Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Bez starostí.... 2. preočkovanie malo byť (podľa značky vakcíny) v rozpätí 3-6 týždňov.
Záleží však aj na tom, či sa 80-ročná osoba momentálne nachádza v blízkosti infikovaných osôb. Potom by sa nejako dalo to riešiť.
preočkovanie môže byť zhruba 10 dní po skončení karantény. Blízkosti infikovaných osôb sa v jednej domácnosti ťažko vyhneš.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Jarka 1
Verím, že všetko sa čoskoro skončí a na všetkých dôjde.
Máš pravdu, nikto tu nebude večne.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
Jarka 1
Verím, že všetko sa čoskoro skončí a na všetkých dôjde.
Máš pravdu, nikto tu nebude večne.
To je tá jediná spravodlivosť, ktorou si môžeme byť každý istý, a to je dobre.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Jarka 1
Kedy zriadia extra linku na udávanie vlády? Pre všetkých, ktorí nedostali adekvátnu liečbu, nedostali sa k liekom.
Jarka hádam na udávanie lekárov ako vždy,nie?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
kukučka
Pamätáte si na posmešky z kňaza, ktorý medzi prvými zomrel na Covid? Pred chvíľou som čítala poľské komentáre istého poľského lekára - už sú zmazané - kto chce porozumie, kto nie, preložím mu.
https://www.bitchute.com/video/ghPakeZdRkcA/
Časť z tých 8 000 by som vymenil kľudne za všetkých 30 tis. čo cestovali do ultra rizikových oblastí v danom čase.
Máme tu aj my takých dementov, ktorí sa nachádzali v Zanzibare, však čo, ja som milionár, ja môžem..... Ale nech potom s pokorou príjme aj to, že "môže otrčiť kopytá " bez toho, aby to na kohokoľvek zvaľoval výhovorkami typu, kde je Ivermektín pre mňa? Vy za to môžete.....
Ešte raz sa budem opakovať. Ak človek ide s plným vedomím do vysokorizikovej "činnosti", nech je ochotný niesť zodpovednosť sám na sebe, svojom tele, svojej rodine. Síce tento, ktorého myslím tak "žije oddelene", lebo zrejme jeho bývalá ho má dobre prečítaného, čo je to za ******.
Zbytočne sa rozčuľuješ.Pred vírusom sa neskryješ ani keby tam tí ľudia nešli.Sli by iní,z iných krajin.Virus je globálny.Bud to zavrieť komplet alebo načo.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

BXLmiami
Jarka 1
Kedy zriadia extra linku na udávanie vlády? Pre všetkých, ktorí nedostali adekvátnu liečbu, nedostali sa k liekom.
Jarka hádam na udávanie lekárov ako vždy,nie?
Na niekoho to treba hodiť. Hm veď vláda za nič nemôže, ona robí všetko čo sa dá.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jarka 1
Kedy zriadia extra linku na udávanie vlády? Pre všetkých, ktorí nedostali adekvátnu liečbu, nedostali sa k liekom.
Asi by padla na komplet siet....nemas normalneho obvodaka zdochneš....pomoz si ako vies...nemas moznost zdochneš....kedysi pri jednom kychnuti atb...pri covide...kup si zazvor ,paralen a cau...tak naposledy svokra mojeho brata....ako inak ..jej syn to dovliekol z nemocnice...bracho vybavil lieky.....
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Čistá tragédia. Lieky sa vybavujú po známosti a je ich nedostatok. Tento problém sa však dá ľahko prekryť. Stačí Slovači predhodiť pár dovolenkujúcich v Zanzibare a hneď sa chytia a riešia zbohatlíkov. To, že nie sú riadne nastavené pravidlá už nikoho netrápi. Podstatné je, že niekto si dovolil vôbec ísť na exotickú dovolenku v rámci možností zákona.
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

https://www.topky.sk/cl/13/2074857/V...ne-sialenstvo-

Tu majú iné šialenstvo
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

by ma fakt zaujimalo ako daleko doletel https://www.ta3.com/clanok/1205088/f...nevydrzal.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
"Všetci by sme boli veľmi radi, aby ste si v EMA .......................
K tomuto
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Murphy: Ak sa niečo môže posrať, tak sa to poserie.
Krajči: Ak sa niečo dá posrať, tak to poseriem.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nandrolon
kukučka
Pamätáte si na posmešky z kňaza, ktorý medzi prvými zomrel na Covid? Pred chvíľou som čítala poľské komentáre istého poľského lekára - už sú zmazané - kto chce porozumie, kto nie, preložím mu.
https://www.bitchute.com/video/ghPakeZdRkcA/
Časť z tých 8 000 by som vymenil kľudne za všetkých 30 tis. čo cestovali do ultra rizikových oblastí v danom čase.
Máme tu aj my takých dementov, ktorí sa nachádzali v Zanzibare, však čo, ja som milionár, ja môžem..... Ale nech potom s pokorou príjme aj to, že "môže otrčiť kopytá " bez toho, aby to na kohokoľvek zvaľoval výhovorkami typu, kde je Ivermektín pre mňa? Vy za to môžete.....
Ešte raz sa budem opakovať. Ak človek ide s plným vedomím do vysokorizikovej "činnosti", nech je ochotný niesť zodpovednosť sám na sebe, svojom tele, svojej rodine. Síce tento, ktorého myslím tak "žije oddelene", lebo zrejme jeho bývalá ho má dobre prečítaného, čo je to za ******.
Zbytočne sa rozčuľuješ.Pred vírusom sa neskryješ ani keby tam tí ľudia nešli.Sli by iní,z iných krajin.Virus je globálny.Bud to zavrieť komplet alebo načo.
Vidíš, konečne si mi dala za pravdu, keď som pred pár mesiacmi písal, že prestať testovať a otvoriť komplet všetko pre všetkých.....
Jáááájj, to b zase nevyhovovalo pracháčom, lebo by nemohli "vytŕčať" z davu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Doslo k chybe https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/d...VFIVrteAp8GnYI
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
BXLmiami
Nandrolon
kukučka
Pamätáte si na posmešky z kňaza, ktorý medzi prvými zomrel na Covid? Pred chvíľou som čítala poľské komentáre istého poľského lekára - už sú zmazané - kto chce porozumie, kto nie, preložím mu.
https://www.bitchute.com/video/ghPakeZdRkcA/
Časť z tých 8 000 by som vymenil kľudne za všetkých 30 tis. čo cestovali do ultra rizikových oblastí v danom čase.
Máme tu aj my takých dementov, ktorí sa nachádzali v Zanzibare, však čo, ja som milionár, ja môžem..... Ale nech potom s pokorou príjme aj to, že "môže otrčiť kopytá " bez toho, aby to na kohokoľvek zvaľoval výhovorkami typu, kde je Ivermektín pre mňa? Vy za to môžete.....
Ešte raz sa budem opakovať. Ak človek ide s plným vedomím do vysokorizikovej "činnosti", nech je ochotný niesť zodpovednosť sám na sebe, svojom tele, svojej rodine. Síce tento, ktorého myslím tak "žije oddelene", lebo zrejme jeho bývalá ho má dobre prečítaného, čo je to za ******.
Zbytočne sa rozčuľuješ.Pred vírusom sa neskryješ ani keby tam tí ľudia nešli.Sli by iní,z iných krajin.Virus je globálny.Bud to zavrieť komplet alebo načo.
Vidíš, konečne si mi dala za pravdu, keď som pred pár mesiacmi písal, že prestať testovať a otvoriť komplet všetko pre všetkých.....
Jáááájj, to b zase nevyhovovalo pracháčom, lebo by nemohli "vytŕčať" z davu.
To zase nie.Zlatá stredná cesta.Schefiedských ,,slovákov"by som veľmi prísne kontrolovala a strážiť si spoločenstvá je dôležité.Ale cestovanie-ano karantena,tú pokiaľ viem dodržujú,ale myslieť si že ak nepôjdeme niekde že odtiaľ nič nedonesieme je ....jednoduché.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Po Veľkej noci údajne dostaneme do schránok vytlačené papieriky, ako sme to parádne všetko zvládli.
Som fakt zvedavý, čo je na tomto pravdy...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nandrolon
BXLmiami
Nandrolon
kukučka
Pamätáte si na posmešky z kňaza, ktorý medzi prvými zomrel na Covid? Pred chvíľou som čítala poľské komentáre istého poľského lekára - už sú zmazané - kto chce porozumie, kto nie, preložím mu.
https://www.bitchute.com/video/ghPakeZdRkcA/
Časť z tých 8 000 by som vymenil kľudne za všetkých 30 tis. čo cestovali do ultra rizikových oblastí v danom čase.
Máme tu aj my takých dementov, ktorí sa nachádzali v Zanzibare, však čo, ja som milionár, ja môžem..... Ale nech potom s pokorou príjme aj to, že "môže otrčiť kopytá " bez toho, aby to na kohokoľvek zvaľoval výhovorkami typu, kde je Ivermektín pre mňa? Vy za to môžete.....
Ešte raz sa budem opakovať. Ak človek ide s plným vedomím do vysokorizikovej "činnosti", nech je ochotný niesť zodpovednosť sám na sebe, svojom tele, svojej rodine. Síce tento, ktorého myslím tak "žije oddelene", lebo zrejme jeho bývalá ho má dobre prečítaného, čo je to za ******.
Zbytočne sa rozčuľuješ.Pred vírusom sa neskryješ ani keby tam tí ľudia nešli.Sli by iní,z iných krajin.Virus je globálny.Bud to zavrieť komplet alebo načo.
Vidíš, konečne si mi dala za pravdu, keď som pred pár mesiacmi písal, že prestať testovať a otvoriť komplet všetko pre všetkých.....
Jáááájj, to b zase nevyhovovalo pracháčom, lebo by nemohli "vytŕčať" z davu.
To zase nie.Zlatá stredná cesta.Schefiedských ,,slovákov"by som veľmi prísne kontrolovala a strážiť si spoločenstvá je dôležité.Ale cestovanie-ano karantena,tú pokiaľ viem dodržujú,ale myslieť si že ak nepôjdeme niekde že odtiaľ nič nedonesieme je ....jednoduché.
Včera potešilo v správach info, že všetci tí 7-mi infikovaní tým kmeňom si to sami doniesli zo zahraničia, aj presne dali odkiaľ.
Takže zatiaľ je všetko O.K. tak, ako má byť. Prajem im skoré uzdravenie, ale ak by to náhodou skončilo ináč, bude to z môjho pohľadu stále v poriadku. Snáď im to za to stálo. Asi mentálni "Scheffiedi".
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Opäť dobrá správa, ešte by to chcelo aj to druhé mafiánske hovado z rodiny zadržať.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pcolinskeho/
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Jarka nezozenies si lieky...skoncis v spitali....nech liecia liekmi od zaciatku...u mojich rodicov sused asi 55-60...jeden den sanitka....druhy den ho brali.....naco stratil doma jeden den...maju to vymakane...
Cestovatelia budu furt vadit...v lete sa isli vsetci rozdrapit s dovolenkarov....
7dnove dobrovolne covid party nevadia nikomu....tam statistika nie je kolko sa nakazi tam?!o 2 dvoch celoštatnych ani nehovorim....
Minule tu strasna sranda ked som tu pripla platenie MOM,ze jun este nebol....ale bude....a covid party tu budu do alelujaaá...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
Po Veľkej noci údajne dostaneme do schránok vytlačené papieriky, ako sme to parádne všetko zvládli.
Som fakt zvedavý, čo je na tomto pravdy...
Matovičiatka tomu aj uveria....
Bez vetra sa ani listok oné...
Ja mam v plane pašeracku akciu na vidiek uz v predstihu....uz som tu ostala trcat min.rok...tento rok nehrozi....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať