Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Al Capone okradol štát na daniach dostal doživotie
Batršnák okradol štát (teda nás) na daniach o 2 mil euro žiadny trest (lebo už má inú krádež milionov 5 rokov) tie by sa dali rozkradnúť inde, alebo aspoň tehly na nemocnicu, alebo 2 kusy predražených CT (alebo na odvedenie zisku zdravotných poisťovní)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Veľmi dobrý blog....brutálna pravda !!!

https://paje.blog.pravda.sk/2021/09/...n=shp_rightbox

P.S.:
Je potrebné povedať-doplniť aj to, že rovnako sa išli posrať z dvojičiek a pápu aj na STV...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ťa trápi, čo si vysielajú súkromné tv
však nepozeraj.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak už pristál.... zvony u nás - TICHO! Ani jeden zo svätostánkov nezvonil (teda som nič nepočul a pritom zvonenie počujem, keď na omše zvonia).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ťa trápi, čo si vysielajú súkromné tv
však nepozeraj.....
Veď ani nepozerám.
Pokiaľ si si nevšimol, tak som spomenul aj štátnu STV...či ?

P.S.:
Ako som spomenul, veľmi dobrý blog...hlavne pravdivý.

misoft
Tak už pristál.... zvony u nás - TICHO! Ani jeden zo svätostánkov nezvonil (teda som nič nepočul a pritom zvonenie počujem, keď na omše zvonia).
Že si ty nepočul, to ešte neznamená, že sa nezvonilo...lebo tu u nás sa vyzváňalo o 106.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

všimol som si, ale samozrejme to je blbosť
správy na rtvs pozerám a tam sa tomu rozhodne žiadnych 15 min nevenovali.....

a blog je doslova chrapúnsky
vyčítať tam prezidentke večeru aj s rodinou, keď je tu pápež na jej pozvanie......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sedím si, sedím a počúval, ako moja 3/4 len nadáva a nadáva. Reku - čo sa deje?
Pozerá na FB nejaké oné, chce si pustiť k tomu video, lenže "reklama" - počkala a znova "reklama" - vraj preskočiť o 7-6-5.. sekúnd - dala preskočiť a znova "reklama".
A takto video ani nezhliadla, pretože za sebou šlo 15 reklám. Skúsila iné - to isté...
Ja som jej aj povedal, že pozerať niečo na FB - to chce buď nervy, alebo tabletky na nervy, ale najlepšie je NEPOZERAŤ niečo na FB.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
všimol som si, ale samozrejme to je blbosť
správy na rtvs pozerám a tam sa tomu rozhodne žiadnych 15 min nevenovali.....

a blog je doslova chrapúnsky
vyčítať tam prezidentke večeru aj s rodinou, keď je tu pápež na jej pozvanie......
Takže inak.

Pozeral som správy, kde dávali šoty ohľadom dvojičiek...či to bolo 10 alebo 15 minút, tak to je (teda mne osobne) šuma fuk...ale ak sa chceš onačiť kvôli minúte hore dole, nech sa páči, ale nie so mnou.

Či je blog taký alebo onaký, tak je to uhol pohľadu a vec názoru.
Ja ti ten tvoje neberiem, no svoj si brať nenechám.

Takže podľa teba je chrapúnstvo to, že bloger pomenoval skutočnosti správnymi výrazmi a nedáva si servítku ?
Chrapúnstvo je aj to investovanie do L IX ? Kde sa primátor Polaček (blbec liberál na pohľadanie) vyjadril, že daná lokalita sa už nedostane do takého stavu ? Kurňa...do dvoch týždňov bude znova tam, kde bolo doteraz.

Podľa teba nie je skôr chrapúnstvo správanie američanov voči ostatným štátom vo svete ?
Nie je chrapúnstvo skôr správanie Naďa, Tchorčoka, a iných riťolezov ?

Prezidentka ?
Nuž táto pani pokračuje v tradícii...čím ďalej, tým horší prezident tejto našej republiky.
Donedávna som mal ku nej neutrálny postoj, no stále viac a viac u mňa (a rozhodne nie som sám) klesá.
Pozvala pápu ? Pozvala ho ako prezidentka alebo ako pani Č. ?
Aká rodina, čo za rodina ? Kuwa, šak je rozvedená...a ona si dovlečie ku pápovi nabijaka ?
Schuster privítal svojho času pápeža s manželkou. Žiadna dcéra, žiaden syn... .fertig, punktum.
Nie je aj ona z tej partie chrapúňov ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
Tak už pristál.... zvony u nás - TICHO! Ani jeden zo svätostánkov nezvonil (teda som nič nepočul a pritom zvonenie počujem, keď na omše zvonia).
u nas zvonili, dlho, mozno aj 15 min.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

12 min
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
všimol som si, ale samozrejme to je blbosť
správy na rtvs pozerám a tam sa tomu rozhodne žiadnych 15 min nevenovali.....

a blog je doslova chrapúnsky
vyčítať tam prezidentke večeru aj s rodinou, keď je tu pápež na jej pozvanie......
Takže inak.

Pozeral som správy, kde dávali šoty ohľadom dvojičiek...či to bolo 10 alebo 15 minút, tak to je (teda mne osobne) šuma fuk...ale ak sa chceš onačiť kvôli minúte hore dole, nech sa páči, ale nie so mnou.

Či je blog taký alebo onaký, tak je to uhol pohľadu a vec názoru.
Ja ti ten tvoje neberiem, no svoj si brať nenechám.

Takže podľa teba je chrapúnstvo to, že bloger pomenoval skutočnosti správnymi výrazmi a nedáva si servítku ?
Chrapúnstvo je aj to investovanie do L IX ? Kde sa primátor Polaček (blbec liberál na pohľadanie) vyjadril, že daná lokalita sa už nedostane do takého stavu ? Kurňa...do dvoch týždňov bude znova tam, kde bolo doteraz.

Podľa teba nie je skôr chrapúnstvo správanie američanov voči ostatným štátom vo svete ?
Nie je chrapúnstvo skôr správanie Naďa, Tchorčoka, a iných riťolezov ?

Prezidentka ?
Nuž táto pani pokračuje v tradícii...čím ďalej, tým horší prezident tejto našej republiky.
Donedávna som mal ku nej neutrálny postoj, no stále viac a viac u mňa (a rozhodne nie som sám) klesá.
Pozvala pápu ? Pozvala ho ako prezidentka alebo ako pani Č. ?
Aká rodina, čo za rodina ? Kuwa, šak je rozvedená...a ona si dovlečie ku pápovi nabijaka ?
Schuster privítal svojho času pápeža s manželkou. Žiadna dcéra, žiaden syn... .fertig, punktum.
Nie je aj ona z tej partie chrapúňov ?


nebolo to ani 15, nebolo to ani 10....
mna tak zaujíma tvoj lunik.....ešte aj cestu tým cigáňom závidíš.??..

čo´s tým majú nad a korčok vieš asi len ty...ale ked sa ti ulavilo....

pápeža pozývali tí tvojí zlodejskí komunisti fico, danko teploš roky a sral na nich
od čaputovej pozvanie prijal hned.. či sa ti to páči, alebo nie
a z frustácie nadávať prezidentke, žene do chrapúňov......to je tvoja uroven
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Týždeň bol pekný...nádherné počasie...
Bol som na dva krát na hubách v krásnej prírode. Síce som si dal zabrať, ale húb som doniesol statočne...ešte aj teraz dosušujem v mašine. Sezóna ale ešte neskončila...les čaká.
Včera sa začali jelene ozývať...paráda, ako sa zvuky nesú.

Aj som dokončil nejaké zákazky, na niečom ešte pracujem a ďalšie ma čakajú...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jááj...tak možno ťa tá ruja chytá....)))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zajtra volám 158, na hlasitý odposluch, okrem toho pustím taktiež nahrávanie /aj oni nahrávajú/. Najskôr som sa samozrejme informoval súkromne cez FB u patričnej osoby, ktorá mi to odporučila. Dnes už sa mi nechce vybavovať a nemám na zelenáčov čas /spánok mi nenahradia/. Zajtra keď budem v práci, tak to vyriešim, sám som zvedavý.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
jááj...tak možno ťa tá ruja chytá....)))
Závidíš ?...a to oboje ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty - napíšem ti to inak.
Investovalo sa do L IX - OK. Z čoho? Z peňazí všetkých občanov štátu. Ale oni budú mať nové cesty, čo to poopravované (a o mesiac rozkradnuté), ale na východnom východe kapú ľudia, pretože VŠETKY vlády len sľubovali, že sa PCB odstráni. A aký je výsledok? Nieto na to financií, prieskumné vrty sa zastavili, likvidácia postupuje tak "rýchlo" že ešte vnúčatá mojich vnúčat budú to mať. Inak povedané - jedným (čo krížom slamu nepreložili) nadelia a iným (čo sa skoro zodreli) nepomôžu, nechajú ich kapať. Ak by Šírava nemala toľko vody a takú veľkú rozlohu - vyzerala by rovnako ako gudrónové jamy nad Predajnou, obrovské jazero toxického odpadu. Veď to všetko zo Strážskeho podzemnými vodami a Laborcom tam tečie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
Pápa.jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bolo by dobré rozdeliť väznice pre "našich" a väznice pre "vašich" policajtov(sudcov, prokurátorov) nech sa navzájom po pozatýkaní nepobijú
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Vyhybam sa vianocnemu stresu dnes som balila prve darceky.
Uz aj Mikulas nakupeny
IMG_20210913_113740.jpg  
3 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Asi nie si na sladké. Ešte v časoch, keď sa u nás vyrábali salónky na stromček , "stratil sa" podpultový nugát a na otázku: Nemohla si sa ovládnuť? som dostala odpoveď: Nedalo sa!
Práve som si všimla, že dcéra má otvorenú stránku vianočné látky...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať