Zavrieť

Porady

Dohoda o pracovnej cinnosti - rozvrhnutie pracovneho casu

Moze sa v dohode o pracovnej cinnosti uviest pri odmenovani mesacnou mzdou: zamestnanec bude pracovat 5 hodin tyzdenne v priemere. Myslim tym to, ze ked 1 tyzden odpracuje len 3 hodiny, v dalsom tyzdni odpracuje 8 hodin
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terka01 je offline (nepripojený) terka01

    terka01
    Dohodár zamestnaný na dohodu o pracovnej činnosti môže pracovať najviac 10 hodín týždenne, za mesiac to vychádza cca 40 hodín. Keď jeden týždeň odpracuje 3 hodiny , v ďalšom 8 hodín - takto môže, len nesmie v týždni presiahnuť 10 hodín.

    Ja používam tento text v dohode:
    Účastníci dohody sa dohodli, že rozsah pracovnej činnosti nepresiahne 10 hodín týždenne.

    a mala som aj kontroly z IP a bolo to v poriadku.
    Naposledy upravil terka01 : 14.02.19 at 23:25
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bma Asi mas odmenu na hodinu , teda stanovene €/hod. Ale ja mam mesacnu odmenu, teda 200€/mesiac. Preto mam problem s tym rozvrhom pracovneho casu. Tam musi byt stanoveny pocet hodin, denne je to 1 hodina.
    zlatka123 Ahojte, takže keď má mesiac 5 týždňov, tak logicky môže odpracovať aj napr. 42 hod., 44 hod., 46 hod..... áno? díky
    ivka70 samozrejme, ak je dodrzany max. tyzdenny pracovny cas.
    Este upozornenie: tyzden nemusi byt od pondelka do nedele, tyzden moze zacinat aj stredou a byt do utorka. Aj to sa da vyuzit pri planovani zmien.
      zbaliť

    Dohoda o pracovnej cinnosti - rozvrhnutie pracovneho casu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.