Zavrieť

Porady

Psie sadlo

Nepoznáte niekoho kto by mal na predaj kvalitné psie sadlo? Na užívanie, nie na mazanie. Na bazoši ponúkajú z jazveca len mám obavu či ten jazvec nerobil kvik kvik.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bjuty smis
skús veriť viac lekárom....

keby nepomohlo, chod na pivo do brodského...
6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
deane7 no ale nepijem alkohol.
bjuty smis A ?
vlado 33 Kúp si husaciu v obchode, pokiaľ to chceš na užívanie.
deane7 čo má husacia s psou? Pýtam sa na psiu.
misoft Obráť sa na našich milých spoluobčanov - budeš mať nie len psie sádlo, ale i hav-hav klobásky....
vlado 33 deane7...Škoda, že si nenapísala skôr, dával som utratiť toho svojho. Celé má to vyšlo na 50€, mohol som ti ho radšej poslať. Otázku si mala skôr formulovať takto: " Nemáte niekto zvyšného psa? potrebujem sadlo." Veď si chyť nejakého.
  zbaliť

faro1 je offline (nepripojený) faro1

faro1
deane7
Poznáte básne od Fraňa Kráľa?
25.10.18 12:21
Konkrétne ma zaujíma báseň "Pastier sníval", pokúšal som sa ju zarecitovať kamarátovi ktorý sa roky živil chovom a pasením zvierat
https://www.porada.sk/t311887-poznat...ml#post3066588
------------------------------------------------------------------------------
Kamarát ktorý sa živil chovom a pasením zvierat ti poradí.

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Terezia13
dobre, tu som, každý ma tu pozná - som psíčkar, v minulosti bolo psie sadlo dosť bežné ľudové liečivo, dnešná doba je už ale niekde inde, psi sú v mnohých rodinách prijaté ako člen rodiny (nechcem tým povedať - čo je žiaľ tiež pravda - že sú maznané viac ako mnohé deti, alebo dokonca prijaté radšej ako deti), preto dnes toto už skoro ani neexistuje, je mnoho týraných psov, ale dnes sa už na tieto "liečebné" metódy zabudlo a patria do minulosti
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
bjuty smis to je pravda...
ale rómovia, retardovaní a psychopati jedia psov stále,,

opýtaj sa zadávateľa....podla mňa trieda 2. aj 3...
Terezia13 no "možno" jedia......ale kto by to sadlo kúpil, ale dobrý postreh
deane7 No veď sa nejdem na to sadlo pýtať do rómskej osady. Veď by som sa bléé.
marleau nech jedia, prečo by nemali keď im chutí?
bjuty smis však nech jedia....ked sú rómovia, retardovaní a lebo psychopati ....
  zbaliť

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu PotPalo
V čínskej reštaurácií by mohli mať. V takej tej nižšej triedy, nie moc nóbl. Len ako zistiť že je psie? A neviem čo máte proti, mäso ako mäso, sadlo ako sadlo. Že má niekto psa doma na hranie, tak sa nebudú konzumovať? A niekto má doma na hranie prasiatko, tak sa nebude konzumovať ani bravčové. A niekto má ako miláčika kohúta. Tak je fuj konzumovať aj sliepky. Keď je raz niekto mäsožravec, tak nech je poriadny, a nediskriminuje niektoré zvieratá. (pre rýpačov: ja mäso nejem)
Nabudúce sa bude zháňať detský olej? Detí je dosť...
lujza.j Cinska rešt.to je otazne co v skutocnosti sa tam papá?!lebo prirodzeny ubytok je....ale uz ich videl niekto niekde na cintorine odpocivat...
alaya1 rozdiel je v tom, ze prasiatko je jatocne zviera a pes nie.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.