Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

trepali ste vy, ako keby to platilo už dnes, tak netrep ďalej
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Je z tvojho linku. Nevyjadrovala som sa k ničomu inému, len k tomu, že pokuta 500 nie je v zákone. Finito.
Kurňa...a tvrdí snáď niekto niečo iné ???
Samozrejme, že EŠTE nie je v zákone, keď sa jedná o návrh.
Lenže ja vravím o dobe, keď návrh BUDE (a to teda veru bude, tomu ver) schválený.

duves
Dezolati, len take male zamyslenie. Ak budete v zahraničí a bude ťa kontrolovat polícia. Budete im nadávať?
Správna pripomienka...
Hentí hrdinovia z diskusií sú frajeri doma...tu si dovolia polišovi dokonca nadávať, vyhrážať sa a podobne. Akonáhle prejdú hranice, tak s počtom metrov (nie kilákov, ale fakt metrov) to ich hrdinstvo padá dole a to rýchlosťou, akou sa práve pohybujú.

Fakt by to chcelo priškripnúť ventil na našich cestách. Veď keď preberáme všeliaké a oveľa horšie a stupídnejšie blbosti zo západu, tak prečo nie aj tie tresty ???
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aha...takže klameme, lebo si dal info o návrhu zákona
to nevymyslíš...to je kukučka
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

len si trepte a prekrúcajte, to vám ide vždy
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a tuším je v tom návrhu aj to, že vás budú môcť v putách odvliecť k doktorovi, tak pokračujte
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
len si trepte a prekrúcajte, to vám ide vždy
Ale no táááák...nebuď ako podliak alebo winkeľ...mierni slovník.

Uzavrime to tým, že si počkáme na výsledok návrhu...potom budeme čítať na FB pindy dilinov smerom ku polišom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neviem, prečo sa hádate. Chystá sa novelizácia zákona o policajnom zbore (kedy sa schváli - je vo hviezdach) a v ňom bude i toto uvedené - verbálny útok na príslušníka PZ - bude to klasifikované od priestupku až po tr. čin. A budú tam pálky až DO 500€ (podľa závažnosti) - takže ak niekto (v budúcne) povie "debilný policajt" - môže dostať 33€, ale ak niekto si pustí hubu na špacír a povie "ty vy**baný sk*rvený fašistický policajný ko**t" - vyfasuje 500€. A asi si to budú aj zaznamenávať (majú mať pri zákrokoch kamery - kde ich však zoženú - KBZ) a ak sa bude u niekoho toto opakovať - tak už to nebude priestupok (riešene pokutou), ale vyfasuje možno i "rekreačný pobyt" - takže - pravdu máte všetci a nikto.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Neviem...
Amen...ty si tomu teda dal.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Plačú, že si poliši na nich vyskakujú ?

Ale veľmi sa čudujem tým, čo majú plno rečí na polišov, že prečo sa neozvú. Boja sa ? To len za PC sú hustí ? Čo im bráni povedať niečo hliadke alebo sa sťažovať na príslušných miestach ? Najviac sa ale čudujem, prečo nejdú za polišov oni...veď v zbore chýbajú stovky/tisícky polišov.

Jasné, že aj medzi nimi sa nájde exot, čo vezme úplatok 20€ (áno, aj to sa už stalo), ale povedzme si, že kde sa taký nenájde ?
Bežní poliši sú v podstate chudáci. Zdola na nich nadávajú a zhora ich sexujú ...
A v dnešnej dobe riskuje flek jedna radosť...stačí dobre zostrihané videjko a maník má smolu.
pobavilo na tvojom prispevku toho viac
Len nech davaju tym psychopatickym tlacenkam este viac pravomoci
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Neviem...
Amen...ty si tomu teda dal.
Zato ty tu pridávaš jednu perlu za druhou. Zákon ešte neexistuje a ty už tu píšeš, ako keby bol na svete.
Nič v zlom - ale ty si fakt niekedy mimo realitu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Dám ti pár otázok :
1. KOĽKÝCH polišov poznáš ?
2. KOĽKÝCH poznáš osobne ?
3. S KOĽKÝMI si tykáš ?
Mal by som aj ďalšie, ale to proste nemá význam.
Zopar. Vynimka sa najde veeelmi zriedka, chudacikovia a mily (v civile) su len navonok. Zivot s nimi mi ukazal pravu tvar. Pochopila som, ze vela vtipov bolo vymyslenych na realnom zaklade V jednom mas pravdu, nema to vyznam, radsej si kusem do jazyka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Zivot s nimi mi ukazal pravu tvar. Pochopila som, ze vela vtipov bolo vymyslenych na realnom zaklade
Presne a rovnako, ako je to s účtovníkmi a podobnými profesiami.
Veď ono je to všade rovnaké...ryba smrdí od hlavy.
Veď sám najsamlepší Mihál je najväčší odrbávač, čo sa týka daní a ostatnej problematiky.

A tie vtipy ohľadom reality ? Vtipov o účtovníkoch habadej...a to tiež na základe reálu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
A tie vtipy ohľadom reality ? Vtipov o účtovníkoch habadej.
Keby si videl tie pisomky na vlastne oci, pochopil by si jeden pise, druhy cita. Tlacenky vygumovane
No, ale daj ty nejakeho "chudacika" co zije z vyplaty do vyplaty
Taky co siel do vysluhoveho dochodku a este si urval civilne miesto niekde na dokladoch? Ci???
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Čomu si nepochopila ? Lebo ja som v tejto súvislosti myslel na nejakého účtovníka...
Alebo sa mýlim a všetci ste v plnke ? Jááááj...šak hej...vás sa korona nedotkla.

Ale zodpoviem ti aj na tvoju otázku.
By si sa čudovala, že koľkí sú na tom takto...že žijú len a len z výsluhového (nic moc) dôchodku a žiadna zašiváreň na (ako ty vravíš) že na dokladoch.
Poznámka - kedy si bola naposledy na dokladoch ? Ja pred pár rokmi som šiel kvôli novému OP. Čuduj sa svete, v každej kóji za sklom sedeli ženské...ktoré rozhodne neboli na výsluhe.
To by som sa fakt cudovala
Na dokladoch som bola minuly rok. Odkial vies ake zenske tam sedia? Poznas? Schvalne, ako sa tam dostali?
O tomto sa fakt nema zmysel bavit.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
To by som sa fakt cudovala Na dokladoch som bola minuly rok. Odkial vies ake zenske tam sedia? Poznas? Schvalne, ako sa tam dostali? O tomto sa fakt nema zmysel bavit.
Vieš čo, to fakt nemá význam.
Dostali sme sa od pôvodného (pokuty za urážky polišov) na celkom inú úroveň.
Ja o polišoch na ulici a ty urveš ženské za okienkom na dokladoch ??? Kuwa, to je už iný psycho level.
-------------------------------
By si sa čudovala ohľadom výsluhových dôchodkov ?
Nuž, čuduj sa aj naďalej. Nemáš ani len šajnu, o aké čiastky ide...presnejšie povedané, nemáš ani šajnu, o akú výšku výsluhového príspevku sa jedná.

Takže súhlasím...o tomto sa nemá fakt zmysle baviť s neinformovanými, a to vo všetkých smeroch.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som bez komentára
Pár rokov nazad...mi bolo ponúknuté-nic som nehľadala...ale aj tak....360e čisté mesačne...+gastrače...huú...doma hlásim...moji...a to je na koľko hodín....ja...jak na koľko šak osmičky svaki dan
Tak sme sa fajné všetci zasmáli a bolo....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Dostali sme sa od pôvodného (pokuty za urážky polišov) na celkom inú úroveň.
Ja o polišoch na ulici a ty urveš ženské za okienkom na dokladoch ??? Kuwa, to je už iný psycho level.
-------------------------------
By si sa čudovala ohľadom výsluhových dôchodkov ?
Nuž, čuduj sa aj naďalej. Nemáš ani len šajnu, o aké čiastky ide...presnejšie povedané, nemáš ani šajnu, o akú výšku výsluhového príspevku sa jedná.

Takže súhlasím...o tomto sa nemá fakt zmysle baviť s neinformovanými, a to vo všetkých smeroch.
Prepac ale zenske za okienkom si spomenul ty, ja som len reagovala.
Ale inak som fakt neinformovana
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Winkle
Potesilo by ma, keby nam dnes v Kosiciach podvecer poriadne zaprsalo. Aj nejake to tornado by mohlo zavitat. A hlavne poriadna zima
Žeby bolo práve počasie rozhodujúce?
Ale tá prajnosť je obdivuhodná.
Musela som si vygoogliť, čo tam hrozí.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
sem tam by aj blesk mohol dobre trafiť.....
Na čo blesk ?
Veď taký Múdrostratovič a celý jeho ansábel sú trafení od narodenia.
Naposledy upravil buchač : 01.09.21 at 10:38
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

O zábavu mám postarané. Potrebujem na hľadanie nejakého Chuka Norisa či jako sa volá. Chcela som si stiahnuť očkovací corona preukaz. Vraj bol poslaný, tak neviem, kto sa s ním už kade - tade pretŕča.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať