Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Tých 30 litrov mesačne je reálnych.
Už 10 rokov späť zarábali raketoví inžinieri ako Bičan, Rozboril, Pročko a podobní vyše 20 000 eur/ mesačne každý jeden jediný...
edit: - ešte som zabudol na vetroňára Dangla. I keď tam na pohovore asi hodnotili maximálne otvorenie úst
:-))))))))))))
To bolo aj za socíka. Z kultúry sú najmä herci spoľahlivým pilierom vlád. Prečo by si ich nevydržiavali?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Winkle
korela
Ja to nejako nesledujem, videla som však video so záznamom s tou nešťastnicou, čo prišla o 400 tis. eur.
.
Ale mne ide z princípu o inú podmienku tejto lotérie, iba som ju započula v rozhlase, možno je už aj tá upravená.

Zaregistrovať sa do lotérie môže človek očkovaný na Slovensku, s trvalým bydliskom v SR, ale musí mať bankový účet vedený v SR. ???
Z akého dôvodu? Veď ide o obyvateľa tejto republiky, má tu trvalé bydlisko, je jej o b č a n o m. Predpokladám, že sa na Slovensku aj vyskytuje, takže ak sú vakcíny účinné, tak bude prínosom pre zaočkovanosť.
" 2. Súťažiaci ďalej berie na vedomie, že za účelom vyplácania výhry v súťaži je potrebné pri registrácii uviesť bankový účet v tvare IBAN vedený v banke so sídlom na území Slovenskej republiky alebo pobočky zahraničnej banky s miestom činnosti na území Slovenskej republiky, na ktorý sa má vyplatiť výhra (t. j. IBAN s kódom Slovenskej republiky začínajúci SK).
Chýba mi v odpovedi dôvod.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Problemy
Problemy.jpg  
1 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Uz vedia kedy pride dalsia pandemia https://www.ta3.com/clanok/210025/da...udstvo-vymriet
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

korela
Chýba mi v odpovedi dôvod.
korela - aký dôvod tam chceš? Jednoducho sú dané nejaké podmienky (štatút) - a basta. A ľudia ich buď akceptujú, alebo neakceptujú. je to každého vec - nikto nikoho nenúti sa zúčastniť .
Poznám v okolí takých, čo sú očkovaní - a vôbec neuvažujú o účasti v tejto lotérii.
A len osobne si myslím, že MF len tak nevypláca peniažky hocikde do zahraničia.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ja som asi cisty debil, ale ja tomu ich automatu nerozumiem. Farbickam este ako tak, ale tomu rozdelovaniu po stlpcoch nie: ne/očkovaní, s testom, po covide / očkovaní, s testom, po covide / očkovaní
https://domov.sme.sk/c/22723667/okre...ozdelenie.html
a to som sa teraz docitala, ze existuje aj nejaky jocker, ze je nejake pravidlo ze susedny okres nemoze byt o 2 stupne lepsi, ci horsi ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Treba ti také hovadiny sledovať?
Nedokážeš už žiť normálne ako pred Covidom?
4 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Treba ti také hovadiny sledovať?
Treba, potrebujem tomu najprv rozumiet aby som v tom nasla ciernu dieru, cez ktoru dostanem co chcem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
nasla ciernu dieru, cez ktoru dostanem co chcem
...a ty si čo ? Transgender ?
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
...a ty si čo ? Transgender ?
hermafrodit
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Lapióni tuná ste? Proti tebe truhlík z Prešova nič nemám, vadí mi iba tvoj kolega. Čierný Baron, ešte raz mi napíšeš SS, prídem si to s tebou vybaviť osobne. Mňa môžeš ohovárať verejne, nevadí mi to. Aspoň je vidieť, aký si chudák.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Katy a R
korela
Chýba mi v odpovedi dôvod.
korela - aký dôvod tam chceš? Jednoducho sú dané nejaké podmienky (štatút) - a basta. A ľudia ich buď akceptujú, alebo neakceptujú. je to každého vec - nikto nikoho nenúti sa zúčastniť .
Poznám v okolí takých, čo sú očkovaní - a vôbec neuvažujú o účasti v tejto lotérii.
A len osobne si myslím, že MF len tak nevypláca peniažky hocikde do zahraničia.
Tu je ale atmosféra!

Mne tie bankové údaje napadli, keď to ešte ani poriadne nedočítali.
Aký k tomu mali dôvod, pichnúť do podmienok lotérie slovenský bankový účet? Pre nich to zjavne nebol problém, čo s tým sledovali? Je niekde v ústave, že obyvateľ Slovenska musí mať bankový účet výlučne na Slovensku? Ale mohli tým znevýhodniť iks ľudí. Aj keby iba jedného, tak ide o diskrimináciu. Buď má niekto občianstvo SR, zaočkoval sa aj dvomi dávkami vakcíny na Slovensku, tak prečo sa do lotérie nemôže prihlásiť? Nevidím žiadny dôvod, preto som sa tu pýtala na nejaký normálny dôvod.
Bankové prevody sa robia po celom svete, súkromné, firemné.
Aj Slovensko si zavedie účet v Amerike, aby mohol zaplatiť stíhačky? Prevody do a z daňových rajov zo Slovenska nikoho netrápia? Aj keby prechádzali cez viaceré krajiny?
.
Vieš k tomu slúžia domnienky, aj keď si ich priamo nevyslovila? K ničomu.
Môžeš kľudne spávať. Moje deti sú po dvoch dávkach a majú účty na Slovensku, kvôli nim ma to nezaujíma a nemali a nemajú záujem sa tej lotérie vôbec zúčastniť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vlado 33
Lapióni tuná ste? Proti tebe truhlík z Prešova nič nemám, vadí mi iba tvoj kolega. Čierný Baron, ešte raz mi napíšeš SS, prídem si to s tebou vybaviť osobne. Mňa môžeš ohovárať verejne, nevadí mi to. Aspoň je vidieť, aký si chudák.
Elektrikárik...a už ti je lepšie ?
Zvyšok neriešim...ani z voza, ani na voz.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

buchač
vlado 33
Lapióni tuná ste? Proti tebe truhlík z Prešova nič nemám, vadí mi iba tvoj kolega. Čierný Baron, ešte raz mi napíšeš SS, prídem si to s tebou vybaviť osobne. Mňa môžeš ohovárať verejne, nevadí mi to. Aspoň je vidieť, aký si chudák.
Elektrikárik...a už ti je lepšie ?
Zvyšok neriešim...ani z voza, ani na voz.
Elektikárik nie som. Ani to nevieš, PTP HOVNO.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
buchač
vlado 33
Lapióni tuná ste? Proti tebe truhlík z Prešova nič nemám, vadí mi iba tvoj kolega. Čierný Baron, ešte raz mi napíšeš SS, prídem si to s tebou vybaviť osobne. Mňa môžeš ohovárať verejne, nevadí mi to. Aspoň je vidieť, aký si chudák.
Elektrikárik...a už ti je lepšie ?
Zvyšok neriešim...ani z voza, ani na voz.
Elektikárik nie som. Ani to nevieš, PTP HOVNO.
Nebudeš sa mi vyhrážať cez SS, že všetko o mne zverejníš geňo. Môžeš sa teraz realizovať, keď chceš.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

skoro susedia a takto na seba ?

však ty si tu tiež zverejnil jeho meno aj priezvisko..)
0 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

bjuty smis
skoro susedia a takto na seba ?

však ty si tu tiež zverejnil jeho meno aj priezvisko..)
To nie ja, to vie každý, poradáci si všetko preposielajú. Dokonca sa ku mne dostalo aj staršie foto s rodinkou.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

korela
Tu je ale atmosféra!

Mne tie bankové údaje napadli, keď to ešte ani poriadne nedočítali.
Aký k tomu mali dôvod, pichnúť do podmienok lotérie slovenský bankový účet? Pre nich to zjavne nebol problém, čo s tým sledovali? Je niekde v ústave, že obyvateľ Slovenska musí mať bankový účet výlučne na Slovensku?
Aká atmosféra??? - myslíš to stále (a podľa mňa zbytočné) "špriritizovanie" o očkovaní a všetkého okolo ? ... ja fakt nechápem, že čo vlastne chceš riešiť - a zisťovať dôvody? A keď už - prečo to píšeš tu na Porade - veď si kľudne pozri stránku k tej lotérii - tam máš aj podmienky - a tiež tam máš otázky a odpovede - treba si prečítať! A už vôbec neviem - čo sem pletieš ústavu a povinnosť mať bankový účet v SR. Účet predsa povinne nemusí mať nikto ! Ani slovenský, ani zahraničný - či?
Inak - mne by napr ani vo sne nenapadlo riešiť, že prečo v KENE nemôžem vyhrať, keď z 10tich čísiel uhádnem len dve? Lebo tým, že to Keno podám, súhlasím s ich podmienkami ! Každá súťaž, či lotéria ich má - či nie?
2 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Jednoznacne! https://www.facebook.com/detidoskoly...92317879557104
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Práve som zaregistrovala očkovaného známeho bez účtu, dal mi účet manželky, som zvedavá, či to prejde, študovať to nebudem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať