Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Očkovanie v Európe a USA, nie celý svet, nie je to o covide, ale bežných inf. chorobách, myslela som si, že je to prísnejšie.

Očkovanie v Európe a USA
https://www.uvzsr.sk/index.php?optio...nie&Itemid=117

Nemecko: Povinné očkovanie detí, alebo pokuta 2500 eur
https://europskenoviny.sk/2019/07/19...kuta-2500-eur/
Hmmmmmmm.... vcelku "AKTUÁLNE"!!!
Prvý odkaz z roku 2014, druhý z roku 2019.
Za 7 rokov sa u nás mnoho pomenilo a to nehovoriac o USA a za 2 roky v Nemecku tiež. V tom Nemecku tie osýpky sú asi menší problém, ako COVID.
Čo si na mojom príspevku nepochopil? Ak ti chýbajú úplne aktuálne roky, tak si ich dohľadaj a pripni to sem. V prvej vete píšem, že príspevok nie je o covide. Načo ho spomínaš?
.
Neverila by som, že v Európe je tak veľmi rozdielny prístup v jednotlivých štátoch, pričom si treba všimnúť, ktoré štáty už kedy začali očkovať, a niektoré sa správajú ako je citované nižšie.
Už to pre istotu aj odcitujem, aby to bilo do očí:
.
"Európa

Očkovanie v krajinách EÚ môžeme rozdeliť na povinné a dobrovoľné. V rámci EÚ nemá 15 krajín žiadne povinné očkovanie a 14 krajín má v imunizačnom programe zahrnuté aspoň jedno povinné očkovanie. Povinné očkovanie detí alebo rizikových skupín populácie je zavedené v krajinách ako Belgicko, Bulharsko, Česká republika, Francúzsko, Grécko, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovenská republika, Slovinsko a Taliansko. Bez ohľadu na to, či je očkovanie povinné alebo dobrovoľné, je hradené z verejných zdrojov buď úplne alebo čiastočne. Hradenie jednotlivých druhov očkovania z verejných zdrojov si každá krajina reguluje sama. V krajinách, kde je očkovanie dobrovoľné sa vo väčšej miere vyskytujú epidémie infekčných ochorení. Ide najmä o epidémie osýpok alebo mumpsu, ktoré sa opakovane vyskytujú napríklad v Nemecku, Taliansku, Holandsku, Belgicku a vo Veľkej Británii. Cieľom povinného očkovania je väčšia zodpovednosť rodičov za očkovanie svojich detí. V krajinách, kde je zavedené povinné očkovanie sa epidémie infekčných ochorení nevyskytujú. Výnimkou sú epidémií osýpok u rómskeho obyvateľstva v Bulharsku a Rumunsku, kde je zaočkovanosť rómskej populácie nízka. V krajinách EÚ, ako napr. Nemecko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Švédsko a podobne, si očkovaciu stratégiu reguluje každý „kantón“ (samosprávna oblasť) samostatne, pričom sa riadi odporúčaniami zodpovednej inštitúcie na národnej úrovni."
.
Tu je podľa jednotlivých chorôb, v ktorých rokoch sa na Slovensku začali povinne spúšťať očkovania a porovnaj si to s inými krajinami ešte v minulom desaťročí, aby si bol spokojný. O tom bol, podľa mňa, môj príspevok hodný povšimnutia
https://www.uvzsr.sk/docs/info/ockov...ockovanost.pdf
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mna zaujalo v tej Virsikovej sprave, ze sa pytal mami, kolko krat bol ako dieta ockovany ... vraj nespocetne.
Tak som nahliadla do historie a vytiahla svoju detsku kartu a mam tam povinne ockovania Variola v 75, TBC a Difteria naposledy v 78, Poliomyelitis naposledy v 88, tetanus v 89.
Zltacka typ B sa ockuje od roku 1998 https://www.slobodavockovani.sk/news...-na-slovensku/
Ak to porovnam ze dnes je dcera ockovana 6 zlozkovou hexavakcinou ... tak som na tom ako dieta asi bola lepsie.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
Žabinka
misoft
Nuž čo? Hyeny a dezoláti, konšpirátori, špiritualisti sa začali prejavovať.
myslím, že aj tu konkrétne sa nájdu "zaručene informovaní", až mi je mdlo, keď tu čítam tie antiočkovacie dezinformácie..
Nemyslím si, to je jasné !

Na Fejse mi vyskočil nejaký oný, že Inšpirácia pracovníka svetla. Ty vole...pointa je, ze vraj vakcíny znemožnia kontakt s dusou...
:-))) Toto som ešte nepočula,ale pekné.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Diskriminacia ? ockovany, neockovany https://www.ta3.com/relacia/20785/vyhody-pre-ockovanych
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

čo sa dozviete pri náhodnom klikaní
https://electropiknik.cz/viral/proc-...ravda/2021/05/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


kukučka
čo sa dozviete pri náhodnom klikaní
https://electropiknik.cz/viral/proc-...ravda/2021/05/
Pekný "článok" - má však jednu chybu - 6 stôp (teda 6ft) nie je 200cm ale len 182cm a aj preto je u nás norma hĺbka hrobu 180cm.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
Kvaka
BXLmiami
Kvaka
bjuty smis
BXLmiami
Prešla som si dennú tlač a poviem Vám som celkom rada že v minulom storočí neexistovala ,, nezávislá"tlač.Mať vtedy našich novinárov tak dodnes tu máme pravé kiahne záškrt atd.
kto vie, čo ty považuješ za nezávislú tlač..
to miestne antivaxerské hviezdy inde čerpajú svoje múdra....
Ty to tak vidíš, ja nie. Málokto je skutočný antivaxer, akurát dosť ľudí vyčkáva, kým bude viac informácií, lebo.....človek sa bojí. Je tu veľa nejasností.
Prečo sa napríklad očkujú aj tí, čo ochorenie prekonali??? Ba dokonca sa budú očkovať skôr ako po 3 mesiacoch od ochorenia. Veď majú imunitu z prekonaného ochorenia, nie? Ak očkovacia látka na covid bola vyvinutá vlani, vtedy bola iná mutácia vírusu, ako je teraz, takže pri ich očkovaní to nie je zatiaľ nijaká aktualizácia účinku. Protilátky klesajú, ale imunita by mala ostať.
Aj proti chrípke sa očkuje "aktuálnou vakcínou".
Na národnom portáli zdravia pred tromi mesiacmi písali k tým novým vakcínam typu mRNA, citujem: "Dôležitá informácia však je, že doposiaľ nebol takýto typ vakcíny schválený pre ľudské použitie, a preto je dôležité, aby sa dôsledne sledovali všetky aspekty, ktoré potom budú vyplývať z klinického skúšania.". Takže sa stále skúša, s podpisom dobrovoľne.
Klasické vakcíny dnes k dispozícii v podstate ani nemáme.
Som dosť v šoku ako si to vysvetlujete.
Takže skúsim-1/čoho sa bojíš prosím ťa?Také isté riziko ako pri vakcine ti hrozí pri takmer každom lieku.Tých sa nebojíš?
2-Ochorenie prekonali...mali by mať imunitu.No mali by mať.Ale nie vždy majú.
3-Radšej nejaké stretnutie s covidom ako nijaké.Máš menšiu pravdepodobnosť fatálneho priebehu.Ale je to medicína tak ano stať sa môže.
4-Klasické vakcíny nemáma?Máme je to Astra Zeneca,Sputnik a myslím že aj čínska.Ved preto su tam teploty a klby a neviem čo že je to klasická vakcína.Aj deti po očkovaní hexavakcínuj statočne teplotujú.
Z čoho si v šoku?? Netvrdím nikde opak tvojho, akurát mám právo sa báť, určite nie som sama. Jedna mozgová príhoda v rodine po chrípkovej vakcíne ma brzdí, preto ešte čakám, asi kým sa pozbiera viacej informácií, konkrétne k Pfizeru. Určite sa dám zaočkovať. Ale ak mám možnosť byť ešte chvíľu izolovaná, tak počkám na očkovanie minimálne do leta, bo si myslím, že som ochorenie mala vlani v lete, takže po roku.
Ten tvoj bod 3 je taký alibistický, áno, aj na chrípku nebola vždy aktuálne nastavená vakcína a hovorievalo sa, že aspoň trochu pomôže zmierniť priebeh ochorenia, že lepšia ako žiadna.

Stále si myslím, že očkovanie tých, čo covid mali, dokonca už po týždni od prekonaného ochorenia je nepremyslené. Aj výskumy hovoria, že najlepšia imunita je z prekonaného ochorenia. Ak má niekto poruchu imunity, ak sa mu nevytvorili protilátky z ochorenia, tak z očkovania sa už vytvoria? Však to by musel dostať do tela rovno hotové protilátky.

Také isté riziko hrozí pri lieku ako pri vakcíne? Však všetko čo do seba pcháme, má nejaké vedľajšie účinky, nikde som nepísala, že nie sú pri iných liekoch. Ale je to rozdielne, ako pri ktorom, sú aj väčšie aj menšie riziká, lekár vždy upozorní na plusy a mínusy, výsledný benefit je rozhodujúci. Lenže bežné lieky sú riadne registrované a vakcíny sú iba podmienečne registrované, teda klinické skúšanie prebieha celosvetovo. Keby si bola izolovaná a nepracovala, ty by si nečakala na viac výsledkov z pfizeru??? Určite tu je viac takých domasedov, čo čakajú na viac informácií, je to normálne, ak môžu a vedia sa chrániť. Viem, že nie každý môže čakať, niektorí chodia do práce, niektorí chcú cestovať, niektorí sú v domovoch. Inak, domovy dôchodcov sú už všetky zaočkované?? Tam by mali byť čo najskôr.
Klasické vakcíny nie sú pre nás starších, takže my ich k dispozícii prakticky nemáme, tak som to myslela. Asi každý o nich vie, prepierajú ich médiá. Okrem tebou vymenovaných je k dispozícii aj od johnson. A kdesi som čítala, že ruská ma zloženie prvej dávky obdobné, ako astra a druhú dávku ako johnson, má aj rozdielny pôvod adenovírusu, rokmi overený. Takže by mohla byť najúčinnejšia, keby som bola mladšia, počkala by som si na ňu. ))
Nemám dôveru k súkromným obchodným spoločnostiam čo majú produkty ktorých výsledok sa môže prejaviť podstatne neskôr a nebude sa na koho obrátiť lebo budú zlikvidované alebo po bankrote: výroba liekov, stavby dlhodobého použitia, výroba energie z jadra.
---
Keď už sem tak často nechodím, ale túto tému si prejdem skokom. a náhodou som natrafil na tento, snáď najdlhší príspevok od Kvaky. No nič proti nemu, len bod mu pridať. Ale iné chcem povedať. Stránka, porada má svojho vlastníka. Jedného, či dvoch? Ale jeden ju už má, teda to, čo sa na nej deje u riti. Tu pyramídu vymyslel vymyslel on, nie ja. Dalo sa to aj inak, ale ... ale však peniažky sa sypú, tak načo, prečo, že?
---

Kvaka
Tiež som si pri čítaní tém všimla, že sú zmazané príspevky, ktoré ani nemuseli byť zmazané, stačí z niektorých iba vymazať nevhodné slovo, text, ak príspevok ako taký inak neporušuje etiketu.
---
Kvaka, si myslím, že je tu viac takých, čo si to všimli a nielen, že zmiznú príspevky, celé témy zmiznú, ba niektorým, ktoré nezmiznú, zmizne aj ich zmysel po zmiznutí ich častí. A bolo aj tak, že niektoré neslušné slová nahradili hviezdičky ...
---

Kvaka
sito
Bez citácii.

buchač, misoft tak to vymyslel šéf a nikde nie je, neuviedol, že sa to má skracovať ako konský chvost.

Kvaka a Ty si si dala robotu len s mojimi citáciami? Citácie tých dvoch Ti nevadia?
---
Spomenul som si. Chvíľku mi to trvalo, než som toto našiel.

Buchač, misoft, nejedná sa o ich citácie, oni len kritizovali celé citácie. O citácie iných kolíkov sa jedná. Ich ostali a moje zmizli, tým debata stratila zmysel, alebo vyznela v určitom úseku ako nezmysel, alebo, že niekto nemyslel, že?
---

Sitečko, pošli mi do odkazov, ktoré konkrétne, skúsim skrátiť, upraviť. Čo som včera momentálne videla, som upravila. Vôbec neviem, aké tvoje citácie som vypustila, ale ako príspevky snáď niekde ostali. Ja nečítam všetko.

---
Dnes s úsmevom Ani bláznovič nečítal zmluvu o sputniku. On sa ho len nevedel dočkať v Košiciach.
---

Ale uváž, v takom príspevku, ktorý má na pol strany citácie, sa stratia aj tvoje rady, nikto to asi ani nečíta, škoda tvojej námahy.

---
Uvažujem, ak by Veronika o tej teplej vode písala v samostatnej téme a nie v tejto zábavnej, tak by si to niekto prečítal, nie len sito. Takže pravdu máš! V tejto téme sa ta rada, vysvetlenie stratilo a nikto si ho už neprečíta, takže škoda mojej námahy. NIE!

Stručne, zasa bude aktuálne. V bytovom dome do ktorého dodáva dodávateľ teplú vodu, cena za teplú vodu musí dodávateľ teplej vody uviesť dve položky ceny za teplú vodu. 1. náklady za studenú vodu do ktorej dával teplo pri jej výrobe. 2. náklady za dodané teplo v teplej vode. Správca domu musí 20 % nákladov rozpočítať rovným dielom na byt v dome bez rozdielu m2 a počtu osôb v byte. Zo zbytku 80 % nákladov vypočíta cenu na jeden m3 podľa súčtu, spotrieb na všetkých spoločných vodomerov v bytoch. Cena za jeden m3, krát spotreba v konkrétnom byte. Takže náklady za teplú vodu budú mať tri položky. 1. suma za studenú vodu na ohrev. 2. suma z 20 % nákladov domu. 3. suma z 80 % podľa odobratej vody zo spoločného zariadenia domu, rozvodu teplej vody, ktorého súčasťou sú aj vodomery, určené meradlá.

V domoch v ktorých má dodávateľ tepla KOST je situácia iná. Dodávateľ studenej, pitnej vody požaduje náklady za studenú vodu jednou faktúrou. Náklady sa rozpočítajú podľa súčtu spotreby vody, ktorá je v bytoch odobratá cez všetky vodomery, teda vodomery na studenú aj teplú vodu. Náklady za teplo dodané v teplej vody sa rozpočítajú, 20 % rovným dielom na byt. Zbytok 80 % obdobným spôsobom ako je uvedené vyššie.

Jednoduché, ale pre niekoho strašne zložité, treba napočítať do troch. A pravda, znova to zapadne prachom, pachom.
---

Veď už ti to tu viackrát napísali iní.
---
Kvaka, a zasa Ti musím dať za pravdu. ... aj iní. Je pravda, že niekoľko ľudí dalo na moje rady ohľadne ich postoju k termostatickým hlaviciam a potrebe tepla, teploty v ich bytoch. Nie len písali, aj ďakovali. Síce až po roku, keď im klesli náklady za vykurovanie o desaťtisíce SK. Ba v jednom prípade sa jednalo o stotisíce. Takže nebolo škoda mojej námahy. Ale všetko záviselo na ich pochope, chochmese, že?

6.4. sa tu objavil jeden môj " kámoš " PASKOV. 8.4 som odpísal. pozrel som si aj počet videní vtedy 120 bolo. Dnes 640, rozdiel 520. To číslo neznamená, že to niekto čítal, ale tu tému si niekto klilol, pozrel. " kto sa vyzná vo vyúčtovaní bytov ... " takže sem - tam si to sito niekto vyhľadá a možno aj prečíta!


Takže, niekedy zasa, do čítania.
---
Naposledy upravil sito : 01.06.21 at 02:34
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ja len k tomuto.

sito
Stránka, porada má svojho vlastníka. Jedného, či dvoch? Ale jeden ju už má, teda to, čo sa na nej deje u riti. Tu pyramídu vymyslel vymyslel on, nie ja. Dalo sa to aj inak, ale ... ale však peniažky sa sypú, tak načo, prečo, že?
Pán majiteľ je jeden obyčajný chudák... neskutočne neskutočný chudák...a to mu dám aj písomne, s notársky overeným podpisom.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jarka 1
Dnes na Exprese mal Závodský ako hostí MUDr. Macháčová a MUDr. Viszlayová. Rozprávali o skúsenostiach z praxe o covide, pacientoch, následkoch a niečo aj z liečby. Naozaj sa oplatí vypočuť si to. Konečne informácie z praxe pre ľudí.
Dovolím si znovu posunúť Jarkin príspevok z 5.5. do dneška.
Okrem toho, čo tam zaznelo, sa človek musí zamyslieť aj nad tým, ako iniciatívne zobrali jednotliví lekári novú situáciu vyslovene do svojich rúk, vďake ktorej určite zachránili veľa životov a aj znížili rôzne ďalšie postihy.
https://podcasts.google.com/feed/aHR...1uYXppdm8ueG1s
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
Ja len k tomuto.

sito
Stránka, porada má svojho vlastníka. Jedného, či dvoch? Ale jeden ju už má, teda to, čo sa na nej deje u riti. Tu pyramídu vymyslel vymyslel on, nie ja. Dalo sa to aj inak, ale ... ale však peniažky sa sypú, tak načo, prečo, že?
Pán majiteľ je jeden obyčajný chudák... neskutočne neskutočný chudák...a to mu dám aj písomne, s notársky overeným podpisom.
Hmm ... " neskutočne neskutočný chudák... " Juraj, a to ako myslíš? Morálny, či finančný?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

buchač
Ja len k tomuto.

sito
Stránka, porada má svojho vlastníka. Jedného, či dvoch? Ale jeden ju už má, teda to, čo sa na nej deje u riti. Tu pyramídu vymyslel vymyslel on, nie ja. Dalo sa to aj inak, ale ... ale však peniažky sa sypú, tak načo, prečo, že?
Pán majiteľ je jeden obyčajný chudák... neskutočne neskutočný chudák...a to mu dám aj písomne, s notársky overeným podpisom.
Ja sa len čudujem - že nakieho oného sa teda vo veľkom realizuješ (prispievaš) na tejto jeho stránke??? ... však skús na svojej - s tvojími pravidlami
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
buchač
Ja len k tomuto.

sito
Stránka, porada má svojho vlastníka. Jedného, či dvoch? Ale jeden ju už má, teda to, čo sa na nej deje u riti. Tu pyramídu vymyslel vymyslel on, nie ja. Dalo sa to aj inak, ale ... ale však peniažky sa sypú, tak načo, prečo, že?
Pán majiteľ je jeden obyčajný chudák... neskutočne neskutočný chudák...a to mu dám aj písomne, s notársky overeným podpisom.
Ja sa len čudujem - že nakieho oného sa teda vo veľkom realizuješ (prispievaš) na tejto jeho stránke??? ... však skús na svojej - s tvojími pravidlami
Katuli... mňa teraz nechajme bokom.
Ak je raz ale niekto majiteľom niečoho, tak by sa o to aj tak mal správať.
...o pravidlách radšej pomlcim. Predsa ten, kto pravidlá zaviedol, tak by ich aj mal dodržiavať... či?
Poviem aj inak...ak by som sa správal na inom fóre ako sa občas realizujem tu, tak fásnem ban už dávno...a v konečnom dôsledku nie iba ja.
Lenže Richard je mākký...si nechá srať na hlavu jedna radosť.

P.s.
...a nezastavaj sa ho... vieš veľmi dobre, že mám pravdu.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
buchač
Ja len k tomuto.

sito
Stránka, porada má svojho vlastníka. Jedného, či dvoch? Ale jeden ju už má, teda to, čo sa na nej deje u riti. Tu pyramídu vymyslel vymyslel on, nie ja. Dalo sa to aj inak, ale ... ale však peniažky sa sypú, tak načo, prečo, že?
Pán majiteľ je jeden obyčajný chudák... neskutočne neskutočný chudák...a to mu dám aj písomne, s notársky overeným podpisom.
Hmm ... " neskutočne neskutočný chudák... " Juraj, a to ako myslíš? Morálny, či finančný?
Si vyber
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Katy a R
buchač
Ja len k tomuto.

sito
Stránka, porada má svojho vlastníka. Jedného, či dvoch? Ale jeden ju už má, teda to, čo sa na nej deje u riti. Tu pyramídu vymyslel vymyslel on, nie ja. Dalo sa to aj inak, ale ... ale však peniažky sa sypú, tak načo, prečo, že?
Pán majiteľ je jeden obyčajný chudák... neskutočne neskutočný chudák...a to mu dám aj písomne, s notársky overeným podpisom.
Ja sa len čudujem - že nakieho oného sa teda vo veľkom realizuješ (prispievaš) na tejto jeho stránke??? ... však skús na svojej - s tvojími pravidlami
V starej porade by už mal vypálený cajch. " Vylúčený člen " Teraz? Teraz nie! Teraz šéfko takých potrebuje, čo priťahujú na poradu aspoň hostí. Momentálne 22 členov a 799 hostí. Akýže je to násobok? Výhodný, že?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
buchač
Ja len k tomuto.

sito
Stránka, porada má svojho vlastníka. Jedného, či dvoch? Ale jeden ju už má, teda to, čo sa na nej deje u riti. Tu pyramídu vymyslel vymyslel on, nie ja. Dalo sa to aj inak, ale ... ale však peniažky sa sypú, tak načo, prečo, že?
Pán majiteľ je jeden obyčajný chudák... neskutočne neskutočný chudák...a to mu dám aj písomne, s notársky overeným podpisom.
Hmm ... " neskutočne neskutočný chudák... " Juraj, a to ako myslíš? Morálny, či finančný?
Si vyber
Peniazmi to nebude, takže zostáva len tá jeho etiketa. Možno ju ani nečítal? Ako bláznovič, nečíta, koná. Ako financmajster bere, bere, bere ...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nase media Indicka mutacia ... https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-na-slovensku/
Oficialna stranka Indie https://www.meity.gov.in/content/adv...jeJu-HODzmYUi4

WHO radsej meni oznacenie https://www.ta3.com/clanok/202298/mu...ritsky-variant
Uz v detstve ma ucili, ze LOZ ma kratke nohy
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Korona ešte existuje? Lebo čím menej tu chodím, zdá sa mi, že mizne
:-))))))))))))))))))))))
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Splnila účel, skoro všetci sa očkujú, nie?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Skôr by som povedal, že to očkovanie je riadne fiasko. Som zvedavý, koľko bude celková zaočkovanosť koncom leta, lebo táto umelá pandémia a skúška poslušnosti sa nedá živiť donekonečna.
Čakám, kedy začnú očkovať takto masovo proti chrípke, žltačke a podobným pliagam, samozrejme najskôr s masívnym testovaním, kde sa zase zatnú vo všetkých štátoch miliardové sekery a peniažky pekne poputujú farmaceutickým firmám a ich mocipánom.

Ináč toto som chcel:
https://www.topky.sk/cl/10/2125617/K...-tvrda-kritika
- že "zlyhanie ľudského faktora" - prečo to nenapíšu takou Slotovou slovenčinou, že zas nejakí hazli s vysratými hlavami nerozumia svojej práci, lebo sú sprostí ako boty?

PS: keď už všetky štáty takto delia očkovaných a neočkovaných, dokonca garantujú, že očkovaní budú sledovaní po zdravotnej stránke, dúfam, že budú existovať aj štatistiky chorôb rozdelené na očkovaných a neočkovaných.
Pardón, ani nedúfam a ani neverím. Lebo ten masívny nárast 3-5 rokov bude normálny progres civilizačných chorôb.... Asi ako po Černobyle.
Naposledy upravil Nandrolon : 02.06.21 at 10:22
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V prvej min. sa predstaví, ide o lekárku z Brna, po min. sa hneď priamo vyjadruje ku svojím skúsenostiam zo svojej ordinácie, kedy si všimla nástup pacientov, ktorí prišli do styku s novo očkovanými ľuďmi, ocitnuvšími sa s nimi v ich blízkosti v prvých dňoch po očkovaní, ide samozrejme najmä o najbližšiu rodinu, hlavne deti a starších ľudí.
Išlo o prípady vyslovene po očkovaní Pfizerom.
ZKUŠENOST PRAKTICKÉ LÉKAŘKY (ukázka) – MUDr. Andrea Málková (19. 5. 2021)
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať