Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Diplomaticky skandal pokracuje https://www.ta3.com/clanok/1204649/d...-konzulat.html
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A zas niečo k téme od malého, škaredého kvičiaceho prasiatka.
https://www.topky.sk/cl/10/2071759/K...nsinovu-vladu-

Ja to furt hovorím. Na takých "čestných", "tvrdých", "odolných" /čítaj, postihnutých, menejcenných, fyzicky handicapovaných chudákov/ ako sú Igor Matovič a Jaro Naď, treba iba riadne zaziapať a sa to poští do nohavíc.
Zrazu aj nemysliteľné veci /menšinová vláda/ sa stanú v sekunde možnou alternatívou.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Tá menšinová vláda by mala trvanie rádovo v týždňoch, a toho sa tí dvaja zlodeji boja. Matovič aj s Naďom by veľmi neradi vo väzbe nosili teplákové bundy :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keby len tých... je ich tam omnoho viacej.
Teraz moja fazuľka končí Bc. - chce ďalej na Mgr. - lenže fakultu rušia. Takže podáva prihlášky kade-tade. Lenže vďaka ministrovi-obuvníkovi a jeho návrhu zákona nie je isté, že tam, kde začne Mgr. štúdium nebude po roku znova hľadať ďalšiu školu. Pri neschopnom ministrovi a jeho snahe ovládať VŠ sa môže kľudne stať, ze bude neustále meniť školy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ako ináč to môže vyzerať, keď obuvník s výučným listom ide riadiť rektorov a dekanov a celé školstvo?
Nič proti učňovkárom, ale každý by sme mali robiť to, čo sme študovali. Na ministra výučný list určite nestačí.
To, že si neskôr "nejaký" titul kúpil za prachy, to mu múdrosť a vedomosti do hlavy nenalialo.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Keby len tých... je ich tam omnoho viacej.
Teraz moja fazuľka končí Bc. - chce ďalej na Mgr. - lenže fakultu rušia.
No schválne...ktorá je to fakulta ?
0 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

bjuty smis
babka - ježibabka
Driemalo sa mi, ale hneď ma to prešlo. Pozerám obecnú stránku. Dodatočne vložili oznam o poplatkoch za KO. Vlani vývoz každé 2 týždne za 12 éčiek, teraz každé 3 týždne + dajú každému 5 l kýblik na kuchynský odpad, ten sa bude brať vraj každý týždeň. Ten vlastne ani veľmi nepotrebujem, lebo mám kompostér. Ešte tak v zime, keď sa nedá ísť na humno. Poplatok 25 éček životná úroveň stúpa.
to je sťažnosť ? )
my platíme 140 za 14 dňový vývoz 120l nádoby....
Nie je to sťažnosť, iba konštatovanie. Tak ten poplatok u vás je fakt prehnaný. Pretože sú domácnosti, ktoré pravidelne za 2 týždne nádobu nenaplnia a vývoz majú potom nečastejšie, ale platiť musí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Keby len tých... je ich tam omnoho viacej.
Teraz moja fazuľka končí Bc. - chce ďalej na Mgr. - lenže fakultu rušia.
No schválne...ktorá je to fakulta ?
PdF
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a to o ktorú ide ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

UMB a teraz sa moja fazuľka spojila s ďalšími študentmi, ktorí (neoverené) disponujú informáciami, že nielen tam, ale dokonca TrU, UK majú problémy, pretože im idú rušiť fakulty (odoberajú akreditácie)... tam sme dospeli tým, že školstvo riadi neschopný, neznalý vyštudovaný obuvník, spolumajiteľ kozmetickej firmy, vyštudovaný "právnik" na paneurópskej vysokej. škole s podozrením na plagiátorstvo, ktorý je "odborník" na stredoškolské odborné vzdelanie (teda len sa venuje).
Fazuľka si podala pre pokračujúce štúdium prihlášky na TrU, do Olomouca, plánovala do Nitry, zvažuje (zisťuje informácie) o Plzni....
Ten pako diasiahne to, že tu už prestanú VŠ de facto fungovať, bude sa študovať v zahraničí (a potom - komu by sa chcelo vracať späť sem, keď vidí, aký je tu bordel), kde aj ostane.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Amen....no fakt amen.
Takže kaderník niečo vypustí z hlavy a ty to berieš za bernú mincu ?

Dokonca sa ide rušiť celá fakulta ? Keby sa zrušila nejaká katedra, tak nepoviem ani slovo...lebo tých zbytočných katedier je vcelku dosť, čistý byzňis.
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

WHO odmieta planovane EU vakcinacne pasy https://www.dw.com/de/who-lehnt-gepl...-ab/a-56778179
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No fakt - sledovali vôbec, čo ten jeho "návrh" školského zákona urobil? Čo sledoval?
Presne to, čo sa teraz (ale v malom) deje - preto sa školy spojili a protestovali. Ak by návrh prešiel - potom by minister a jeho poskokovia mohli určovať, ktorá škola čo bude učiť, kto bude rektorom, dekanom. Dokonca senáty (často 15-členné) chcel okresať na 12-členné a s jeho "delením" - 4ks od neho, 4ks od !mecenášov" a "oligarchov", 4ks zo školy. Študentov vyhodiť z rozhodovania! Toto bol jeho zámer, aby študenti sa učili len to, čo on schváli.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Buď si istý, že vedeli čo robia. Títo študenti majú svojím spôsobom šťastie, že sa o tom vôbec dozvedeli, a môžu sa zachrániť, lebo návrh bol vnútroštátny. Horšia bola úprava z EU, nevedel to každý študent, po uzavretých piatich ročníkoch prichádzali o diplomy. Ale nevedomosť zákona neospravedlňuje,
Aj keby prešla Froncova reforma, ešte viac by poriadne zasiahla Slovensko.
Úpravy v školstve sa budú vyskytovať asi stále za nejakým účelom.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Buď si istý, že vedeli čo robia. Títo študenti majú svojím spôsobom šťastie, že sa o tom vôbec dozvedeli, a môžu sa zachrániť, lebo návrh bol vnútroštátny. Horšia bola úprava z EU, nevedel to každý študent, po uzavretých piatich ročníkoch prichádzali o diplomy. Ale nevedomosť zákona neospravedlňuje,
Aj keby prešla Froncova reforma, ešte viac by poriadne zasiahla Slovensko.
Úpravy v školstve sa budú vyskytovať asi stále za nejakým účelom.
Oni dobre vedia, čo robia, bohužiaľ.
Ani pri tých 35 mil. vakcín to mebol omyl. Žiadne domáce testovanie totiž nebude. Regionálni riťolízači matoopíc by prišli o kšeft tisícročia v podobe MOM.
Naposledy upravil Nandrolon : 06.03.21 at 09:04 Dôvod: pravopis
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dnes prísť o robotu, likvidačné. Áno prepúšťa sa aj dlhoročných odborníkov, radšej nepíšem konkrétnu VŠ. Asi nebude jediná.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

bjuty smis
Alebo nech si pekne svoje montovne zbalia a pakujú do Rumunska, Bulharska..
Presne jak textilaci...

Nenecháme sa už zotrocovat
Tak ako tento špinavec textilák? Vyčerpajú dotácie, rozkradnú čo sa dá a idú kade ľahšie. Keď tam končil, počúvala som správy. Myslím, že to bolo na Markíze. Zamestnanci mu rozobrali a ukradli stroje (pritom všetci dobre vedeli, že ich on lifruje do Rumunska) a dokonca mu zamestnanci (áno, presne tak to povedal) ukradli z pokladne myslím že to bolo 5 - 6 miliónov. O aké stroje sa jednalo neviem. Ale fabrika bola posledné roky vybavená novými výkonnými, modernými pletacími strojmi z Nemecka. Tak je možné, že zobral okrem tých, ak nejaké kúpil aj tie. https://www.noveslovo.sk/c/Katarina_Velka_a_Bodet_Horst
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Prišiel na mňa nejaký splín, že akosi nevidím svetlo na konci tunela. Tak som len tak sadla k PC.

https://lnk.sk/acum

https://lnk.sk/en36

https://databezpatosu.sk/2021/03/04/...-na-slovensko/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Asi nas bude viac..co nevidia svetlo na konci tunela..tento tyzden som to zrovna decku hovorilacisla som prestala sledovat davno...radsej...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja vôbec, ale aby tu nebolo smutno, toto mi vyvolalo úsmev:
Lajčím a odbírám
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať