Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
pavol54
Ktože to len propagoval budovanie hrádzok na zadržiavanie vody v roku 2011?
Minister Mičovský práve potvrdil že hrádzky boli robené neodborným spôsobom v rámci verejno prospešných projektov (za vedenia Radičovej)
dnes máš zase formu )))
Mám ju každý deň a ty zase si mimo ako každý deň? Ja počúvam denne správy na Slovensku 1 a tebe ešte nenapísali čo si máš myslieť?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ty tu každý deň akurát klameš a dávaš totálne kraviny....
ako môžeš tak sprosto klamať ?

zacituj toho mičovského - nie že by bolo podstatné, čo povedal, ale aj to sprosto prekrúcaš a klameš..

a tie debiliny o písaní a myslení si nechaj pre ludí tvojho iq........
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
ty tu každý deň akurát klameš a dávaš totálne kraviny....
ako môžeš tak sprosto klamať ?

zacituj toho mičovského - nie že by bolo podstatné, čo povedal, ale aj to sprosto prekrúcaš a klameš..

a tie debiliny o písaní a myslení si nechaj pre ludí tvojho iq........
No ty musíš dokázať že klamem, ty už si ako tí tvoji čo chcú aby nevinní dokázali svoju nevinu, opak je pravdou Ty musíš dokázať vinu a klamstvo, si ako tvoji vládni blekota a jekota čo sa zase hádajú
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

klameš, že :
Minister Mičovský práve potvrdil že hrádzky boli robené neodborným spôsobom v rámci verejno prospešných projektov (za vedenia Radičovej)


povedal toto :

Prehrádzka, ktorá sa pretrhla, mala zrejme chybu v konštrukcii či údržbe.

Prehrádzka mala podľa Mičovského viac ako desať rokov a manipulačný poriadok k nej nebol zrejme dodržaný. „Aj dobre vybudovaná prehrádzka tak potom stratí zmysel,” poznamenal. Povodie má 1200 hektárov a všetky potoky smerujú na prehrádzku, ktorá bola pretrhnutá. Agrorezort kontaktoval hydrometeorológov, ktorí potvrdili, že na jeden meter štvorcový spadlo 35 milimetrov zrážok, čo je 450 000 kubíkov vody. „To je obrovské množstvo,” skonštatoval Mičovský.
Lesníci s čistým svedomím

Minister tvrdí, že lesníci majú v tomto prípade čisté svedomie, pretože analýza a evidencia ukázali, že v okolí vyrúbali len dvojpercentnú plochu lesa. Nedostatky Mičovský vidí najmä v hradení bystrín. V rámci toho sa budovali nové prehrádzky, zároveň sa udržiavali staré. Kedysi to bola vysoká špecializácia lesníkov, v súčasnosti sa však na to nevymedzuje dostatok financií. „Keďže sme túto činnosť zanedbali, treba považovať prípad v Rudne nad Hronom za memento, pretože takýchto prehrádzok bolo vybudovaných stovky až tisíce, ktoré buď zanikli, alebo sú nefunkčné,” povedal šéf agrorezortu. Považuje za potrebné, aby sa táto činnosť vrátila do kancelárií ministerstva, lesníckych škôl a prevádzok.

Financiách na hradenie by sa podľa Mičovského mohli použiť aj z plánu obnovy. Chce na tom spolupracovať s ministerstvom životného prostredia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Kedysi to bola vysoká špecializácia lesníkov, v súčasnosti sa však na to nevymedzuje dostatok financií. „Keďže sme túto činnosť zanedbali, treba považovať prípad v Rudne nad Hronom za memento, pretože takýchto prehrádzok bolo vybudovaných stovky až tisíce, ktoré buď zanikli, alebo sú nefunkčné,” povedal šéf agrorezortu.
---------------------
Považuje za potrebné, aby sa táto činnosť vrátila do kancelárií ministerstva, lesníckych škôl a prevádzok.
Zasa len peniaze...
Ale na druhej strane sú vyrúbané stromy silným lákadlom pre ich majiteľov....príkladov v dennej tlači plno...a čo vidím denno-denne, tak ani nevravím.
Takých hrádzok by sa dalo postaviť plno...ale otázka znie, kde ich stavať. Tam, kde nie je les, kde sa v prípade dažďov vytvorí plno potôčikov ? Ten posledný potok-rieka už potom nestíha...
-----------------------
To je predsa jasné, že je potrebné vrátiť všetko dobré, čo VŠETKY predchádzajúce vlády dojebabrali.
Ono to je ľahko niečo zrušiť, horšie je to s opakom.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

chyba konštrukcie je čo ? základ pre neodborný spôsob vyhotovenia. ale ty tomu nerozumieš
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

neuveritelné...
z teba museli mať na vojenskom učilišti radosť....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
neuveritelné...
z teba museli mať na vojenskom učilišti radosť....
učilište som nikdy neabsolvoval to len učni, ale na vysokej mali radosť , a dokonca aj v konštrute Trenčín, len tak si ma nevybrali do konštrukčného tímu pri návrhu zbrane, To vieš moja diplomovka reálne fungovala. ale ty nevieš čo je to konštrukčný tím, tvoj šéf ti predčítaval svoju plagiátorskú prácu dúfam že si udržal svoje zadržiavajúce funkcie od dojatia
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a preto tak sprosto klameš ?

čo povedal mičovský som ti skopíroval, ty neudržaná zadržiavacia funkcia

kde povedal to, čo tu sprosto klameš ty ???


to ti tvoj prepitý šéf nadiktoval, čo má všetkých spoluzlodejov v base ??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Môže sa takto správať na verejných sociálnych sieťach psychicky zdravý, inteligentný a vzdelaný jedinec?
Podľa mňa nie.
To, že je táto osoba ministrom financií je na zaplakanie.
Toto už hraničí so zbavením svojprávnosti a zatvorením vo vypolstrovanej miestnosti.

On ak skončí vo vláde, tak ho buď zavrú do Ilavy /lepší prípad/, alebo to bude hrať na blázna a skončí vysmiaty na psychiatrii.
https://www.topky.sk/cl/10/2117585/F...si-nerozdychal
Naposledy upravil Nandrolon : 19.05.21 at 09:08
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Preto potrebuju 5G siet aby sa mohol co najrychlejsie prezentovat https://www.ta3.com/clanok/1211334/t...-matovica.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
bjuty smis
neuveritelné...
z teba museli mať na vojenskom učilišti radosť....
učilište som nikdy neabsolvoval to len učni,
Hm....
https://www.valka.cz/Vojenske-stredni-skoly-c512801
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
bjuty smis
neuveritelné...
z teba museli mať na vojenskom učilišti radosť....
učilište som nikdy neabsolvoval to len učni, ale na vysokej mali radosť , a dokonca aj v konštrute Trenčín, len tak si ma nevybrali do konštrukčného tímu pri návrhu zbrane, To vieš moja diplomovka reálne fungovala. ale ty nevieš čo je to konštrukčný tím, tvoj šéf ti predčítaval svoju plagiátorskú prácu dúfam že si udržal svoje zadržiavajúce funkcie od dojatia
Ešte sem napíš, že si sa podieľal na konštrukcii Dany, alebo Zuzany - a ja "padnem" na riť.
A teraz ešte tú o Červenej čiapočke, prosím.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" Na zdržanlivosť a PRIMERANOSŤ pri používaní sily vyzval minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok počas svojej štvrtkovej návštevy Izraela,...."

Si kladiem otázku.
ČO je to tá primeranosť ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi tým myslel používanie primeraných šutríkov.... max. do 5cm priemeru....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
bjuty smis
neuveritelné...
z teba museli mať na vojenskom učilišti radosť....
učilište som nikdy neabsolvoval to len učni, ale na vysokej mali radosť , a dokonca aj v konštrute Trenčín, len tak si ma nevybrali do konštrukčného tímu pri návrhu zbrane, To vieš moja diplomovka reálne fungovala. ale ty nevieš čo je to konštrukčný tím, tvoj šéf ti predčítaval svoju plagiátorskú prácu dúfam že si udržal svoje zadržiavajúce funkcie od dojatia
Ešte sem napíš, že si sa podieľal na konštrukcii Dany, alebo Zuzany - a ja "padnem" na riť.
A teraz ešte tú o Červenej čiapočke, prosím.....
že by PRAM? ak si o tom počul
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A vieš, že som o tom počul? Patrilo to do môjho "odboru".... a čo si navrhoval - hádam len nie jednotlivé články pásov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
A vieš, že som o tom počul? Patrilo to do môjho "odboru".... a čo si navrhoval - hádam len nie jednotlivé články pásov.
ak nevieš takú maličkosť tak podvozok je BVP predlžený o jedno pojazdové koleso, taký chytrák ako ty by mohol vedieť že číslené označenie zbraní čs výroby bol rok vykonania vojskových skúšok. A 152 mm SHkH DANA bola aký vzor? A ZUZANA nie je náhodou 155 mm (unifikovaná ráž NATO. na zbraniach existuje aj BVZ ak ti to niečo hovorí. Nejaký veliteľ batérie by to mohol vedieť. Niektoré výroky sa pamätajú do smrti. Slová hlavného oponenta "škoda že ste vojak u nás by ste si našli miesto"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No veď dobre píšem - články pásov si vymýšľal.
A trepeš. Na pásovom podvozku T-72 155mmSHkH sa volala Himalaya.
Takže - kto je tu neznalý?
Zbytočne sa tu nestrápňuj - vynálezca, armádny boss, t.č. agropodnikateľ, ktorý sa snaží možno snaží o krátenie daní....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
ak nevieš takú maličkosť tak podvozok je BVP predlžený o jedno pojazdové koleso,
.....
taký chytrák ako ty by mohol vedieť že číslené označenie zbraní čs výroby bol rok vykonania vojskových skúšok. A 152 mm SHkH DANA bola aký vzor? A ZUZANA nie je náhodou 155 mm (unifikovaná ráž NATO. na zbraniach existuje aj BVZ ak ti to niečo hovorí.
No ja neviem. ale predlženie o jedno koleso nemohla byť v tej dobe nejaká zvlášť konštrukčne ťažká úloha.
Tiež urvatie mínomentu do veže miesto kanóna nič svetoborné...či ?
https://www.securitymagazin.cz/defen...404062553.html

misoft
No veď dobre píšem - články pásov si vymýšľal.
A trepeš. Na pásovom podvozku T-72 155mmSHkH sa volala Himalaya.
Takže - kto je tu neznalý?
Zbytočne sa tu nestrápňuj - vynálezca, armádny boss, t.č. agropodnikateľ, ktorý sa snaží možno snaží o krátenie daní....
Himalaya sa LEN vyvíjala...do výroby sa nedostala....zvyšok si naštudovať.
https://sk.wikipedia.org/wiki/155mm_...z._2000_Zuzana
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať