Zavrieť

Porady

Vratenie tovaru Bazos

Zdravím, pred mesiacom som predal na Bazosi Iphone 7 plus, ktory mal nefunkcne tlacitko home button a prasknute sklicko na fotaku ale fotak fungoval a to som aj uviedol do inzeratu. Teraz po mesiaci mi volal ze pri nahravani videa, kamera preostruje alebo nieco podobne a chce mi telefon vratit pretoze vymena fotaku stoji 100€. Telefon bol osobne pozriet aj vyskusat s kamaratom a telefon zobral. Ma dake pravo alebo ? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ZahradnikAmater
    Nepredával si bazošu, predával si konkrétnej osobe. Bazoš s tým nič nemá. A prečo by si sa ty mal zaujímať o to, čo chce niekto iný? Vedel čo kupuje a kúpil. Že si to rozmyslel neskôr je jeho vec, nie tvoja.

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Alebo. (prečo je rozšírený hlúpy zvyk nedokončovať vety)
    Je to čisto na predávajúcom. Ja som takto zobral naspäť ohrievač predaný cez bazoš s tým, že vraj bol poškodený kábel. Pri tom sme ho u mňa odskúšali, predviedli, káblu nič nebolo, sám som ho kontroloval. Samozrejme osoba zdržovala, že teraz nemôže, a že chce vymeniť kábel. Kábel som jej zohnal, ale osoba prišla asi až po mesiaci, a aj to bez ohlásenia, že to chce vrátiť celé, že už nechce vymeniť kábel. Tak som jej vrátil peniaze a poslal ju kade ľahšie, vec som zobral naspäť. Kábel som porovnal s tým ktorý som mal na fotke ešte vo fotoaparáte keď som ho fotil do inzerátu, a ťažko povedať či to bol on, ale ten na fotke evidentne poškodený nebol. V každom prípade ale nevrátila aj návod na použitie. Čo si o tom myslieť. Buď zlá náhoda a kábel sa jej skutočne nejako poškodil, alebo iba potrebovala kábel a návod k jej ohrievaču. Neviem.

    Vratenie tovaru Bazos

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.