Zavrieť

Porady

dostanem odstupné keď odmietnem podpísať hmotnú zodpovednosť keď mám zmluvu na dobu neurčitú?

ahojte pracujem ako skladnik 4 roky a mam zmluvu na dobu neurčitú zamestnávateľ odomna vyžaduje podpísať hmotnú zodpovednosť ja s tym nesuhlasim vyhráža sa výpoveďou mám narok na odstupné aj v takomto prípade?
sosak 4 roky pracuješ bez podpísanej hmotnej zodpovednosti. Prečo zamestnávateľ chce podpísať hmotnú zodpovednosť až teraz, aké na to má dôvody? Ako to zdôvodnil?
drozdo93 menilo sa vedenie starý riaditeľ nato zabudol ani
to nevyžadoval nový to však vyžaduje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Vo výpovedi zamestnávateľ musí uviesť dôvod výpovede. Nepodpísanie hm. zodpovednosti nie je dôvod na výpoveď. Záleží od toho, aký dôvod si na tvoju výpoveď nájde. Ak ťa nájde v práci opitého, tak ťa vyhodí jedna radosť aj bez odstupného. Ak mu dôvod nedáš, nemá ťa za čo vyhodiť. Jedine by si musel vymyslieť nadbytočnosť. Ale to už sú šekulácie. Uvidíš, čo urobí.
    drozdo93 už majú druhého skladnika čo tú hmotnú zodpovednosť podpísal a chcú ho dať na moju pracovnú pozíciu mňa chcú preradiť na inú pracovnú pozíciu no ja s tým tiež nesúhlasím nie je to žiadne hrube porušenie? dakujem za radu
    Ing. Ľubomír Janoška
    Keď pracuješ ako skladník, mal by si mať podpísanú zodpovednosť za sklad. Inak nemôžeš robiť skladníka, takže sa dá predpokladať, že Ťa zamestnávateľ nebude vedieť využiť. Za tým nasleduje výpoveď pre nadbytočnosť, s odstupným podľa zákonníka práce, prípadne podľa kolektívnej zmluvy.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Onko "ako skladník, mal by si mať podpísanú zodpovednosť za sklad" - to je podľa mňa blbosť, funkcia skladníka podľa mňa automaticky neimplikuje hmotnú zodpovednosť za celý sklad, preto aj to nevyplýva automaticky podľa zákona a vynucujú sa súhlasy so zodpovednosťou navyše. Automaticky zo zákona každý zodpovedá za škodu, čo sám spôsobí, teda keď v sklade niečo rozbije a podobne. No skladník by nemal nahrádzať funkciu SBS a dohliadať aj na ostatných, či niekto iný niečo nezničí, neukradne, a pod. Samozrejme pre zamestnávateľov je jednoduchšie straty v sklade strhnúť rovnomerne všetkým skladníkom, než zamestnávať SBS, ktorá by dozerala na to, aby straty nenastávali, resp. by vedel konkrétne zosobniť.
    Chobot A nechcel by si znovu zaviesť Ľudové milície?

    To kde žiješ? Ty si ešte nevidel skladníka s hmotnou zodpovednosťou? Že SBS zodpovedá za sklad..... sorry.
    Ing. Ľubomír Janoška Onko,
    keby som hovoril o zákonnej povinnosti, citoval by som ju, robím to tak vždy, keď je to potrebné. Podmieňovací spôsob znamená v normatívnom jazyku odporúčanie, nie povinnosť, to asi vieš(?)
    Môžeš sa domnievať a nebudeš sám, že explicitná "zodpovednosť za zverené hotovosti, ceniny, tovar, zásoby materiálu alebo iné hodnoty určené na obeh alebo obrat, ktoré je povinný vyúčtovať" (§ 182 ZP) je v prípade skladníka blbosť. Väčšina podnikateľov si nemôže dovoliť to odignorovať. Lebo tí, ktorí to odignorujú, sa potom s dôverou môžu obrátiť na advokáta, nič iné im nezostáva
    Onko Ja netvrdím, že blbosť je akákoľvek hmotná zodpovednosť, zodpovednosť za škodu je daná už aj Občianskym zákonníkom a každý zodpovedá aj bez toho, aby podpisoval nejaké extra dohody. Tiež by mi nevadilo podpísať dohodu so zamestnávateľom v prípade, že by rozsah zodpovednosti zostal v rámci toho, čo ako zamestnanec dokážem sám ovplyvniť, a dohoda iba spresňuje nejaké procesné záležitosti. Ale ak si zamestnávateľ nejakú dohodu o zodpovednosti vynucuje, tak je to spravidla vtedy, ak sa zodpovednosť rozširuje, napr. spoločná zodpovednosť všetkých zamestnancov za všetko, a to už je zo strany zamestnanca blbosť niečo také podpisovať. Jednoducho ja ako zamestnanec nebudem platiť za škodu spôsobenú tým, že iný zamestnanec niečo ukradol, pritom ja o tom nič neviem a ani som to vedieť nemohol, lebo v popise práce nemám kontrolovať ostatných zamestnancov. Spoločná zodpovednosť zamestnancov je v ZP uvedená ako voliteľná a zamestnávateľ ju nemôže mať ako podmienku. Preto keď sa tu na Porade chce poradiť zamestnanec, nebudem mu radiť, že by mal mať podpísanú zodpovednosť, ale práve naopak, neodporúčam podpisovať zodpovednosť za niečo, čo sám nemá vo vlastnej moci (teda samozrejme ak je zamestnávateľ prístupný rokovať, tak dohodu urobiť skutočne dohodou o niečom, s čím budú obe strany súhlasiť), a keď mu kvôli tomu dajú výpoveď, je možné sa súdiť pre neplatnosť výpovede a o odškodné.
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    drozdo93 už majú druhého skladnika čo tú hmotnú zodpovednosť podpísal a chcú ho dať na moju pracovnú pozíciu mňa chcú preradiť na inú pracovnú pozíciu no ja s tým tiež nesúhlasím nie je to žiadne hrube porušenie? dakujem za radu
    Ak majú na tvoju pozíciu iného, s preradením nesúhlasíš, si teda nadbytočný. Zamestnáv. to isto bude riešiť výpoveďou podľa §63 ZP. Zo zákona ti vznikne nárok na odstupné.

    dostanem odstupné keď odmietnem podpísať hmotnú zodpovednosť keď mám zmluvu na dobu neurčitú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.