Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

my sme doteraz žiadne MOMky nemali, len jediné odber. miesto na celý Zvolen v rámci nemocnice.. naša primátorka minulý víkend povedala že mesto testuje posledný raz.. až asi od utorka postupne začal pribúdať zoznam MOM, a včera zverejnili že na 4 z nich sa dá objednať.. celkovo je zatiaľ 10 MOM.. pozerala som, ako rýchlo zmiznú termíny, ale na počudovanie, nič dramatické sa zatiaľ nedeje, pri minulovíkendovom testovaní po spustení objednávania bolo cca za hodinu všetko obsadené..: rolleyes: ale to súviselo pravdepodobne s tým šialenstvom s prechodom na prezenčnú výučbu..
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

veronikasad
V Prievidzskom okrese sa starostovia 40 obcí vzbúrili a na dedinách tento víkend testovať nebudu. V okresnom meste testovanie bude, ale v dočasných odb.miestach len pre obyvatelov s trvalým alebo prechodným pobytom na území mesta. Vo väčšine OM funguje obj. systém, volné miesta už nie sú ...
obyvatelia okolitých obcí, ktorí potrebuju test do zamestnania, si vystoja rady v 3 MOM na uzemí mesta (v aktuálnych teplotách "príjemné" strávenie víkendu)
takže starostovia jasne v prospech svojich občanov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jeden odvážlivec chýbal, aby Polaček šiel s platom dole...škoda, že nevyšlo, nezaslúži si.
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22594...diny-hlas.html

Doporučujem pozrieť sa na stránku, kde si každý môže zistiť plat svojho starostu...
https://platstarostu.sk/
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

6000 si nezaslúži žiadny starosta u nás....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja by som dal všetkým starostom za OĽANO, SME-rodinu, SaS a Žaluďov po 15 000/mesačne.
Však keď tie strany ľudia tak "ľúbia", tak im aj doprajú, nie???
Alebo debili žijú v štýle "ticho zavolím" a potom na tých istých nadávam????
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V noci z nedele na pondelok končí v ČR núdzový stav a s tým súvisiace väčšina obmedzení, takže aj voľné hranice.
Potešil dosratý Matovič a jeho skupina riťopichov, ktorí sú už cez NDS-ky nachystaní zatarásiť vedľajšie a menšie hraničné priechody. Škoda, že to vôbec v lete "odtarásili"...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

veronikasad
S Ibim by to bola naozaj zábava
Ibi túto "poctu" dostal za to, že na FB napísal, že u nich je všetko otvorené, podnikatelia podnikajú a všetko funguje.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sa tu niekto vzrušuje na fikcii Plusky? Ibi je ako človek podľa mňa chudák, hodný poľutovania.
Vyletel do výšin ako frajer, spadol na zem ako dutý kameň.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ti poviem co ma "vzrusuje", ta hnusna zima. Kde v prdeli je to globalne oteplovanie?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Ma sekne...
Dnes Lidl leták....K O N E Č N E ???
Výnimočne! Inak to zrušili, dávajú to všelijakých regionálnych reklamných plátkov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
BXLmiami
ILen vieš,vysvetli mi načo bežní ľudia potrebujú vedieť že napr.v Brazílii našli u dvoch ľudí dva rôzne typy mutácie.Tento poplach je chorý.
Strach a následná davová psychóza ...
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...mwYkHBPIgzPZG0
To preto, lebo sa zverejňujú presné výsledky nepresných zistení, nejasných pravidiel... a potom občan má z toho guláš (ale nie ten kotlíkový!).
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
Ti poviem co ma "vzrusuje", ta hnusna zima. Kde v prdeli je to globalne oteplovanie?
Tak málo ti stačí k spokojnosti?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
Ma sekne...
Dnes Lidl leták....K O N E Č N E ???
Výnimočne! Inak to zrušili, dávajú to všelijakých regionálnych reklamných plátkov.
Poznámka o hovne.
Je to leták ? JE !
Že kde je šturený, je úplne nepodstatné.

Uja do letáku...o iné mi išlo, keby si si náhodou nevšimol/neuvedomil.
Inými slovami povedané (ako ty vravíš) - že ledva skončilo oblbovanie vianočnými reklamami, už sú tu ďalšie.
...už mi len chýba spot..." Čo je najkrajšie na Veľkej noci ?"...predsa jedlo !!!
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No je otázne, či aj nejaká Veľká noc toho roku bude - minule bola lockdown....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rozmýšľaš alebo len tak treskneš ?

Aj cez Vianoce bola zárva, bubliny a podobne...ale nejak som si nevšimol, že by Vianoce ako také neboli.
...a že Veľká noc bude, na to vezmi jed...už len z dvoch dôvodov - tie si doplň sám.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

K tomu taxíku: včera počas fujavice si niekto od vedľa zavola taxi. Taxikár prišiel, pasažieri nasadli a on začal cúvať (musel, lebo inak sa vyjsť nedá) - zahučal do naviateho snehu. A vyhrabať sa nemohol - tak pasažieri vystúpiť, vytlačiť a potom nasadnúť.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dokolečka dokola....
https://www.topky.sk/cl/10/2058645/V...u-mat-pendleri

1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zrejme bude za tie MOM-y za 1/ dobre zaplatené, ináč by to nerobili a za 2/ sa neboja nákazy.
Kežmarský primátor hľadá chorých, lebo v nemosnici nie sú. Záhada, alebo?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...mwYkHBPIgzPZG0
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kukučka
Zrejme bude za tie MOM-y za 1/ dobre zaplatené, ináč by to nerobili a za 2/ sa neboja nákazy.
Kežmarský primátor hľadá chorých, lebo v nemosnici nie sú. Záhada, alebo?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...mwYkHBPIgzPZG0
no a najlepšie su na tom tie okresy, čo žiadnu nemocnicu nemajú. Nemajú ani hospitalizovaných

A nakazení v DD A DSS sa tiež nepočítajú
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kuki ...ano fajna keška za covid študia....ako huby po dazdi...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať