Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a isto máš aj pocit, že keby ti to chcela nejaká tajná služba vyhodiť do vzduchu, tak jej v tom zabrániš .....
Dobre sa dávaš dole...
Už mi tu do tejto odbornej diskusie chýba len jeden ... ten, čo sa chcel prestrieľať cez čiaru (a keď sa ráno zobudil, tak mal nohy v šerbli).

Otázka dňa..." V koľkých muničných skladoch si bol ? "
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ešte zabudol napísať, že aj Nováky majú na svedomí Rusi. I keď tam (asi) bola neopatrnosť pri delaborovaní munície a "bordel" pri jej skladovaní.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
a isto máš aj pocit, že keby ti to chcela nejaká tajná služba vyhodiť do vzduchu, tak jej v tom zabrániš .....
tebe menej chápavému budem vysvetľovať riziká vo výrobe potravín ešte aj za HACCP si predstavuješ tajnú službu tomu hovorím chorý mozog. ruský diverzant mi vylezie s begu uhoriek
Klasika....chorý mozog ťa sleduje zo zrkadla, ty haccp
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
a isto máš aj pocit, že keby ti to chcela nejaká tajná služba vyhodiť do vzduchu, tak jej v tom zabrániš .....
Dobre sa dávaš dole...
Už mi tu do tejto odbornej diskusie chýba len jeden ... ten, čo sa chcel prestrieľať cez čiaru (a keď sa ráno zobudil, tak mal nohy v šerbli).

Otázka dňa..." V koľkých muničných skladoch si bol ? "
Na čo sa zase zhovadujes ?
Čítal si o Tom aspoň vetu, ty muničák ??
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14108/267651
Zarážajúci spôsob, ako sa exekútor "vysporiadal" s vymáhaním dlhu. Prakticky 1 dedič (dcéra v náhradnej rodine už plnoletá) mala zaplatiť CELÝ dlh (nie pomernú časť podľa výšky dedičského podielu). A ako tam rozprávali - existovala možnosť, že i jej brat pri dosiahnutí plnoletosti by platil rovnako.
K tomu nie je čo dodať!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Na čo sa zase zhovadujes ?
Čítal si o Tom aspoň vetu, ty muničák ??
Skľudni hormón.....
Čítam, počúvam, pozerám...a záver je ten, že to nie je okolo toho výbuchu až tak jednoduché, ako sa to prezentuje v našej tlači a ako to prezentujú dvaja hajzli - Tchor a Tlusťoch.

Ako som spomenul vyššie...už mi tu chýba jaroušek a jeho mokré sny.
Podľa reakcie sa dá usudzovať... že na muničáku si teda nebol, všakže. Takže nemáš, nemôžeš mať ani len páru o tom, ako to tam funguje.

Na celej tej situácii je smiešne hlavne jedno. To ako keby GRU mala len dvoch agentov 00X, ktorí stíhajú po celej Zemi robiť záškodnícku činnosť. To písal Ian Fleming...?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
No a nakoniec staci na koronu liek, ktory ma snad kazdy druha domacnost doma https://www.ta3.com/clanok/1208550/v...bromhexin.html
To vieš, nakoniec keď to "Magián natočil", tak sa z toho smiala celá republika slniečKÁROV, aká je to blbosť.
PS: normálny človek vie aj to, kvôli čomu to miešal s alkoholom. Ale debil sa smeje vždy a zásadne bez príčiny.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
anet
No a nakoniec staci na koronu liek, ktory ma snad kazdy druha domacnost doma https://www.ta3.com/clanok/1208550/v...bromhexin.html
To vieš, nakoniec keď to "Magián natočil", tak sa z toho smiala celá republika slniečKÁROV, aká je to blbosť.
PS: normálny človek vie aj to, kvôli čomu to miešal s alkoholom. Ale debil sa smeje vždy a zásadne bez príčiny.
Budem voľne citovať Bukovského, ktorý to zase od niekoho citoval:
"Tvorba skupinového myslenia" "Hovoria to všetci - takto musí byť pravda"
Záver
Všetci(slniečkári) tvrdia že Magián je.... tak to musí byť pravda
alebo všetci tvrdia že Irak má ZHN tak to musí byť pravda
alebo všetci tvrdia že Rusi anektovali Krym tak to musí byť pravda
alebo, alebo, alebo.... príkladov by bolo
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja to nazývam "stádovitosť", teda stádovité myslenie. Sklony k nemu majú najmä rozumovo najjednoduhšie vrstvy obyvateľstva, proste čím hlupší, tým viac stádovitého myslenia.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
že priamo režírovali politické procesy v 50-- rokoch
Veru, veru...máš pravdu
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mccarthismus
Tebe vôbec nevadí, že porovnávaš neporovnateľné?
Radšej si prečítaj toto:
https://en.wikipedia.org/wiki/McCarthyism
Je to to isté, ale viac pravdivé.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
Na čo sa zase zhovadujes ?
Čítal si o Tom aspoň vetu, ty muničák ??
Skľudni hormón.....
Čítam, počúvam, pozerám...a záver je ten, že to nie je okolo toho výbuchu až tak jednoduché, ako sa to prezentuje v našej tlači a ako to prezentujú dvaja hajzli - Tchor a Tlusťoch.

Ako som spomenul vyššie...už mi tu chýba jaroušek a jeho mokré sny.
Podľa reakcie sa dá usudzovať... že na muničáku si teda nebol, všakže. Takže nemáš, nemôžeš mať ani len páru o tom, ako to tam funguje.

Na celej tej situácii je smiešne hlavne jedno. To ako keby GRU mala len dvoch agentov 00X, ktorí stíhajú po celej Zemi robiť záškodnícku činnosť. To písal Ian Fleming...?
Mojko, veď ty to máš v tej hlávke viac domotané, ako degeško v osade.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Na čo sa zase zhovadujes ?
Čítal si o Tom aspoň vetu, ty muničák ??
Skľudni hormón.....
Čítam, počúvam, pozerám...a záver je ten, že to nie je okolo toho výbuchu až tak jednoduché, ako sa to prezentuje v našej tlači a ako to prezentujú dvaja hajzli - Tchor a Tlusťoch.

Ako som spomenul vyššie...už mi tu chýba jaroušek a jeho mokré sny.
Podľa reakcie sa dá usudzovať... že na muničáku si teda nebol, všakže. Takže nemáš, nemôžeš mať ani len páru o tom, ako to tam funguje.

Na celej tej situácii je smiešne hlavne jedno. To ako keby GRU mala len dvoch agentov 00X, ktorí stíhajú po celej Zemi robiť záškodnícku činnosť. To písal Ian Fleming...?
ty skludni hormon a ja nebudem musieť takto reagovať

znova ti vravím,, radšej si o tom aspoň trochu prečítaj
a neodvádzaj pozornosť na to, či som ja bol, alebo nebol na muničáku...( mimochodom bol )p.s.--aj ked je to úplne irelevantné, v tomto prípade sa jednalo o obrovský areal s plotom povaleným od lesnej zvery, ktorý strážila sbs dôchodcami a mali tam sklady prenajaté súkromné fy
a miestny ani netušili, čo tam mali

....tak už neodvádzaj..
.
ale aj bolo zverejnené, ako sa tam dostali, takže si úplne mimo...

mimochodom, babiš má mať tlačovku a česká vláda chce zverejniť čo majú
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
buchač
bjuty smis
Na čo sa zase zhovadujes ?
Čítal si o Tom aspoň vetu, ty muničák ??
Skľudni hormón.....
Čítam, počúvam, pozerám...a záver je ten, že to nie je okolo toho výbuchu až tak jednoduché, ako sa to prezentuje v našej tlači a ako to prezentujú dvaja hajzli - Tchor a Tlusťoch.

Ako som spomenul vyššie...už mi tu chýba jaroušek a jeho mokré sny.
Podľa reakcie sa dá usudzovať... že na muničáku si teda nebol, všakže. Takže nemáš, nemôžeš mať ani len páru o tom, ako to tam funguje.

Na celej tej situácii je smiešne hlavne jedno. To ako keby GRU mala len dvoch agentov 00X, ktorí stíhajú po celej Zemi robiť záškodnícku činnosť. To písal Ian Fleming...?
ty skludni hormon a ja nebudem musieť takto reagovať

znova ti vravím,, radšej si o tom aspoň trochu prečítaj
a neodvádzaj pozornosť na to, či som ja bol, alebo nebol na muničáku...( mimochodom bol )p.s.--aj ked je to úplne irelevantné, v tomto prípade sa jednalo o obrovský areal s plotom povaleným od lesnej zvery, ktorý strážila sbs dôchodcami a mali tam sklady prenajaté súkromné fy
a miestny ani netušili, čo tam mali

....tak už neodvádzaj..
.
ale aj bolo zverejnené, ako sa tam dostali, takže si úplne mimo...

mimochodom, babiš má mať tlačovku a česká vláda chce zverejniť čo majú
ako sa tam dostali? Predsa putin im poslal neviditeľný kabát , prileteli na komín a šup dole do skladu, nastražili časovač podľa moskovského času a čukotského kalendára a šup domov Ale problém bjuty ich sledoval za rozpadnutou ohradou prezlečený za kisku.jr
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

prečo strácaš nervy ?
ja to info mám....ty si lenivý, skôr len skôr neschopný ho získať..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
prečo strácaš nervy ?
ja to info mám....ty si lenivý, skôr len skôr neschopný ho získať..
už to tak neprežívaj lebo ti z toho drbne a keď znova prídeš k rozumu, tak sa z toho zblázniš, tak sa snaž uchovať zdravie
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to isto ,
to by som bol ako ty jeden tu úplne stačí
...
mimochodom, ty si tu začal ďalší deň prikladať, nie ja ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
to isto ,
to by som bol ako ty jeden tu úplne stačí
...
mimochodom, ty si tu začal ďalší deň prikladať, nie ja ...
No vidíš kto tu nie je v poriadku: 07,32 bol môj príspevok alebo tvoj? tak kto tu prikladá a najmä prekrúca výroky iných tu diskutujúcich?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jasné, že ťa vidím
len som ti odpovedal na tvoj príspevok....to si si nevšimol ? ani len do ráno si nebol schopný vydržať ))))
ty máš svoje myšlienky poprekrúcané ako hrubé črevo, netreba ich už prekrúcať..
už si zistil, ako sa tam dostali ??
aj s druhým strážcom muničáku ? ))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nemáš vlastný názor, ideš v línii mainstreamu...kľudne môžeš ísť robiť pucfleka Naďovi, rozumeli by ste si.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

áno
česká vláda je mainstríím
ideš...

asi preto, že nečítam tie vaše ruské weby
nerobíš onucu putlerovi ??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať