Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ideš s tým neskoro. Už doobeda som o nich niečo pridala.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- tak si ma dostala - konečne.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mali dať tie paušálne platby mestským a obecným MOM a nepovoliť otváranie súkromných, resp. im nedávať dotácie a Ag testy zdarma. Ale zase by nezarobili krajské Oľajnovské, SaSkárske a SME rodinkárske štruktúry. :-)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dovolím si skopírovať, keďže sa téma uzavrela
"Pozri tu: test nie starší ako 7 dní
https://korona.gov.sk/zakaz-vychadzania/
Čiže 26.2. je už 8 dní starý."

Matematika: 26-7=19
Na teste bol 19.2.
Takže logicky by ho mal mať 26. ešte platný.
Nejde o 8 dní.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa testom nevenujem, preto sa spýtam, tu ide o čo? O aký test, pretože to je časový úsek úplne iný.
"Odkedy sa ráta doba platnosti testu, od odberu vzorky alebo od dátumu výsledku testu?
Počíta sa 96 hodín od vystavenia výsledku."
https://korona.gov.sk/najcastejsie-o...enie-vysledku/
.

"Ak ste predsa len nenašli to čo ste hľadali, napíšte nám."
https://korona.gov.sk/kontakty/kontakty-urad-vlady-sr/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Dovolím si skopírovať, keďže sa téma uzavrela
"Pozri tu: test nie starší ako 7 dní
https://korona.gov.sk/zakaz-vychadzania/
Čiže 26.2. je už 8 dní starý."

Matematika: 26-7=19
Na teste bol 19.2.
Takže logicky by ho mal mať 26. ešte platný.
Nejde o 8 dní.
Usmernenie je také, že nepočítajú od "1", ale od nula. Test vykonaný v pondelok bude platný do 24:00 budúceho pondelka, teda viac ako 7x24 hodín, tiež som sa nad tým pozastavil....
"Deň, keď ste si dali urobiť test sa nepočíta. Počíta sa až nasledujúci deň."
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Nandrolon
korela
Dovolím si skopírovať, keďže sa téma uzavrela
"Pozri tu: test nie starší ako 7 dní
https://korona.gov.sk/zakaz-vychadzania/
Čiže 26.2. je už 8 dní starý."

Matematika: 26-7=19
Na teste bol 19.2.
Takže logicky by ho mal mať 26. ešte platný.
Nejde o 8 dní.
Usmernenie je také, že nepočítajú od "1", ale od nula. Test vykonaný v pondelok bude platný do 24:00 budúceho pondelka, teda viac ako 7x24 hodín, tiež som sa nad tým pozastavil....
"Deň, keď ste si dali urobiť test sa nepočíta. Počíta sa až nasledujúci deň."
tiež som to tak písala v tej uzatvorenej téme.. bolo by to divné počítať ako prvý deň platnosti deň vykonania testu.. niektoré odberné miesta robia do večerných hodín, a už to by sa rátalo ako 1 deň starý test..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neviem, o akej téme píšeš, ani ten link od Korely som neotvoril. Ale zase niektorých užívateľov "beriem vážne" a tak som vedel, o čom Korela "točí". Preto som písal, ako to v skutočnosti je.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Oxxygo
korela
Dovolím si skopírovať, keďže sa téma uzavrela
"Pozri tu: test nie starší ako 7 dní
https://korona.gov.sk/zakaz-vychadzania/
Čiže 26.2. je už 8 dní starý."

Matematika: 26-7=19
Na teste bol 19.2.
Takže logicky by ho mal mať 26. ešte platný.
Nejde o 8 dní.
Dnes som bol na test, takze som sa opytal do kedy plati. DO STREDY 3.3.2021
To tam bol nejaký macher, ktorý ukončil povinnú školskú dochádzku niekde v 6. triede.
Platí ti to do 4.3.2021 23:59h
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Oxxygo
Nandrolon
Oxxygo
korela
Dovolím si skopírovať, keďže sa téma uzavrela
"Pozri tu: test nie starší ako 7 dní
https://korona.gov.sk/zakaz-vychadzania/
Čiže 26.2. je už 8 dní starý."

Matematika: 26-7=19
Na teste bol 19.2.
Takže logicky by ho mal mať 26. ešte platný.
Nejde o 8 dní.
Dnes som bol na test, takze som sa opytal do kedy plati. DO STREDY 3.3.2021
To tam bol nejaký macher, ktorý ukončil povinnú školskú dochádzku niekde v 6. triede.
Platí ti to do 4.3.2021 23:59h
To, ze ty napises 4.3.2021 23:59 je mi prd platne. Do nemocnice ma vojaci stvrtok s neplatnym testom nepustia. Ved sa staci opytat na niektorej MOMke a potom diskutovat.
U nás je už vyšší level. Vstup do nemocnice iba s 24h testom, takže ten tvoj by ti bol prd platný aj 3.3.21
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo, ale zase odrb na nás pracujúcich, aby si mohli manageri mastiť vrecká.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...lOAOue7bhlq0j4

Budem brať jednu konkrétnu veľkú fabriku.
Majú isté zákazky do marca, ktoré pokryjú "24 hod. prevádzku", po marci nemajú zákazkami pokrytú 100% produkciu danej fabriky.
Myslím, že vzhľadom na nemecko budú na tom všetky fabriky plus mínus rovnako.
Matovič by si nedovolil NIKDY odstaviť fabriku, ktorá frčí na 110%, kde musia ľudia chodiť nad rámec svojho normálneho pracovného času.
Ale keďže fabrikám sa robota čiastočne pozastavila, čo urobí vláda? Zavrie ich a bude im platiť časť mzdy /neviem do akého %/. Takže fabrika stojí, tržby má v podobe dotácií od štátu, štát sa takto nezmyselne zadlžuje a tí, čo pracujú budú chodiť do práce častokrát za nižšiu mzdu ako ten, čo je doma. Príklad, napr. predavačka v Tescu, versus zamestnanec na najnižšej pozícii v automobilke.

Matovič je proste kšeftár, bol by som rád, keby aj tak skončil. Častokrát pozerám kriminálky, kde kšeftára napr. dopichali na ulici.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Aký je rozdiel medzi antikoncepčnou tabletkou a vakcínou? žiadny, ak sa aplikujú až po vniknutí cudzieho organizmu do chránenej bunky!
infikovaného vakcinovať sú zbytočne vyhodené peniaze
V médiách sa rozširuje mýtus že vakcinovaný (organizmus)človek chráni svoje okolie(iných) pred infikovaním vírusom. to je blud, po novom hoax
Vakcína slúži na vyvolanie rezistencie(vytvorenie panciera proti vniku) vlastného organizmu na vírus.
Očkovaný(rezistentný) môže byť kľudne prenášačom vírusu. vírus nevidíme ani nezacítime našimi zmyslami
ničenie vírusu(liekmi) v tele infikovaného je jedna účinná ochrana proti jeho šíreniu.
Druhá forma ochrany je eliminácia nepreberného množstva šíriteľov (tie môžu byť biotického alebo abiotického charakteru).
Toľko k výsledkom práce nášho 20 ročného výskumu pri šírení vírusov v zeleninách (vírus ako vírus, len ich potrava je rozdielna).
Posledná perlička: Boli zachytení predajcovia 400 mil ks falošných vakcín (nebol to SPUTNIK ) . Veľmi mi to pripomenulo aféru s dvojakou kvalitou (zložením )potravín v nedávnej minulosti otvorenú stranou SNS.
Každý svojprávny by sa mal chovať podľa toho
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Aký je rozdiel medzi antikoncepčnou tabletkou a vakcínou? žiadny, ak sa aplikujú až po vniknutí cudzieho organizmu do chránenej bunky!
infikovaného vakcinovať sú zbytočne vyhodené peniaze
V médiách sa rozširuje mýtus že vakcinovaný (organizmus)človek chráni svoje okolie(iných) pred infikovaním vírusom. to je blud, po novom hoax
Vakcína slúži na vyvolanie rezistencie(vytvorenie panciera proti vniku) vlastného organizmu na vírus.
Očkovaný(rezistentný) môže byť kľudne prenášačom vírusu. vírus nevidíme ani nezacítime našimi zmyslami
ničenie vírusu(liekmi) v tele infikovaného je jedna účinná ochrana proti jeho šíreniu.
Druhá forma ochrany je eliminácia nepreberného množstva šíriteľov (tie môžu byť biotického alebo abiotického charakteru).
Toľko k výsledkom práce nášho 20 ročného výskumu pri šírení vírusov v zeleninách (vírus ako vírus, len ich potrava je rozdielna).
Posledná perlička: Boli zachytení predajcovia 400 mil ks falošných vakcín (nebol to SPUTNIK ) . Veľmi mi to pripomenulo aféru s dvojakou kvalitou (zložením )potravín v nedávnej minulosti otvorenú stranou SNS.
Každý svojprávny by sa mal chovať podľa toho
Toto som nikdy nepochopil, prečo by zaočkovaný nemohol byť prenášačom.
To akože treba očkovať aj kľučky dverí, aby nemohli byť infikované vírusom žltačky? Taktiež vzduch uzavretých priestorov s množstvom ľudí, lebo je tam vírus TBC? A ten tam veru je!
Samozrejme, že zaočkovaný chráni IBA seba a nikoho iného.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Aký je rozdiel medzi antikoncepčnou tabletkou a vakcínou? žiadny, ak sa aplikujú až po vniknutí cudzieho organizmu do chránenej bunky!
infikovaného vakcinovať sú zbytočne vyhodené peniaze
V médiách sa rozširuje mýtus že vakcinovaný (organizmus)človek chráni svoje okolie(iných) pred infikovaním vírusom. to je blud, po novom hoax
Vakcína slúži na vyvolanie rezistencie(vytvorenie panciera proti vniku) vlastného organizmu na vírus.
Očkovaný(rezistentný) môže byť kľudne prenášačom vírusu. vírus nevidíme ani nezacítime našimi zmyslami
ničenie vírusu(liekmi) v tele infikovaného je jedna účinná ochrana proti jeho šíreniu.
Druhá forma ochrany je eliminácia nepreberného množstva šíriteľov (tie môžu byť biotického alebo abiotického charakteru).
Toľko k výsledkom práce nášho 20 ročného výskumu pri šírení vírusov v zeleninách (vírus ako vírus, len ich potrava je rozdielna).
Posledná perlička: Boli zachytení predajcovia 400 mil ks falošných vakcín (nebol to SPUTNIK ) . Veľmi mi to pripomenulo aféru s dvojakou kvalitou (zložením )potravín v nedávnej minulosti otvorenú stranou SNS.
Každý svojprávny by sa mal chovať podľa toho
Toto som nikdy nepochopil, prečo by zaočkovaný nemohol byť prenášačom.
To akože treba očkovať aj kľučky dverí, aby nemohli byť infikované vírusom žltačky? Taktiež vzduch uzavretých priestorov s množstvom ľudí, lebo je tam vírus TBC? A ten tam veru je!
Samozrejme, že zaočkovaný chráni IBA seba a nikoho iného.
pozri fnnitra.sk. Kľučka nie je potravou pre virus ale je jeho prenášačom, je abiotický faktor. Pri vstupe na testovacie pracovisko by mal každý prejsť dezinfekčnou rohožou. vírusové kvapky na podlahe chytené na podošvu robia z teba kvalitnejšieho prenášača ako dvojmetrový odstup tie sa pri vstupe musia potešiť. Vírus na kvapkách zachytí rúško, samotný vírus po uschnutí vodných pár si lieta ako mucha cez králičie pletivo.
Naposledy upravil pavol54 : 26.02.21 at 09:41
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

babka - ježibabka
To si kedy bol naposledy v kostole, keď to bolo takto? Predvlani v lete? Začiatkom mesiaca sme mali v rodine svadbu. Účasť 6 ľudí vrátane kňaza a miništranta. Povinná dezinfekcia, test, rúško. Kamera, ktorá ináč ide stále a vysiela prenos omše na miestnej káblovke a YT bola od rána do 17,30 vypnutá, lebo by sa asi našlo nejaké hovädo, ktoré by určite prišlo gratulovať. Kameru pustili pred omšou, ktorá bola o 18.
Oli - nemusím chodiť - mám to každú nedeľu! 30m krížom cez ulici máme "kostol" Cirkvi bratskej - urobený z rodinného domu!
https://dopice.sk/ptD
Donedávna ráno, večer zvon! A to už naštvalo mnohých obyvateľov - musalo zakročiť mesto, pretože to zvonenie sa nedalo vydžať.
A - chodia tam, chodia - síce nie veľa (cca 20-30), lenže po pobožnostiach si pekne robia dišputy na dvore - bez rúšok, žiadne 2m od seba. Na toto tiež poukazujem, dnu sedia ano na šachovnici, ale vonku pekne po "bratsky". A aj na toto som poukazoval, ako to často na dedinách chodí. Ďalší kostol máme síce ďalej, ale keď idem kúpiť knedle a končí omša, tak vidím, ako je to vonku - hlúčiky 5-10 pospolu, lebo majú spoločnú cestu....
Vo svätostánku dodržiavajú, mimo už nie.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Samozrejme, že zaočkovaný chráni IBA seba a nikoho iného.
zaočkovaný nechráni ani seba.
Poznám aj zdravotníka, ktorí bol očkovaný a má covid.
Jeden z mojich poľských priateľov napísal "Covid -19 . Mój tato, pomimo szczepienia 2ma dawkami szczepionki Pfizer-a zachorował na Covid. Walczy . Piszę to nie po to aby wzbudzać jakąkolwiek sensację, tylko żeby zwrócić uwagę wszystkim że nadal trzeba uważać na siebie! "
Keby som sa pýtala, isto ich poznám viac. Ale neriešim, som z toho celého šaškovania už dosť otrávená.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To nie je kostol ale nejaká jehovistická sračka.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Nandrolon
Samozrejme, že zaočkovaný chráni IBA seba a nikoho iného.
zaočkovaný nechráni ani seba.
Poznám aj zdravotníka, ktorí bol očkovaný a má covid.
Jeden z mojich poľských priateľov napísal "Covid -19 . Mój tato, pomimo szczepienia 2ma dawkami szczepionki Pfizer-a zachorował na Covid. Walczy . Piszę to nie po to aby wzbudzać jakąkolwiek sensację, tylko żeby zwrócić uwagę wszystkim że nadal trzeba uważać na siebie! "
Keby som sa pýtala, isto ich poznám viac. Ale neriešim, som z toho celého šaškovania už dosť otrávená.
Ale chráni.
Chrániť vôbec neznamená "nemožnosť to chytiť"... Ale priebeh by mal byť iný, miernejší.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Chrániť vôbec neznamená "nemožnosť to chytiť"... Ale priebeh by mal byť iný, miernejší.
Zeby mal lahsi priebeh, hmmm asi by nenapisal ze bojuje. A zdravotnik? cela familia su chori
Ale kto sa chce ockovat, nech sa da. Urcite uz len ten pocit, ze je zaockovany mu psychicky prospeje.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
Nandrolon
Samozrejme, že zaočkovaný chráni IBA seba a nikoho iného.
zaočkovaný nechráni ani seba.
Poznám aj zdravotníka, ktorí bol očkovaný a má covid.
Jeden z mojich poľských priateľov napísal "Covid -19 . Mój tato, pomimo szczepienia 2ma dawkami szczepionki Pfizer-a zachorował na Covid. Walczy . Piszę to nie po to aby wzbudzać jakąkolwiek sensację, tylko żeby zwrócić uwagę wszystkim że nadal trzeba uważać na siebie! "
Keby som sa pýtala, isto ich poznám viac. Ale neriešim, som z toho celého šaškovania už dosť otrávená.
že by iná mutácia?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať