Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
bjuty smis
jar88
bjuty smis
hej ?? bude ti chýbať matovič ako predseda vlády ? ))
Mne áno.
Mám pocit, že s tým Sulíkom si mimo realitu.

Chápeš čo sa tu vlastne deje? Čo vlastne Sulík vyvádza?
To on podporoval mediálny hon na Matoviča a v prospech "progresívcov", teda neomarxistov.
aký sulík ?
všetky 3 koaličné strany sa postavili matovičovému besneniu....
a v prospech progresívcov ? ))) čo získali ?čo stratila koalícia ?
nežartuj už
Nieje to tak dávno, čo si tu komusi vytýkal argumentáciu, že treba používať reálne argumenty. Ale teraz naozaj nechápem o akom Matovičovom "besnení" to vlastne píšeš.
-------------------------------
Pozrel si si to video?
Ak áno, ktoré Kňažkovo tvrdenie vieš reálne poprieť?
Daj aspoň jedno jediné.
o tom, ako viedol vládu
nečakaj, že budem 45 min. počúvať kňažka
to naozaj k tomu, aby som si spravil úsudok o matovičovi nepotrebujem,,,
Neviem, čí k vytvoreniu si správneho úsudku potrebuješ Kňažka, ale ak pripustíme, že má pravdu, tak potom musí platiť, že novinári klamú a ty to ich klamstvo len ďalej prezentuješ.
Iná možnosť reálne nejestvuje.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tú tému založil iný inteligent. Dať dokopy kadávery a výročia dožitia. Asi nejaký maliar, rád maľujúci na červeno :-))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" Heger k odchodu Matoviča z postu premiéra uviedol, že ide o gesto, ktoré nemá obdoby. "

...a vliezol naspäť Bláznovi do riti...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
bjuty smis
jar88
bjuty smis
jar88
bjuty smis
hej ?? bude ti chýbať matovič ako predseda vlády ? ))
Mne áno.
Mám pocit, že s tým Sulíkom si mimo realitu.

Chápeš čo sa tu vlastne deje? Čo vlastne Sulík vyvádza?
To on podporoval mediálny hon na Matoviča a v prospech "progresívcov", teda neomarxistov.
aký sulík ?
všetky 3 koaličné strany sa postavili matovičovému besneniu....
a v prospech progresívcov ? ))) čo získali ?čo stratila koalícia ?
nežartuj už
Nieje to tak dávno, čo si tu komusi vytýkal argumentáciu, že treba používať reálne argumenty. Ale teraz naozaj nechápem o akom Matovičovom "besnení" to vlastne píšeš.
-------------------------------
Pozrel si si to video?
Ak áno, ktoré Kňažkovo tvrdenie vieš reálne poprieť?
Daj aspoň jedno jediné.
o tom, ako viedol vládu
nečakaj, že budem 45 min. počúvať kňažka
to naozaj k tomu, aby som si spravil úsudok o matovičovi nepotrebujem,,,
Neviem, čí k vytvoreniu si správneho úsudku potrebuješ Kňažka, ale ak pripustíme, že má pravdu, tak potom musí platiť, že novinári klamú a ty to ich klamstvo len ďalej prezentuješ.
Iná možnosť reálne nejestvuje.
nič nepripustíme, lebo nevenujem kňažkovi 45 min.
aj ked si ho vážim....ale vek neoklameš

nechápem tvoje jatrenie v ranách, na čo je to dobré ??
rešpektuj súčasný stav, ktorý koalícia dohodla a tešme sa, že opozícia zas a zas dostala po zlodejskom chrape..
a budúcnosť ukáže, že odsun matoviča je pre nás to najlepšie....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

A farma biznis sa toci a toci ... https://spravy.rtvs.sk/2021/03/sucas...5qGcJjqoa8H5Fw
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
A farma biznis sa toci a toci ...
Čo je na tom čudné, zlé, nepochopiteľné ?
Keď pred cca 100 rokmi Fleming objavil penicilín, tak aj tento prešiel rôznymi obmenami a či variáciami, ktoré sa prispôsobovali účelu...či ?
To isté by sa dalo povedať aj o vývoji automobilizmu...

Takže aký máš ešte problém ? Len víriť vodu ?
Iď radšej okná umýýývať, lepšia voľba využitia času...teda ak sa nudíš.
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja už tomuto ozaj nerozumiem.. téma má názov Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo.. a koľkokrát tu omylom nakuknem, len samé "overené" táraniny, zbytočné úvahy a konšpirácie.. akoby toho nebolo dosť na iných stránkach.. na čo je toto dobré? tentoraz myslím na rozpravy o očkovaní, vakcínach.. amen..
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Žabinka
ja už tomuto ozaj nerozumiem.. téma má názov Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo.. a koľkokrát tu omylom nakuknem, len samé "overené" táraniny, zbytočné úvahy a konšpirácie.. akoby toho nebolo dosť na iných stránkach.. na čo je toto dobré? tentoraz myslím na rozpravy o očkovaní, vakcínach.. amen..
Ak by bolo najviac denných prípsevkov v téme o varení tak sa tam iste niekto pridá aj s varením napr.vakcíny, alebo receptami s politickej kuchyne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
.. akoby toho nebolo dosť na iných stránkach.. na čo je toto dobré? tentoraz myslím na rozpravy o očkovaní, vakcínach.. amen..
Čo na stránkach...ALE ono je to všade.
Televízia, rozhlas, noviny, celebrity, šport, atď...všetko sa točí okolo koroňáka. Ono si pripadám ako v časoch, keď takto sa točilo o Vondráčkovej, Studenkovej a podobne, tie už pomaly z mrazáku vyskakovali...

Keď sa jeden vyjadrí k politike, to sa ešte dá...lebo vidí, pozoruje, počúva konanie politikov, tak zaujme svoj názor...či taký alebo onaký, to je už vedľajšie.

Ale vyjadrovať svoj názor na len základe vysoko odborných vyjadrení odborníkov (ktorým síce ani vlastná mať nerozumie ) je tak trochu od veci.
Druhá skupina je zasa konšpiračná, tým prívržencom stačia informácie od nedoštudovaných doktorov, šialencov, hercov, a podobne (tým nerozumie už vôbec nik) ... títo by boli schopní si šľahnúť do žily poriadny dryák, lebo to bolo uvedené na stránke prívržencov.
Ale zlatej strednej cesty nejak niet....proste tej najrozumnejšej.
1 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

buchač
Žabinka
.. akoby toho nebolo dosť na iných stránkach.. na čo je toto dobré? tentoraz myslím na rozpravy o očkovaní, vakcínach.. amen..
Čo na stránkach...ALE ono je to všade.
Televízia, rozhlas, noviny, celebrity, šport, atď...všetko sa točí okolo koroňáka. Ono si pripadám ako v časoch, keď takto sa točilo o Vonrdáčkovej, Studenkovej a podobne, tie už pomaly z mrazáku vyskakovali...

Keď sa jeden vyjadrí k politike, to sa ešte dá...lebo vidí, pozoruje, počúva konanie politikov, tak zaujme svoj názor...či taký alebo onaký, to je už vedľajší.

Ale vyjadrovať svoj názor na základe vysoko odborných vyjadrení odborníkov (ktorým síce ani vlastná mať nerozumie ) je tak trochu od veci.
Druhá skupina je zasa konšpiračná, tým stačia informácie od nedoštudovaných doktorov, šialencov, hercov, a podobne (tým nerozumie už vôbec nik) ...
Ale zlatej strednej cesty nejak niet....proste tej najrozumnejšej.
Dávaj pozor , kade ideš , lebo :
Zlatá stredná cesta = byť opľutý z obidvoch strán
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
Hmmm.... nie je bizňis ako bizňis - alebo si myslíš, že aj v lekárňach, v domácnostiach tie lieky, vydržia večne? Všetky majú svoju dobu expirácie a u vakcín, rôznych medikamentov v kvapalnej forme je expirácia ešte kratšia.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Ak by bolo najviac denných prípsevkov v téme o varení tak sa tam iste niekto pridá aj s varením napr.vakcíny, alebo receptami s politickej kuchyne
...alebo možno i iné "varenie"....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
[.........................

Ale vyjadrovať svoj názor na len základe vysoko odborných vyjadrení odborníkov (ktorým síce ani vlastná mať nerozumie ) je tak trochu od veci.
Druhá skupina je zasa konšpiračná, tým prívržencom stačia informácie od nedoštudovaných doktorov, šialencov, hercov, a podobne (tým nerozumie už vôbec nik) ... títo by boli schopní si šľahnúť do žily poriadny dryák, lebo to bolo uvedené na stránke prívržencov.
Ale zlatej strednej cesty nejak niet....proste tej najrozumnejšej.
Zabudol si na niekoľko dôležitých agentúr... FB, Twitter, JPP.....
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Zaujimavé, koľko z tej konšpirácie nadobúda reálnu podobu. To nezmení ani strkanie hlavy do piesku.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...toto vítanie sa uskutočnilo pred troma rokmi
https://www.facebook.com/magazindavd...5914894149790/
...a včul je vyžraté prasa s modrou knižkou ministrom obrany.

Konšpirácia ? Nenenene...tvrdá realita.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Žabinka
.. akoby toho nebolo dosť na iných stránkach.. na čo je toto dobré? tentoraz myslím na rozpravy o očkovaní, vakcínach.. amen..
Čo na stránkach...ALE ono je to všade.
Televízia, rozhlas, noviny, celebrity, šport, atď...všetko sa točí okolo koroňáka. Ono si pripadám ako v časoch, keď takto sa točilo o Vondráčkovej, Studenkovej a podobne, tie už pomaly z mrazáku vyskakovali...

Keď sa jeden vyjadrí k politike, to sa ešte dá...lebo vidí, pozoruje, počúva konanie politikov, tak zaujme svoj názor...či taký alebo onaký, to je už vedľajšie.

Ale vyjadrovať svoj názor na len základe vysoko odborných vyjadrení odborníkov (ktorým síce ani vlastná mať nerozumie ) je tak trochu od veci.
Druhá skupina je zasa konšpiračná, tým prívržencom stačia informácie od nedoštudovaných doktorov, šialencov, hercov, a podobne (tým nerozumie už vôbec nik) ... títo by boli schopní si šľahnúť do žily poriadny dryák, lebo to bolo uvedené na stránke prívržencov.
Ale zlatej strednej cesty nejak niet....proste tej najrozumnejšej.
Zaujímavé, u mňa nikde.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Takže aký máš ešte problém ? Len víriť vodu ?
Iď radšej okná umýýývať, lepšia voľba využitia času...teda ak sa nudíš.
Žiadnu vodu virit nechcem. Ale kuk do blizkej minulosti co som pisala a tak nejako postupne sa to naplna.
Vy tu vypisujete o politike a vlastne o com? ... nakoniec i tak vysledkom celej tej rosady bude mat.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

anet
buchač
Takže aký máš ešte problém ? Len víriť vodu ?
Iď radšej okná umýýývať, lepšia voľba využitia času...teda ak sa nudíš.
Žiadnu vodu virit nechcem. Ale kuk do blizkej minulosti co som pisala a tak nejako postupne sa to naplna.
Vy tu vypisujete o politike a vlastne o com? ... nakoniec i tak vysledkom celej tej rosady bude mat.
Doplnim: suhlasim s nazorom, ze maju 6 miliard dovodov preco sa tam drzat.
Nakoniec na to doplatia zas len ludia https://www.trend.sk/ekonomika/malok...f2siuuseRz7QIk
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Žiadnu vodu virit nechcem. Ale kuk do blizkej minulosti co som pisala a tak nejako postupne sa to naplna.
Vy tu vypisujete o politike a vlastne o com? ... nakoniec i tak vysledkom celej tej rosady bude mat.
Decko mojo, ono sa niečo môže v konečnom dôsledku splniť. Predsa aj Koperník vyvrátil teóriu o tom, že stredom vesmíru je Zem. Verne zas svojho času sníval o lete na Mesiac, či o Ceste okolo sveta za 80 dní...dnes sa do vesmíru lieta častejšie a okolo sveta sa dá ísť za pár hodín.

Politika je panské huncútstvo...tak si aspoň na politikov zanadávame a hneď je svet krajší.

...a ozaj...okná máš už umyté ???

korela
Zaujímavé, u mňa nikde.
ČO nikde ? Poznámka " silno k veci "...
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
...a ozaj...okná máš už umyté ???
nemám. Keď nasliním prst a spravím krúžok, ešte je cez ne vidno
Dieťa "ušlo" z on-line družiny von, vyrábali sme ponožkového zajaca. Už idem aj ja po svojom.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať