Zavrieť

Porady

veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
Zdravím, fúha, konečne druhá polovica apríla, človek si môže trochu vydýchnuť.

K vakcínam? Zatiaľ nie ani ja ani moji rodičia.
Máme tu v dedine jedného kvalitného testovača. Dá to asi 5-10mm do chlpov, potočí a hotovo. ale aj tak musím každú sobotu chodiť, lebo nebolo toho diabla, kto by ma nakazil.
Rozmýšľam, kde sa dá nakaziť, lebo už ma to nebaví chodiť každý týždeň na špajchľovačku.
Konečne dnes poriadna turistika po mesiaci, lebo som sa nezastavil. V práci, v súkromí riešim väčšiu investíciu, do toho prvé sv. prijímanie dcérky. Dnes si dávam pauzu, posielam hruškovicu v čaji.
Nandy, s tym nakazenim velmi vaz slova...
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm.... nesprávny pomer! Nie hruškovica v čaji, ale skôr čaj v hruškovici, najlepšie hruškovica (a čaj ako bonus)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Zdravím, fúha, konečne druhá polovica apríla, človek si môže trochu vydýchnuť.

K vakcínam? Zatiaľ nie ani ja ani moji rodičia.
Máme tu v dedine jedného kvalitného testovača. Dá to asi 5-10mm do chlpov, potočí a hotovo. ale aj tak musím každú sobotu chodiť, lebo nebolo toho diabla, kto by ma nakazil.
Rozmýšľam, kde sa dá nakaziť, lebo už ma to nebaví chodiť každý týždeň na špajchľovačku.
Konečne dnes poriadna turistika po mesiaci, lebo som sa nezastavil. V práci, v súkromí riešim väčšiu investíciu, do toho prvé sv. prijímanie dcérky. Dnes si dávam pauzu, posielam hruškovicu v čaji.
kde sa flákaš? Medzitým v Rusku sa hovorí po rusky v Amerike sa už hovorí po americky, Sputnik je len názov a ty čo?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Hmmmm.... nesprávny pomer! Nie hruškovica v čaji, ale skôr čaj v hruškovici, najlepšie hruškovica (a čaj ako bonus)
Po Veľkej noci som striktne obmedzil alkohol, myslím to vážne. Prvý víkend, čo som si ulial do čaju.

Veronikasad - ja už aj pochybujem, či nejaký Covid existuje, či to nie je nejaká silná chrípka.
Verím na covid pacientov, ale však presne takto som ležal ja v nemocnici v r. 2001, kedy som ušiel z hrobárovej lopaty - "bakteriálny zápal pľúc" - "zmnožená neidentifikovateľná kresba"...

Podľa terajšej situácie by išlo o Covid19.
V skutočnosti by to bolo možno to isté.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Darovanie krvi po vakcine....

Darca, ktorý podstúpil očkovanie proti ochoreniu COVID-19, môže znovu darovať krv:

1. najskôr 14 dní po aplikácii očkovacej dávky mRNA vakcín (Pfizer/BioNTech, Moderna) alebo proteínových vakcín (Novavax, Sanofi )

2. najskôr 28 dní po aplikácii očkovacej dávky vektorových vakcín (Astra Zeneca, Johnson&Johnson)

Pozn. Odporučenie môže byť zmenené, ak budú k dispozícii nové informácie na základe ďalších skúseností s očkovaním proti ochoreniu COVID-19, event. po dodaní iných ďalších vakcín na Slovensko.

Odporucanie moze byt zmene....asi vedia o tom prd
0 0
pavol54 pavol54

lujza.j
Darovanie krvi po vakcine....

Darca, ktorý podstúpil očkovanie proti ochoreniu COVID-19, môže znovu darovať krv:

1. najskôr 14 dní po aplikácii očkovacej dávky mRNA vakcín (Pfizer/BioNTech, Moderna) alebo proteínových vakcín (Novavax, Sanofi )

2. najskôr 28 dní po aplikácii očkovacej dávky vektorových vakcín (Astra Zeneca, Johnson&Johnson)

Pozn. Odporučenie môže byť zmenené, ak budú k dispozícii nové informácie na základe ďalších skúseností s očkovaním proti ochoreniu COVID-19, event. po dodaní iných ďalších vakcín na Slovensko.

Odporucanie moze byt zmene....asi vedia o tom prd
Zdá sa mi že Rusi zaviedli plazmové liečenie od vyliečených a každá krv obsahuje plazmu s protilátkou
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0:33 min.
Rodičia detí pod 15. r. by mali dostať zlatú medailu a nie sa handrkovať o 300 eur. Nielen za výchovu. V ktorej rodine neboli fin. straty?
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Len tak mi napadlo, či má, alebo nemá a ak do akej miery vplyv na tohtoročné úmrtia v dedine covid. Dostali sme miestny štvrťročník. Je v ňom zverejnené kto za štvrťrok zomrel. O mnohých som ani nevedela, lebo všetko v rozhlase nehlásili, alebo som nepočula. V 1 štrvťroku 12 ľudí. Odvtedy najmenej traja. A pomerne dosť mladych. Výročná správa býva niečo vyše 20. Myslím, že 30 ani nebolo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
korela
Rodičia detí pod 15. r. by mali dostať zlatú medailu a nie sa handrkovať o 300 eur. Nielen za výchovu. V ktorej rodine neboli fin. straty?
To vážne by malo dostať každé dieťa ?
V ktorej rodine ?

To chceš aj odpoveď ... či si domyslíš sama ?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Vezmime si, že koľko podnikateľov na Slovensku si platí len to minimum, no čo sa týka liečebného procesu, tak požaduje maximum. Nie je to nespravodlivé voči tým, ktorým učtáreň automaticky zrazí platby podľa tabuliek ?
Vieš čo, asi ti odpoviem iba tak ... celá "spoločná zodpovednosť" začína a končí pri peniazoch.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
To vážne by malo dostať každé dieťa ?
V ktorej rodine ?

To chceš aj odpoveď ... či si domyslíš sama ?
Však čítam s porozumením. Ide iba o tri vety. :-)
0 0
veronikasad veronikasad

Nandy, existuje... Pred pár dňami naň zomrela aj naša poradacka Vlasticka. Pribudaju obete 40-50-tnikov, nielen starých ludi, ťažký priebeh maju aj relatívne zdraví ludia, sportovci ...
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Nandy, existuje... Pred pár dňami naň zomrela aj naša poradacka Vlasticka. Pribudaju obete 40-50-tnikov, nielen starých ludi, ťažký priebeh maju aj relatívne zdraví ludia, sportovci ...
Covid 19? Možno, že zomrela na ten extra nebezpečný vírus chrípky /ale to nemyslím tým obyčajnú chrípku/....
Som po viróze skončil mesiac na neurológii, kde som musel podstúpiť všetky sexuálne procedúry s mladými doktorkami, teda najskôr CT či ako tridsiatnik nemám príhodu, a potom odobratie likvóru, rôzne RTG a pod... Nakoniec som si musel cez riaditeľa zemegule vybaviť MRI, samozrejme na 2-3. deň, llebo 3 mesiace sa mi čakať nechcelo.
0 0
veronikasad veronikasad

U nás (v PD) dnes otvorili krajské vakcinačné centrum na Zimnom štadione. Podla plánu majú dnes a zajtra zaočkovať po 1000 ludí. Bola som sa tam okolo jednej pozrieť - hrôza - rad dlhýýýý vonku, neviem či začali neskôr alebo zlyhala organizácia .. Očkujú vakcínou ASTRA ZENICA, objednať sa dá aj v TIK pri PRIOR-e.
0 0
pavol54 pavol54

anet
buchač
Vezmime si, že koľko podnikateľov na Slovensku si platí len to minimum, no čo sa týka liečebného procesu, tak požaduje maximum. Nie je to nespravodlivé voči tým, ktorým učtáreň automaticky zrazí platby podľa tabuliek ?
Vieš čo, asi ti odpoviem iba tak ... celá "spoločná zodpovednosť" začína a končí pri peniazoch.
a to ešte dnešní koaliční politici bojovali proti ficovmu zvyšovaniu minimálnej mzdy a likvidujú dankov 13,14 plat
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Sudca rozhodol, že aj keď vakcinácia poskytuje efektívnu ochranu, vakcinovaní ľudia môžu byť stále nositeľmi vírusu a prispieť k jeho šíreniu, v rozsahu dosiaľ neznámom. Zrušenie cestovných obmedzení by preto mohlo zvýšiť riziko infekcie, najmä u zraniteľných osôb, ktoré nie sú z väčšej časti zaočkované.“
https://www.hlavnydennik.sk/2021/04/...ezaockovanych/

U nas by ako rozhodoli ti zapredanci na US?!
1 0
pavol54 pavol54

veronikasad
vieš čo je najhoršie? čakať bez nádeje na vyliečenie, bez viery v pomoc predstav si že koľko ľudí užíva pri iných nemociach placebo vo viere v uzdravenie. Ak by mal byť ivermektín len placebo, šukl nemôže zobrať chorým vieru že ho nevylieči. len preto lebo tvrdi že sa účinnosť nepreukázala klinickými testami. Je cynické nedovoliť predpísať "nádej" za pár centov. za to si zaslúži kytku
0 0
anet anet

misoft
Ja len tak bokom - J&J - vraj už teraz nebude potrebná jedná dávka, ale z odstupom TRI!
Takže podľa toho si myslím, že to bude asi permanentné očkovanie.
Johnson je pozastaveny https://www.ta3.com/clanok/1208441/j...-agentura.html
https://www.ta3.com/clanok/1208264/p...-problemy.html

EU chce len mRNA https://www.webnoviny.sk/vzdravotnic...liardy-vakcin/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
kde sa flákaš? Medzitým v Rusku sa hovorí po rusky v Amerike sa už hovorí po americky, Sputnik je len názov a ty čo?
Tak - tak - Sputnik...
Это Спутник
0 0
anet anet

Ale inak toto ma zaujalo https://www.novinky.cz/zahranicni/ev...brala-40356665 , pocula som to aj v spravach na TA3 ... skor ci neskor som to ocakavala
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať