Zavrieť

Porady

pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Boli tam traja, to že sa tí dvaja len prizerali..... boli traja a jeden mlátil tú kočenku a všetci boli súdení)
Už sa nemôžem pozerať na to, ako drístaš.

https://tivi.cas.sk/video/2373016/br...-krv-v-zilach/
ja som videl len záver tej bitky, reprízy som nemal chuť pozerať
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol, však si mal napísať, že ktorý k0k0t číta a pozerá videá na cas.sk. Však je to samý hoax :-)))))))))
1 0
pavol54 pavol54

Nandrolon
Pavol, však si mal napísať, že ktorý k0k0t číta a pozerá videá na cas.sk. Však je to samý hoax :-)))))))))
nechaj tak to je v princípe už nepodstatné. Podstata je tá že dvaja štátni zamestnanci asi čerpali voľno keď sa prizerali. Lóve idú hodinky za službu sa rátajú, dôchodok sa blíži čo im chýba. Do konca smeny vydržať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

pavol54
Nandrolon
nechaj tak to je v princípe už nepodstatné. Podstata je tá že dvaja štátni zamestnanci asi čerpali voľno keď sa prizerali. Lóve idú hodinky za službu sa rátajú, dôchodok sa blíži čo im chýba. Do konca smeny vydržať.
Tí dvaja sa ho buď báli, alebo to bolí nejakí nováčkovia, alebo robili všetci to isté ale žiaľbohu kamera bola iba v tomto prípade.
Toho "borca" by mala Pani Rakovina za toto vystískať!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica v súčasnosti zamestnáva na plný úväzok nielen Vlhovú, ale aj asistenta hlavného trénera Mateja Gemzu a ďalšieho člena realizačného tímu, jej brata Borisa Vlhu.
https://www.teraz.sk/sport/lyzovanie...26-clanok.html

Strašne rád by som vedieť, že na akej funkcii je Vlhová...a zaujímala by ma aj výška platu (tipujem cca 1.500-2000€).
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A hlavne, v akých hodnostiach.....
0 0
buchač buchač

Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty. ...viac
Neviem, že prečo sa rehoceš (bez príčiny jak opilecký cokot z Oravy)...to je akože na smiech ???
Matej Tóth dostal nadporučíka za olympijskú medailu...
Dodnes sa mi chce z neho grcať, ako plakal (a nie len on), že nemá z čoho žiť.

To sú akí profesionálni športovci ? Veď to je to isté, ako za socíku...ibaže za väčšie love.
Naposledy upravil buchač : 23.04.21 at 18:32
0 1
Nandrolon Nandrolon

Ej, zase sa tu komusi už pol roka nepostavil, tak je nasratý.
A just :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked bola roky nazad novela fizlovskeho zakona...tak sa menila aj keš za hodnost....ale,ze velmi dole to islo....neviem ako to ostalo alebo sa menilo vojakom....u fizlov uz nebola hodnost o prachoch....ale o machrovani...
0 0
pavol54 pavol54

Nandrolon
A just :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))
Pozná ju celý svet, nie je lepšia reklama pre Slovensko, nejaký moderátor za to že odrapká pár naučených viet je na tom platove rovnako
1 0
Nandrolon Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Pozná ju celý svet, nie je lepšia reklama pre Slovensko, nejaký moderátor za to že odrapká pár naučených viet je na tom platove rovnako
Toto bola reakcia na tú jeho "zátvorku".
Asi mu ešte nik nezlomil tú palicu o hlavu, čo chodí s ňou na tie ukrajinské "pšoky".
:-)))))))))))))
0 0
buchač buchač

Nandrolon
Asi mu ešte nik nezlomil tú palicu o hlavu, čo chodí s ňou na tie ukrajinské "pšoky".
Počuj sem, ty pridrbané ožraté alkoholické hovado...už prestaň chlastať, aspoň nebudeš mať okno a budeš vedieť, čo a kde píšeš.
Si myslíš, že donekonečna budem bez reakcie prehliadať tvoje narážky a urážky ?

To akože ty by si mi mal zlomiť palicu o hlavu ? Človeče, šak by ti od námahy pukli popolníky, čo máš na raťafáku...
0 1
Nandrolon Nandrolon

buchač
Nandrolon
Počuj sem, ty pridrbané ožraté alkoholické hovado...už prestaň chlastať, aspoň nebudeš mať okno a budeš vedieť, čo a kde píšeš.
Si myslíš, že donekonečna budem bez reakcie prehliadať tvoje narážky a urážky ?

To akože ty by si mi mal zlomiť palicu o hlavu ? Človeče, šak by ti od námahy pukli popolníky, čo máš na raťafáku...
Som sa nasmial, díky!
Popolníky? To si si ma pomýlil zrejme s niekým iným, zatiaľ ešte nemám žiadne okuliare, teda okrem slnečných, polarizačných a fotochromatických, všetky bez akýchkoľvek dioptrií.
Narážky na teba? Oj, ty vzťahovačné hoviadko.
Tebe sa zrejme niečo prisnije a myslíš si ráno, že je to pravda!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Nandrolon
Pozná.
Ale keď Slovensko dostane Nobelovu cenu, to bude už iné zviditeľnenie.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a 2 000 000 000 .-€ v .......

https://dennikn.sk/minuta/2365223/?ref=mpm
0 0
pavol54 pavol54

bjuty smis
a 2 000 000 000 .-€ v .......

https://dennikn.sk/minuta/2365223/?ref=mpm
mali kúpiť ruské, tie stoja tretinu, alebo vo Vietname VDBT na ochranu vzdušného priestoru
0 0
bjuty smis bjuty smis

to by pellegrinimu s dankom neostalo na provízie....
0 0
pavol54 pavol54

bjuty smis
to by pellegrinimu s dankom neostalo na provízie....
lenže iné sú nekompatibilné s NATO, ak vieš ze zobrali, tak oznám očtk. Tie lietadlá sa platili teraz, takže Naď cáloval alebo americký výrobca (na korupciu sú dve strany a američania sú predsa takí čestní že oni by nedali ani cent úplatku) alebo ich chceš obviniť že dal?
0 0
bjuty smis bjuty smis

nevymýšlaj a naštuduj si, ako a kedy sa platilo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať