Zavrieť

Porady

buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
Žabinka
.. akoby toho nebolo dosť na iných stránkach.. na čo je toto dobré? tentoraz myslím na rozpravy o očkovaní, vakcínach.. amen..
Čo na stránkach...ALE ono je to všade.
Televízia, rozhlas, noviny, celebrity, šport, atď...všetko sa točí okolo koroňáka. Ono si pripadám ako v časoch, keď takto sa točilo o Vondráčkovej, Studenkovej a podobne, tie už pomaly z mrazáku vyskakovali...

Keď sa jeden vyjadrí k politike, to sa ešte dá...lebo vidí, pozoruje, počúva konanie politikov, tak zaujme svoj názor...či taký alebo onaký, to je už vedľajšie.

Ale vyjadrovať svoj názor na len základe vysoko odborných vyjadrení odborníkov (ktorým síce ani vlastná mať nerozumie ) je tak trochu od veci.
Druhá skupina je zasa konšpiračná, tým prívržencom stačia informácie od nedoštudovaných doktorov, šialencov, hercov, a podobne (tým nerozumie už vôbec nik) ... títo by boli schopní si šľahnúť do žily poriadny dryák, lebo to bolo uvedené na stránke prívržencov.
Ale zlatej strednej cesty nejak niet....proste tej najrozumnejšej.
1 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

buchač
Žabinka
.. akoby toho nebolo dosť na iných stránkach.. na čo je toto dobré? tentoraz myslím na rozpravy o očkovaní, vakcínach.. amen..
Televízia, rozhlas, noviny, celebrity, šport, atď...všetko sa točí okolo koroňáka. Ono si pripadám ako v časoch, keď takto sa točilo o Vonrdáčkovej, Studenkovej a podobne, tie už pomaly z mrazáku vyskakovali...

Keď sa jeden vyjadrí k politike, to sa ešte dá...lebo vidí, pozoruje, počúva konanie politikov, tak zaujme svoj názor...či taký alebo onaký, to je už vedľajší.

Ale vyjadrovať svoj názor na základe vysoko odborných vyjadrení odborníkov (ktorým síce ani vlastná mať nerozumie ) je tak trochu od veci.
Druhá skupina je zasa konšpiračná, tým stačia informácie od nedoštudovaných doktorov, šialencov, hercov, a podobne (tým nerozumie už vôbec nik) ...
Dávaj pozor , kade ideš , lebo :
Zlatá stredná cesta = byť opľutý z obidvoch strán
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
Hmmm.... nie je bizňis ako bizňis - alebo si myslíš, že aj v lekárňach, v domácnostiach tie lieky, vydržia večne? Všetky majú svoju dobu expirácie a u vakcín, rôznych medikamentov v kvapalnej forme je expirácia ešte kratšia.
0 0
misoft misoft

pavol54
Ak by bolo najviac denných prípsevkov v téme o varení tak sa tam iste niekto pridá aj s varením napr.vakcíny, alebo receptami s politickej kuchyne
...alebo možno i iné "varenie"....
0 0
misoft misoft

buchač
[.........................

Ale vyjadrovať svoj názor na len základe vysoko odborných vyjadrení odborníkov (ktorým síce ani vlastná mať nerozumie ) je tak trochu od veci.
Druhá skupina je zasa konšpiračná, tým prívržencom stačia informácie od nedoštudovaných doktorov, šialencov, hercov, a podobne (tým nerozumie už vôbec nik) ... títo by boli schopní si šľahnúť do žily poriadny dryák, lebo to bolo uvedené na stránke prívržencov.
Zabudol si na niekoľko dôležitých agentúr... FB, Twitter, JPP.....
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Zaujimavé, koľko z tej konšpirácie nadobúda reálnu podobu. To nezmení ani strkanie hlavy do piesku.
2 0
buchač buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
...toto vítanie sa uskutočnilo pred troma rokmi
https://www.facebook.com/magazindavd...5914894149790/
...a včul je vyžraté prasa s modrou knižkou ministrom obrany.

Konšpirácia ? Nenenene...tvrdá realita.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Žabinka
Televízia, rozhlas, noviny, celebrity, šport, atď...všetko sa točí okolo koroňáka. Ono si pripadám ako v časoch, keď takto sa točilo o Vondráčkovej, Studenkovej a podobne, tie už pomaly z mrazáku vyskakovali...

Keď sa jeden vyjadrí k politike, to sa ešte dá...lebo vidí, pozoruje, počúva konanie politikov, tak zaujme svoj názor...či taký alebo onaký, to je už vedľajšie.

Zaujímavé, u mňa nikde.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Takže aký máš ešte problém ? Len víriť vodu ?
Iď radšej okná umýýývať, lepšia voľba využitia času...teda ak sa nudíš.
Žiadnu vodu virit nechcem. Ale kuk do blizkej minulosti co som pisala a tak nejako postupne sa to naplna.
Vy tu vypisujete o politike a vlastne o com? ... nakoniec i tak vysledkom celej tej rosady bude mat.
0 0
anet anet

anet
buchač
Žiadnu vodu virit nechcem. Ale kuk do blizkej minulosti co som pisala a tak nejako postupne sa to naplna.
Vy tu vypisujete o politike a vlastne o com? ... nakoniec i tak vysledkom celej tej rosady bude mat.
Doplnim: suhlasim s nazorom, ze maju 6 miliard dovodov preco sa tam drzat.
Nakoniec na to doplatia zas len ludia https://www.trend.sk/ekonomika/malok...f2siuuseRz7QIk
0 0
buchač buchač

anet
Decko mojo, ono sa niečo môže v konečnom dôsledku splniť. Predsa aj Koperník vyvrátil teóriu o tom, že stredom vesmíru je Zem. Verne zas svojho času sníval o lete na Mesiac, či o Ceste okolo sveta za 80 dní...dnes sa do vesmíru lieta častejšie a okolo sveta sa dá ísť za pár hodín.

Politika je panské huncútstvo...tak si aspoň na politikov zanadávame a hneď je svet krajší.

...a ozaj...okná máš už umyté ???

korela
Zaujímavé, u mňa nikde.
ČO nikde ? Poznámka " silno k veci "...
0 1
anet anet

buchač
...a ozaj...okná máš už umyté ???
nemám. Keď nasliním prst a spravím krúžok, ešte je cez ne vidno
Dieťa "ušlo" z on-line družiny von, vyrábali sme ponožkového zajaca. Už idem aj ja po svojom.
0 0
misoft misoft

anet
anet
buchač
Doplnim: suhlasim s nazorom, ze maju 6 miliard dovodov preco sa tam drzat.
Nakoniec na to doplatia zas len ludia https://www.trend.sk/ekonomika/malok...f2siuuseRz7QIk
Neboj sa - EÚ nám "pomôže"....
0 0
misoft misoft

OMG!
Moja pozerá správy - Narkóza - a tam - Perseverance poslala selfie na Zem. A hneď fotky. Lenže tí debili (alebo žeby to boli v NASA?) ukázali foto, ktoré urobila sonda Opportunity.
Pokiaľ sa niekto o to trochu zaujíma, hneď to zistí - stačí pohľad na kolesá. Sú zničené a majú úplne iný "dezén"

- toto je Opportunity
A Perseverance

Rozdiel je evidentný.
Tomu sa vraví "kvalitná" žurnalistika!
1 0
buchač buchač

misoft
OMG!
Rozdiel je evidentný.
OMG ! Ty máš ale problémy...
Ono tie pneumatiky na " Mars Roverovi " ovplyvňujú cestnú premávku na Zemi, konkrétnejšie na Zemplíne ?
...a ozaj, nie je náhodou teraz čas na prezutie zimných na letný dezén ?
0 1
misoft misoft

buchač
misoft
OMG!
Rozdiel je evidentný.
Ono tie pneumatiky na " Mars Roverovi " ovplyvňujú cestnú premávku na Zemi, konkrétnejšie na Zemplíne ?
Ja som už prezul... zimné topánky ošetrené a odložené, nahodené botasky...
A k vyššie uvedenému: že ty to nesleduješ - to je tvoja voľba. Nemusíš sa pchať všade. Niekto sa o kozmos zaujíma a ja som poukázal, ako nás "žurnalistika" kŕmi .... neoverené, zavádzajúce fakty.
1 0
anet anet

No ale uz som fakt nasrana ... konecne po pol roku som sa rozhodla sfunkcnit dcere smart hodinky. Odstranila som PIN z karty, nabila hodinky, stiahla aplikaciu do mobilu Setracker ... nemala som cas to naraz dokoncit ... ta teraz neviem co dalej Mobil mi len pise ze zariadenia cakajuce na autorizaciu, ukazuje mi meno zariadenia ale ked na to tukam tak nic.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
buchač
misoft
OMG!
Rozdiel je evidentný.
Ja som už prezul... zimné topánky ošetrené a odložené, nahodené botasky...
A k vyššie uvedenému: že ty to nesleduješ - to je tvoja voľba. Nemusíš sa pchať všade. Niekto sa o kozmos zaujíma a ja som poukázal, ako nás "žurnalistika" kŕmi .... neoverené, zavádzajúce fakty.
ešte tie zimné topánky moc neodkladaj, pozri 10-dňovu predpoveď na SHMU, u nás má na budúci týždeň snežiť ako v zime ...
0 0
buchač buchač

misoft
OMG!
Moja pozerá správy - Narkóza - a tam
Nedalo mi a schválne som si pozrel archív. Chcel som vidieť tie fotky.

Lenže išlo NIE o NARKÓZU, ale o TvGRC...čas 21:00
https://videoportal.joj.sk/noviny-o-...a/88094-noviny
Sorry...ale na GRCke pozerám maximálne nejaký film...ALE " správy " veru nie. Na tie ich drísty nemám žalúdok.

Zvyšok neriešim...to nemá význam.
0 1
buchač buchač

" Hovorca Konferencie biskupov Slovenska Martin Kramara považuje v stredu vládou schválenú výnimku zo zákazu vychádzania, ktorá sa týka cesty na účel individuálnych duchovných potrieb za krok správnym smerom. "

No bodaj by aj nie...veď o koľko peňazí prišla cirkev ?
-------------------------------------------
Zaujímavé je jedno...doteraz boli určité videá ohľadom Hegera voľne prístupné na YT.
Akonáhle sa stal Heger nástupcom, tak videjká išli do pá.
https://www.startitup.sk/video-duch-...-eduard-heger/
Lenže existujú aj iné zdroje, takže má chlapec smolu. Prisámfakt, už len jehovisti nám chýbajú vo vláde
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať