Zavrieť

Porady

Prepojenie tablet vs TV

ahojte. Neviete mi poradit, ci sa da prepojit tablet vs Smart TV? Samozrejme, viem ze existuju nato rozne redukcie, problem je, ze moj tablet nepodporuje rozhranie MHL, a teda redukcie co som nasla, fungovat nebudu, pretoze aj do tej redukcie potrebujem MHL rozhranie. Dakujem za pomoc
nunenko Treba doplniť o aký TV ide nie je Smart ako Smart a aj tablet. Napr Samsung a Samsung ide spárovať celom dobre. Ako aj na Smart TV Technika z Tesca za pár šupov sa dá zrkadliť dokonale. Dokonca Samsung TV teraz už má desiaty rok dokáže prehrávať vo svojom prehliadači prehrávať skoro ľubovoľné stránky. Potom toto TV má niekoľko možností na stiahnutie so Samsung App Story, (AllShar), prehrávanie cez Dlna a pod.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    daniela_2305 zabudla som asi dodat, ze to chcem vyuzivat na pozeranie filmov a serialov, takze zrkadlenie obsahu neviem ci v tomto pripade bude stihat.
    daniela_2305 dakujem, ten chromecast vyzera najlepsie, ale niesom si ista ci by to fungovalo aj na stranky ako online serialy a filmy?
    misoft https://www.alza.sk/google-chromecast-art16497.htm
    Stručne povedané - chromecast sprostredkuje prenos toho, čo sa deje v mobile - t.z. aj sa prehráva video z YT na mobile, chromecast to prepošle na telku.

    Prepojenie tablet vs TV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.