Zavrieť

Porady

Booking.com mi zrušil rezervaciu

Zarezervoval som na júl 2019 Apartmán Aqua Podhajska pre jednu osobu, na týždeň v cene 8 eur osoba/noc, pred par dnami ma kontaktoval booking že mi rušia rezerváciu lebo cena je nereálna. Podarilo sa mi kontaktovať majiteľku, a ta tvrdí že citujem:,, cena je nereálna a ona mi ten apartmán za tu cenu nedá,,. Taktiež tvrdí že normálna cena za noc je 38 eur a ze mi ponuka,, zľavu,, 30 eur že noc, čo je navýšenie pôvodnej ceny o 250%! Booking mi poslal mail a žiada odpoveď ci súhlasím so zmenou ceny, keď nebudem súhlasiť rezervácia bude aj tak zrušená aj napriek tomu ze trvám na svojej rezervácii, dáky názor? Dakujem
buchač Polož si otázku.

Poskytol by si, ako vlastník nejakého penziónu, mimo sezóny (a nie ešte v hlavnej sezóne) ubytovanie za takúto smiešnu sumu...doslova smiešnu ?

Odpoviem ti ?
Nie, neposkytol....v turistických ubytovniach sú možno také ceny....ale nie za apartmány.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    vo všeobecných podmienkach sa dá nájsť jeden stručný bod: "Očividné chyby a nepresnosti (vrátane preklepov) nie sú zaväzujúce."

    toto bol očividne preklep (38 vs 8€). nevyhádaš sa s nimi (ani cez právnikov)

    že sa ti chce míňať sily na takéto záležitosti...

    Booking.com mi zrušil rezervaciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.