Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Porovnavat aspirin/acylpoš co sa pouziva viac ako 100 rokov....s mRNA vakcinou?!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
kukučka
Rusi majú svoje štyri a tými očkujú, vraj, aké - neviem,
Ale akosi sa im to nedarí - samotní Rusi im neveria (asi vedia prečo).
ty si sa nechal ktorou zaočkovať?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Už sme na dobrej ceste dosiahnu "svoju" kolektivnu" imunitu a prestanu otravovat. https://www.ta3.com/clanok/1209935/j...j-imunite.html
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
Kvaka
s podpisom dobrovoľne
Si predstav, že dobrovoľne a to dokonca s podpisom súhlasíš aj s liečbou obyčajným Acylpirínom...či ?
---------------------------------------
kukučka
Rusi majú svoje štyri a tými očkujú, vraj, aké - neviem,
Hm...a Sloboďáči na grcáči čo vravia ?
Veď si zisti, či nemôžeš?
či, či, či
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
kukučka
Rusi majú svoje štyri a tými očkujú, vraj, aké - neviem,
Ale akosi sa im to nedarí - samotní Rusi im neveria (asi vedia prečo).
Očkujú sa a nielen v Rusku, skoro celý svet. Jední veria a tí druhí, ak aj neveria, zrejme z donútenia, ja ti nevím, Karle.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
či, či, či
Sranda musí byť...teda, mala by byť.
lujza.j
Porovnavat aspirin/acylpoš co sa pouziva viac ako 100 rokov....s mRNA vakcinou?!
Ale šak jasné...a preto aj tak prirovnávam.
Predsa nik nemôže chcieť okamžitú garanciu a perfektné (bez vedľajších oných) výsledky...alebo snáď hej.
Predsa aj poniektoré nové technológie v autách skončili tak, že ich výrobcovia museli urobiť hromadné zvolávačky, lebo po nejakej dobe sa zistilo, že technológia je na trt...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kvaka
bjuty smis
BXLmiami
Prešla som si dennú tlač a poviem Vám som celkom rada že v minulom storočí neexistovala ,, nezávislá"tlač.Mať vtedy našich novinárov tak dodnes tu máme pravé kiahne záškrt atd.
kto vie, čo ty považuješ za nezávislú tlač..
to miestne antivaxerské hviezdy inde čerpajú svoje múdra....
Ty to tak vidíš, ja nie. Málokto je skutočný antivaxer, akurát dosť ľudí vyčkáva, kým bude viac informácií, lebo.....človek sa bojí. Je tu veľa nejasností.
Prečo sa napríklad očkujú aj tí, čo ochorenie prekonali??? Ba dokonca sa budú očkovať skôr ako po 3 mesiacoch od ochorenia. Veď majú imunitu z prekonaného ochorenia, nie? Ak očkovacia látka na covid bola vyvinutá vlani, vtedy bola iná mutácia vírusu, ako je teraz, takže pri ich očkovaní to nie je zatiaľ nijaká aktualizácia účinku. Protilátky klesajú, ale imunita by mala ostať.
Aj proti chrípke sa očkuje "aktuálnou vakcínou".
Na národnom portáli zdravia pred tromi mesiacmi písali k tým novým vakcínam typu mRNA, citujem: "Dôležitá informácia však je, že doposiaľ nebol takýto typ vakcíny schválený pre ľudské použitie, a preto je dôležité, aby sa dôsledne sledovali všetky aspekty, ktoré potom budú vyplývať z klinického skúšania.". Takže sa stále skúša, s podpisom dobrovoľne.
Klasické vakcíny dnes k dispozícii v podstate ani nemáme.
len u nás je už skoro 12 000 obetí,,,,čo myslíš, tiež by vyčkávali, keby dostali šancu ?

očkujú sa, aby neumreli....to je môj názor......imunita získaná chorobou, aj očkovaním je len dočasná....podla aktuálných vedomostí

žiadna očkovacia látka zatiaľ účinnosť proti covidu nestratila..
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Bjuty samé nezmysly, už len bez vzdelania človek musí vedieť, že po prekonaní choroby si nás imunitný systém chorobu dobre zapamätá, bunkovú imunitu si doštuduj
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Darina1234
už len bez vzdelania človek musí vedieť, že po prekonaní choroby si nás imunitný systém chorobu dobre zapamätá, bunkovú imunitu si doštuduj
Hm...nechcem byť zlý, ALE ty ju máš naštudovanú ?...tú bunkovú imunitu.
Keďže si vzdelaná, tak by si mohla vedieť, že imunitný systém môže mať zlú pamäť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

neviem, či píšeš o sebe, ale prečo sa teda očkuje proti chrípke každý rok ?
prečo teda očkujú aj ľudí po prekonaní choroby ?

naozaj sú tí profesori všetci bez vzdelania ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
kukučka
Rusi majú svoje štyri a tými očkujú, vraj, aké - neviem,
Ale akosi sa im to nedarí - samotní Rusi im neveria (asi vedia prečo).
ty si sa nechal ktorou zaočkovať?
Ja nepotrebuje sa očkovať. A ak - tak takú, aká mi patrí.
Ale ty si sa čím nechal zaočkovať? Asi nejakým placebom, alebo len fyziologickým roztokom....
https://dennikn.sk/2294138/paradoxy-...ovic-ci-zeman/
https://www.trend.sk/spravy/komplika...dol-euobserver
Inak - tieto plátky nemusím, ale na "každém šprochu - pravdy trochu".
Posúdiť nemôžem, beriem s rezervou, ale na 100% to tam nebude také ružové, ako sa zdá. A Rusom sa dá veriť tak na cca 50%.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Buchac nie som vzdelaná, nikde som to neuviedla, takže mi nevkladaj do textu svoje vyjadrenia, aj autoimúnne ochorenia poznám mám ich niekoľko,
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Bjuty preštuduj si ako vznikajú vakcíny proti chrípke, toto mi určitý pán profesor zo SAV dokonale vysvetlil
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Darina1234
Buchac nie som vzdelaná, nikde som to neuviedla, takže mi nevkladaj do textu svoje vyjadrenia, aj autoimúnne ochorenia poznám mám ich niekoľko,
Počkaj, počkaj...vyššie uvedené neber osobne a už vôbec nie ako nejakú urážku.
Pod pojmom " vzdelaný " som predsa nemyslel ako lekárske vzdelanie, lež ako normálneho jedinca, ktorý má aký-taký prehľad o danom...

No vidíš...máš autoimúnne oné...ja ti mám aj auto a aj imúnne ochorenie..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Co ma 12000 obeti s ockovanim..tych mali liecit...od zaciatku!! A nie,ze clovek ma covid a boji sa ci obvodak zdvihne telefon...a ked uz zdvihne tak ci mu napise lieky...a nie,ze kupte si zazvor a paralen a čau..uz mi nevolajte....
..igorko a spol. mal hned pirule
8 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Darina1234
Bjuty preštuduj si ako vznikajú vakcíny proti chrípke, toto mi určitý pán profesor zo SAV dokonale vysvetlil
už to len pochopiť....

neprotirečíš si ?
načo by vznikali nové vakcíny proti chrípke ?
však :

" už len bez vzdelania človek musí vedieť, že po prekonaní choroby si nás imunitný systém chorobu dobre zapamätá, bunkovú imunitu si doštuduj "
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Lujza, naši pani doktori zavreli ambulancie a hotovo, spoza okienka ambulovali detskí lekari niektorí, v nemocnici liečili neúčinným drahým remdesivirom, teraz zase drahými protilatkami , farma biznis pretlačil svoje,
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Bjuty neprotirečim si, ako píšem, doštuduj si vznik chrípkových vakcín a pochopíš o čom je očkovanie proti chripke
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Darina1234
Lujza, naši pani doktori zavreli ambulancie a hotovo, spoza okienka ambulovali detskí lekari niektorí, v nemocnici liečili neúčinným drahým remdesivirom, teraz zase drahými protilatkami , farma biznis pretlačil svoje,
No dobre...ALE čo sú to tí " naši "...? Ktoré mesto a či okres ?
Lebo tí " naši " fungovali, dá sa povedať, že v pohode...teda, aspoň čo ja viem.

Farma biznis pretlačil to svoje ?
Kurňa, no ja teda neviem...keď nie sú lieky, tak je zle. Keď sú lieky nedostatkové, tak je to ešte horšie.
Ďalšia varianta je, že lieky sú, sú drahé...no sú (vraj, možno, asi, podľa niekoho) neúčinné, neoverené, na trt, nebezpečné, ohrozujúce...
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Buchac, pacienti, ktorí mali určenú diagnózu a potrebovali len kontrolu a predpis liekov, tak sa vedeli spojiť s lekárom, horšie sú na tom ľudia, ktorí museli čakať na vyšetrenia a operácie, lebo sa nedá, presúva sa všetko, remdesivir bol tu na SK neúčinný ale podával sa pacientom, však ho treba minúť, zdravotníctvo je už veľký biznis, to Ti hádam nemusim ani vysvetlovat
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať