Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Nandrolon
Po Veľkej noci údajne dostaneme do schránok vytlačené papieriky, ako sme to parádne všetko zvládli.
Som fakt zvedavý, čo je na tomto pravdy...
Matovičiatka tomu aj uveria....
Bez vetra sa ani listok oné...
Ja mam v plane pašeracku akciu na vidiek uz v predstihu....uz som tu ostala trcat min.rok...tento rok nehrozi....
aj my sme prchli deň pred uzáverou.. a nazad deň po uzávere.. počasie sme mali úžasné, nezvyklé o takom čase, všetko už kvitlo, bolo teplúčko.. parádna akcia to bola..
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Nandrolon
Po Veľkej noci údajne dostaneme do schránok vytlačené papieriky, ako sme to parádne všetko zvládli.
Som fakt zvedavý, čo je na tomto pravdy...
Matovičiatka tomu aj uveria....
Bez vetra sa ani listok oné...
Ja mam v plane pašeracku akciu na vidiek uz v predstihu....uz som tu ostala trcat min.rok...tento rok nehrozi....
Mne sa dnes dostalo také info, že od 21.3.2021 ide tvrdý lockdown a po veľkej noci sa má "všetko otvoriť" s tým, že sa skreslia /upravia/ štatistiky coviďákov, a už teraz sa tlačia papieriky, ktoré nám budú distribuované do schránok.
To, že sa všetko otvorí, tomu akosi neverím, ale tým papierikom by som kľudne veril. Je to primitívny spôsob, ako "potešiť" tých menej inteligentných. Papieriky sa už údajne tlačia. A mimochodom, od Vianoc má "údajne" bývať Matovič v Rakúsku.
No, uvidím čo z tohoto sa ukáže ako pravda.
PS: nečítal som to nikde, dostal som to v ústnej podobe, ale možno "študovatelia" konšpiračných webov mi napíšu, odkiaľ to pochádza....
Tie papieriky je to isté, ako si Krajniak platí reklamu v súkromnom rádiu, ako pomáhajú podnikateľom, o čom rozprával vo videu aj Baránek, takže tie papieriky sú podľa mňa úplne reálne.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera som kuk becika...aj ten to spominal....
Cisla?!ake sa hodia-ake treba ...take budu....neveria iba natvrdli....
Vsetko neotvoria urcite....ved uz nikomu nevadi,ze "vsetko" zavrete.....krvacaju iba ti ktorych sa to tyka...a to nikoho nezaujima...
Ak aj otvoria ....iba s testom....7 dnove dobrovolne covid party do konca zivota....zivot jedna velka covid party
Ozaj nebola este nejaka studia ORL odbornikov...co nato nosna sliznica...?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

O byvani v at..resp.stavbe domu som aj ja pocula..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Opäť dobrá správa, ešte by to chcelo aj to druhé mafiánske hovado z rodiny zadržať.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-pcolinskeho/
len či zabavili aj súkromný sklad zbraní, lebo keď ho prepustia dostane výčitky svedomia a zlyhanie bude dávať za vinu nedostatku mosadze v centrálnom nervovom systéme, ktorú by si rád doplnil mimo žilovým spôsobom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
.
Ja mam v plane pašeracku akciu na vidiek uz v predstihu....uz som tu ostala trcat min.rok...tento rok nehrozi....
Ak sa ohodíš módnymi maskáčmi - v kľude - ak uvidia, švihneš to medzi stromy do húštiny a nech si ťa hľadajú - splynieš s okolím
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Po týždni únavných jednaní sa nám vládla dohodla. Zistili, že sa treba slušne správať, ale nevedia ako. Tak si to musia dať na papieri ako nejaké memorandum slušného správania sa. Stačilo vybehnúť na ulicu. Každé malé dieťa by im vedelo povedať, čo sa sluší a čo nie.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - to je teda "pokrok".... ako tie ich výroky (niekedy), že sa dohodli, že si dohodnú dohodu, kedy sa dohodnú......
Čiže - kde nič, tu nič.... len od nich samé bla-bla-bla-bla... a hovno, hovno, zlatá rybka....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Po týždni únavných jednaní sa nám vládla dohodla. Zistili, že sa treba slušne správať, ale nevedia ako. Tak si to musia dať na papieri ako nejaké memorandum slušného správania sa. Stačilo vybehnúť na ulicu. Každé malé dieťa by im vedelo povedať, čo sa sluší a čo nie.
malé dieťa nepozná hodnotu sumy 6 mld
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... na rozdiel od tých oných, ktorí už premýšľajú, kde by koľko na seba urvali....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
lujza.j
.
Ja mam v plane pašeracku akciu na vidiek uz v predstihu....uz som tu ostala trcat min.rok...tento rok nehrozi....
Ak sa ohodíš módnymi maskáčmi - v kľude - ak uvidia, švihneš to medzi stromy do húštiny a nech si ťa hľadajú - splynieš s okolím
Duski normalne po dialnici....pod ruškom noci....ked vidim niekoho v maskacoch....vzdy...boze..ten co sa vratil z afganistánu?!kazdy ma svoj štylale fizlovsku zimnu bundu mam v pivnici...aj fizlovsky damsky klobuk...este menofku mam
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zabka nam sa min.rok nepodarilo...lebo chlap robil rozvoz jedla az do stvrtka-na 50% mzdy...ti co doma na riti/vajcách sedeli na 80% mzdy...prchli...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

keď som v správach začula že máme vo vláde zase dáky nový problémik, ako prvé mi napadlo:
4 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Zas stiahli vakcinu https://www.ta3.com./clanok/1205221/...sa-umrtia.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie je to náhodou tá, čo potrebuje na skladovanie -70°C?
Zdá sa, že někde soudruzi chybu udělali... a tak šaržu poslali do EU - šak nech sa poočkujú...
Nejako veľa pochybení pri tejto vakcíne - Dánsko, Rakúsko, Taliansko.... asi s ňou nebude niečo kóšer...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nie, to je Oxfordska (GB) pred par dnami som dala odkaz kde kvoli umrtiam stiahli sarzu v Rakusku. Vyzera ze sposobuje trombozu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ivermectin ano ci nie? https://www.ta3.com/clanok/1205188/i...-a-rizika.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Studiu anti ivermektin....si robili -zaplatili vakcinacne firmy....to je šok
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo. Krajčí odchádza.
Toto ušatá opica neprežije a bude sa chcieť pomstiť svojim koaličným partnerom.
:-))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ruská propaganda (spočiatku to tvrdili niektorí valaškovci)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať