Zavrieť

Porady

Ukoncenie dohody - o čo mám ako zamestnanec žiadať

Ahojte, včera som sa od kolegyne dozvedela že máme obe výpoveď a dnes si mám ísť pre svoje veci a pre papiere. Zaujíma ma, čo ako zamestnanec mám od nich žiadať, aké tlačivá a papiere, nakoľko sa ukázali ako veľmi neseriózni a bojím sa, aby ma nejakým spôsobom neoklamali. Ďakujem
veronikasad Upresni o čo ide. Mala si pracovnú zmluvu alebo dohodu? Konci ti skusobna doba alebo si podpísala dohodu o ukonceni pracovného pomeru a tym di sa sama pripravila o prácu?
Karolina177 Nekončila mi zmluva, proste šéfovi niečo prebehlo cez nos a rozhodol sa že nás tam nechce (my sme to tak trochu čakali lebo sme počuli ževraj si niekoho hľadajú, ale nič nám povedané nebolo). Nespôsobili sme im žiadnu finančnú/materiálnu ujmu, nesprávali sme sa zle k zákazníkom, v podstate nás vyhodil len tak...
Mala som dohodu o vykonaní práce, zatiaľ som nič nepodpísala, dnes si mám ísť vziať veci čo tam mám a vraj pre papiere.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ukoncenie dohody - o čo mám ako zamestnanec žiadať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.