Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

misoft

pavol54
Mrzí ma asi som brnkol do nejakej klávesy pred odoslaním. zopakujem
Toto sa stáva aj iným - je to jednoducho chyba v programe. I mne niekedy takto vyskočí (a potom buď píšem znova, alebo opravujem).
Nandrolon
pavol54 Pozri príspevok
Mrzí ma asi som brnkol do nejakej klávesy pred odoslaním. zopakujem
Mne toto urobí vždy, keď dám rozšírené formátovanie príspevku....
Stáva sa to aj pri kopírovaní z iného zdroja ako je Porada.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Len ako reakcia, študovať to nebudem, koľko z tých mŕtvych na slovenských a koľko českých hraniciach? A taktiež emigrantov? A k tomu prepisovaniu dejín len toľko: pri oslobodzovaní našej republiky padlo niekoľko desiatok američanov a tiež niekoľko desiatok rusov. Len tých rusov niekoľko desiatok tisíc!
"Nepatrný rozdiel", že?
Fakt nepatrný...
By som doplnil otázkou.

Keď je USA taká krajina, ako je potom možné, že je v nej rasizmus jak vyšitý...v poniektorých štátoch dokonca horší ako za čias Hitlera ?

Zaujímavé je, že niekde sa ostnaté a betónové ploty rušili, tak v poslednej dobe sa inde ploty stavať začali...
Bolo by zaujímavé vedieť, že koľko úmrtí bolo zaznamenaných na hranici Mexico-USA.
Pár minút a číslo je na svete...

" Od roku 2014 takmer 2 500 úmrtí
Región obklopujúci hranice medzi USA a Mexikom je jedným z najnebezpečnejších miest pre migrantov a ich počet každoročne rastie. MMP zdokumentovala od roku 2014 celkovo 2 403 úmrtí, z toho 497 v roku 2019. "

...a aj títo išli za lepším životom...či ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
No Bóóóže....ja ich mám zopár...Opera, Firefox, Safari, Chromý, IE, Bing. Posledné tri ale nepoužívam ...

To sa chváliš, alebo nadávaš?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Konštatujem....LEN konštatujem.
Keby som sa chválil, tak by som mal tých prehliadačov viac....
Keby som len IE a Chromého, tak to by som veru nadával...jeden horší ako druhý.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nejde o to, KOĽKO ich máš, ale AKO z nich vyťažíš maximum a prispôsobíš si ich.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Si odbočil od pridania fotky ku využitiu ... čo je solídna výhybka.
Ale aby som odpovedal ?
Mne stačia Opera a Firefox. Lebo ide o to, že niektoré linky sa proste nedajú otvoriť tu alebo tam. Zvyšok ma nezaujíma.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A dosť. Raz dva, tri!
Rozprávajte sa cez dvor.
:-))))))))))))))))))))))
Buchač, Misoft, raz za 200 rokov mám dobrú náladu a vy takto!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dobrá finta Objednal som si niečo.
Dnes ráno mail od slovenskej pošty "Váš balík čaká na doručenie uhraďte sumu 2,99 ...." Ešte raz pozriem odosielateľa tá adresa už som ich odpálil do koša. Ale tá suma do takej 50 sa človek nezamýšľa však bežná suma objednávaného tovaru cez e schop . No nepošli aby bol balík doma!!! .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche! Takýchto mi chodí do "super" schránok kopa - ale na Gmail a Outlook ani jedna. Automaticky síce dávam blok, ale adresy odosielateľa sa menia - klasický odrb.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
V tejto chvíli na Slovensku chýbajú dve až tri tisícky lekárov. Ak prirátame ordinujúcich penzistov a tých, ktorí sa do dôchodku chystajú, počet narastie o tri- až štyritisíc. Ešte väčší problém je nedostatok sestier: aby sa Slovensko vyrovnalo priemeru Európskej únie, malo by ich byť o 14-tisíc viac.
...
„Kto môže, odchádza do zahraničia, kto môže, odchádza do dôchodku," upozorňuje prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár.
...
Minulý týždeň v rozhovore pre Pravdu Lengvarský povedal, že má informácie o medikoch, piatakoch, ktorí študujú v Martine, a najlepší už podpísali zmluvy s nemeckými firmami.
-----------------------------------------------
Ani sa radšej nevyjadrujem...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
Dobrá finta Objednal som si niečo.
Dnes ráno mail od slovenskej pošty "Váš balík čaká na doručenie uhraďte sumu 2,99 ...." Ešte raz pozriem odosielateľa tá adresa už som ich odpálil do koša. Ale tá suma do takej 50 sa človek nezamýšľa však bežná suma objednávaného tovaru cez e schop . No nepošli aby bol balík doma!!! .
Palino mavam to pravidelne v maile...aj od posty aj od dhl...vzdy pytaju take "drobky"
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
pavol54
Dobrá finta Objednal som si niečo.
Dnes ráno mail od slovenskej pošty "Váš balík čaká na doručenie uhraďte sumu 2,99 ...." Ešte raz pozriem odosielateľa tá adresa už som ich odpálil do koša. Ale tá suma do takej 50 sa človek nezamýšľa však bežná suma objednávaného tovaru cez e schop . No nepošli aby bol balík doma!!! .
Palino mavam to pravidelne v maile...aj od posty aj od dhl...vzdy pytaju take "drobky"
Vždy takéto blbosti chodia ako spam občas si niečo otvorím (väčšinou informácie predajcov a akciách napr.tonery a pod)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
V tejto chvíli na Slovensku chýbajú dve až tri tisícky lekárov. Ak prirátame ordinujúcich penzistov a tých, ktorí sa do dôchodku chystajú, počet narastie o tri- až štyritisíc. Ešte väčší problém je nedostatok sestier: aby sa Slovensko vyrovnalo priemeru Európskej únie, malo by ich byť o 14-tisíc viac.
...
„Kto môže, odchádza do zahraničia, kto môže, odchádza do dôchodku," upozorňuje prezident Slovenskej lekárskej komory Marian Kollár.
...
Minulý týždeň v rozhovore pre Pravdu Lengvarský povedal, že má informácie o medikoch, piatakoch, ktorí študujú v Martine, a najlepší už podpísali zmluvy s nemeckými firmami.
-----------------------------------------------
Ani sa radšej nevyjadrujem...
"súkromné zdravotné poisťovne majú nárok na zisk" kričala súčasná koalícia keď bola v opozícii
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to si krásne zhrnul, čo spravil smer za 12 rokov, čo mal zdravotníctvo.....
si proste jednotka.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
to si krásne zhrnul, čo spravil smer za 12 rokov, čo mal zdravotníctvo.....
si proste jednotka.....
Však viem že som, ale tebe potiaľ pamäť nesiaha ako ste vykrikovali že tú ficovu drzosť zakázať zisk akcionárom zdravotnej poisťovne budú splácať aj naši vnuci a to nezaviedol fico (a spor vyhral), ale niektorý jeho predchodca. Nabudúce reaguj aspoň na to čomu sa rozumieš. Kto platil lekárov fico alebo zdravotné poisťovne podľa zmluvných výkonov? Len tak na okraj odvody sa platia zo mzdy, kto za to môže že naši otroci majú nižší príjem ako nezamestnaní (a migranti)v krajine sídla investora? Fico tlačil na zvyšovanie minimálnej mzdy kto tomu bránil? Že by podnikatelia za potlesku dnešnej koalície?
Naposledy upravil pavol54 : 10.05.21 at 18:30
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale no tak....to by ešte tak vypadalo, keby sa tu vyjadrovalo len k tomu, čomu rozumieš
chýbal by si tu )

dal si zo desať riadkov žlče , ale k tým 12 r. riadania zdravotníctva smradohlasom nič

to zlá opozícia je na vine, lebo na fico vykrikovala ))))))))))))))) tá je teda na vine
nie ten, kto to riadil
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
to si krásne zhrnul, čo spravil smer za 12 rokov, čo mal zdravotníctvo.....
Zasa montuješ do problematiky ..." lebo Smer "...?
Nie je problém zakopaný niekde inde ?
Lebo podľa mňa je trochu od veci, že študent absolvuje (zadarmo) štúdium u nás a po jeho skončení (niekedy už počas neho - viď vyjadrenie Lengvarského) vezme nohy na plecia a hajde ta het.
Poznámka - výraz "zadarmo" síce nie je správny, nakoľko sa nejaké poplatky platia, no oproti spoplatnenému štúdiu je to zanedbateľná položka. Predsa vonku sa platia iné pálky, ktoré absolvent spláca asi toľko rokov, ako u nás hypo za byt.

Takže by som povedal (a to nie po prvý krát), že nech sa za štúdium platí a potom kto chce, nech páli do péčka.

...a ani nevravím, že na Slovensku je VŠ až do het...poniektoré vznikli len za účelom hromadenia zisku (dotácie na študenta). Absolventov sociálnej práce a podobne ("veľmi potrebných") VŠ z kadejakých Horných Dolných je jak naprdených.
Podobne je to aj so strednými školami, ktoré klesli na úroveň učňoviek, kde berú študentov bez prijímačiek.

Takže áno, problém je niekde úplne inde. Predsa je úplne jedno, ktorá vláda (koalícia) vládne. Je bežnou praxou, že jedna partia chce zmeniť zákon, no opozícia to nepodporí. Po voľbách sa strany otočia...bývalá opozícia predloží ten istý návrh, no bývalá koalícia ho nepodporí.
...ľudí - obyvateľov - príslušníkov štátu majú politici u prdele...prípadne v nej.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a koho ho tam mám preboha montovať, ked mali 12 rokov ministra zdravotníctva a pavol to v klude hádže na súčasnú koalíciu ????
to je neuveritelné, čo si schopný zadreť.....

že treba spoplatniť vš tvrdím odjakživa.........
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
ale no tak....to by ešte tak vypadalo, keby sa tu vyjadrovalo len k tomu, čomu rozumieš
chýbal by si tu )

dal si zo desať riadkov žlče , ale k tým 12 r. riadania zdravotníctva smradohlasom nič

to zlá opozícia je na vine, lebo na fico vykrikovala ))))))))))))))) tá je teda na vine
nie ten, kto to riadil
29.03.2006, 00:00
Zdravotníci hodili Dzurindovi plášte

https://slovensko.hnonline.sk/156852...rindovi-plaste
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bývalý šéf Lekárskeho odborového združenia Marián Kollár je tiež riadne číslo...
Za ním nezaostávajú aj tí ostatní.
Ak by na nich nabehla NAKA, to by bolo žúžo pre zamestnacov, že komu sa dobrovoľne roky skladali na blahobyt.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať