Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Zodpovedný som už pekných pár rokov...
No tak sa nerozculuj.
Nechaj ludom ich slobodnu volu.
Ešte raz....a pomaly.
Nevnucujem iným svoj názor.
Ako by som im teda mal vziať ich slobodnú vôľu ???
Rozčuľovať sa ? ... a si ty normál ? Nad čím by som sa mal rozčuľovať ?
--------------------------------------
Dávaš tu linky ohľadom uvoľňovania ?
Nuž vedz, že keby nebola turistická sezóna, tak nič také by sa nekonalo.
Chorváti uvoľňujú ? Tí by boli schopní a aj ochotní turistom aj platiť, len aby prišli.
---------------------------------------
https://www.aktuality.sk/clanok/9007...t-strmo-nahor/
Ja viem, je to link ohľadom Ruska...šak kopnime si milé Aktuality.
Lenže z druhej strany hranice, z tej západnej, už prišlo k nám také množstvo somarín, že keby sme to chceli dať do normálneho stavu, tak by nestačila jedna 5ročnica, aj keby sa robilo 12 hodín denne na 120%.

Takže jednoznačne tvrdím, že povinnému očkovaniu sa v budúcnosti nevyhneme...a je jedno, či o rok alebo o desať.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja len k tým fajčiarom a reklame na cigarety, robia ju skoro všetci herci, niektorí dobrovoľne, niektorí nasilu. Bez finančnej podpory tabakového priemyslu by nebolo natočených veľa filmov, aj českých, také Pelíšky...
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Dávaš tu linky ohľadom uvoľňovania ?
Nuž vedz, že keby nebola turistická sezóna, tak nič také by sa nekonalo.
Chorváti uvoľňujú ? Tí by boli schopní a aj ochotní turistom aj platiť, len aby prišli.
---------------------------------------
https://www.aktuality.sk/clanok/9007...t-strmo-nahor/
Ja viem, je to link ohľadom Ruska...šak kopnime si milé Aktuality.
Lenže z druhej strany hranice, z tej západnej, už prišlo k nám také množstvo somarín, že keby sme to chceli dať do normálneho stavu, tak by nestačila jedna 5ročnica, aj keby sa robilo 12 hodín denne na 120%.

Takže jednoznačne tvrdím, že povinnému očkovaniu sa v budúcnosti nevyhneme...a je jedno, či o rok alebo o desať.
Ale ved sa ludia tesia na slnko, more ... dopraj si aj ty dovolenku
Minule leto bolo super, tento rok to vidim na ovela vacsi natresk.

Noviny uz toho popisali ... hladala som nieco na tej PHE (uvadzaju ju ako zdroj) ohladne delta virusu a nic som nenasla. To uz ani lekarskym novinam sa neda verit.

Dobre vediet ze vidis do buducnosti, ale dovtedy treba dozit.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, ale však všetko je v poriadku.
NECH JE OČKOVANIE POVINNÉ, pôjdu všetci zodpovední. Ako rodina od X-tej generácie máme všetci všetky povinné očkovania.
Ak majú gule, nech urobia aj toto povinné. Niečo im v tom záhadne bráni... Žeby ten posledný štempeľ, ktoýí získajú za pár rokov od terajších dobrovoľníkov? Predpokladám, že tá vakcína ak bude povinná, tak bude XY krát upgradovaná.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Ale ved sa ludia tesia na slnko, more ... dopraj si aj ty dovolenku
Minule leto bolo super, tento rok to vidim na ovela vacsi natresk.

Noviny uz toho popisali ... hladala som nieco na tej PHE (uvadzaju ju ako zdroj) ohladne delta virusu a nic som nenasla. To uz ani lekarskym novinam sa neda verit.

Dobre vediet ze vidis do buducnosti, ale dovtedy treba dozit.
Tak ti poviem...ja som dlhšie na dovolenke (dôchodku), ako máš ty odrobené...
Slnko a more mám síce zakázané, ale to neznamená, že nedoprajem iným. Svojho času som deťom a žene zaplatil more a ja mal doma svatý pokoj.
------------------------------------
Minulé leto bolo super ? Otázka znie, že koľko jednotlivcov si donieslo dáreček od mora...a znie tiež, že ako to bude so štatistikou po tejto sezóne.
------------------------------------
Sú noviny a noviny...a ako som si všimol z pripojených linkov, tak preferuješ TA3. Ti poviem, zdroj jak z partesu.
Ja si najradšej prečítam Katolícke noviny - športové stránky a fertig.

------------------------------------
Či vidím do budúcna a či nie, tak to je vedľajšie. Ale ak jeden sleduje to alebo ono, tak výsledok zvyčajne nie je ťažké určiť.

Si zapamätaj jedno pravidlo.
Nie je dôležité, aký veľký dôchodok berieš. Dôležité je, ako dlho ho budeš poberať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ináč aktuálna situácia na hraniciach? Dnes som išiel oficiálnou cestou cez frekventovaný medzinárodný priechod. Keď som išiel tam, u nás na slovenskej hranici ani nohy. Na českej samozrejme ako vždy hliadka 2 áut. Slušne som sa pozdravil, slušne mi odzdravili a valil som ďalej. Naspäť na slovenskej znova ani noha /bol som pripravený to stočiť, lebo fakt sa nemienim registrovať, keď idem iba na sólo trip s pepsicolou v ruksaku a bez akejkoľvek zastávky na jedlo, či už tekuté alebo pevné/. No, dal som cez 1500m vertikálnych a necelých 70 km horizontálnych. Super výjazd, samozrejme na SK strane som pred príchodom domov buchol ešte 1 pivo od smädu /bez zasmašky/.
:-))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Tak ti poviem...ja som dlhšie na dovolenke (dôchodku), ako máš ty odrobené...
Slnko a more mám síce zakázané, ale to neznamená, že nedoprajem iným. Svojho času som deťom a žene zaplatil more a ja mal doma svatý pokoj.
------------------------------------
Minulé leto bolo super ? Otázka znie, že koľko jednotlivcov si donieslo dáreček od mora...a znie tiež, že ako to bude so štatistikou po tejto sezóne.
------------------------------------
Sú noviny a noviny...a ako som si všimol z pripojených linkov, tak preferuješ TA3. Ti poviem, zdroj jak z partesu.
Ja si najradšej prečítam Katolícke noviny - športové stránky a fertig.

------------------------------------
Či vidím do budúcna a či nie, tak to je vedľajšie. Ale ak jeden sleduje to alebo ono, tak výsledok zvyčajne nie je ťažké určiť.

Si zapamätaj jedno pravidlo.
Nie je dôležité, aký veľký dôchodok berieš. Dôležité je, ako dlho ho budeš poberať.
TA3 preferujem lebo ma aj videa

S tym poslednym velmi nesuhlasim, nie je dolezite ako dlho tu si, ale co zo svojho bytia zanechas v ludoch okolo seba.

Zazitky, spomienky, musle a farebne kamienky ... dcera bola prvy raz, tak si vies predstavit aka bola nadsena. Kazdy mesiac by letela inam
WP_20200809_07_58_22_Pro.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...každé noviny majú k dispo nejaké videá...či ?
Otázka ale znie, že čo v tých videách je. Napríklad aj Centrum.sk dáva videá, lenže ak si ho jeden mieni otvoriť, tak vrelo doporučujem vedierko. Podobne na tom sú Topky, Tupky, NČ, Plusky, Aktuality .... a podobne.
----------------------------
Nesúhlasíš ? Takže príklad ?
Môj bývalý šéf mal x krát vyšší dôchodok ako mám ja. No čo z toho, ak umrel cca 3 roky po odchode do dôchodku ?
Takže všetko so všetkým súvisí...pochopíš o cca 30 rokov...teda, ak ovšem nejaký dôchodok ešte vtedy bude.
-----------------------------
Raz som už tu niekde dal svoj názor na dovolenky.
Ak nie si v plnke, tak o žiadnej dovolenke nemôže byť ani reči. A ja za dovolenku na pôžičku rozhodne nepovažujem...alebo máš iný názor ?

Dcéru máš ešte mladú...nadchne sa pre každú blbosť. Ale šak aj o tom je mladosť.
Naposledy upravil buchač : 19.06.21 at 19:31
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bez komentára dávam plus.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

A ty nevies, ze zeny robia viac veci naraz, kym bezi v jednom okne video ... viem v druhom robit, citat nieco ine
Vo zvysku sa asi nezhodneme, ale chapem ze kazdy ma ine zivotne hodnoty.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Povídali, že mu hráli...že aká mi novinka. Svojho času som mal takto zapojené mašinky...a teraz si vezmi, že čo sa dalo na nich robiť, čítať, počúvať, pracovať...
------------------------------
Nie, nechápeš...a to aj napriek tým hodnotám, ktoré má každý iné (s čím súhlasím). No hodnoty sa zvyknú časom meniť...zmenou zamestnania, zmenou bankového konta, rodinnými pomermi....a v neposlednej miere sa hodnoty fest zmenia zmenou zdravotného stavu.
30082010379.jpg  
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Nie, nechápeš...a to aj napriek tým hodnotám, ktoré má každý iné (s čím súhlasím). No hodnoty sa zvyknú časom meniť...zmenou zamestnania, zmenou bankového konta, rodinnými pomermi....a v neposlednej miere sa hodnoty fest zmenia zmenou zdravotného stavu.
Ale chapem ... niet chyza, bez kriza
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
anet
No tak sa nerozculuj.
Nechaj ludom ich slobodnu volu.
Ešte raz....a pomaly.
Nevnucujem iným svoj názor.
Ako by som im teda mal vziať ich slobodnú vôľu ???
Rozčuľovať sa ? ... a si ty normál ? Nad čím by som sa mal rozčuľovať ?
Ako vravím, zvyčajne sa nerozčuľujem...ALE hento mi pohlo žlčou.
Takýto exoti by mali mať trochu oklieštenú slobodnú vôľu...aj názor by si zaslúžili poopraviť.

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ebuje-peniaze/
Komentáre v diskusii sú vysoko pravdivé..
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Ako vravím, zvyčajne sa nerozčuľujem...ALE hento mi pohlo žlčou.
Takýto exoti by mali mať trochu oklieštenú slobodnú vôľu...aj názor by si zaslúžili poopraviť.

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ebuje-peniaze/
Komentáre v diskusii sú vysoko pravdivé..
Takito peniaze maju (vedu skor bohemsky zivot), ale skusaju ... a ver ze sa mu to podari.
S diskutujucimi suhlasim v jednom, nech si vezme na studium pozicku.
AJ je svetovy jazyk, bez neho sa dnes uz nedokazes slusne zamestnat ani na SK.
Mmmch nedavno pytala prachy nejaka dievcina na Oxford.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
............
AJ je svetovy jazyk, bez neho sa dnes uz nedokazes slusne zamestnat ani na SK.
......
Vieš, čo sa vraví: koľko rečí vieš,toľkokrát si človekom. A keďže Angláni vedia jedine english, tak sú to jednoduchí ľudia, nevhodní pre práce inde, než len tam, kde sa ich language spíííkuje . No Slovák, ktorý vie aj česky, aj anglicky(nutnosť), aj poľsky, maďarsky (lebo žije tam) je cennejší, ako takýto Anglán (ak vie Anglán vie len english, potom je pre nás výhoda mu vynadať aj v štyroch jazykoch ).

A buchač narážal na inú vec (si myslím) - bude mať Oxford - tak načo by sa vracal na Slovensko? To okolo toho už nebudem rozvádzať... "možností" je veľa (ohľadom tých peňazí).
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
A buchač narážal na inú vec (si myslím) - bude mať Oxford - tak načo by sa vracal na Slovensko?
Ved o.k. Ludia nepotrebuju mat ani Oxford aby sa sem nevracali.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Ako vravím, zvyčajne sa nerozčuľujem...ALE hento mi pohlo žlčou.
Takýto exoti by mali mať trochu oklieštenú slobodnú vôľu...aj názor by si zaslúžili poopraviť.

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ebuje-peniaze/
Komentáre v diskusii sú vysoko pravdivé..
Takito peniaze maju (vedu skor bohemsky zivot), ale skusaju ... a ver ze sa mu to podari.
S diskutujucimi suhlasim v jednom, nech si vezme na studium pozicku.
AJ je svetovy jazyk, bez neho sa dnes uz nedokazes slusne zamestnat ani na SK.
Mmmch nedavno pytala prachy nejaka dievcina na Oxford.
Takíto ? Sorry, ale to sú doslova podliaci, ktorí zneužívajú systém !!!
Kuwa...ja by som mu teda veru dal...že štúdium. Bejzbolkou po krížoch a nie vyvaľovanie sa niekde v progresívnej kancelárii.
Nie je problém vyhľadať si to alebo ono ohľadom problematiky.
https://srvs.eu/author/matej-bilik/
https://ipao.sk/o-nas/nas-tim/
Takže ak chce jeden študovať u nás, tak má štúdium v podstate zadarmo. Pokiaľ viem, tak nik nebráni nikomu urobiť si ďalšiu VŠ, no za túto sa už platí. Henten (a to doslova chuj) si vyštuduje, potom ide niekde do prdele šíriť progresívnosť a po návrate by chcel ísť pokračovať v štúdiu do zahraničia...a vy ľudia, sa mi na pobyt zložte.

Bohémsky život ?
Hm...silne pochybujem o niečom takom. Skôr by som povedal, že chlapec je ešte stále ubytovaný v hoteli Mama-Tata a do dnešnej doby si ešte nazatrtkal...holt, údel podliakov.

Angličtina ? Svetovým jazykom je iba preto, lebo za oných čias koloniálna politika koruny túto šírila medzi obyvateľstvom...niečo podobné, ako je to aj so španielčinou alebo francúzštinou.
-----------------------
Rozdiel medzi hentým dilinom a onou skromnou čajočkou je obrovský.
Dilino by rád študoval program pre kaviarenských progresívnych buzerantských povaľačov (ergo podliakov), no čajka má záujem o štúdium biomedicíny....kuewský rozdiel...
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
Najhoršia kríza pominula, čaká sa kľudne leto..

3 najväčší DEZOLATI, čo boli 3 mesiace zalezeni , zase chytili formu....
Nejako som z toho vyšla.Kto sú traja najväčší dezoláti?Co je dezolát?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať