Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
na kýho ďasa sem zasa dávaš tých čehúňov ?
kto je na nich zvedavý ??? )
Ja teda rozhodne nie...svojim spôsobom mám čehúňov u riti.
Ale snáď sme sa pochopili, že poukazujem na neschopákov ... či Tchorčoka alebo Spuchliaka. Kuwa...hentí dvaja by si zaslúžili skopať do kocky pracovnými topánkami s kovovou špicou.
Pokiaľ sa hentí dvaja hajzli spamätajú, tak bude aj po evakuácii...lebo hentí dvaja potrebujú ejakulovať na iných "frontoch".
ale však boris povedal, že max. 10 a ani o jedného viac ...
ta načo lietadlo ?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ta načo lietadlo ?
Tiež pravda...
Nemaj boja...pešo ich príde oveľa viac.
Možno u nás ich pár ostane, ale v konečnom dôsledku má Európa po p..i...

Si sledoval správy ?
Hentí dvaja hajzli robia tajnosti ohľadom času a miesta pristánia špeciálu. Otázka znie, že prečo.

Kukni aj na henten blog...fotka je vskutku výpovedná, teda okrem iného.
https://elenaistvanova.blog.pravda.s...strovi-nadovi/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

aby dnes na tlačovke zahviezdili....také ľahké nevieš...

naozaj sa bojíš 10 -20 afgáncov , niektorých aj s manželkami a detmi, čo pomáhali naším vojakom ?
už z toho je jasné, že to nie sú žiadny teroristi
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Oni to síce povedali v zmysle, že 10 - 20 osôb, ale v skutočnosti to bude 10-20 rodín a to vyjde trošku iné číslo.
Dúfam, že si tie "rodinky" budete pekne držať v BA.
Naposledy upravil Nandrolon : 19.08.21 at 08:23
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
aby dnes na tlačovke zahviezdili....také ľahké nevieš...

naozaj sa bojíš 10 -20 afgáncov , niektorých aj s manželkami a detmi, čo pomáhali naším vojakom ?
už z toho je jasné, že to nie sú žiadny teroristi
Niekedy mám dojem, že len skúšaš ostatných a čakáš na reakcie, aby si mohol argumentovať...lenže argumentácia je občas od veci.
Takže asi takto...Tlusťoch a Tchorčok ešte nikdy nezahviezdili...a keď aj, tak len v negatívnom slova zmysle.
Slovensko (ba Československo) nemalo vo svojej histórii tak podvratné živly, ako sú títo dvaja. Dokonca ešte aj Mníchovská zrada je proti tým dvom malina, nakoľko vtedajšia garnitúra nemala veľmi na výber. Lenže títo dvaja sa cieľavedome pchajú terajším okupantom (áno, tak by sa dala nazvať EU,USA, NATO) do riti....a s veľkou radosťou sa pridáva " naša prezidentka ", ktorú som mal donedávna na háku. Vybehla zo skládky, no v poslednej dobe padá na dno latríny jedna radosť. Najhoršia prezidentka...predbehla ešte aj Kisku, a to je už čo povedať.

Nie, nebojím sa, nemám prečo...keď sa nebojím cigánov, prečo by som sa mal báť pár jedincov, čo majú šály večne na hlave ?
Zapamätaj si jedno (poučím ťa, ak nevieš)...moslim a či cigán je frajer zásadne len v skupine...inak je pekne tichúčko.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hodím mimo politiky.
Lalala, čože som ja dostala.
Cezplotový máčik, bude na koláčik.
Dal mi sused, dostávali v družstve.
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračovanie....
Nie som žiadne drevo,
mám ja básnicke črevo.
Kam sa na mňa hrabete,
som lepšia ako Goethe.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
aby dnes na tlačovke zahviezdili....také ľahké nevieš...

naozaj sa bojíš 10 -20 afgáncov , niektorých aj s manželkami a detmi, čo pomáhali naším vojakom ?
už z toho je jasné, že to nie sú žiadny teroristi
Keby tam nikto nešiel, tak by im nemuseli pomáhať. keď pomáhali našim žoldnierom, čo dostali zaplatené z našich daní, nech sa o nich starajú, prečo zase my všetci?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

však vieš, kde sa môžeš sťažovať...

https://dennikn.sk/2506401/fico-hral...rehre/?ref=inm

.....„Tento incident nemôže nič zmeniť na postoji vlády Slovenska v boji proti terorizmu. Slovenskí vojaci zostanú v Afganistane a uvedomujú si význam svojej misie. Akonáhle by sme sa naplašili a pri každom incidente by sme uvažovali o tom, že skončíme s bojom proti terorizmu, tak by teroristi vyhrávali,“ vyhlásil Fico po zabití čatára Kavuliaka......


a fico dnes :

"Akékoľvek pokusy slniečkarov a neoliberálov vyvážať ich predstavy o demokracii a reformách do krajín tohto typu, sú od samého začiatku do konca odsúdené na neúspech," povedal Fico.



čo toto je za človeka.........
Naposledy upravil bjuty smis : 19.08.21 at 14:07
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
aby dnes na tlačovke zahviezdili....také ľahké nevieš...

naozaj sa bojíš 10 -20 afgáncov , niektorých aj s manželkami a detmi, čo pomáhali naším vojakom ?
už z toho je jasné, že to nie sú žiadny teroristi
Niekedy mám dojem, že len skúšaš ostatných a čakáš na reakcie, aby si mohol argumentovať...lenže argumentácia je občas od veci.
Takže asi takto...Tlusťoch a Tchorčok ešte nikdy nezahviezdili...a keď aj, tak len v negatívnom slova zmysle.
Slovensko (ba Československo) nemalo vo svojej histórii tak podvratné živly, ako sú títo dvaja. Dokonca ešte aj Mníchovská zrada je proti tým dvom malina, nakoľko vtedajšia garnitúra nemala veľmi na výber. Lenže títo dvaja sa cieľavedome pchajú terajším okupantom (áno, tak by sa dala nazvať EU,USA, NATO) do riti....a s veľkou radosťou sa pridáva " naša prezidentka ", ktorú som mal donedávna na háku. Vybehla zo skládky, no v poslednej dobe padá na dno latríny jedna radosť. Najhoršia prezidentka...predbehla ešte aj Kisku, a to je už čo povedať.

Nie, nebojím sa, nemám prečo...keď sa nebojím cigánov, prečo by som sa mal báť pár jedincov, čo majú šály večne na hlave ?
Zapamätaj si jedno (poučím ťa, ak nevieš)...moslim a či cigán je frajer zásadne len v skupine...inak je pekne tichúčko.
tu už si tuším prešiel od borisa k republike....
zmenil si teda slovník...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
keby sme neboli v eu, tak máte polovičné dôchodky a vyššie ceny....
"Tak som dnes v nemenovanom obchode vzal do ruky vrecúško s tromi veľkými petržlenmi. Nad nimi bola cenovka 2,56 euro teda. Tak som sa potešil a chválil v duchu Igora, že nielenže zvíťazil nad pandémiou, nad zdravým rozumom, aj nad spoluobčanmi, ale ešte aj hospodárenie štátu sa vylepšilo!
Lenže chyba lávky. Tá cena nebola za jeden kg petržlenu, ale len za to vrecúško. Malo 350 gramov. Po prepočte cca 8,50 e za kilo!!!
Absolútne bez konkurencie. A ak by sa zdalo, že nám to sem doviezol zahnívajúci kapitalista – chyba lávky. Domáci pestovateľ od Senca. "
Text MUDR. Jozef Marec
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to je ten dezolátny podvracač z kysúc
prečo mu veríš ?

https://kompaszliav.sk/petrzlen-korenovy

ale akú by to malo mať výpovednú hodnotu netuším
daj teda hned tabulku, kolko stojí 1 kg petržlenu v krajinách mimo eú a hlavne, čo z toho vyplýva

kolko musí robiť obyvatel eu na 1 kg petrželu voči obyvatelom mimo eu...

prípadne, kolko stojí 1kg petržlenu vo venezuele, alebo kldr a prečo teda žerú trávu, ak je tam lacnejší...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
to je ten dezolátny podvracač z kysúc
prečo mu veríš ?

https://kompaszliav.sk/petrzlen-korenovy

ale akú by to malo mať výpovednú hodnotu netuším
daj teda hned tabulku, kolko stojí 1 kg petržlenu v krajinách mimo eú a hlavne, čo z toho vyplýva

kolko musí robiť obyvatel eu na 1 kg petrželu voči obyvatelom mimo eu...

prípadne, kolko stojí 1kg petržlenu vo venezuele, alebo kldr a prečo teda žerú trávu, ak je tam lacnejší...
Momentálne nevidím dôvod vyrábať nejaké porovnávania.
Do Metra nechodím, na Kompas zliav detto, a letáky od určitého dátumu (konkr. od vhadzovania Bratislavska do schránky ))))))) ) bez čítania vyhadzujem hneď ako prídu.
Prečo sa riadiš letákovými cenami? Keď budú k dispozícii niekedy aj akciové nehnuteľnosti, tak potom možno.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď som bola pred takmer 10 r. rok na zelenine, tak vtedy som mala možnosť sledovať ceny najlepšie. Najviac ma stáli nákupy na jar, už vtedy zeler po 3 eurá/kg v Bille.
Tu sa môžeš inšpirovať cenami ako-tak slovenskými, a nie zmeskou z celého sveta. https://www.svetbedniciek.sk/en/cate...elenina?page=6
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
bjuty smis
keby sme neboli v eu, tak máte polovičné dôchodky a vyššie ceny....
"Tak som dnes v nemenovanom obchode vzal do ruky vrecúško s tromi veľkými petržlenmi. Nad nimi bola cenovka 2,56 euro teda. Tak som sa potešil a chválil v duchu Igora, že nielenže zvíťazil nad pandémiou, nad zdravým rozumom, aj nad spoluobčanmi, ale ešte aj hospodárenie štátu sa vylepšilo!
Lenže chyba lávky. Tá cena nebola za jeden kg petržlenu, ale len za to vrecúško. Malo 350 gramov. Po prepočte cca 8,50 e za kilo!!!
Absolútne bez konkurencie. A ak by sa zdalo, že nám to sem doviezol zahnívajúci kapitalista – chyba lávky. Domáci pestovateľ od Senca. "
Text MUDR. Jozef Marec
Hm...predpokladám, že domáci pestovateľ svoje produkty aj predáva. Takže logicky z toho vyplýva, že by mal ovládať problematiku predaja....či ?
Jeden z povinných údajov na cenovke je ten najdôležitejší = cena za kilogram a nie za kus(balenie).

Doktor medecíny by sa mal venovať liečeniu pacientov a nie zelenine.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Keď budú k dispozícii niekedy aj akciové nehnuteľnosti, tak potom možno.
Veď aj sú....
Najlepšie sú tie akcie, keď príde dedič (trvalé bydlisko Bláááva) na rodnú hrudu predať nehnuteľnosť po svojich starkých...
Ono sa to pomaly nazýva " Vtipnejší vyhráva "... čím vyššia cena, tým viac rehotu.
Ak sa jeden chce pobaviť, nech zablúdi na ponuku realitných kancelárií...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
to je ten dezolátny podvracač z kysúc
prečo mu veríš ?

https://kompaszliav.sk/petrzlen-korenovy

ale akú by to malo mať výpovednú hodnotu netuším
daj teda hned tabulku, kolko stojí 1 kg petržlenu v krajinách mimo eú a hlavne, čo z toho vyplýva

kolko musí robiť obyvatel eu na 1 kg petrželu voči obyvatelom mimo eu...

prípadne, kolko stojí 1kg petržlenu vo venezuele, alebo kldr a prečo teda žerú trávu, ak je tam lacnejší...
Momentálne nevidím dôvod vyrábať nejaké porovnávania.
Do Metra nechodím, na Kompas zliav detto, a letáky od určitého dátumu (konkr. od vhadzovania Bratislavska do schránky ))))))) ) bez čítania vyhadzujem hneď ako prídu.
Prečo sa riadiš letákovými cenami? Keď budú k dispozícii niekedy aj akciové nehnuteľnosti, tak potom možno.
aby som ich aj vedel dokázať..
prečo sa riadiš cenami trubiroha z blogu ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
korela
bjuty smis
keby sme neboli v eu, tak máte polovičné dôchodky a vyššie ceny....
"Tak som dnes v nemenovanom obchode vzal do ruky vrecúško s tromi veľkými petržlenmi. Nad nimi bola cenovka 2,56 euro teda. Tak som sa potešil a chválil v duchu Igora, že nielenže zvíťazil nad pandémiou, nad zdravým rozumom, aj nad spoluobčanmi, ale ešte aj hospodárenie štátu sa vylepšilo!
Lenže chyba lávky. Tá cena nebola za jeden kg petržlenu, ale len za to vrecúško. Malo 350 gramov. Po prepočte cca 8,50 e za kilo!!!
Absolútne bez konkurencie. A ak by sa zdalo, že nám to sem doviezol zahnívajúci kapitalista – chyba lávky. Domáci pestovateľ od Senca. "
Text MUDR. Jozef Marec
Hm...predpokladám, že domáci pestovateľ svoje produkty aj predáva. Takže logicky z toho vyplýva, že by mal ovládať problematiku predaja....či ?
Jeden z povinných údajov na cenovke je ten najdôležitejší = cena za kilogram a nie za kus(balenie).

Doktor medecíny by sa mal venovať liečeniu pacientov a nie zelenine.
ale zas nepodceňuj toho kysuckého dezoláta
však pozri, ako odhalil kovid

„Ten vírus tu proste bol a je. Sú tu infikované možno stovky ľudí, len sa o nich nevie a oni sami to takisto nevedia. Keby tá pacientka z Krásna nad Kysucou nemala zápal pľúc a nebola pozitívne testovaná, tak sa po víruse aktívne nepátra a nikto by o ňom nevedel. Veď takmer nikto neochorel klinicky,“ hovorí lekár Jozef Marec.
Súvisiaci článok Koronavírus u jednej z pracovníčok si vyžiadal masívne testovanie Čítajte

Podľa jeho názoru keď sa bude podrobne testovať a hľadať ďalšie a ďalšie rozvetvené kontakty, tak ich môže byť čoskoro trebárs 300, ale, stále sa nič nedeje. Dýchacie cesty detí sú podľa jeho slov prirodzeným rezervoárom tzv. „starých" koronavírusov. „Učil som sa o nich na fakulte ešte pred 40 rokmi, štyri kmene vieme diagnostikovať.



potom , ked to vypuklo radšej zaliezol ako tunajšie antivaxerská trojka.....

tá zas zalezie teraz na jesen...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pozri sa...wanda to vybaví

https://dennikn.sk/2509245/wanda-ada...video/?ref=tit
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
to je ten dezolátny podvracač z kysúc
prečo mu veríš ?

https://kompaszliav.sk/petrzlen-korenovy

ale akú by to malo mať výpovednú hodnotu netuším
daj teda hned tabulku, kolko stojí 1 kg petržlenu v krajinách mimo eú a hlavne, čo z toho vyplýva

kolko musí robiť obyvatel eu na 1 kg petrželu voči obyvatelom mimo eu...

prípadne, kolko stojí 1kg petržlenu vo venezuele, alebo kldr a prečo teda žerú trávu, ak je tam lacnejší...
Ten dezolátny podvracač z Kysúc podporuje očkovanie a sám je už pichnutý dvomi dávkami Pfizeru. Máš pravdu, čistý dezolát.
... edit:
Kde zaliezol? na svoje detské oddelenie a JIS, kde je už veľmi dlhú dobu primár, lebo v odbornosti tu nemá žiadnu konkurenciu???
Naposledy upravil Nandrolon : 20.08.21 at 11:04
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať