Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tu plačem od smiechu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...tocil-na-muza/
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
barany sme mali v merku ako deti, na prázdninách. chodili sme pásť, a je pravda, že sem tam nás potrkal, ale to potom len za rohy a skrútiť, do kolien, lebo v krku má najmenšiu silu. ale aj tak dobre mu mladý struhol.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Keby teba nabral, to by bolo srandy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Baran by sa zrejme nedožil druhého rána :-))))))))))))))))))))))))))))
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
Keby teba nabral, to by bolo srandy.
nabral a ne raz a tu som
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Baran by sa zrejme nedožil druhého rána :-))))))))))))))))))))))))))))
neboj dožil
Naposledy upravil bettylou : 13.06.19 at 22:28
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
bettylou
nabral a ne raz a tu som
Hravali ste sa aj "baran, baran, buc" ?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
bettylou
nabral a ne raz a tu som
Hravali ste sa aj "baran, baran, buc" ?
musim sa ale priznať, že taký rozbeh nemal, väčšinou len tak 2m, ale aj to stačilo a furt zo zadu trafel, bo spredu som sa mu uhla.. more to boli detské časy , kamo ... vicktor možeš len snívať a pod..bovať
A ty si čo, hore riťou vstal, že tu rýpeš do ľudí??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi hrával často baran, baran, buc a vždy prehral :-))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua..... nasrali ma. Firma (vymáhači) EOS-KSI.
Otec dávnejšie zrušil DIGI, písomne ich požiadal, aby si prevzali zariadenie, nakoľko pre svoj zdravotný stav nie je schopný osobne vrátiť ho.
Miesto odpovede len posielali faktúry na zaplatenie. Medzitým je už otec v DOS a teraz prišlo, aby okamžite zaplatil.
Vtip je v tom, že poslali obyčajný list, ktorý mal v schránke 6.6. a dátum splatnosti 6.6.
Ja som to za neho zaplatil hneď 7.6. a na ich stránku (pod otcovými prihlasovacími údajmi) som im oznámil, kedy list dorazil a upozornil ich na nereálnosť doby splatnosti.
Dnes zase došlo 11.6., že nezaplatil, ale prevod na ich účet (pod nimi daným VS) bol už vykonaný a odpísaný 7.6. - vraj neevidujú žiadnu platbu.
Jednoducho - tie svynne jenny zatajujú príjem na účte s cieľom dosiahnuť exekúciu.
Teraz som sa už do toho vložil ja - a nebudú to mať odo mňa ľahké. Dôkazy a doklady o zaplatení mám, oni nemajú ani to KEDY bola výzva doručená. Ak si začnú - spustím na nich lavínu - od žaloby až po žiadosť NBS, aby ich preverili.
Dávnejšie sa tu niektorí pýtali na EOS-KSI a ja som už vtedy tvrdil, že sú to vydierači.

P.S. Otec ani nevie, čo je to internet banking, nemá ani internet, všetko robil po starom - platil v hotovosti, prijímal v hotovosti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Kua..... nasrali ma. Firma (vymáhači) EOS-KSI.
Otec dávnejšie zrušil DIGI, písomne ich požiadal, aby si prevzali zariadenie, nakoľko pre svoj zdravotný stav nie je schopný osobne vrátiť ho.
Miesto odpovede len posielali faktúry na zaplatenie. Medzitým je už otec v DOS a teraz prišlo, aby okamžite zaplatil.
Vtip je v tom, že poslali obyčajný list, ktorý mal v schránke 6.6. a dátum splatnosti 6.6.
Ja som to za neho zaplatil hneď 7.6. a na ich stránku (pod otcovými prihlasovacími údajmi) som im oznámil, kedy list dorazil a upozornil ich na nereálnosť doby splatnosti.
Dnes zase došlo 11.6., že nezaplatil, ale prevod na ich účet (pod nimi daným VS) bol už vykonaný a odpísaný 7.6. - vraj neevidujú žiadnu platbu.
Jednoducho - tie svynne jenny zatajujú príjem na účte s cieľom dosiahnuť exekúciu.
Teraz som sa už do toho vložil ja - a nebudú to mať odo mňa ľahké. Dôkazy a doklady o zaplatení mám, oni nemajú ani to KEDY bola výzva doručená. Ak si začnú - spustím na nich lavínu - od žaloby až po žiadosť NBS, aby ich preverili.
Dávnejšie sa tu niektorí pýtali na EOS-KSI a ja som už vtedy tvrdil, že sú to vydierači.

P.S. Otec ani nevie, čo je to internet banking, nemá ani internet, všetko robil po starom - platil v hotovosti, prijímal v hotovosti.
tým že si zaplatil na základe nedoporučeného listu si potvrdil jeho príjem a správnosť pohľadávky a si v pasci. mne spravili niečo podobné ale dávno ešte bol iný majiteľ tak som ich ignoroval ak by bola vymáhačka pekná aj dvakrát. a nič, je premlčacia doba.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nejde o to - oni ho otravovali dva roky. Lenže ide o to, že už majú zaplatené, ale stále tvrdia, že nie.
No majú smolu - až príde na lámanie chleba - ako som písal - nemajú dôkaz, kedy obyčajný list bol doručený. Má len papier od nich, že nemá zaplatený dlh. A tvrdia, že nič nedostali. Ja však mám výpis o prevode na ich účet. A presne podľa údajov z toho ich lajstra.

Ale na začiatku bola Digi.... keď si objednával službu - doniesli k nemu všetko, zapojili, nastavili. Keď ich žiadal, aby si prevzali (zo zdravotných dôvodov) - tak poslali len lajstrá, faktúry, vyhrážky. Celé dva roky... každý polrok mu niečo prišlo, zakaždým odpovedal, skúšal dokonca tam volať (na ich čísla) - ani nedvihli.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nigerijci zmenili taktiku. Uz mi neponukaju miliony, ale prosia o prispevok na charitu, staci poslat kompletne udaje o kreditke.
WP_20190605_07_07_27_Pro.jpg  
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešil pravdivý článok https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-urobil-dobre/
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
To sme si povedali hneď na začiatku rozhodol sa že si kúpi post prezidenta, tak si ho kúpil, keď na to mal, "za peníze i v praze dúm"
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aki poradcovia taky prezident....ked vlastne myslienky v hlave nie su....myslim,ze ani buduca hlava statu nebude ina
Kazdy ma poradcov-asistentov...ale zas otal-potal....
On bez papieru...asi iba dobry den zvladne....
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Dobrý článok! A fakty dobre vyjasnené, napísané.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Horúčavy........... treba sa osviežiť.....
qycepu.jpg  
bar.jpg  
1/1
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

U nás začali roznášať bežné reklamné obchodné letáky v A4 zatavené vo fóliách. Komu toto dnes mohlo napadnúť?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Nandrolon
To sme si povedali hneď na začiatku rozhodol sa že si kúpi post prezidenta, tak si ho kúpil, keď na to mal, "za peníze i v praze dúm"
Ono to bolo možno aj obojstranné, možno ani ten nápad nebol jeho, žiaľ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať