Zavrieť

Porady

korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sledovanie dnešnej polit. scény začína byť stratou času. Nikdy sa nevzdá svojej pozície, keď sa už k nej dostal, aj keby mal národ akokoľvek trpieť.
Medzi Čaputovou a Matovičom je mesačný rozdiel, oba býci, a obaja plus vo váhach. Na nej je to vidno, on to nevyžaruje zo seba.

Lepšie by Baudyš urobil, keby z toho spravil sám 15 min. video, Bálint to zbytočne naťahoval.
Ale dosť dobre rozobral najmä Matoviča, Sulíka, Krajniaka a Čaputovú, kto má načo dobrú výbavu, ich intelekty ... Jeho otec bol ministrom, už nežije, a tiež sa venoval astrológii.
Bálint bol dosť mimo. Keby Krajniak teraz neodstúpil, odniesol by si to zdravotne. Inak mu dáva veľkú šancu pre návrat.
V posledných sekundách hovorí, že "slnko" zasvieti nad Slovenskom až v júni, júli 2023, a tento údaj sa prekrýva aj s predpoveďou od Leiferovej.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááá - a je to v pérdeli.
Volali mojej 3/4 - od zajtra škôlka v karanténe. Takže i ona v karanténe, takže i ja v karanténe.
Prečo? Kuchárka (ťapa jedna) bola 14-ho na AG testoch - NEG. V od štvrtka sa sťažovala, že je nejaká slabá, v piatok už nevládala. V nedeľu šla na testy - POZ. Lenže to, že je poz. oznámila až dnes poobede.
Škôlka je jedna (teda bola) z tých, ktoré boli otvorené pre zamestnancov, čo nemôžu home office.
A najlepšie je - že moja 3/4 ju videla max. tak 2 minúty (každá pracuje v inom trakte.
Telefónovali si kolegyne a zvozili tú až pod čiernu zem, lebo jej iní vraveli, aby ešte min. týždeň, keď jej nebolo dobre, šla sa buď vyšetriť, alebo mala cez lekára ísť na PN. Ona nešla (šak menej dostane)...... a výsledok je - dostanú všetci menej.
0 0
misoft misoft

Šulino podal demisiu. Bláznovič však chce ďalšie "hlavy", ale on chce vo vláde zostať (hoci ako minister).
V tomto prípade sa Magorko prejavil ako despota. On chce hento a toto, ostatní vypadnite. Túto vládu (pod neschopným vedením) rozbil Testovič Magorko - teraz záleží, čo z toho vzíde.
Najlepšie by boli predčasné voľby, alebo úradnícka vláda. Hlavne preto, aby trnafský blázon odtiaľ definitívne zmizol, aby nemal ŽIADNU verejnú funkciu, kde by škodil.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Šulino podal demisiu. Bláznovič však chce ďalšie "hlavy", ale on chce vo vláde zostať (hoci ako minister).
V tomto prípade sa Magorko prejavil ako despota. On chce hento a toto, ostatní vypadnite. Túto vládu (pod neschopným vedením) rozbil Testovič Magorko - teraz záleží, čo z toho vzíde.
Najlepšie by boli predčasné voľby, alebo úradnícka vláda. Hlavne preto, aby trnafský blázon odtiaľ definitívne zmizol, aby nemal ŽIADNU verejnú funkciu, kde by škodil.
A jeden šulíkov poskok na porade tu zas bude valiť lexauríny jeden za druhým :-))))))))))))))
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

k tým debatám podnikateľ, účtovníčka...
baba rozpisuje, čo všetko kúpené domov dali do nákladov firmy a jej zdôvodnenie:
Lidi jsou závistiví, nesmíte si to takhle brát.... ono všechno má svoje.... OSVČ okrádají stát a žijou si jako prasata v žitě.... invalidové apod. zase berou prachy za nic.... státní zaměstnanci berou 100 % a válejí si šunky.... hele závist je všude a kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde. V konečném důsledku bývá realita mnohdy úplně jiná. Každý kdo žije slušný spořádaný život dělá co může, aby uživil sebe a svojí rodinu a když si může pracující člověk někde přilepšit? Tak ať, zaslouží si to, protože se aspoň snaží.... jinde jsou menšiny, které nebudou dělat nikdy nic a dostanou taky všechno, vyřvou si každou dávku, vyřvou si léky, vyřvou si školkovný, vyřvou si taxíky na nákupy, věci do domácnosti a nikdo to neřeší? Tohle mě štve teda mnohem víc, než že si slušný pracující člověk, který se stará o rodinu, někde může přilepšit nebo využije daných možností v současnosti...
0 0
Nandrolon Nandrolon

.... to si asi povedal NEMAJETNÝ Matovič so zrušeným BSM pri nákupe antigénových testov cez spriaznenú firmu /nechcem písať, že priamo jeho firmu / :-))))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft
Náááá - a je to v pérdeli.
Volali mojej 3/4 - od zajtra škôlka v karanténe. Takže i ona v karanténe, takže i ja v karanténe.
Prečo? Kuchárka (ťapa jedna) bola 14-ho na AG testoch - NEG. V od štvrtka sa sťažovala, že je nejaká slabá, v piatok už nevládala. V nedeľu šla na testy - POZ. Lenže to, že je poz. oznámila až dnes poobede.
Škôlka je jedna (teda bola) z tých, ktoré boli otvorené pre zamestnancov, čo nemôžu home office.
A najlepšie je - že moja 3/4 ju videla max. tak 2 minúty (každá pracuje v inom trakte.
Telefónovali si kolegyne a zvozili tú až pod čiernu zem, lebo jej iní vraveli, aby ešte min. týždeň, keď jej nebolo dobre, šla sa buď vyšetriť, alebo mala cez lekára ísť na PN. Ona nešla (šak menej dostane)...... a výsledok je - dostanú všetci menej.
Dnes volala svojmu lekárovi. Konštatovanie - ak ste ju len videli, ale ste s ňou v kontakte neboli - tak je síce karanténa, ale môžete ísť von - má AG test (každých 7 dní), len sa kontroluje, pri príznakoch mu má ihneď volať - a ani ja nebudem sedieť doma. A pôjdu na 80%.
A moja konštatuje - aspoň si poupratujem .
1 0
korela korela

Zaujalo, neviem, či sa u nás vôbec nejaké sklo okrem pivových a možno niektorých vínových fliaš dnes vracia.
Pražská donáška, okrem mliečnych výrobkov a pohárov od žrádla pre psov, predpokladám, že pôjde aj o iné produkty. Beží to tam pod názvom "otoč to".
https://www.rohlik.cz/hledat/oto%C4%8D%20to?companyId=1
0 0
korela korela

Pomýlila som sa, má byť "otoč obal".
https://www.rohlik.cz/c300114741-otoc-obal/akce/ano
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
...a to furt musíš urvať niečo " Zo zázračnej krajiny zlatých ručičiek " ???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Zaujalo, neviem, či sa u nás vôbec nejaké sklo okrem pivových a možno niektorých vínových fliaš dnes vracia.
Pražská donáška, okrem mliečnych výrobkov a pohárov od žrádla pre psov, predpokladám, že pôjde aj o iné produkty. Beží to tam pod názvom "otoč to".
https://www.rohlik.cz/hledat/oto%C4%8D%20to?companyId=1
sirup oravan vratná, 3,5 l záváracie poháre ak je výrobca náplne aj dodávateľ spotrebiteľovi
0 0
misoft misoft

Kolíková tiež podala demisiu.
Som len zvedavý, koho bude ten trnafsky blázon obviňovať, že nič nefunguje, keď tam nebude mať iných ľudí, ako svojich?

Jááááj, už viem.... no predsa všetkých občanov Slovenska!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Ja by som navrhoval, aby dal riadiť štát tým, ktorí mali byť v prvej a mám dojem že aj v druhej vlne naším vzorom. Teda romulánom.
To by sme sa k tej vytúženej občianskej vojne dopracovali skôr. Alebo by sme sa iba zalezení v núdzovom stave pozerali spoza okna, ako nám úradujú, a potom by nás všetkých NATO plošne vydezinfikovalo napalmom a urobili by si tu malú európsku dezinfekčnú mierovú základňu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

zakaz grilovania https://cnn.iprima.cz/zakazme-grilov...J5o8jxgpRxd4uA
0 0
Nandrolon Nandrolon

Grilovanie je podľa mňa ako:
1. krb - polootvorený oheň, viacmenej kvôli pôžitku, v dome /nech mi nikto nevraví, že z toho naukladaného dreva nejdú chrobáky, rôzne mikroskopické "stvorenia" do miestnosti, do pohovky, postele/
2. nafukovací bazén do každej záhrady - fuj
3. grilovacie párty - 1x za 2 roky stačí
:-))))))))))))))))))))))))))))
Všetko toto pri šlo z Ameriky, a všetko je na 2 veci....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
anet
zakaz grilovania
Greepeace a podobní "ochrancovia" idú zvyčajne podľa hesla.." Zabi bobra, zachrániš strom ! "

To je niečo ako Strana zelených v Rakúsku.
Bojujú proti našej atómke jedna radosť...ale ak im dochádza elektrina, tak vtedy je im dobrá aj tá z tej zlej elektrárne.
https://www.trend.sk/spravy/europa-b...adku-elektriny
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Grinpisak je u nas "prva dama"...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
No tak to hohoho Mozno sme nepouzivali gril, ale taka opekacka ci kotlikovy gulas ...
Jedine, zeby ohnisko bolo vynate a nesposobovalo globalne oteplovanie.
Viem si predstavit aj ine haluze, co podstatne otepluju planetu
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Na pečené zemiaky priamo na zemiačnisku si tiež zabudla. Aké boli fajné ...
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
Nandrolon
No tak to hohoho Mozno sme nepouzivali gril, ale taka opekacka ci kotlikovy gulas ...
Jedine, zeby ohnisko bolo vynate a nesposobovalo globalne oteplovanie.
Viem si predstavit aj ine haluze, co podstatne otepluju planetu
napr samozapálenie skládky, najlepšie pneumatík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať