Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
to si krásne zhrnul, čo spravil smer za 12 rokov, čo mal zdravotníctvo.....
Zasa montuješ do problematiky ..." lebo Smer "...?
Nie je problém zakopaný niekde inde ?
Lebo podľa mňa je trochu od veci, že študent absolvuje (zadarmo) štúdium u nás a po jeho skončení (niekedy už počas neho - viď vyjadrenie Lengvarského) vezme nohy na plecia a hajde ta het.
Poznámka - výraz "zadarmo" síce nie je správny, nakoľko sa nejaké poplatky platia, no oproti spoplatnenému štúdiu je to zanedbateľná položka. Predsa vonku sa platia iné pálky, ktoré absolvent spláca asi toľko rokov, ako u nás hypo za byt.

Takže by som povedal (a to nie po prvý krát), že nech sa za štúdium platí a potom kto chce, nech páli do péčka.

...a ani nevravím, že na Slovensku je VŠ až do het...poniektoré vznikli len za účelom hromadenia zisku (dotácie na študenta). Absolventov sociálnej práce a podobne ("veľmi potrebných") VŠ z kadejakých Horných Dolných je jak naprdených.
Podobne je to aj so strednými školami, ktoré klesli na úroveň učňoviek, kde berú študentov bez prijímačiek.

Takže áno, problém je niekde úplne inde. Predsa je úplne jedno, ktorá vláda (koalícia) vládne. Je bežnou praxou, že jedna partia chce zmeniť zákon, no opozícia to nepodporí. Po voľbách sa strany otočia...bývalá opozícia predloží ten istý návrh, no bývalá koalícia ho nepodporí.
...ľudí - obyvateľov - príslušníkov štátu majú politici u prdele...prípadne v nej.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a koho ho tam mám preboha montovať, ked mali 12 rokov ministra zdravotníctva a pavol to v klude hádže na súčasnú koalíciu ????
to je neuveritelné, čo si schopný zadreť.....

že treba spoplatniť vš tvrdím odjakživa.........
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
ale no tak....to by ešte tak vypadalo, keby sa tu vyjadrovalo len k tomu, čomu rozumieš
chýbal by si tu )

dal si zo desať riadkov žlče , ale k tým 12 r. riadania zdravotníctva smradohlasom nič

to zlá opozícia je na vine, lebo na fico vykrikovala ))))))))))))))) tá je teda na vine
nie ten, kto to riadil
29.03.2006, 00:00
Zdravotníci hodili Dzurindovi plášte

https://slovensko.hnonline.sk/156852...rindovi-plaste
1 0
buchač buchač

Bývalý šéf Lekárskeho odborového združenia Marián Kollár je tiež riadne číslo...
Za ním nezaostávajú aj tí ostatní.
Ak by na nich nabehla NAKA, to by bolo žúžo pre zamestnacov, že komu sa dobrovoľne roky skladali na blahobyt.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.ta3.com/clanok/1210578/d...resvedcit.html
ale im nakladajú komentujúci
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako na hojdačke, život so stromami, bez stromov, so stromami.
https://www.facebook.com/10004416374...01722696737176
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
Vakcina je sloboda....slobodne mozes drapnut covida baskde
Bubo daj aj slévu 15%
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Astru pozastavili https://www.ta3.com/clanok/1210619/o...a-skupina.html
Inak mi vyskocilo na FB ze za Sputnika sa bude platit 20 melka fuuu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"Inak mi vyskocilo na FB ze za Sputnika sa bude platit 20 melka"
Tam toho popíšu. A často poriadne nezmysly a hovädiny. Alebo niekto zase rozosiela HOAX.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prebehla som dnešnú tlač a vyzerá že pre naše médiá nie je dôležité dianie vo Francii.Ešte že máme Čechov.
0 0
BXLmiami BXLmiami

A prvý raz som platila kreditkou z Tatra banky podľa nových pravidiel a vyzerá že aj posledný raz.Tá banka neuveriteľne diskriminuje starších.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
A prvý raz som platila kreditkou z Tatra banky podľa nových pravidiel a vyzerá že aj posledný raz.Tá banka neuveriteľne diskriminuje starších.
Môžeš napísať k tomu viac?
A kreditnou, alebo debetnou?
0 0
BXLmiami BXLmiami

tradyc
BXLmiami
Takže karta obsahuje aj dátum narodenia a podľa veku znižuje rýchlosť bankových operácií , aby babky stíhali ?
Aj ty raz budeš dedko :-))) A možno skôr ako si myslíš :-))
0 0
BXLmiami BXLmiami

Nandrolon
BXLmiami
Kreditkou ale je to jedno,vyžaduje to otvoriť internet banking a dať tam kod a to do 6 sekund.Tiež takí de bil ko via za počítačom,ktorých stred sveta je počítač.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Nandrolon
BXLmiami
Kreditkou ale je to jedno,vyžaduje to otvoriť internet banking a dať tam kod a to do 6 sekund.Tiež takí de bil ko via za počítačom,ktorých stred sveta je počítač.
tatrabanka sú zlodeji mňa okradli o 140 000 Sk hneď na začiatku(1996) to bola pálka ( ZMENILI mi podmienky neodvolateľného akraditívu )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Prebehla som dnešnú tlač a vyzerá že pre naše médiá nie je dôležité dianie vo Francii.Ešte že máme Čechov.
Voľačo som postrehol aj na slovensku 1 - spravodajstvo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ty veríš tomu, že ONI budú mať nejakú zodpovednosť? Tůdle! Opäť to zaplatí občan - plebs.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nandrolon
BXLmiami
Myslel som, že v kamennom obchode...
0 0
buchač buchač

Premiér Eduard Heger (OĽANO) počas rokovania vlády a po zasadnutí koaličnej rady informoval, že štát podporí rodiny, ktoré sa pre pandémiu ocitli v hmotnej núdzi, sumou 333 eur na jedno dieťa.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...dieta-333-eur/
======================================

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať