Zavrieť

Porady

Toaletny papier na pracovisku

Ahojte!

Chcel by som sa opytat, ci existuje zakon co by ukladal zamestnavatelovi povinnost poskytnut zamestnancovi toaletny papier na WC.

Ak ano, kde mam ohlasit jeho porusenie?

Dakujem.
Naposledy upravil alastor : 24.08.06 at 19:05
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ondrejvla
Veď by som sa aj - ale on mi ešte za moju odpoveď v tejto téme aj pridelil bod!!!
To je jediný, ktorý ma nepotešil, nakoľko téma na skôr rozhorčila ! Ale čo už, každý má nejakú hračku...
Neboj Vlasti, aj ja som dostala bodík, robí si z nás srandu Tiež o taký sra..... som nestála, ale čo už.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
a ja som bodík nedostala, ale neva...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lenkak
a ja som bodík nedostala, ale neva...
A chýba Ti taký sr....? Nemá žiadnu hodnotu, tak ako to,kvôli čomu ten papier potrebujeme.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja si srandu robím, zabávam sa na tejto téme.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Myslím , že bodíkov bolo v tejto téme viac ......ja som dostala 2 .Síce neviem ako to systém povolil.

Nakoniec zistíme že v téme boli všetci ocenení .
Naposledy upravil Zita5 : 24.08.06 at 18:33
0 0
alastor alastor

alastor je offline (nepripojený) alastor

No, mrzi ma, ze to takto beriete
Viete, ja som doteraz chodil len na forum, kde si ludia vedia robit aj srandu. Nevedel som, ze toto je take vazne forum. Fakt som potreboval vediet tie zakony, nemozem za to, ze to niekoho tak uraza.
A najcudnejsie na tom je, ze sem este stale pisete a nenechate to proste tak.
Tak uz na to kaslite a nechajte tak. Ale ak vas to bavi, nic proti tomu neurobim.

PS: Bodiky som daval za odpovede, ktore sa mi pacili a s ktorymi som suhlasil. No, nezda sa vam, ze to beriete prilis vazne?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
alastor
No, mrzi ma, ze to takto beriete
Viete, ja som doteraz chodil len na forum, kde si ludia vedia robit aj srandu. Nevedel som, ze toto je take vazne forum. Fakt som potreboval vediet tie zakony, nemozem za to, ze to niekoho tak uraza.
A najcudnejsie na tom je, ze sem este stale pisete a nenechate to proste tak.
Tak uz na to kaslite a nechajte tak. Ale ak vas to bavi, nic proti tomu neurobim.

PS: Bodiky som daval za odpovede, ktore sa mi pacili a s ktorymi som suhlasil. No, nezda sa vam, ze to beriete prilis vazne?
Prosím Ťa, len sa nám tu nerozplač. Za ten bodík by som Ti utrela slzičku.Nebojkaj, opatrne, vzhľadom na Tvoju zamatovú pleť.
0 0
alastor alastor

alastor je offline (nepripojený) alastor

Danila
Prosím Ťa, len sa nám tu nerozplač. Za ten bodík by som Ti utrela slzičku.Nebojkaj, opatrne, vzhľadom na Tvoju zamatovú pleť.
Nebojim, ani neplacem . To som tam dal len kvoli dramatickejsiemu efektu
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
.......ja neberiem príliš vážne, sú aj vážnejšie témy.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lenkak
.......ja neberiem príliš vážne, sú aj vážnejšie témy.
Lenka, máš pravdu, ak nejde o život, ide tu len o to jeho ...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Prepáčte, že vstupujem do debaty, ale podľa mňa si z vás alastor riadne uťahuje. Veď si to prečítajte celé. Vždy hľadá ďalšie a ďalšie hlúposti, ako na seba upútať a čo príspevok, to väčšia blbosť...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Viera123
Prepáčte, že vstupujem do debaty, ale podľa mňa si z vás alastor riadne uťahuje. Veď si to prečítajte celé. Vždy hľadá ďalšie a ďalšie hlúposti, ako na seba upútať a čo príspevok, to väčšia blbosť...
Vieš, moja nebohá stará mama hovorievala : - aký človek, taká reč!
Pán Werich zasa - "Kde blb tam nebezpečno!"
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Nerozumiem, keď ste všetci presvedčení, že je to troll, prečo ho kŕmite, veď ho v tom podporujete. Táto téma by nebola zahltená,nebyť toľkých kritizujúcich príspevkov.

Okrem toho, mne tie otázky až také divné neprišli, (keď to porovnám s otázkami typu "chcem začať podnikať, ako sa to robí?.. a pod.") a to že niektoré boli myslené na odľahčenie neznamená, že pýtajúci sa nemá realny problém. Okrem toho,aj odpoveď na hlúpu otázku môže raz niekomu pomôcť, keď si to zadá do vyhľadávača a prispôsobí okolnostiam.

dana


http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pekný dlhometrážny toaleťák sa tu kotúľa.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
dana9
Nerozumiem, keď ste všetci presvedčení, že je to troll, prečo ho kŕmite, veď ho v tom podporujete. Táto téma by nebola zahltená,nebyť toľkých kritizujúcich príspevkov.

Okrem toho, mne tie otázky až také divné neprišli, (keď to porovnám s otázkami typu "chcem začať podnikať, ako sa to robí?.. a pod.") a to že niektoré boli myslené na odľahčenie neznamená, že pýtajúci sa nemá realny problém. Okrem toho,aj odpoveď na hlúpu otázku môže raz niekomu pomôcť, keď si to zadá do vyhľadávača a prispôsobí okolnostiam.

dana


http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll
Alastor určite nie je troll, a možno si len na chvíľu odskočil z pozície Guest, aby si zažartoval........nech mu je dožičené.....
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

Danila
Alastor určite nie je troll, a možno si len na chvíľu odskočil z pozície Guest, aby si zažartoval........nech mu je dožičené.....
ahojte
možno že alastor nežartoval a chce vyriešiť daný problém,bolo by dobré keby sa obrátil na nadriadeného aby zabezpečil nové sociálne zariadenie / viď obrázok/ a problém s toaletným papierom by bol vyriešený

klik na priložený obrázok
s pozdravom karol
šetrenie toaletného papiera.gif  
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
zdá sa, že je problém dokonale vyiešený. Karol za toto máš u mňa bodík.
Takto ma rozosmiať. Moc ďakujem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
karol.za
ahojte
možno že alastor nežartoval a chce vyriešiť daný problém,bolo by dobré keby sa obrátil na nadriadeného aby zabezpečil nové sociálne zariadenie / viď obrázok/ a problém s toaletným papierom by bol vyriešený

klik na priložený obrázok
s pozdravom karol

Karolko , vidím , že ochrania zdravia a bezpečnosť pri práci je u Teba na prvom mieste , čoho dôkazom je aj tento zlepšovací návrh.Tu sa jednoducho nedá nezareagovať a Tvoj zlepšovák odignorovať.

P.S. Síce som prosila poraďákov , aby sme sa do tejto témy už nezapájali .....ale verte , že to sa nedá v tomto prípade.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5
Karolko , vidím , že ochrania zdravia a bezpečnosť pri práci je u Teba na prvom mieste , čoho dôkazom je aj tento zlepšovací návrh.Tu sa jednoducho nedá nezareagovať a Tvoj zlepšovák odignorovať.

P.S. Síce som prosila poraďákov , aby sme sa do tejto témy už nezapájali .....ale verte , že to sa nedá v tomto prípade.
Zitka, veď sme ťa najskôr poslúchli. A keďze už to je o zlepšovákoch, tak vede zdar. Len nám kdesi ten výskumník odkvacol. Bodaj by nie, keď Karol maká za neho.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Zita5
Myslím , že bodíkov bolo v tejto téme viac ......ja som dostala 2 .Síce neviem ako to systém povolil.

Nakoniec zistíme že v téme boli všetci ocenení .
Baby aj chlopi asi ste to nesprávne pochopili, to pridelenie bodíkov bolo za to že dokážete aj v takejto téme o toaletnom papieri kvalifikovane odpovedať.:p Ja by som to ale po prečítaní tiež zaradila do témy SRANDIČKY.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať