Zavrieť

Porady

buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
misoft
buchač
Samozrejme, že sa PET fľaše budú lisovať a aj balíkovať už v obchode.
Si myslíš, že nové fľaše sú v tej veľkosti ako si ich zákazník kúpi v obchode ? Ak hej, tak omyl...tie sú v dosť malej veľkosti ...pred plnením sa nafúknu a až tak naplnia. Na kamión sa ich vmestia tisícky.
https://www.cnbengo.com/sk/45mm-pet-preform.html

Je vedľajšie, čo bolo pred 40 rokmi...teraz je to inak.
Sklenené zálohované fľašky sa síce vracajú, no nejdu do linky na plnenie, ale idú do sklárne, kde sa roztavia a urobia nové, nakoľko ich čistenie je finančne náročnejšie ako výroba nových.
Ďuri - to, na čo poukazuješ sú predlisky pre PET fľaše. Ty si naozaj myslíš, že to len tak nafúknu? A ako tie predlisky vytvorili? V nožoch si dobrý, vieš o nich veľa, ale o TOMTO vieš málo, strašne málo!
Ako myslíš, že tie predlisky vyrobili? PET sa musel rozdrviť, urobia sa peletky, zahrejú a VYLISUJÚ, tieto predlisky sa opätovne musia zahriať a vo forme tlakom dostanú tvar - opakujem ZA TEPLA!!!! To sú energie!
A sklenené fľaše - myslíš si, že by bolo ekonomické nepoškodený obal rozbiť, aby sa roztavil a znova v sklárni vyrábal.

PRE BOHA - sleduj, ako sa to robí. ZOBUĎ SA UŽ KONEČNE!
Schválne neupravujem.

1. Moja reakcia bola na korelu a nie na teba
2. Takže ty vieš o TOMTO veľa, strašne veľa ?
3. Spomenul som len prelisky...no nevidím, že by som sa zmienil o technologickom postupe samotnej výroby...či ?
4. Sklenené fľaše a ich nová výroba ? Ja mám svoje informácie a ty si ich pohľadaj.

Sledovať také ujoviny ? Mám na háku. Doteraz som separoval do patričných kontajnerov.
Ak bude v platnosti zálohovanie PET fliaš, tak sa zariadim inak...dlabem ja na nejaké vláčenie prázdnych fliaš naspäť do obchodu, nebudem kupovať minerálky.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

2 min od 1:09:30 (tesne pred koncom) Dr. Hnízdil, ako ho pozývala europoslankyňa Nicholsonová na konferenciu online o psychopatoch pred pár dňami do Bruselu. Ako reagoval na jej pozvanie ...

Od 00:38:20 krátko, kto je psychopat, o chýbajúcich centrách v mozgu, ako nedávno spomenul aj Nandrolon.
Jan Hnízdil - Největší chorobou je strach

Jan Hnízdil je lékař celostní medicíny. Vystudoval lékařství, získal dvě atestace - a z nádherně rozjeté kariéry úspěšného lékaře přesedlal na celostní pojetí léčby. Tento rozhovor je o tom, co si pod slovem „celostní" představit, je o tom, jak přistupovat k chorobám i k vlastnímu životu. Je to povídání o vlivu koronaviru na naše životy a pozor - bavili jsme se i o zatím poslední knize doktora Hnízdila. Jmenuje se Všichni jsou blázni jenom já jsem letadlo a zabývá se psychologickými profily našich tří významných politiků: Klause, Zemana a Babiše. Je to hodně zajímavé čtení.
0 0
buchač buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
korela
Jan Hnízdil je lékař celostní medicíny.
Taký český Bukino...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Covid automat https://automat.gov.sk/
to už je aká haluz
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Covid automat https://automat.gov.sk/
to už je aká haluz
A čo sa ti na tom nepáči?
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Mne sa konkrétne vôbec nepáči, aby som mala týždeň staré špáranie na pobyt v prírode. Chcem ísť napr. na medvedí cesnak v rámci okresu, iba s rodinným príslušníkom. To je teda riadna sprostosť, aby som sa dala v pondelok špárať a potom som mohla ísť cez víkend do lesa. T o vymyslel riadny vôl. Mali riešiť rekreačné strediská, kde je hlava na hlave a tam nejaký odstup a bez rúška. Ľudia budú opatrnejší, ako s srúškom. To si potom kľudne šepkajú aj do ucha.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tabak sa dusilo pod rúškom keď malo vystúpiť v parlamente, ako jej to ide s respirátorom? moderátor skolaboval po polhodine dýchania cez respirátor. Koľkí pracovníci musia mať respirátor celú smenu a nemôžu sa schovať za plentu mimo dosah kamier ako politici?
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Mne sa konkrétne vôbec nepáči, aby som mala týždeň staré špáranie na pobyt v prírode. Chcem ísť napr. na medvedí cesnak v rámci okresu, iba s rodinným príslušníkom. To je teda riadna sprostosť, aby som sa dala v pondelok špárať a potom som mohla ísť cez víkend do lesa. T o vymyslel riadny vôl. Mali riešiť rekreačné strediská, kde je hlava na hlave a tam nejaký odstup a bez rúška. Ľudia budú opatrnejší, ako s srúškom. To si potom kľudne šepkajú aj do ucha.
Najväčší odborník konzultant Jarčuška nepovolil plagiátorovi zabezpečiť na liečbu ivermektín ale testovacie špajličky do nosa . Plagiátor by mal pozerať rozprávky ako sa zbaviť zlých radcov.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

To sú tie naše opatrenia. Ešte teraz sa vyjadrujú, ako zvažujú, ako pripravujú, ako chcú dať na diskusiu, ako by sa mali dohodnúť. Normálne som rada, že teraz sú zalezení a riešia svoje korytá. Tam, kde je kritická situácia aj tak nie sú schopní nijako pomôcť a tam, kde sa situácia zlepšuje, aspoň nič nepokazia. Kým niečo odsúhlasia s tým, že to bude platiť o týždeň a ďalšie opatrenie s platnosťou o dva týždne, bude aj po korone.
3 0
anet anet

Tweety
No hlavne kopec vyhodených peňazí na tieto haluze, covid automat, e-karantena ... testovanie.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
No hlavne kopec vyhodených peňazí na tieto haluze, covid automat, e-karantena ... testovanie.
A čo navrhuješ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jarka 1
Jarka, patris do okresu v 4. stupni varovania? Lebo pre treti stupen pre vylet do prirody v rámci okresu test nepotrebuješ
0 0
anet anet

Tweety
A čo navrhuješ?
Nech odtiahnu všetci do prdele, a pekne im to všetko zosobniť. Zvláštne koľko dokážu míňať z prázdnej špajze. Tie peniaze mali ísť ľuďom a nie na ich špajdle a IT nezmysli. Na technológie dostanú prachy od EU, tak nech si ich míňajú na automaty a e-chuj...ny.
3 0
anet anet

Dnes ma potešila ponožková výzva, nie žeby sme inokedy nenosili šialené ponožky, ale nie až tak extrémne ako dnes
Medzinárodný deň DS.jpg  
WP_20210321_10_41_47_Pro.jpg  
1/1
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Test nemám, rúško mám (lacné z lekárne) momentálne aj doma a som sama, lebo štrikujem chlpatú vlnu a mi to nevadí. A čo čúl? Poserem sa?
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Jasné, že inokedy keď som sama doma ho nemám.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Veronika, dnes mi zobrazuje ešte s testom. Takže teda až od zajtra bez testu. Ďakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jarka 1
Veronika, dnes mi zobrazuje ešte s testom. Takže teda až od zajtra bez testu. Ďakujem
covid automat sa meni v pondelok
0 0
anet anet

Systém digitálnych zelených preukazov bude pozastavený, keď Svetová zdravotnícka organizácia vyhlási koniec pandémie ochorenia COVID-19. V prípade nových epidémií infekčných chorôb tento systém bude môcť byť znovu aktivovaný. https://www.ta3.com/clanok/1205748/o...obsahovat.html

https://www.ta3.com/clanok/1206065/z...kontrolou.html

Nudzovy stav, vakciny schvalene na nudzove pouzitie ... ockovany v podstate sli dobrovolne a dali im suhlas
Naposledy upravil anet : 21.03.21 at 18:47
162750086_10219698840364771_5113492473764608845_n.jpg  
0 0
buchač buchač

Naposledy Blázon niečo napísal 9.3...potom bolo ticho.
A včera sa zjavil a vypotil...a rozhodne nesklamal.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...zatial-nie-je/

...a Sulík nejak skrotol...
Tak to som teda fest zvedavý, že ako sa tieto hrátky skončia....ale rozhodne nie tak, ako v tomto filme, ktorý vystihuje panské huncútstva.

3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať