorobu.
V štatistike obce, mesta, miesta sa však bydlisko neberie - len počet a výsledok.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
Ja som bydlisko diktoval...
Hej? Aj na certifikáte to je uvedené?
Načo im je adresa,keď ťa musia otestovať tam,kde prídeš a v štatistike sa to nezohladňuje.
Píšem niečo o certifikáte?
1. neviem, kde teraz dávali certifikáty, lebo všade len na A4 vytlačené potvrdenie s pečiatkou mesta/obce
2. píšem o tej ich registrácii pred testovaním.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Nebuď oný...aká polovička informácií ? Akože je pre teba dôležité, či je politik (na mene a pohlaví absolútne nezáleží) pupuš alebo nie ?
Predsa za orientáciu nik nemôže...a pokiaľ je normálny a nedáva ju ostetatívne najavo, tak predsa v pohode...či ?
Počúvaš Queen, G. Michaela, Bronski beat .....a xyz ? Buzíci jak vyšití...no neodsudzuješ.
---------------------------
To potom aj Macron je na hlavu, lebo si vzal za ženu starú vraždu ?

pri umelcoch, športovcoch, kamarátoch mi to je jedno

pri politikoch nie..
hlavne mi nie je jedno, že to tají a v rozhovore pre plus7dní to poprel a toho novinára dal vyhodiť
a v dnešnej dobe, pri požiadavkách LGBT , BLM , progresívcov a pod, nie je od veci byť na pozore....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aká otázka, taká odpoveď.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať