Zavrieť

Porady

Anna´s Wild Yam cream na osteoporózu

Nemáte niekto skúsenosti s krémom Anna´s Wild Yam? Je prírodný, ale pôsobí na hormonálnu rovnováhu. Podľa Barbary O´Neill je účinný aj pri osteoporóze (viď. you tube, video s prekladom Hormonální nerovnováha). Ďakujem. E.
3 komentárov     zbaliť
Mila123 keď chceš tomu veriť, tak ver.....síce neviem kto je tá Barbara, ale žiadne dôkazy nepodala, je vôbec lekárkou? (videla som až do prvých sterov a ďalej som nedokázala pozerať)
moja mama má osteoporózu a jedine čo jej účinne pomáha je aplikácia subkutanna , aplikuje si Fersteo, je plne hradený ZP
Mackovka Mila123 ďakujem za odpoveď. Chápem, prvá polovica videa je k ničomu, až v ku koncu rieši čo spôsobí nerovnováhu a ako to riešiť. Ja sa na osteoporózu liečim u veľmi dobrej reumatologičky, užívala som Protelos, prestali ho vyrábať a Proliu som nezniesla. Som alergička a dusila som sa, neviem, či to bolo od liečby, ale predtým som taký problém nemala. Preto hľadám aj alternatívu, ak niekomu pomohla. Fersteo si este overím, dakujem za info. Na príbalovom letáku vidím ako nežiadúci učinok aj dýchacie problémy, a poisťovňa liek schváli len ak mal clovek 2 zlomeniny a ja som mala "iba " jednu.Uvidíme, každopádne vdaka.
misoft Urob si "obraz"
https://amazingdiscoveries.org/barbara-oneill
Diplom z naturopatie a odborníčka na výživu - ovšem nikde nie je napísané, KDE ten diplom získala (takéto diplomy ti vo Photoshope vyrobí kdejaký stredoškolák).
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času

  elbery je offline (nepripojený) elbery

  elbery
  ahoj, ja si chcem kupit ten Anna´s wild yam cream , ak by si chcela , mozeme si rozdelit postovne, ak si kupime spolu. Verim ze je dobry ten krem. ja mam osteoporozu , som po menopauze , tak chcem skusit.
  LENKAHRACKA zkusili jste ho objednat prosím? mě se Barbara velmi líbí a u nás se sehnat asi nedá..našla jsem bylinku která v této mastičce je a výrobky z ní se dají sehnat i u nás..je to Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa) a když ho dáte do vyhledávače vyskáče Vám spousta výrobků i u nás:-)třeba to pomůže:-)
  Mackovka Mne krém vyrobili vo Zvolene v bylinkovej lekárni Avropa, na námestí SNP /za Priorom/. Farmaceut si zloženie našiel na internete. Ale používam ho krátko, tak neviem výsledok. Treba ho používať dva roky a íst na kontrolnú denzitometriu. Prajem všetko dobré.
  proč ji tak haníte Barbaru, myslím že jako zdravotní sestra ví o čem mluví a nikoho tak zkušeného jsem ještě na you tube neviděla..má své vlastní léčebné centrum..kdo nevěří nemusí a múže se plácat chemií ale nemám ráda zavrhování lidí kteří se snaží pro druhé něco dělat..Vy pane rýpavý copak jste pro druhé udělal kromě toho rýpání..já se léčitelstvím zabývám již dlouho a kdo jen rýpe, místo aby pomáhal ...haha to musí bavit, to je hned vidět charakter člověka:-):-):-)
  Naposledy upravil LENKAHRACKA : 11.09.19 at 11:05
  buchač Jééésus máriška...a ty sa vôbec aj čítaš ?
  misoft Pláca dvě na tři.... samý kecy, kecy, kecy.....Barbara, Barbara.... KDE získala diplomy? Nikde sa to nepíše!

  BTW: Teba by som nenechal ani do očí hľadieť.....

  Anna´s Wild Yam cream na osteoporózu

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.