Zavrieť

Porady

Môžeme rekreačné poukazy hradiť zo sociálneho fondu?

22danka

22danka je offline (nepripojený) 22danka

22danka
Dobrý deň, potrebujem poradiť, či môžeme uhradiť rekreačné poukazy zo sociálneho fondu s tým, že bude daná suma oslobodená od odvodov do SP, ZP a od dane z príjmov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    22danka Dnes som dostala odpoveď od Poradcu a tam mi dali odpoveď, že že pre zamestnanca je to príjem podľa §5 ods.7 písm.b zákona o dani z príjmov, čiže tento príjem je oslobodený od dane bez ohľadu nato či to bude hradené zo sociálneho fondu alebo nie, a takisto je tento príjem oslobodený od odvodov do SP a ZP.

    Môžeme rekreačné poukazy hradiť zo sociálneho fondu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.