Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, riadne si im naložil. Mal si sa ešte opýtať, načo majú respirátor v exteriéri.
Tu plačem od smiechu, díky!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty jedeš jako píla. Čo si mal v piatok podporu?
:-)))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
tak to je on
náš hrdina

dnes je na seba obzvlášť hrdý...vypískal hrdinu snp....
Nedopozeral som do konca, na to som nemal nervy...na tak neskutočne neskutočnú stupiditu sa proste nedá.

Poliši mali nervy snáď z najlepšej ocele...normálne sú poľutovania hodní.
Veď toľko urážok, osočovania, nadávok, a podobne...čo sa im v týchto situáciách dostáva ?
Veď to snáď ani nie je možné.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
tak to je on
náš hrdina

dnes je na seba obzvlášť hrdý...vypískal hrdinu snp....
Nedopozeral som do konca, na to som nemal nervy...na tak neskutočne neskutočnú stupiditu sa proste nedá.

Poliši mali nervy snáď z najlepšej ocele...normálne sú poľutovania hodní.
Veď toľko urážok, osočovania, nadávok, a podobne...čo sa im v týchto situáciách dostáva ?
Veď to snáď ani nie je možné.
ani ja...2-3 min a musím končiť

však pozri aj tu čo vyvádza....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty musíš byť fakt chorý. Čo nejdeš aspoň cesty zametať???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
bjuty smis
tak to je on
náš hrdina

dnes je na seba obzvlášť hrdý...vypískal hrdinu snp....
Nedopozeral som do konca, na to som nemal nervy...na tak neskutočne neskutočnú stupiditu sa proste nedá.

Poliši mali nervy snáď z najlepšej ocele...normálne sú poľutovania hodní.
Veď toľko urážok, osočovania, nadávok, a podobne...čo sa im v týchto situáciách dostáva ?
Veď to snáď ani nie je možné.
ani ja...2-3 min a musím končiť

však pozri aj tu čo vyvádza....
Doplnenie...teraz mi prišla do cesty vcelku nová informácia.

Nový trest pre vodičov: Za nadávky pred policajtom pokuta 500 €!
Verbálna agresivita bude po novom trestaná. Ministerstvo vnútra sa rozhodlo chrániť policajtov. Zabudni na vulgarizmy. Za urážanie a nevhodné slová ťa čaká mastná pokuta. Riskuješ pokutu až 500 €!
https://magazin.autobazar.eu/novy-tr...lanok6063.html
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

konečne....
však pozri, čo už dezoláti vyvádzajú....
a to teda rozhodne fanúšik fízlov nie som.....
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Klamete obaja. Upokojte sa, ešte to je len návrh. A od 33 do 500, keď už.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dezolati, len take male zamyslenie. Ak budete v zahraničí a bude ťa kontrolovat polícia. Budete im nadávať?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nemajú sestričkám na platy?
203545506_115485824106339_9181790086017329548_n (1).jpg  
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Klamete obaja. Upokojte sa, ešte to je len návrh. A od 33 do 500, keď už.
Kde vidíš klamstvo...dokonca moje, naše ?
- Ja som dal len citáciu časti článku s linkom. Je to klamstvo ? Moje ?
" Riskuješ pokutu až 500 €! "...čiže je tam určitá variabilita...a táto bude záležať od poliša, prípade správneho orgánu.
- Bjuty dal svoj názor...svojský, ale kde je tam klamstvo ?
- Ty súhlasíš s tým osočovaním polišov od takého alebo onakvého jedinca ?
Lebo ja veru nie.
- Odhliadnuc od toho, že bjuty spomenul dezolátov, tak je úplne jedno, či sa jedná o neho alebo od iného, ktorý sa zrealizuje.
- Vezmi príklad...hliadka zastaví vodiča, lebo porušil vyhlášku. Je nasratý, lebo jeho peňaženka utrpí prievan, nuž začne pindať. Alebo vinník bude nejaký synátor miestneho " veľkého " podnikateľa a myslí si, že sa mu to prepečie. Lenže opak je pravdou a práve preto sa začne vyhrážať polišom svojimi konexiami..

P.S.:
Si videla, aby neprešiel nejaký návrh, ktorý dala vládnuca koalícia (a je úplne jedno, o akú sa jedná) ? Lebo ja veľmi nie...a v tomto prípade (aj keď tento návrh schváli terajšia debilná vláda s parlamentom dokopy) som za.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

klameme a sme nepokojní....aha..
keď takto niekto chápe písaný text, nečudo, že tak verí konšpiráciám......
ako môže pochopiť zložitejšie veci...
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kukučka
Nemajú sestričkám na platy?
Nie na preplácanie zdravotníctva nemajú.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Je také veľmi zložité pochopiť, že návrh zákona neplatí?
PS.
Buchy vždy rád upozorňuje na diskusiu, tak si ju prečítajte.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Je také veľmi zložité pochopiť, že návrh zákona neplatí? PS. Buchy vždy rád upozorňuje na diskusiu, tak si ju prečítajte.
Ja už niekedy fakt neviem, čo mám povedať... Ešte aj po vysvetlení si hudieš svoje....
Vieš čo...nože mi daj niečo z diskusie k článku, aspoň jeden príspevok. Ide totiž o to, že ja žiaden nevidím...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skúšajú - šmejdi - skúšajú....
"Druhé oznámenie
Ahoj,
V rámci našich najnovších systémových zmien je potrebné aktualizovať a overiť informácie o vašom účte.
Ísť do:

Prihlásenie do Internet bankingu

a podľa pokynov dokončite proces overenia.

Dokončite tento krok v priebehu nasledujúcich 24 hodín, inak nebudete môcť využívať naše služby.




S Pozdravom,
Zákaznícky servis"
Hehehe.... ja tam účet nemám. Ale kto to odosiela? Aha ho - info@off- label.co.jp
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
kukučka
Je také veľmi zložité pochopiť, že návrh zákona neplatí? PS. Buchy vždy rád upozorňuje na diskusiu, tak si ju prečítajte.
Ja už niekedy fakt neviem, čo mám povedať... Ešte aj po vysvetlení si hudieš svoje....
Vieš čo...nože mi daj niečo z diskusie k článku, aspoň jeden príspevok. Ide totiž o to, že ja žiaden nevidím...
Rudolf Benko
Slovenská polícia je moc skorumpovaná preto jej táto dnešná vláda dáva takéto právomoci aby mal kto kryť zle vládne rozhodnutia slušný človek jedna férovo no keď policajt rýpe tak si určite nedám brankár po nose a preto im idú odobrať aj ide čísla aby sa občan nemohol sťažovať lebo nemá žiaden dôkaz ským vlastne komunikuje celá polícia chce byť utajená za peniaze daňových poplatníkov no hanba takej vláde a policii
Páči sa mi to · Odpovedať · 13 · 5 d.

Vladimír Pekár
Určite s tým Nesúhlasím je to hlúposť
Páči sa mi to · Odpovedať · 3 · 5 d.

Matyáš Gilbert
A príslušníci, čo sa nevedia správať a vyvyšujú sa pred vodičom?! Veľa takých som stretol, čo sa nevedia ani pozdraviť, majú privysoké ego a sú namačkany atramentom. Tí nenesú za svoje správanie zodpovednosť?
Páči sa mi to · Odpovedať · 4 · 5 d.

Martin Matulko Hanko Ford
Presne tak mam skusenost uz sa mi to stalo a dost agresivny bol...
Páči sa mi to · Odpovedať · 4 d.

Ladislav Halcin
Je to hlupost,Slovensko uz aj tak pomaly funguje ako USA takze tam mozu vypicovat policajtov,pokial sa ho nedotknete nie je problem.Tak preco sa Slovensko neadaptuje?Som si isty ze ked obcan si iba zahresi ako kazdy iny a policia to bude kvalifikovat alo nadavka im.
Ide im o to ako terorizovat ludi a zaplnit statne pokladne.Hamba
Páči sa mi to · Odpovedať · 2 · 5 d.

Lenka Mokrišová
Určite súhlasím ale by to platiť aj pre iné povolania napríklad železničiari, zdravotné sestry, vodiči autobusu atď
Páči sa mi to · Odpovedať · 5 d.

Miroslav Kiko Kovalčík
99% ľudí s tým súhlasiť nebude! Nevravím ze je to hlúposť lenže pri slovenských platoch také pokuty za niečo co človek povie v rozhorčeni je úplne neadekvátne!!!
Páči sa mi to · Odpovedať · 4 · 5 d.

Martin Matulko Hanko Ford
Presne a ked este mas hypoteku ta z coho zaplatis...
Páči sa mi to · Odpovedať · 4 d.

Ivan Sabo
To že boli a budú benga vulgárne nikomu nevadí však? Teeaz obťažovali v nočnej Bratislave mladé dievčatá, čo spíte? Veď majú pomáhať a chrániť..... A čo taký pan policajt Tiefenbach? Rýchlo zabúdate.....
Páči sa mi to · Odpovedať · 3 d.

Peter Peter
Stretol som sa skôr s tým, že policajt oplzlo nadával občanovi a dokonca som to zažil aj na vlastnej koži.Tento zákon bude o tom ako nás obyčajných ľudí ešte viac zdierať a aby sme nemali žiadne právomoci.
Páči sa mi to · Odpovedať · 3 d.

Lukáš Cíger
Pomáhať a buzerovat zgerba Slovenská ????????????
Páči sa mi to · Odpovedať · 2 d.

Jan Hudec
No nič.Najdu sa novodobí Rambovia a polícia má po chlebe
Páči sa mi to · Odpovedať · 2 d.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ako ti to ?
Spomínaš diskusiu ? Tak ti ešte raz vravím, že v linku, čo som dal ja, tak tam nie je žiadna diskusia !!!
FB mám zvyčajne na háku, tie " názory " ma utvrdzujú, že slovač je nepoučiteľná a aj natvrdlá. A keď si už dala citácie, tak si mala dať aj zdroj...

Plačú, že si poliši na nich vyskakujú ? No ja neviem, ale pár krát som mal do činenia s polišmi...ale nikdy som nepocítil niečo také, čo je spomenuté v tých príspevkoch.
Lenže doba je raz taká...a nie jeden si neuvedomuje rôzne okolnosti (nemá význam sa o nich zmieňovať), ktoré sa v službe môžu vyskytnúť.

Ale veľmi sa čudujem tým, čo majú plno rečí na polišov, že prečo sa neozvú. Boja sa ? To len za PC sú hustí ? Čo im bráni povedať niečo hliadke alebo sa sťažovať na príslušných miestach ? Najviac sa ale čudujem, prečo nejdú za polišov oni...veď v zbore chýbajú stovky/tisícky polišov.

Jasné, že aj medzi nimi sa nájde exot, čo vezme úplatok 20€ (áno, aj to sa už stalo), ale povedzme si, že kde sa taký nenájde ?
Bežní poliši sú v podstate chudáci. Zdola na nich nadávajú a zhora ich sexujú ...
A v dnešnej dobe riskuje flek jedna radosť...stačí dobre zostrihané videjko a maník má smolu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Je z tvojho linku. Nevyjadrovala som sa k ničomu inému, len k tomu, že pokuta 500 nie je v zákone. Finito.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

trepeš
obvinila si nás z klamstva
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať