Zavrieť

Porady

Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Účtovníci sú v pohode, presne rovnako ako ostatní. Ako si kto ustlal, tak prežíva.
Veď práve ty si tu vždy nadával rovnako ako ja na podnikateľov s miliónovými autami a troma trtkacími dovolenkami do Thajska ročne.
Ty ich dnes ideš ľutovať?
Si obrátil kabát?
Veď takmer každý majiteľ reštiky predsa takto konal. Držal mu niekto pištoľ pri hlave aby všetko, čo mu firma vyprodukovala presral?
Však si písal, že aj tvoj zať to má s tými autami rovnako...
Ja len dúfam, že týmto ľuďom nezačne pomáhať štát zo spoločného.
PS: a aby som nezabudol, tak každý ekonomicky zdatný človek musí vidieť, napr. vo svojom meste, že je OBROVSKÉ percento reštaurácií, ktoré sú iba obyčajné práčky peňazí z iných aktivít daného/daných majiteľov...
Naposledy upravil Nandrolon : 18.03.21 at 10:08
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.

P.S.:
Môj zať s dcérou má iba jedno auto (na ktoré sme im prispeli jednou 1/4) a nie je podnikateľ...tak neviem, o čom točíš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

buchač
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.

P.S.:
Môj zať s dcérou má iba jedno auto (na ktoré sme im prispeli jednou 1/4) a nie je podnikateľ...tak neviem, o čom točíš.
Či zať, či švagor nie je dôležité. Ide o princíp, a pamätám si, že si tu niekoho z rodiny spomínal.
Nevieš o čom točím? To píš iným...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
buchač

P.S.:
Či zať, či švagor nie je dôležité. Ide o princíp, a pamätám si, že si tu niekoho z rodiny spomínal.
Nevieš o čom točím? To píš iným...
Kramár a Eichler (US STEEL) boli švagrovia
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, nerýp prosím ťa do (skutočných) účtovníkov. Nemáš ani šajnu o tejto práci...

O rýchlokvasených "odborníkoch" s dotáciou UP, ktorí podnikatelovi zaúčtujú aj číslo topánok, sa vyjadrovať nebudem. Pár takýchto účtovníctiev mi už rukami prešlo ...
2 0
buchač buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
veronikasad
Juraj, nerýp prosím ťa do (skutočných) účtovníkov. Nemáš ani šajnu o tejto práci...

O rýchlokvasených "odborníkoch" s dotáciou UP, ktorí podnikatelovi zaúčtujú aj číslo topánok, sa vyjadrovať nebudem. Pár takýchto účtovníctiev mi už rukami prešlo ...
...ale šak keby som si nerýpol, tak to by už nebolo ono, to by som už ani nebol ja...

Samozrejme, že nemám...a ani nemienim tvrdiť opak. No príde mi tak trochu smiešne, ak niekto (myslené vo všeobecnej rovine) rýpe do mňa (a či iných) a môjho bývalého zamestnania...ako keby mal šajnu o tejto práci....či ?

Rýchle uhorky neriešim...úplne mi stačia poniektoré zadané otázky, na ktoré ja ako laik viem odpoveď.

Len je zaujímavé, že si vypichla nepodstatnú časť toho, čo som napísal...t.j. účtovníkov z Porady, ale nevyjadrila si sa k petícii a k predsedovi zväzu, k ostatným súvislostiam.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, nie som v žiadnom zväze účtovníkov, k petícii som sa ako účtovníčka vyjadrila v predch.príspevku (odkaz na petíciu som ani neotvorila, také somariny nečítam).
Inak, nepostrehla som zatial na Porade, žeby niekto zo (skutočných) účtovníkov rýpal na porade do tvojho predch.zamestnania alebo súkromia. Účtovníci na Porade majú iné starosti.
3 0
buchač buchač

veronikasad
Inak, nepostrehla som zatial na Porade, žeby niekto zo (skutočných) účtovníkov rýpal na porade do tvojho predch.zamestnania alebo súkromia. Účtovníci na Porade majú iné starosti.
No šak si nemusela postrehnúť...ale to je úplne jedno.
---------------------------------
Každý máme svoje starosti...niekto malé, niekto veľké, a niekto ešte väčšie.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Berte metly a vyžeňte tú háveď http://www.hlavnydennik.sk/2021/03/1...U3toU6T1i3yx2w
Inak som sa len tak zamyslela, SK má cca 5,5 mil. obyvateľov, z toho taký 1 mil. žije v zahraničí, odhadom 500 tis. sú deti vo veku do 11 rokov (1. stupeň sa netestuje) tak fakt neviem odkiaľ berie vláda tie čísla. Veď už ten zvyšok obyvateľstva musel byť nakazený aspoň 2x.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nedávno sa zastavila pod oknami známa z nemocnice a situáciu okolo pomoci zo strany štátu zhrnula slovami ... situácia je strašná, nič nerobia, nič nerobia!!! ... V ten deň pri odchode ďakoval náš najvyšší Marekovi so slovami nekonečného uznania ...
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Takmer pred mesiacom z večera do rána mi zostal pes úplne mimo, naliaty jeden prsník skoro ako vajíčko. Podobnú tortúru sme zažili s dvomi predchádzajúcimi, ale išlo o celé lišty a mali cca 14 a 16 rokov. A tie operácie boli vskutku zbytočné.
Veterinár po telefóne, že vzhľadom na vek odporúča hneď uspať. Má 10. Dovtedy čulá a behala ako šteňa, veď malé plemeno.
Teplota žiadna, pohmatom že nádor, takže radí ozaj uspať. Zabojovala som, drží ma nad vodou roky, nikdy som na ňu nemusela zakričať, parťáčka. Vravím, že to je môj posledný pes, bola by nezodpovednosť si brať ďalšieho. Donesie mi, ... odmietala som ... , tak mačku. :-) Mačku, no isto.
Tak jej boli pro forma predpísané ATB, infúzny roztok do vody, kortikoidy a pichnuté ATB na 2 dni. Kortikoidy som jej nedala. Už na tretí deň sama dole a hore schodmi. Na štvrtý behala. Po pár dňoch v pôvodnej forme. Nádor skoro celý vymizol. Na kontrolu mal prísť o 10 dní. Nezavolala som.
Toľko k eutanázii aj u zvierat.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Včera to predbehovačka v očkovaní Domča schytala, a myslím, že zaslúžene. https://plus7dni.pluska.sk/ludia/ver...itm_position=1
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tweety
Včera to predbehovačka v očkovaní Domča schytala, a myslím, že zaslúžene. https://plus7dni.pluska.sk/ludia/ver...itm_position=1
jasne, Dominika je prvá na rane. Možno mohli pozvať aj doktorku Letanovskú. Ktovie, ako by to vysvetľovala ona

Jasne, nepáči sa mi, že Dominika vycestovala. Ale fakt nebola sama. Ale v podstate je iba ona vystavená verejnej poprave. Že vystavila fotky? V tom, či niekto vystaví alebo nevystaví fotky nevidím rozdiel. Podstata je vo vycestovaní.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ona je fakt vdačný objekt.A pritom si na ten svoj luxus sama zarobila,neukradla ho,len má v povahe ukazovať sa a robí jej dobre ked vzbudzuje závisť.Pritom to celé nemuselo byť,ved má-čítala som,-v Dubaji byt,prečo tam nejde do svojho a všetci jej dajú pokoj.
0 0
buchač buchač

BXLmiami
ved má-čítala som,-v Dubaji byt,prečo tam nejde do svojho a všetci jej dajú pokoj.
Čítni toto :

" Dominika Cibulková pred pár rokmi rozmýšľala, že opustí domovinu. Chcela žiť v zahraničí, pretože tam našla to, čo jej u nás chýbalo. "Keďže ako tenistka som takmer počas celého roku mimo Slovenska, či už na turnajoch, alebo počas prípravy, v Dubaji som našla miesto, ktoré mi poskytuje komplexne tréningové možnosti a predovšetkým špičkovú lekársku starostlivosť, ktorá je vzhľadom ma moju športovú kariéru i profesný vek najdôležitejšia. Zmenila som len trvalé bydlisko, no navždy ostanem Slovenkou, reprezentujúcou túto krajinu,“ zdôverila sa portálu sport24.pluska.sk. To ale bolo v čase, keď sa naplno venovala tenistu. Hoci medzičasom zavesila kariéru na klinec, bývanie si v Dubaji zadovážila. "

Takže ŠPIČKOVÚ lekársku starostlivosť v Dubaji. Ja netvrdím opak, tam je to asi na inej úrovni, ako u nás. Teda, samozrejme, pre toho, kto má peniaze...asi ako u nás.

Vo vyjadrení ešte opomenula jeden fakt, prečo v Dubaji našla prístrešie...lebo tam zaplatila oveľa menšie dane ako u nás....teda, ak vôbec nejaké dane platila.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Ja osobne Dominike fandím. Páči sa mi, keď vie čo chce a ide si za tým. Má na to, tak čo.
A že má v prdeli všetkých a aj ekoteroristov a kľudne si kúpi kožuch, aký sa jej páči a nebojí sa v ňom verejne ukázať, tak to má byť.
1 0
korela korela

1. Chybu robí štát pri opatreniach, a nie cestujúci. Ak je to dovolené, vybrali si ju ako obeť. Nedávno som si iba tak pozerala Arubu, prvé čo zakázali ešte min. rok, zastavili leteckú dopravu. Vrátili späť aj všetkých amer. lekárov, ktorí im prišli na pomoc, potom, ako jeden z nich po príchode ochorel.
Dlho sa držali, už sú aj tak v číslach.
2. Rozoberať to mohli, ale prečo si vybrali práve ju? Tu vyčnievať čo len trochu, je svoja poprava. Fotky jej dopĺňajú príjem.
Ak údajne bolo vonku 30 tis. ľudí, zavolajú si do diskusie jedného človeka. O priepastných finančných pomeroch medzi nimi ani nehovorím.
Ak je rozdiel v IQ diskutujúcich 20 bodov, už si spolu nerozumejú. A pri otázke podfarbenej financiami to musí byť ešte horšie, objektivita ide bokom.
6 0
korela korela

Zdravotné poistenie už odvádza tu, dva roky či koľko, opakuje to dookola, kde môže.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať