Zavrieť

Porady

auto bez dpf filtra

dobry den chccem sa spytat ked moje auto ma mat dpf filter ale nema tak budem mat problem s emisnou kontrolou ? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    buchač Po cestách pobehujú také šroty, že až hrúza....

    Ako je možné, že majú nálepky z STK ?....podotýkam, že platné, nakoľko som sa nie raz o tom presvedčil na vlastné oči, keď nejaké dymiace, pískajúce, zhrdzavené čudo zaparkovalo.
    ZahradnikAmater
    To, čo platí dnes, nemusí platiť zajtra. Systémy sa sprísňujú a ak to dnes nie je možné alebo sa to nerobí, tak nieje záruka, že o rok nebude auto aj na toto skontrolovateľné a prípadne neprejde cez STK. Človek musí byť pripravený auto potom zošrotovať alebo dočasne odhlásiť a pokúsiť sa predať.
    buchač Zobuď sa človeče nešťastný....si objavil teraz teplú vodu ???

    STK.čky sú len na dve veci...na hovno a na trt.
    ....a apropó...aj na vyťahovanie peňazí od majiteľov áut na tých poplatkoch.
    ...a ozaj...na STK sa chodí tak, že na sedadle vodiča nechá majiteľ určitú bankovku a je vymaľované.

    Ti garantujem, že ak pôjdeš do servisu na nastavenie brzd a následne rovno na STK, tak neexistuje, že budú výsledky z brzdovej stolice rovnaké...N E E X I S T U J E !!!

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Na istom moto-fore som sa docital ze auto prejde, pretoze na EK sa nemeraju pevne castice, len CO2 a NOx. To ale neznamena ze to v istom case nezavedu.
    V Rakusku policajti zabavia auto.
    https://www.idnes.cz/auto/zpravodajs...9_automoto_fdv

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.