Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
ruská rozviedka sa zaujímala o sklady munície, a o čo sa mala zaujímať?
ešte dobre že sa nezaujímala o sklady banánov.
Ako boli sklady zabezpečené, ak sa tam mohli prechádzať diverzanti ako v supermarkete?
Malo to vyletieť niekde v Bulharsku aby sa to nepredalo teroristom v sýrii, alebo inde, 50 ton munície naseká na bojisku mŕtvych(vojakov, ženy, deti).
čo ak by to buchlo pri preprave u nás a nie v Bulharsku či na bojisku? Brrrr je mi z toho zle.
Koho súdiť diverzantov, obchodníka so smrťou, či teroristov?
Doplním: nejednalo sa o muníciu v zásobach českej armády, teda štátu NATO, ale majetok súkromnej obchodnej spoločnosti obchodujúci so smrťou.
aha
takže už si si to aspoň trošku naštudoval...ale ešte nie si ani v polovici..
ale aj tak pokrok, po tých ranných bludoch....

tie tvoje múdrosti chod povedať do čiech tým vdovám a sirotám.....
alebo českej vláde, nech teda neblbnú
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tlstý spuchnutý opičiak sa zasa predviedol vo svojej "čistote"...
Hajzel jeden ryňavý podliacky...
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-pre-seniorov/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
ruská rozviedka sa zaujímala o sklady munície, a o čo sa mala zaujímať?
ešte dobre že sa nezaujímala o sklady banánov.
Ako boli sklady zabezpečené, ak sa tam mohli prechádzať diverzanti ako v supermarkete?
Malo to vyletieť niekde v Bulharsku aby sa to nepredalo teroristom v sýrii, alebo inde, 50 ton munície naseká na bojisku mŕtvych(vojakov, ženy, deti).
čo ak by to buchlo pri preprave u nás a nie v Bulharsku či na bojisku? Brrrr je mi z toho zle.
Koho súdiť diverzantov, obchodníka so smrťou, či teroristov?
Doplním: nejednalo sa o muníciu v zásobach českej armády, teda štátu NATO, ale majetok súkromnej obchodnej spoločnosti obchodujúci so smrťou.
aha
takže už si si to aspoň trošku naštudoval...ale ešte nie si ani v polovici..
ale aj tak pokrok, po tých ranných bludoch....

tie tvoje múdrosti chod povedať do čiech tým vdovám a sirotám.....
alebo českej vláde, nech teda neblbnú
takže ty schvaľuješ zabíjanie vo veľkom, LEBO tá munícia bola určená na priame zabíjanie(nie pre obranu českej vlasti alebo NATO) aj dvojročných detí. Mali si ten objekt obchodníci strážiť nemuseli byť české vdovy a siroty dokonca sa nepoučili ani mesiac a pol keď nastal nový výbuch. ale stále je to len podozrenie na Rusov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
misoft
bjuty smis
prirovnávaš ma k takýmto..zacitujem ťa :

práskali s radosťou), čo za benefity podávali pravidelné informácie



to má byť ako argument, že tu rusáci nevyvádzajú----ako vždy...keď nič nemáš, osobný útok...
Upresním vás oboch: Rusáci tu vyvádzajú už od 1968-ho!!! Najskôr otvorene ako "bratská" pomoc a keď "bratská" pomoc odišla, zostali tu "pozostatky" - nielen malé, ale i veľké, kamuflované za rôzne spolky, spoločnosti diplomati.
Takže všade majú na 2 diplomatov aspoň 1 "diplomata" (rozumej špicľa).
a do 68 tu kto robil politické procesy a vešal oponentov ?
koho poradcovia tu vládli ?
turci, kresťanskí pohlavári, nielen vešali ale aj upaľovali a tatári dokonca trhali koňmi
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to bola reakcia, že tu nevyvádzali od 68. ale od 48-

že priamo režírovali politické procesy v 50-- rokoch
že v 68 nás prepadli a potom okupovali preto, lebo sa im naši politici skúsili postaviť
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
ruská rozviedka sa zaujímala o sklady munície, a o čo sa mala zaujímať?
ešte dobre že sa nezaujímala o sklady banánov.
Ako boli sklady zabezpečené, ak sa tam mohli prechádzať diverzanti ako v supermarkete?
Malo to vyletieť niekde v Bulharsku aby sa to nepredalo teroristom v sýrii, alebo inde, 50 ton munície naseká na bojisku mŕtvych(vojakov, ženy, deti).
čo ak by to buchlo pri preprave u nás a nie v Bulharsku či na bojisku? Brrrr je mi z toho zle.
Koho súdiť diverzantov, obchodníka so smrťou, či teroristov?
Doplním: nejednalo sa o muníciu v zásobach českej armády, teda štátu NATO, ale majetok súkromnej obchodnej spoločnosti obchodujúci so smrťou.
aha
takže už si si to aspoň trošku naštudoval...ale ešte nie si ani v polovici..
ale aj tak pokrok, po tých ranných bludoch....

tie tvoje múdrosti chod povedať do čiech tým vdovám a sirotám.....
alebo českej vláde, nech teda neblbnú
takže ty schvaľuješ zabíjanie vo veľkom, LEBO tá munícia bola určená na priame zabíjanie(nie pre obranu českej vlasti alebo NATO) aj dvojročných detí. Mali si ten objekt obchodníci strážiť nemuseli byť české vdovy a siroty dokonca sa nepoučili ani mesiac a pol keď nastal nový výbuch. ale stále je to len podozrenie na Rusov
ty aj čítaš po sebe ?
munícia zabíja, alebo ludia ?
zajtra rusáci vyhodia volkswágen, lebo autá zabíjajú ? ked už to mám extremne napísať....

ty normálne obhajuješ teroristický útok a vraždenie rusov v čecháh...

a napíšeš, že ja schvalujem zabíjanie....

a písal som ti, aby si si naštudoval, kam bola tá munícia určená.....na ukrajinu...
aby sa mohli brániť pred ruskou okupáciou....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
že priamo režírovali politické procesy v 50-- rokoch
Veru, veru...máš pravdu
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mccarthismus
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
ruská rozviedka sa zaujímala o sklady munície, a o čo sa mala zaujímať?
ešte dobre že sa nezaujímala o sklady banánov.
Ako boli sklady zabezpečené, ak sa tam mohli prechádzať diverzanti ako v supermarkete?
Malo to vyletieť niekde v Bulharsku aby sa to nepredalo teroristom v sýrii, alebo inde, 50 ton munície naseká na bojisku mŕtvych(vojakov, ženy, deti).
čo ak by to buchlo pri preprave u nás a nie v Bulharsku či na bojisku? Brrrr je mi z toho zle.
Koho súdiť diverzantov, obchodníka so smrťou, či teroristov?
Doplním: nejednalo sa o muníciu v zásobach českej armády, teda štátu NATO, ale majetok súkromnej obchodnej spoločnosti obchodujúci so smrťou.
aha
takže už si si to aspoň trošku naštudoval...ale ešte nie si ani v polovici..
ale aj tak pokrok, po tých ranných bludoch....

tie tvoje múdrosti chod povedať do čiech tým vdovám a sirotám.....
alebo českej vláde, nech teda neblbnú
takže ty schvaľuješ zabíjanie vo veľkom, LEBO tá munícia bola určená na priame zabíjanie(nie pre obranu českej vlasti alebo NATO) aj dvojročných detí. Mali si ten objekt obchodníci strážiť nemuseli byť české vdovy a siroty dokonca sa nepoučili ani mesiac a pol keď nastal nový výbuch. ale stále je to len podozrenie na Rusov
ty aj čítaš po sebe ?
munícia zabíja, alebo ludia ?
zajtra rusáci vyhodia volkswágen, lebo autá zabíjajú ? ked už to mám extremne napísať....

ty normálne obhajuješ teroristický útok a vraždenie rusov v čecháh...

a napíšeš, že ja schvalujem zabíjanie....

a písal som ti, aby si si naštudoval, kam bola tá munícia určená.....na ukrajinu...
aby sa mohli brániť pred ruskou okupáciou....
teda pre banderovcov, s bejsbolkami by veľa nezastrašovali tak potrebovali muníciu. partizáni na slovensku vyhodili muničný vlak nemci nemali čím zabíjať desiatky tisíc, ale zomrela pri tom obsluha a ochrana vlaku čo o tom? partizánov povešať?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

banderovci napadli a anektovali rusákov, alebo naopak ?

je úplne jedno, pre koho to bolo

rusáci nemajú žiadne právo na teroristické útoky a vraždenie v čechách...
a dostanú teraz náležitú odpoved
howg....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a písal som ti, aby si si naštudoval, kam bola tá munícia určená.....na ukrajinu...
aby sa mohli brániť pred ruskou okupáciou....
Hm...a sviniari rusi zavreli ventil na ropovode...
...aj Ukrajinou nezaplatená ropa/palivo (RUSKÁ ROPA) bola určená na bránenie pred ruskou okupáciou ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a preto išli rusi do čiech vraždiť a vyhadzovať sklady ?

ja by som sa držal témy
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Všetko so všetkým súvisí....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
banderovci napadli a anektovali rusákov, alebo naopak ?

je úplne jedno, pre koho to bolo

rusáci nemajú žiadne právo na teroristické útoky a vraždenie v čechách...
a dostanú teraz náležitú odpoved
howg....
ako saddám za dôkaz o ZHN ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

čím všetkým to ešte budete obhajovať...
našťastie ste rusofilné strany dostali vo volbách poriadne po chrape.....

ani jedna sa nedostala do parlamentu...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
čím všetkým to ešte budete obhajovať...
našťastie ste rusofilné strany dostali vo volbách poriadne po chrape.....

ani jedna sa nedostala do parlamentu...
že by chersonskou bitkou 2014?
idnes cz 9.srpna2017 sa 58 v rukách ISIL český štát ich predal obchodníkovi (so smrťou)
moja konzerváreň je superrežimové pracovisko - celý deň pod kamerami a vstup len zamestnancom a to ešte nie je muničný sklad v tom prípade by mi museli nosiť aj kalendár cyklu
Naposledy upravil pavol54 : 18.04.21 at 20:41
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a isto máš aj pocit, že keby ti to chcela nejaká tajná služba vyhodiť do vzduchu, tak jej v tom zabrániš .....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

No a nakoniec staci na koronu liek, ktory ma snad kazdy druha domacnost doma https://www.ta3.com/clanok/1208550/v...bromhexin.html
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
a isto máš aj pocit, že keby ti to chcela nejaká tajná služba vyhodiť do vzduchu, tak jej v tom zabrániš .....
tebe menej chápavému budem vysvetľovať riziká vo výrobe potravín ešte aj za HACCP si predstavuješ tajnú službu tomu hovorím chorý mozog. ruský diverzant mi vylezie s begu uhoriek
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Chlapci,tá téma by mala mať nadpis-hádame sa s chuťou.
Pravda je uprostred,ako všetci vieme zo socíka.
Ale jednu pravdu by sme mali vedieť všetci a síce destabilizované Rusko nie je v záujme Slovenska.Už nám fakt iné ku šťastiu nechýba.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
to bola reakcia, že tu nevyvádzali od 68. ale od 48-

že priamo režírovali politické procesy v 50-- rokoch
že v 68 nás prepadli a potom okupovali preto, lebo sa im naši politici skúsili postaviť
Zabudol si aj na Húnov. Aj tí tu "bačovali".
A keď spomínaš 50-60té roky. Oni to nerobili fyzicky! Oni len "nariadili" a vykonali to NAŠI - sami "zabijali" SVOJICH. Ale po 68-mom to robili sami - fyzicky, vlastnými rukami. A robia to doteraz!
Takže - zlá dedukcia! Predtým len povedali, že XYZ nie je vhodný a naši politickí "vodcovia" zariadili vo vlastnej réžii. Sami sme sa zabíjali. Po "bratskej" pomoci však sa nerozpakovali to robiť otvorene - buď ako súčasť "dočasných" vojsk - prípady počas obsadenia poznáš, potom už im to bolo jedno - prejdenie tankom, zastrelenie niekoho, kto prekročil nejakú hranicu, kde oni sa cítili pánmi, po "vyhnaní" z republiky sa preorientovali na skrytú formu - sabotáže, diverzia, poškodzovanie ako "diplomati" sa pohybovali všade, škodili, škodia a BUDÚ škodiť. Veď na to majú "požehnanie" od samotného vodcu - prezidenta, ktorý bol a doteraz (i keď sa to akosi zakrýva) je neustále príslušníkom ruskej tajnej služby - predtým NKVD (počas vojny a doby tesne po nej), potom KGB a teraz FSB.
Špión vždy zostane špiónom - aj keď sa rozhodne s tým skončiť. Úlohou špióna je získavať informácie o dôležitých zariadenia, infraštruktúre, armáde iných krajín a v prípade toto poškodzovať - i za cenu ľudských životov. A platí to nielen o Rusoch, ale i o Mosad, CIA - lenže tí aspoň sa snažia likvidovať ľudí, ktorí si to zaslúžia, bez vedľajších strát (ale aj im sa niekedy to nedarí), Rusi však na toto nehľadia - dôležitý je práve objekt záujmu, to okolo toho je už "nepodstatné".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať