Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

anet
V Rakusku zomrela po ockovani ... stiahli celu sarzu https://www.ta3.com/clanok/1204844/v...u-stiahli.html
Aj si čítala viacej ako nadpis?
žena zomrela desať dní po podaní očkovacej látky. Presnú príčinu úmrtia však určí až pitva, ktorú vykonajú vo Všeobecnej nemocnici (AKH) vo Viedni. BASG ani AKH však zatiaľ nezistili, že by úmrtie ženy priamo súviselo s očkovaním proti koronavírusu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Včul v správach...že nejaký ukrajinec v Prešove vybehol ku autu, kde boli kámoši..ohľadom financií (nie je podstatné).
Chytili ho poliši (zaujímavé, že v prítomnosti kamery) a chytil pokutu 50€.
Predvčerom zasa zastavovali pred Prešovom od Popradu...tam mal smolu jeden mladý, fásol 100€.

Zaujímavé na tom všetkom je to, že záleží na polišovi, ako sa rozhodne a akú sumu vypáli.
To ešte dobre obišiel.... bol aspoň 50m ďaleko.... ale zober si, ak náhodou vylezieš len 1m a fásneš pokutu.....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
Aj si čítala viacej ako nadpis?
žena zomrela desať dní po podaní očkovacej látky. Presnú príčinu úmrtia však určí až pitva, ktorú vykonajú vo Všeobecnej nemocnici (AKH) vo Viedni. BASG ani AKH však zatiaľ nezistili, že by úmrtie ženy priamo súviselo s očkovaním proti koronavírusu.
Čítala som, a je mi jasné, že vakcína za to "nemôže". Len mi nie je celkom jasné, prečo stiahli celú šaržu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
kopretinka
Aj si čítala viacej ako nadpis?
žena zomrela desať dní po podaní očkovacej látky. Presnú príčinu úmrtia však určí až pitva, ktorú vykonajú vo Všeobecnej nemocnici (AKH) vo Viedni. BASG ani AKH však zatiaľ nezistili, že by úmrtie ženy priamo súviselo s očkovaním proti koronavírusu.
Čítala som, a je mi jasné, že vakcína za to "nemôže". Len mi nie je celkom jasné, prečo stiahli celú šaržu.
Isto preventívne.
Naposledy upravil Tweety : 08.03.21 at 17:09
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
To ešte dobre obišiel.... bol aspoň 50m ďaleko.... ale zober si, ak náhodou vylezieš len 1m a fásneš pokutu.....
Neviem síce, že prečo sa rehoceš, ale to je teraz vedľajšie ?
S tým 1 metrom preháňaš až do het.
Ja by som išiel kľudne aj10-20 metrov...a určite pokutu nefásol. A tomu teda ver.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Čítala som, a je mi jasné, že vakcína za to "nemôže". Len mi nie je celkom jasné, prečo stiahli celú šaržu.
Prečo dáva hygiena či potravinári výstrahu o tom alebo onom produkte ?
Žeby preto, lebo celá dávka sa pripravuje naraz ? Ono to nie je také "varenie" ako robíš doma, že pre pár osôb...tu ide o tisícky kusov.
Naposledy upravil kopretinka : 08.03.21 at 18:26
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Prečo dáva hygiena či potravinári výstrahu o tom alebo onom produkte ?
Žeby preto, lebo celá dávka sa pripravuje naraz ? Ono to nie je také "varenie" ako robíš doma, že pre pár osôb...tu ide o tisícky kusov.
Ale veď vakcína za to nemôže!?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
To ešte dobre obišiel.... bol aspoň 50m ďaleko.... ale zober si, ak náhodou vylezieš len 1m a fásneš pokutu.....
Neviem síce, že prečo sa rehoceš, ale to je teraz vedľajšie ?
S tým 1 metrom preháňaš až do het.
Ja by som išiel kľudne aj10-20 metrov...a určite pokutu nefásol. A tomu teda ver.
Nezbadal si v tom iróniu, absurditu a zadubenosť istých "orgánov"?
Keď sa začal ten "zákaz vychádzania" - už večer o 22:30 policajti zablokovali u nás v meste cestu a kontrolovali hlava-nehlava - a otázky "kam idete, prečo idete, odkiaľ idete....". Dokonca kontrolovali interiér, batožinový priestor....
Najväčšia švanda bola v tom, že sa skončila smena v jednej našej fabrike a išli z roboty. Lajstra mali OK, stačilo sa len policajtom spýtať a po preukázaní poslať ďalej. Ale nie! Oni kontrolovali 10 minút každé vozidlo. A to niektorí po pár metroch prišli pred svoj barák.
Naposledy upravil misoft : 08.03.21 at 19:07
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Ale veď vakcína za to nemôže!?
Jáááj decko moje...snáď mi nechceš tvrdiť, že ty si nejaké jedlo ešte nedochutila, nepresolila, pripálila...alebo si dala omylom niečo naviac. Lebo ak mi budeš tvrdiť opak, tak proste a jednoducho neuverím....ne-u-ve-rím.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nezbadal si v tom iróniu, absurditu a zadubenosť istých "orgánov"?
Si mi nevysvetli INÝMI SLOVAMI...
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Jáááj decko moje...snáď mi nechceš tvrdiť, že ty si nejaké jedlo ešte nedochutila, nepresolila, pripálila...alebo si dala omylom niečo naviac. Lebo ak mi budeš tvrdiť opak, tak proste a jednoducho neuverím....ne-u-ve-rím.
Jááááj, ale ja varím pre 2 a nie v závodnej jedálni to by bolo viac škody ako úžitku
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Podstata - varenie vakcíny a či obeda - zostáva. Ak sa niečo pokazí, tak sa vyhodí...alebo sa trebárs aj použije, lenže potom prichádzajú problémy.
To je ako s hubárskym heslom..." Všetky huby sú jedlé, no niektoré iba raz ."
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Podstata - varenie vakcíny a či obeda - zostáva. Ak sa niečo pokazí, tak sa vyhodí...alebo sa trebárs aj použije, lenže potom prichádzajú problémy.
To je ako s hubárskym heslom..." Všetky huby sú jedlé, no niektoré iba raz ."
Ale v tom prípade pripúšťaš, že tá smrť mohla byť zapríčinená navareným "obedom". Otázne je, koľko ľudí bolo tým nakŕmených, kým zistili, že obed je skazený.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nenenenene...nič nepripúšťam ohľadom vakcín.
Som síce kuchár, ale rozhodne si netrúfam hodnotiť takéto " varenie obeda ." To je na iné persóny.
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Basn
Kde sa hrabu vsetky adrenalinove sporty a hry na pokus niekoho zaregistrovat na vakcinaciu. Dnes vecer dalsie kolo adrenalinoveho zazitku
Je, vcera som videla video ako sa pred ockovacim centrom hromadia ludia, hlava na hlave.

Sputnik testuju na mysiach https://www.ta3.com/clanok/1204940/s...t-vakciny.html

Uz aj paradneho johnsona mozno casom budeme mat https://www.startitup.sk/nie-spuntik...ILwOD1DZXxDiO4
Naposledy upravil anet : 09.03.21 at 07:23
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
buchač
Prečo dáva hygiena či potravinári výstrahu o tom alebo onom produkte ?
Žeby preto, lebo celá dávka sa pripravuje naraz ? Ono to nie je také "varenie" ako robíš doma, že pre pár osôb...tu ide o tisícky kusov.
Ale veď vakcína za to nemôže!?
Stiahla sa kým sa to nevyšetrí.Ale medzi nami dievčatami kombinácia antikoncepcie a fajčenia je zrejme lepšia na trombozu ako vakcína.No nič,uvidíme.
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Basn
Kde sa hrabu vsetky adrenalinove sporty a hry na pokus niekoho zaregistrovat na vakcinaciu. Dnes vecer dalsie kolo adrenalinoveho zazitku
to jak ked sa o zelené dotácie bojovalo Fakt adrenalín. A pokračuje dnes, ked sa snažíš niekam dovolať....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Je, vcera som videla video ako sa pred ockovacim centrom hromadia ludia, hlava na hlave.
...a včul si povedzme otvorene...KTO je za to vinný ? ...žeby Fico ?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Basn
Fico nie, ale Rasi zodpovedny za digitalizaciu.
... som sa pobavil, skoro mi káva zabehla.
1 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Basn
aj vcera to bola super zabava,dnes pokracujeme
Celia utoku
https://www.ta3.com/clanok/1204955/b...lil-utoku.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať