Zavrieť

Porady

Biely tvrdy vyrastok na hlave,ako klíček na zemiaku

Dobrý deň,
kamarátka má na hlave tvrdý biely výrastok,ktorý sa zväčšuje,vyzerá to ako klíček na zemiaku,alebo mini roh.Samotný výrastok ju nebolí, koreň však áno. O lekárovi počuť nechce a tak by som rada aspoň touto cestou zistila,či s tým niekto nemá skúsenosti,alebo tušenie o čo ide.
Vopred ďakujem za všetky odpovede.
20190206_231239.jpg  
7 komentárov     zbaliť
Mila123 som zvedavá do kedy bude čakať, keď sa jej výrastok bude zväčšovať, rasť
andre.cabr Bohuzial ozaj neviem,ako ju dostat k lekarovi,tak skusam zistit aspon takto o co by mohlo ist.
evuš Och jo...toto zbadať, tak zvraciam aj týždeň..nech láskavo okamžite navštívi lekára...
andre.cabr Ozaj to na pohlad nieje nic lakave...zmienka o parazitovi stacila,zajtra sa chysta k lekarovi,tak dam vediet,ako to dopadlo...
evuš Ok, som zvedavá, čo to môže byť...mať toto ja, tak si i hlavu utrhnem a nie, že rozmýšlam, či ísť k dr....
Nandrolon Uz jej to niekto vyrezal aj s kusom kosti /preventivne/? :-))
kopretinka Fuuj
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Keď nechce lekára, zober do ruky pinzetu ty a vyber jej to z hlavy. Je to parazit. Potom ranu vydezinfikuj napr. Ajatinom.

    Ak je hento skutočná fotka kamarátkinej hlavy, tak je červ zrelý na odchod:



    andre.cabr Bohuzial je to realna fotka. Myslim,ze parazit by ju k lekarovi dostat mohol. Velmi dakujem za odpoved.

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    treba ist k lekarovi.
    moze ist o cornu cutaneum
    https://pictures.doccheck.com/com/ph...cornu-cutaneum

    ale ak to nebude riesit moze to narast aj takto:
    https://darkhorsenews.com/tag/cornu-cutaneum

    pozor, moze sa pod tym skryvat aj nador. treba ist k lekarovi a dat to vybrat.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Nebola v posledných dvoch rokoch v exotickej cudzine? Vyzerá to ako parazit.
    andre.cabr V ziadnej cudzine nebola,myslite ze by to mohlo byt aj nieco z nasho prostredia? Bohuzial ozaj neviem,ako ju dostat k lekarovi.
    vicktor Povedz, ze ju to rozozere za ziva v ukrutnych bolestiach a potom ju tam odved bez reci, ked nechce pocut.

    Biely tvrdy vyrastok na hlave,ako klíček na zemiaku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.